Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ulotki - pytanka;]  (Przeczytany 828 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Ulotki - pytanka;]
« : 2007-04-07, 18:56 »
Zdecydowalam sie wreszcie roznosic ulotki. Tylko nie wiem, czy mnie gdzies przyjma, bo mam 14 lat. Pytalam dziewczyny mojego brata, ale mowila, ze tam, gdzie ona roznosila, to trzeba miec dowod osobisty - roznosila ulotki jakiejs szkoly. I wlasnie, tu mam pare pytan:
1. Znacie jakies placowki, gdzie jest pewne, i ze nie trzeba miec dowodu osobistego? Slyszalam, ze podobno w Telepizzy kazdego zatrudniaja... prawda to jest?
2. Ile placa za 1h roznoszenia?
3. Czy na pewno mi wyplaca kase za roznoszenie? I co trzeba zrobic, zeby na pewno wyplacili?
Aha, nie mam czasu, zeby za bardzo pytac wszedzie o ulotki, bo nie mieszkam w miescie, a tu, gdzie mieszkam to nic nie ma do roznoszenia :P Wiec dlatego pytam.
Z gory dzieki ;*
Zapisane

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Ulotki - pytanka;]
« Odpowiedź #1 : 2007-04-07, 19:41 »
z tego co wiem (bo już mojej mamie roznosiłam) to stawki nie są za godzinę ( w większości nie za godzinę) tylko płacą 1gr za 1 ulotkę
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Ulotki - pytanka;]
« Odpowiedź #2 : 2007-04-10, 11:35 »
6 gr za ulotkę u nas ;)
ja sama chetnie poczytam bo chciałabym też sie tak zatrudnić, z tym ze mam 15 lat;)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Forum Zwierzaki

Odp: Ulotki - pytanka;]
« Odpowiedz #2 : 2007-04-10, 11:35 »

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: Ulotki - pytanka;]
« Odpowiedź #3 : 2007-04-10, 12:04 »
Kiedyś raz roznosiłam... Na jednym razie się skończyło, bo nie zobaczyłam moich pieniędzy... Bardzo męczące zajęcie.
Stawka jest różna, zależy od miejsca. Trzeba pytać we wszelkiego rodzaju marketach itp.
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Ulotki - pytanka;]
« Odpowiedź #4 : 2007-04-11, 01:04 »
Loleczka: 1grosz to bardzo mało, nie opłaca się. Ja chodziłam z ulotkami z 2 lata temu i miałam 4 - 6 groszy za ulotkę. Rzeczywiście wtedy już było więcej i nie narzekałam tak bardzo na bolące nogi, a zajęcie bardzo męczące - również psychicznie, bo dużo ludzi opieprza, że się śmieci. Ale faktycznie w 2 dni potrafiłam zarobić 150 zł :)
Pytać w agencjach reklamowych, pizzeriach, itp. Nie wszyscy wymagają dowodów, ale zazwyczaj przyjmują jak masz co najmniej 16 lat. Co do wypłacania to nie wiem, bo to miałam od znajomego, który ma właśnie firmę reklamową
Zapisane

bagsik

  • Gość
Odp: Ulotki - pytanka;]
« Odpowiedź #5 : 2007-04-11, 15:11 »
U nas jest na godzine stawka w granicach 5 zł już na rekę :) Wiek hmm trzeba mieć skończone te 15-16 lat
Zapisane

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Ulotki - pytanka;]
« Odpowiedź #6 : 2007-04-11, 15:21 »
Ja roznosiłam w grudniu rok temu ... mialam 12 lat :PP Ulotki Alltechu i płacili mi 7 zł za godzine ... ale dużo moich koleżanek roznosi tylko że im płacą 3-5gr za 1 ulotkę :/ No to tyle ... 14 lat to na ulotki juz sporo chyba ( przynajmniej u mnie :PP )
Ale z wypłacaniem nie zawsze jest fajnie :/
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Ulotki - pytanka;]
« Odpowiedź #7 : 2007-04-11, 23:39 »
czasami bardziej jak widać opłaca się jak jest płacone nie za godzinę tylko za ulotkę - w ciągu godziny jesteś w stanie roznieść 300 ulotek - oczywiście zależy gdzie, tutaj mówię o blokowiskach :). 300 ulotek za 4 grosze to już jest 12 zł :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 24 zapytaniami.