Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pasemka  (Przeczytany 2332 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Pasemka
« : 2007-06-05, 08:26 »
Mam blond włosy, z naturalnymi jasnymi lub ciemnymi pasemkami, ale chciałam sobie zrobić bibułą na próbe czerwone. Jeśli mi ładnie wyjdzie postaram się mame namówić na troche trwalsze chociaż jedno takie pasemko. Czy znaczie jakąś krótko trawałom farbe która tak bardzo nie niszczy włosów. I jakich argumantów użyć by mama się zgodziła?
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Pasemka
« Odpowiedź #1 : 2007-06-05, 15:57 »
Nie maluj włosów bibułą!!! mój kolega w podstawówce sobie pomalował na zielono przed jakąś dyskoteką i już mu tak zostało...
Lepiej porozmawiaj z mamą o krótkotrwałej farbie, tj. szamponetce na czas wakacji, bo pasemka schodzą po kilku myciach i nie kombinuj. A do szkoły lepiej naturalne mieć, tym bardziej że teraz idziesz do 1 gimnazjum o ile się nie mylę ;)
Ja nigdy nie miałam pasemek, chciałam ale mi przeszło. I nie żałuję  ze przeszło ;)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Pasemka
« Odpowiedź #2 : 2007-06-05, 16:01 »
ja właśnie chciałam do szkoły, ciągle te same fryzury xD już nie wiem co z włosami zrobić xD
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Forum Zwierzaki

Odp: Pasemka
« Odpowiedz #2 : 2007-06-05, 16:01 »

Luka

  • Gość
Odp: Pasemka
« Odpowiedź #3 : 2007-06-05, 16:01 »
Nie maluj włosów bibułą!!! mój kolega w podstawówce sobie pomalował na zielono przed jakąś dyskoteką i już mu tak zostało..
Dziwne... Moja siostra miała bibułą i szybko jej zeszło...
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Pasemka
« Odpowiedź #4 : 2007-06-05, 16:05 »
mi też ja pomalowałam przed balem karnawałowym na czarno to odrazy po myciu mi pasemka zeszły
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Pasemka
« Odpowiedź #5 : 2007-06-05, 16:14 »
Jak idziesz do gimnazjum to nie radzę, wiem jak starsi uczniowie i nauczyciele patrzą na takie wymalowane pierwszoklasistki :P
Oj dziewczyny, ja wiem ze zrobicie jak chcecie... ale bibułą nie radzę. Nie lepiej szamponetką?
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Pasemka
« Odpowiedź #6 : 2007-06-05, 16:18 »
ale ja kcem jedno, dwa... bo mi się tak podoba, nauczyciele i inni mnie nie obchodzą, zawsze mnie nie obchodziło co myślą inni
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Pasemka
« Odpowiedź #7 : 2007-06-05, 16:20 »
Ale Twoje oceny Cię chyba obchodzą, nie...?

Dobra, koniec tematu ;) wiem że gdybym sama coś chciała zrobić to by mnie ludzie z forum nie przekonali, więc i moje przekonywanie Ciebie nie ma sensu. ;)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Mania20

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 53
Odp: Pasemka
« Odpowiedź #8 : 2007-06-05, 18:01 »
ja mam całe ognisto czerwone wlosy... ale ja moge sobie na to pozwolic bo na studiach nie zwracają aż tak no to uwagi. myśle ze jak na początek to powinnaś zrobić sobie szmponem koloryzujacym pasemka. Są takie które po 30 myciach zmywają się. A i przy tym nie niszcza tak bardzo wlosów jak farba.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pasemka
« Odpowiedz #8 : 2007-06-05, 18:01 »

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Pasemka
« Odpowiedź #9 : 2007-07-09, 23:25 »
Na próbę to sobie zrób szamponem koloryzującym - zawsze możesz co jakiś czas umyć sobie głowę w tym szamponie i zrobić sobie znowu pasemka. Moja koleżanka zrobiła sobie kiedyś różowe i nauczyciele ciągle jej docinali z powodu włosów, ciągle jej zadanie sprawdzali (nie szczędząc uwag na temat pasemek) i wywoływali do tablicy ;]
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Pasemka
« Odpowiedź #10 : 2007-07-16, 08:05 »
może w końcu nauczyłabym się przygotowywać do lekcji xD dżołk
na początku oczywiscie spróbuje szamponem koloryzującym
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 24 zapytaniami.