Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Proszę pomóżcie Martynce - to nie jest kolejny łańcuszek!  (Przeczytany 6333 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Głosuje z wszystkich znanych mi e-maili :P A powiedzcie, kiedy kończy się to głosowanie?
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Chyba za 10 dni
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
niestety jakby nie było, to to jest łańcuszek - jest przekazywany za pomocą internetu od jednej osoby do drugiej. Mam nadzieję, że to nie jest taki jak niektóre, które nie mają na celu dokładnie nic - bo ja nadal wierzę w ludzi :)
Łańcuszek to nie tylko takie coś, na co daje się pieniądze. To również te "głupie" wiadomości, które doprowadzają mnie na gg do szału i na które nie odpowiadam i nie wysyłam dalej. Czyli to wszystko "wyślij do 15 osób bo blablabla". - To takie tłumaczenie dlaczego takie tematy są usuwane - mało kto je czyta i lubi.
Zapisane

Forum Zwierzaki

aleńka

  • Gość
Zgadzam się.
Niechciałam nikogo "zmuszać" do glosowania, dlatego też nie wysyłam za pomocą komunikatorów.
Zreszta wiadomo jak by na to ludzie zareagowali.
Temat taki, ponieważ uzytkownicy pewnie by uznali, że stoi za tym kolejny naciagacz, oszust i jest to właśnie taki łańcuszek do niczego nieprowadzący i nikomu w rezultacie niepomagający.
Staram się pomóc tej dziewczynce jak tylko moge, mam nadzieje, że to rozumiecie : ).
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
no jak widać my rozumiemy, ale ja rozumiem również ludzi, którzy nie chcą na swoim forum takiego tematu, bo oni już przestali w ludzi wierzyć :/
Zapisane

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Ja wpadłam na pewien pomysł. Tzn. stworzę przez te 7 dni kilka kont meilowych , pozapisuje sobie a potem 30 czerwca na finiszu oddam głosy. Bo wiadomo ,że na samej końcówce będzie najwięcej ludzi głosować, a czasem bywa tak ,że decyduje kilka kliknięć ... :wink:
Zapisane

aleńka

  • Gość
Fajnie : )

Martynka aktualnie na 3 miejscu, jeszcze wczoraj cieszyła się 1 miejscem.
W tych ostatnich dniach bedzie bardzo cięzko.
Dlatego każdy głos się liczy.
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
5 miejsce :( kurcze już wysłałam z 5 swoich maili (specjalnie zrobiłam 3) i wysyłałam z maili wszystkich znajomych...
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Wysłałam z 2 maili. W końcu też nosimy takie same imiona  :) Mam nadzieję, że wyleczą ją
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Forum Zwierzaki

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Sa wyniki w konkursie ING.
Zapisane

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
O Mój Boże,jak się ciesze :jupi2: :jupi2: :jupi2:.Wygrałaaaaa :wink: :wink: :wink:
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
no to oby wszystko było tak jak ma być i żeby się wszystko udało :)
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Super ze wygrala :)
teraz trzeba tylko 3mac kciuki zeby wyzdrowiala :)
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Bosko że wygrali. Mam nadzieje że mała wyzdrowieje
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
http://www.martynka.wroclaw.pl/

Dla przypomnienia, bo pieniadze nadal sa potzrebne ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jaśka

  • Gość
ja widze jej zdjecia przed opeeracja i to zdjecie to usmiech mi sie na twarzy robi :) bardzo sie ciesze ze dziewczynka zdrowieje :) Oby tak dalej !
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Prawda? Też pooglądałam stronę i się bardzo cieszę, że zaufaliśmy, że te pieniądze z karty pójdą na leczenie małej. Wygląda coraz lepiej :)
Jednak czasem dobrze być naiwną osobą wierzącą w ludzi :)
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Jak patrze na to dziecko to nie potrafie sie nie uśmiechnąć....Super że jest coraz lepiej :)
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

aleńka

  • Gość
Przepraszam, że odnawiam ten temat, ale to ze wzgl. na moją długą nieobecność na forum.
Bardzo cieszy mnie fakt, że jednak udało się wygrać ten konkurs i że operacja doszła do skutku.
Wklejam zdjęcia Martynki z ostatnich miesięcy.
Ten widok po prostu tak mnie cieszy (wspominając te zdjęcia sprzed paru miesięcy), że nie mogłam się powstrzymać i musiałam je tutaj umieścić. : )






Bardzo wszystkim dziękuję, za to, że nie potraktowaliście tego postu pochopnie, ponieważ uważam (choć pewnie to była tylko kropla w morzu), iż każdy głos miał ogromne znaczenie i dał szansę na uratowanie życia Martynki!  :tuli:

Buziaki :*.

Pozdrawiam cieplutko ; )

 
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Śledze losy Martynki cały czas (nie tylko jej) :) Na jej strone wchodze minimum raz w tygodniu ;)
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 25 zapytaniami.