Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Do dołu

Autor Wątek: "Nieszczęsna pisarka"  (Przeczytany 49678 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #90 : 2007-08-28, 19:00 »
OK, poprawię, rzeczywiście niektóre zdania, które piszę, nie mają żadnego sensu. ;p
Jak skończę pisać to opowiadanie, poprawię wszystkie błędy, które tu są, wydrukuję i dam polonistce do przeczytania. :P

I to wcale nie jest krótkie, ostatnia część była o dużo krótsza... W roku szkolnym będziecie wspominać: "W sierpniu były takie długie części... ach, jak mi ich brakuje". ;p
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #91 : 2007-08-28, 22:47 »
Nie, nie będziemy bo będziesz pisać takie same pod groźbą utraty sporej ilości krwi i nawet głowy xD

Podoba mi się, a i w ogóle to podoba mi się jej pomysł na opowiadanie o tej miłości... Napisz takie ty!
Zapisane
Why so serious?

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #92 : 2007-08-28, 22:47 »
Kitka, jak w roku szkolnym będziesz nam dawała po jednym akapicie, to Ci żyć nie damy :D  Super piszesz jak na 11 lat! ;) Btw., to opowiadanie nie jest o Tobie? Bo obie mieszkacie w Bielsku-Białej (czy jak się to odmienia ;p) i obie piszecie opowiadania ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedz #92 : 2007-08-28, 22:47 »

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #93 : 2007-08-29, 09:55 »
Podoba mi się, a i w ogóle to podoba mi się jej pomysł na opowiadanie o tej miłości... Napisz takie ty!
Boję się, ale może spróbuję, jak skończę to. ;p
Btw., to opowiadanie nie jest o Tobie?
Każda moja bohaterka ma kilka moich cech. ;p Ale to opowiadanie nie jest o mnie, bo jakbym napisała opowiadanie o sobie, a do tego z wątkiem miłosnym... moje koleżanki nie dałyby mi żyć, domyślając się, jaki chłopak z naszej klasy posłużył na wzór ukochanego mojej bohaterki. :P

-----

- Wiecie, że Krzysiek odprowadził wczoraj Klaudię do domu? –spytała Karolina. Agnieszka podniosła głowę znad książki i obdarzyła ją uśmiechem idiotki.
- Śledziłaś ich, co?
- Nie uważaj mnie za takiego potwora! Widziałam ich z okna mojego pokoju.
- A potem zaczęłaś ich śledzić... –mruknęła Agnieszka powracając do lektury.
- Musiałam wyjść na spacer z psem! –broniła się Karolina – Ale i tak musiałam iść do domu po chwili, bo mama zadzwoniła na komórkę, że jest obiad.
- Na komórkę? –spytała jej koleżanka – A oni nie usłyszeli, jak dzwoni?
- Myślę, że nie... –odpowiedziała z wahaniem Karolina –Ale mam dowody, że Krzyś jednak ją baardzo lubi.
- Nie... Dawid! –powiedziała nagle Agnieszka. Jej przyjaciółka z lekką ironią mruknęła:
- Dawid do niej nie pasuje.
- Nie chodziło mi o to... –mówiła Agnieszka, obserwując pilnie jakiś punkt za plecami Karoliny –Dawid... Boże, on niesie jej książki z biblioteki! Jaki kretyn!
 Karolina obróciła się i otworzyła oczy ze zdumienia. Dawid Górski wlókł się po schodach, niosąc pięć książek w rękach, a za nim szła Iza Zierlińska uśmiechając się zalotnie i coś mówiąc do kolegi.
Gdy już weszli po schodach, Iza podążyła szybkim krokiem do koleżanek.
-   Nauczyłam go kilku rzeczy, a on ma mi w zamian pomagać przez cały dzisiejszy dzień. Może nawet się do mnie przesiądzie na lekcji... –zaczęła Izka, patrząc się na zdumione twarze dziewczyn.
-   Ale wtedy... to będzie wyglądać, jakbyście... –Agnieszka zaczęła się śmiać, a Karolina nie dokończyła, tylko wzruszyła ramionami z rezygnacją.
Dawid położył książki na ławce pod klasą i niemal trząsł się ze wściekłości.
- Dlaczego od razu SAM nie wybrałem Klaudii, żeby mi pomogła! No i czemu się zgodziłem na Izkę! Mogłem odmówić i uczyć się sam.
 Zaś Iza zachichotała, nie słysząc tych słów skierowanych pod jej adresem.

