Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!  (Przeczytany 21297 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« : 2006-01-11, 22:19 »
informacja pochdzi z innego forum ktorego nazwy nie wolno podawac jednak infromacja jest wazna - szczegolnie dla tych ktorzy lubia usczesliwiac psy przysmakami...

http://img159.imageshack.us/img159/8172/greenies25td.jpg

pojawilo sie na polskim rynku cus takiego

GREENIE To jest najgorsze i najbardziej niebezpieczne swinstwo jakie mogli dla psow wyprodukowac .


teraz sie przyznam szczerze ze zdjecie ktore zalacze pod spodem nie bardzo pamietam czy

* to jest zoladek psa jak wygladal po sekcji , czy jakis inny organ ,
* czy ta masa to jest wlasnie znietrawione greenie
Wydaje mie sie ze chyba to jest sama masa greenie wyciagnieta z zolodka ( ach nie pamietam dokladnie bo u nas to juz bylo na grupach jakies 5 miesiecy teme)
ale ma to wlasnie zwiazek z operacja / smiercia psa po skonsumowaniu GREENIE.

Jesli mozecie uprzedzic innych jakie moga byc skutki to uratujecie zycie napewno duzo psom .


Pod spodem jest to zdjecie --- dosyc graficzne ale musicie sami zobaczyc jakie moga byc rezultaty .
Jest rowniez miarka 1 " ( inch ) = 2.5 cm


http://img486.imageshack.us/img486/1818/greenies5pl.jpg
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #1 : 2006-01-11, 22:25 »
o matko... :o a ja to chciałam Pazurkowi kiedys kupic... dzieki Bogu ze tego świństwa nie kupiłam... :o
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #2 : 2006-01-11, 22:27 »
A zglołoszono to juz gdzies? Jesli to jest takie niebezpieczne, jak najszybciej powinni zaprzestac produkcji!!

Heh, kiedy chcialam to kupic...
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedz #2 : 2006-01-11, 22:27 »

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #3 : 2006-01-11, 22:30 »
Ja własnie tez to chcialam kupic, ale nie mialam jakos czasu wtedy, a potem zapomnialam. Cale szczescie... :)
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #4 : 2006-01-11, 22:33 »
Dzięki za ostrzeżenie, miałam to kupić psu... Najgorsze jest to, że w wiekszości "psich" gazet są te reklamy, przez które napewno wiele osób się skusiło :?
"Poprawia trawienie suchych karm" taa jasne...
Wiecie może co jest tym szkodliwym składnikiem?
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #5 : 2006-01-11, 22:35 »
Powinno się zakazać handlu tym czymś:/
Nigdy nie widziałam tego w żadnym sklepie, nawet dużym, typu np. Auchan, ale nie kupię tego nigdy psu:/ Żadnemu:/
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #6 : 2006-01-11, 22:36 »
Heh, można by napisac do PP u którego wykupiło to reklamę, a nawet chyba w zeszłym miesiącu był artkuł o tym mały, jakie to cudowne...

P. S. Dodałam topic do Vademacum!
« Ostatnia zmiana: 2006-01-11, 22:39 autor charon »
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #7 : 2006-01-11, 22:41 »
Nie mam pojęcia czy można to gdziekolwiek zgłosić - w kazdym razie nie,dopóki u nas cos sie nie stanie (info co robi ten szajs pochodzi prosto z ameryki - gdzie syf jest dosc popularny) - wklejajcie to gdzie sie da...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #8 : 2006-01-11, 22:42 »
Nawet jest napisane:
"jadalny w 100%" o_O
Cena naprawde przystępna, jest to nowość dość dobrze rozreklamowana więc sprzedaje się jak ciepłe bułeczki...
W jednym ze sklepów internetowych przeczytałam taką uwagę:
"Tak jak w przypadku wszystkich innych produktów spożywczych, należy zwracać uwagę, czy pies dokładnie przeżuwa smakołyk. Połknięcie smakołyku lub innego przedmiotu może być szkodliwe dla psa, a nawet może spowodować jego śmierć".
Już nie wiem co o tym myśleć :roll: mam nadzieje że wycofają "to" :?
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Forum Zwierzaki

Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedz #8 : 2006-01-11, 22:42 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #9 : 2006-01-11, 22:49 »
PP/grudzień 2005: "Doktor Joe Roetheli i jego żona Judy z Cansas City zawsze kochali psy. Jednocześnie bardzo interesowali się problematyką zdrowia i żywienia zwierząt. Dlatego, jak na profesjonalisów przystało, zajęli się przypadłością (nieprzyjemnym zapachem z pyska), która doskwierała ich ukochanemu psu rasy semojed. Naukowcy postanowili stworzyć smakołyk, który był by uwielbiany przez Ivana, a jednocześnie pozbawił by go nieprzyjemnego zapachu i wpłynołby korzystnie na jego zęby i zdrowie całego organizmu. Rezultaty, jakie osiągneli, okazały się zdumiewające. We współpracy z lekarzem weterynarii i lekarzem dietetykiem Roetheli opracowali Greenies, pierwsze i jedyne smakołyki zatwierdzone przez Veterynary Oral Health Council jako środek do zwalczania zarówno płytki nazębnej jak i kamienia nazębnego. Greenies nie tylko zaspakają naturalną u psów potrzebę gryzienia i żucia, ale także mają te naturalne zalety jakie zapewnia chrolofil występujący w roślinach."

