Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Znęcana przed starsze dziewczyny  (Przeczytany 8180 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Znęcana przed starsze dziewczyny
« : 2006-04-11, 12:11 »
No wiec...
Kiedys pod szkołe moją przyszły 2 dziewczyny 1 gimnazjalistka i 2 gimnazjalistka zaczeły bic moja koleżanke wiec ja ja bronilam i powiedzialam do ejdnej zostaw ja dziw**
No i teraz gdy tylko mnie na ulicy zobaczę to od razu mnie leją.. dzisiaj przed rekolekcjami mnie pobily... ja mam tego dośc naprawde..
Najgorsze jest to ze ide do tego gimnazjum gdzie one idą... do innego sie nie dostane ;(
z dnia na dzien coraz bardziej sie boje... co mam zrobic?? :( :( :(

irmina

  • Gość
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #1 : 2006-04-11, 15:12 »
Sytuacja nieciekawa rzeczywiście... Tymbardziej, że wiem o co chodzi, ale u mnie kończy się na groźbach...Ale wiesz co, teraz sobie pozwalają, a gdy bedziesz z nimi w szkole to się beda bały, bo dyrekcja i pedagog jednak wspólny bedzie ;)
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #2 : 2006-04-11, 15:16 »
No własnie ;) W szkole nie powinno byc problemów, radze Ci na samym początku przyszłego roku szkolnego poinformować szkolnego pedagoga i moze tez dyrekcje o problemie. A póki co, to staraj się nie chodzic sama w miejsca gdzie  mozesz je spotkac.
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Forum Zwierzaki

Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedz #2 : 2006-04-11, 15:16 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #3 : 2006-04-11, 15:17 »
Lub z obstawą... ;)
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #4 : 2006-04-12, 20:36 »
i to silna obstawą, albo wykarz isę inteligencja by jakis tekścik ich załatwił.
 Albo weź duzego psa znajomego, jakiegos co lubi szczekać to sie nie zbliżą :P
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #5 : 2006-04-12, 20:46 »
Dać w mordę i po kłopocie :P
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #6 : 2006-04-12, 20:54 »
Zastanwiam sie nad rodzicami czy niepoprosic o pomoc..ale z drugiej strony ostatnio nawet gimnazjum robi sie hamskie, bezczelne i czesto ma w powazaniu starszych...wiec w takim przypadku radze zwerbowac kogos starszego zeby grzecznie im powiedział ze jak sie nieodczepia to sobie porozmawiacie inaczej...chyba niepowinnam tak pisac i radzic rodzicow..ale czasy sa takie a nie inne...moja znajoma byla atakowana przez 2 dziewcyzny ale kiedy jej znajoma skopala im dupy to sie odczepily.. :/...
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #7 : 2006-04-12, 21:41 »
Według mnie powinnaś powiedzieć rodzicom. Oni będą wiedzieli, co z tym zrobić. I nie pokazuj im swojego strachu, staraj się nie płakać, nawet, jak Cię pobiją. Jeśli się spłaczesz czy pokażesz strach- będą miały efekt swoich działań i to je bedzie mobilizowało- że mają kogoś, kto się nareszcie ich boi. To jest tchórzostwo. Jeśli poskarżysz się rodzicom, nie będzie znaczyło, że jesteś skarżypytą- robisz to w obronie własnej. Na ulicy, jesli Cię zaczepią, od razu leć do najbliższej dorosłej osoby, i możesz ją poprosić o pomoc. Mnie wiele osób nie lubi, więc czasem tak robię- działa z reguły.
Żadnej obstawy nie organizuj, ob one mogą mieć silniejszą obstawę niż Ty. Poza tym nie zniżaj się do poziomu innych tchórzy (ja uważam, że jeśli ktoś używa znajomych <poza rodzicami> do rozwiązywania własnych problemów, też jest tchórzem- zrobisz, jak uważasz).