Komuś musiało się te nieźle opłacić, że tak to "pozatwierdzał" i rozrelkamował (nie mówię tu już o PP, bo on zamieszcza reklamie Pedigree, itp.)
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #10 : 2006-01-11, 22:51 »
*MoNa*, ja w cuda nie wierzę :lol:
Jeśli dobrze rozreklamowane i sprzedaje się "jak ciepłe bułeczki", to wątpię, bo przecież koszą na tym na pewno niezłą sumeczkę :P
Co ich będzie obchodziło, że to szkodliwe?
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #11 : 2006-01-11, 22:59 »
 :shock: ja tez to chcialam niedawno kupic, ale nie mialam tylu pieniedzy- bo to dosc drogie.... :/
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #12 : 2006-01-11, 23:00 »
"Nareszcie sprawa smierci psa spowodowanej przez konsumpcje Greenies  idzie do sadu.

Jest to jeden w wielu setek przypadkow gdzie pies zdechl po konsumpcji greenies , teraz tylko czekamy na to czy zostana usuniete z rynku , po skomsumowaniu greenies puchna w zoladku robiac blokade , muj vet tez je sprzedaje , pewnie nie czytal jeszcze czym sie to moze skonczyc .


http://www.burtscause.com/ "

cytat ze "źródła" informacji - link dla znających angielski.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #13 : 2006-01-11, 23:01 »
A Pedigree? Też szkodliwe, a rekamy... nie dziwię się, że w zoologicznym pedigree znika w zaskakującym tępie :roll:
Kairka niestety ja też ;) jadalny w 100% ...a może znak formowy wykupiła jakaś firma, tak samo jak pedigree? Szkoda, że tak sie dzieje, bo mam rodzine w niemczech  i tam pedigree jest jedną z najlepszych i droższych firm. Mam nadzieję że i u nas to się zmieni na lepsze... chociaż kupujący z przyzwyczajenia by kupywali, moze cena wzrosłaby.
A może ten pies tak skończył bo nie pogryzł tego dokładnie?

Miejmy nadzieje że ostrzezenie dotrze do kupujących :wink:
BTW. Przeczytałam post Iras. Czyli to duża ilość psów tak skończyła? :(
  • . Ja miałam zamawiać niedawno razem z karmą, dobrze że się nie skusiłam :(
« Ostatnia zmiana: 2006-01-11, 23:05 autor *MoNa* »
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #14 : 2006-01-11, 23:10 »
no to pieknie.... przerazajace :(
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Forum Zwierzaki

Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedz #14 : 2006-01-11, 23:10 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #15 : 2006-01-11, 23:11 »
To dziwne... jeśli to ma takie efekty, to pies tych ludzi co t wymyślili powienien już od dawna nie żyć, chyba, że to wszystko bujda... :?
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #16 : 2006-01-11, 23:14 »
http://improvehomelife.com/greenies.html

kolejny link - sa tu niezbyt miłe zdjęcia, więc ostrzegam (a dokładniej - zdjęcia z operacji usuwania syfu)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #17 : 2006-01-11, 23:17 »
no tak, takie to twarde, ze az niestrawione, to dziwne, bo podobnie powinno byc z koscmi, przeciez pies ich nie gryzie na drobny mak... a tego tez widac nie gryzie na drobne.
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #18 : 2006-01-11, 23:41 »
kosci pies jest w stanie czesciowo strawic, poza tym pies rzadko kiedy polyka wielkie kawalki kosci - jesli to zrobi, dostanie zaparcia - , ewentualnie bedzie mial pewne klopoty z wyproznieniem sie (mialam juz sytuacje, ze musialam psu z tylka wyciagac odlamki kosci, bo moja "inteligentna" babcia dala mu kosci z gesi) patrzac na nazwe i kolor, mozna wywniskowac, ze wiekszosc z tego jest pochodzenia roslinnego - a psy maja niemale klopoty z trawieniem bialka roslinnego - mozna to latwo zobaczyc, jesli pies naje sie np. surowej marchewki - po prostu ja wydali...


Data wysłania: 2006-01-11, 22:35
Znalazłam składniki

Składniki:
Przetworzony gluten pszenicy:
jest to czysty gluten pozbawiony skrobi podczas obróbki termicznej, bez użycia środków chemicznych

Gliceryna:
naturalny składnik występujący w tłuszczach i olejach; używana do formowania glutenu w kształt smakołyku; dzięki niej smakołyk jest sprężysty i nie kruszy się, jest przeżuwany przez psa (nie rozgryzany), a ta czynność pozytywnie działa na zęby i dziąsła psa; gliceryna używana do produkcji Greenies® jest wyłącznie pochodzenia roślinnego

Sproszkowana celuloza:
pozytywny wpływ na formowanie stolca

Aromat naturalny:
jego skład jest zastrzeżony, jednak nie zawiera on białek pochodzenia wołowego; używa się go w śladowych ilościach

Monoglicerydy jadalnych kwasów tłuszczowych:
pochodzenia roślinnego

Stearynian magnezu:
służy tu jako środek nawilżający smakołyki; jest używany również przy produkcji środków odżywczych i farmaceutycznych

Chlorofil:
odświeża oddech Greenies® i sprawia, że Greenies® są zielone

Produkt nie zawiera dodatku sztucznych barwników ani żadnych konserwantów syntetycznych, żadnych tworzyw sztucznych lub innych składników nieaktywnych. Dopuszczalne są różnice w wyglądzie i barwie produktu, ze względu na zastosowanie składników naturalnych.


SAME ROŚLINY - gliceryna używana do produkcji Greenies® jest wyłącznie pochodzenia roślinnego
to tłumaczy dlaczego jest zabójcze - najzwyczajniej nie jest WOGÓLE trawione... dodatkowo celuloza - tez nie jest trawiona... ech... mowiac wprost - to g. działa w taki sposób, jakby człowiek sie gipsu nazarl...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #19 : 2006-01-11, 23:41 »
no tak, masz racje. Pisalas tez ze to pecznieje... wiec rozumiem juz.
A co do marchewki, jesli bedzie starta na miazge to chyba czesciowo przetrawi? lub cos wykorzysta z niej- tak mi sie wydaje.

aha, co do tego produktu, to jest jeszcze taki podobny przysmak- o roznych ksztaltach np. krokodyli i szczoteczek do zebow, w kolorach zielonych i bialych- myslisz ze to cos podobnego?
« Ostatnia zmiana: 2006-01-11, 23:44 autor betty »
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #20 : 2006-01-11, 23:52 »
Cytuj
A co do marchewki, jesli bedzie starta na miazge to chyba czesciowo przetrawi? lub cos wykorzysta z niej- tak mi sie wydaje.

jeśli będzie starta na miazgę - owszem, częśc strawi - jednak musi byc starta. Pies jako drapieżnik nie posiada w ukladzie pokarmowym odpowiedniej flory bakteryjnej i enzymow, ktore umozliwialyby trawienie skladnikow roslinnych - dlatego tez bialkoo roslinne jest trudno przyswajalne - kolejne - pies nie przezuwa tak, zeby wszystko bylo drobniutko zmielone - jak tylko uda sie psu odgryzc wiekszy kawalek to go polyka. W sumie nawet krowa, zeby strawic rosliny musi je DOKŁADNIE przeżuć.

co do tych krokodyli itp - bardzo mozliwe ze to cos podobnego...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedz #20 : 2006-01-11, 23:52 »

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #21 : 2006-01-12, 11:58 »
A ja to dostałam na wystawie za darmo... i Nela zjadła...
Może pierwszy hurt tej produkcji nie był lewy? Bo to było w Poznaniu (06.11.2005) i Nela jeszcze żyje... :roll:
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #22 : 2006-01-12, 13:09 »
Malka, to nie jest tak, ze kazdy Pies odrazu umiera.. Kazdy pies inaczej moze to przyjac...
« Ostatnia zmiana: 2006-01-12, 14:02 autor Ola14 »
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Orange

  • Gość
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #23 : 2006-01-12, 13:30 »
:szok: A miałam to Maxiowi kupić, całe szczęście że kasy nie miałam :P
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #24 : 2006-01-12, 13:58 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-24, 10:27 autor ssgosiass »
Zapisane

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #25 : 2006-01-12, 14:12 »
Myslę że nie każdy pies bedzie reagował na nie tak samo, jeden może jeść często i być zdrowym, inny pochoruje się po jednym. Jesli jednak chociaż cześć z tego jest prawdą, ja nie będę ryzykować podawania tego "smakołyku".
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #26 : 2006-01-12, 14:16 »
Może chodzi o to, że wasze psy nie połknęly szczególnie dużych kawałków? A tamten pierwszy organ to wiadomo, długotrwałe spożywanie, a nie jednorazowe...
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #27 : 2006-01-12, 14:19 »
Iras, a zdarzylo sie to tylko u jednego psa, czy u innych tez(bo sie ludzie pytają)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedz #27 : 2006-01-12, 14:19 »

zakla

  • Gość
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #28 : 2006-01-12, 14:37 »
Wiecie. Ja też o tym słyszałam. Natomiast znam osobę, która podaje to swojej suce od kilku lat, i wszystko jest jak najbardziej w porządku...
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #29 : 2006-01-12, 15:40 »
"warunkiem" zeby nie zaszkodzilo jest pilnowanie by pies przezuwal to jak krowa - a rzadko  ktory pies bedzie zul - jak tylo ma okazje to lyka. jesli pies odgryzie kawalek i to polknie ma to skutek taki jakby polknal pileczke czy cos. Kolejne linki dla znajacych angielski - sprawa toczy sie o to, zeby producent calkowicie sie wycofal.
http://www.thedenverchannel.com/fami...07/detail.html
http://blogs.mainetoday.com/dogslife/002749.html
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.14 sekund z 29 zapytaniami.