Wprawdzie jak mówi Malka- można by dać po ryju, ale:
1) one chodzą dwie. Jesli przyłapią Cię samą, powiem tyle- masz nikłe szanse,
2) Możesz i dac radę- ale one mogą skorzystać z obstawy. Takie "odważne" lalki najczęściej je mają niestety.

Jak pójdziesz do gimnazjum i wciąż bedą kłopoty- leć do wychowawcy. Moją koleżankę z ławki tak nękały dziewuchy z równoległej klasy, bluźniły, czasem biły. Żaden sposób nie pomagał. Pomógł wychowawca, niestety dopiero za drugim razem, kiedy wyszła groźba o przedstawieniu sprawy rodzicom tych, które były takie "dzielne". Jeśli po zgłoszeniu wychowawcy bedą Cię wciąż męczyć- idź drugi raz. Jeśli znów- nastepny. I tak aż do skutku.

Alem się nagadała :P


Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Robal

  • Gość
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #8 : 2006-04-12, 22:35 »
Kiaro masz rację i miejmy nadzieje ze po rozmowie z rodzicami dadza sobie spokoj... a co do proszenia o pomoc kogos starszego na ulicy czasami niestety nikogo nie ma wiec najlepiej jakby ktos znajomy/rodzina ja odprowadzal do czasu az tamtym nieprzejdzie... chociaz niekazdy ma czas... wogole trudno cos poradzic bo kazda sytuacja jest inna.. inni odczepia sie po gadce z rodzicami..inni po rozmowie z kims starszym ale teraz sa takie czasy ze mnie dreszcz przełazi po plecach... O_O brr
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedz #8 : 2006-04-12, 22:35 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #9 : 2006-04-13, 17:37 »
No one niestety mają silniejszą obstawe...

Malka gdy mnie biły tez dalam im w morde to dwie przywalily mi 2 razy mocniej :D
Narazie poprosiłam starszego kolege z 3 gim aby im coś powiedział...
No i narazie się odemnie odczepiły!!
a z tą jedną z nich ta młodsza się biłam rok temu na dyskotece szkolnej(ona teraz jest w 1 gim, a rok temu chodzila do mojej szkoly)

Robal

  • Gość
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #10 : 2006-04-13, 21:33 »
Ciesze sie ze sie odczepily... :) niestety takie sytuacje sa dosc delikatne..a niestety rodzice raczej niepomagaja.. :/ ah ta mlodziez...zero szacunku
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #11 : 2006-04-13, 21:58 »
Robal, mylisz się. Pomagają.
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Princessa

  • Gość
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #12 : 2006-04-13, 22:01 »
nie zawsze...
dla mnie takie sytuacje sa okropne i dlatego najlepiej miec paru kumpli tu i tam :) potem cie nie zaczepiaja :P
ja mialam taka sytuacje ze synek chcial sie na sile ze mna calowac a moja przyjaciolke obmacywal i w krzaki wrzucal :P poskarzylysmy sie kumplowi i juz spokoj mamy :P
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #13 : 2006-04-13, 22:22 »
Ja jakoś nigdy nie miałam takich problemów... zawsze chodzę w podniesioną głową, nie usuwam się z chodnika, i często mam nieprzyjemności. Ale w moim wypadku wystarczy powiedzieć co nieco i uciekają z pocałowaniem ręki.. :P
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #14 : 2006-04-13, 22:26 »
Malka widzisz ja tez zawsze ide dumnie pewnym krokiem :P i jestem taka cwaniara a jak nie pomoze dowalanie slowne to szukam schronienia wsrod kumpli :lol: bo ja jestem taka drobna istotka i mnie sie raczej nikt nie boi :P
ale wyslowic to ja sie potrafie :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedz #14 : 2006-04-13, 22:26 »

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #15 : 2006-04-13, 22:28 »
Oj, ja niestety też :P Ciężko mi z tym, bo zawsze jak kogoś lać to do mnie :lol:
Niestety ja się nie zgadzam bić słabszych ot tak :P Trza mieć dobre serce :D
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #16 : 2006-04-13, 23:18 »
Kaira Powiedziałam raczej..a nie ze wogole zawodza...
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #17 : 2006-04-14, 17:10 »
Mi moja mama rok tmeu bardzo pomogla (oczywiscie wbre mojej woli, bo nie chcialam, zeby to robila).
Kora mam nadzieje, ze bedzie lepiej ;)
Zapisane

irmina

  • Gość
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #18 : 2006-04-15, 20:20 »
Niestety w większości przypadków znajomi są lepsi niż rodzice. Niestety, ale pannom rodzice krzywdy nie zrobią, nie?
Mi grożą jak pisałam, grożą... Tyle, że ja mam obstawę silną więc na większą skale boją się, ale znajomosci z takim towarzystwem wcale nie są tez takia fajne ;)
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #19 : 2006-04-15, 23:17 »
No coz poradzic trzeba sobie jakos w zyciu radzic..tak czy inaczej :/
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #20 : 2006-04-16, 22:46 »
Irmina, według Ciebie pomoc to robienie komus krzywdy?

Ja nigdy bym nie poprosiła znajomych o pomoc, jeślibym takich miała. Nie umiałabym ;/

Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Forum Zwierzaki

Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedz #20 : 2006-04-16, 22:46 »

irmina

  • Gość
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #21 : 2006-04-17, 14:04 »
A czy ja pisałam od razu o robieniu komuś krzywdy? Przepraszam bardzo, ale jeżeli już to proszę kogoś żeby sobie z nim trochę POROZMAWIAŁ, bo to w moich przypadkach działa :/

A przyjaciół się ma po to, żeby sobie nawzajem pomagać w ciężkich sytuacjach...
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #22 : 2006-04-17, 22:06 »
wlasnie. przyjaciele nie dadza nigdy ci zrobic krzywdy...znaczy ci prawdziwi. przyjazn wlasnie polega na dawaniu, braniu i pomaganiu.
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #23 : 2006-04-18, 20:58 »
Ech... Nie mówię, że tak nie jest...
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Princessa

  • Gość
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #24 : 2006-04-18, 21:03 »
Kaira wiem :P
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #25 : 2006-04-20, 16:42 »
 Te dziewczyny pobily moja kolezanka i ona zglosila sprawe policji i powiedziala ze pobily nie tylko ja ale takze inne dziewczyny w tym mnie i policja byla u ans w szkole spisac nasze Imiona Nazwiska i telofony a te dziewczyny maja kuratora i bedze cos jeszcze

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #26 : 2006-04-20, 21:16 »
Hehe, dobre ^kora^ xD
Szkoda tylko, że policja nie zawsze reaguje. Ale mieć kuratora tylko dlatego, że się kogoś pobiło dla błahostki... Jakie pole xD
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Princessa

  • Gość
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #27 : 2006-04-20, 21:58 »
Kaira to nie pierwszy przypadek..moj 'kumpel' pobil takiego Dawida, tylko dlatego ze on sie do jego siostry podwalal...Dawid wyladowal w szpitalu- miasl wstrzas mozgu :(
ten ktory go pobil ma teraz kuratora i idzie za dwa tyg. 'odebrac' wyrok z sadu..wszyscy sie boimi bo to dobry chlopak, ale prochy mu mozg wyzarly :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedz #27 : 2006-04-20, 21:58 »

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #28 : 2006-04-20, 23:59 »
Princessa, wiem. Ale swoją drogą żal mi takich ludzi- zrobią coś głupiego, a potem taka wieś :/
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #29 : 2006-04-21, 17:44 »
Ale ile one dziewczyn już pobiły a ile groziły, a tak wogule to przez przypadek widzialam jak pily i palily, a taka jedna moja znajoma powiedziała że także ćpaja, a tak ogólem to one biją każdego jednego chłopaka pobili to mu aż ręke wykręcili, ale jakoś zaczely sie bronić i powiedzialy że zrobily to z własnej obrony... :/
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 27 zapytaniami.