Klaudia Bakun szła po schodach, myśląc o swoim opowiadaniu i o momencie, gdy wręczy je pani Desik. Prawie nie przejmowała się koleżankami, interesowała ją tylko przyszłość. Swoja przyszłość. Może za kilka lat wygra jakiś konkurs? Może będzie sławna...
Usiadła na ławce pod klasą i obserwowała z rozbawieniem, jak zrozpaczony Dawid rozmawia z uśmiechniętą Izką.
- Wiesz, że Krzysiek się w tobie zabujał? –rozległ się poważny głos Karoliny.
Klaudia popatrzyła się na Karolinę pytająco.
- Przecież on cię wczoraj odprowadzał do domu! –zawołała dziewczyna, oczekując wybuchu złości. Jak Klaudia zacznie na nią krzyczeć, będzie miała przynajmniej nowy powód do obgadywania!
- On po prostu chce odreagować, po całym dniu spędzonym z idiotkami z naszej klasy. –odpowiedziała Klaudia i z gracją odeszła.
 Zaś Karolina stała jeszcze w tym samym miejscu i próbowała zrozumieć o co chodziło jej „koleżance”.
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #94 : 2007-08-29, 10:24 »
No! A jak fajnie jej powiedziała... Podoba mi się ^^

No to jak skończył "Nieszczęsną..." to napisz o tej nieszczęśliwej miłości. To nie jest takie trudne w sumie, puścić sobie jakąś smutną muzykę i od razu ci wszystko do głowy przychodzi xD Mi na przykład miłosne najlepiej wychodzą, wróżę sobie przyszłość pisarki harlequinów xD
Zapisane
Why so serious?

Pira

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 740
  • <3
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #95 : 2007-08-29, 12:15 »
kitęs wiesz co? napisz ty ksiązkę...xD

:D :D :D
a nie si emeczysz w jakis opowiadaniach :P :D
Zapisane
Włosy me pochwycił wiatr. Dziesięć pięter i ciemność.

Retriva

  • Gość
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #96 : 2007-08-29, 13:59 »
noo wlasnie napisz ksiazke :D przeciez to-to boskie jak zwykle! jeszcze, jeszcze :D
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #97 : 2007-08-29, 14:47 »
cudne!! xD nie było mnie długo i miałam duużo do przeczytania
ja mam op 20 stron i zastanwaiam się czy by je tu przypadkiem nie wrzucic ^.^
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Retriva

  • Gość
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #98 : 2007-08-29, 14:51 »
cudne!! xD nie było mnie długo i miałam duużo do przeczytania
ja mam op 20 stron i zastanwaiam się czy by je tu przypadkiem nie wrzucic ^.^
wrzucaj, co Ci szkodzi :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedz #98 : 2007-08-29, 14:51 »

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #99 : 2007-08-29, 14:54 »
ale długie xD.. no dobra przpiszę xDlecz będe piszać kawałkami xD i nie dziś..
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #100 : 2007-08-29, 17:14 »
Anas czekamy :)
Kitka, jak zwykle świetnie :D
Ech, gdybym ja miała takie ciekawe pomysły na odszczekanie się ludziom z mojej klasy... >.<
Kiedy cd?
Zapisane
cZŁOwiek

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #101 : 2007-08-29, 20:15 »
Kitka, Ty dałaś jakiekolwiek opowiadanie nauczycielce? Bo ja się wstydzę xD Jeszcze każe mi przy całej klasie czytać i co będzie... Lol. Mimo, że koleżanki keidyś chciały mnie siłą przyprowadzić do nauczycielki, zabarykadowałam się w kiblu - bałam się reakcji nauczycielki, nie wiem czemu ;p
Świetnie piszesz. Planujesz w najbliższym czasie napisać dalszą część? Niecierpliwie czekam :D
Zapisane

Pira

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 740
  • <3
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #102 : 2007-08-29, 20:57 »
neich kazdy kto lubi pisac niech sie nie wstydzi i pokaze je na efzecie...a my wspaniali, doswiadczeni krytycy osadzimy to opowiadanie xD

:D :D :D
Zapisane
Włosy me pochwycił wiatr. Dziesięć pięter i ciemność.

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #103 : 2007-08-29, 21:23 »
Kiedy cd?
Dalsza część... może uda mi się jutro coś skrobnąć, może pojutrze... W każdym razie, będzie. ;p
Kitka, Ty dałaś jakiekolwiek opowiadanie nauczycielce? Bo ja się wstydzę xD Jeszcze każe mi przy całej klasie czytać i co będzie... Lol. Mimo, że koleżanki keidyś chciały mnie siłą przyprowadzić do nauczycielki, zabarykadowałam się w kiblu - bałam się reakcji nauczycielki, nie wiem czemu ;p
Jasne, że dałam! Moje trzy opowiadania, bodajże, powędrowały do rąk moich dwóch wychowawczyń... Bo jednej dałam pod koniec trzeciej klasy ("Czarodziejską ósemkę"), na pamiątkę... "Ósemka" była baardzo kiepska, ale nauczycielce się spodobało. ;p "Tą nową" (opowiadanie o Irence, dodałam tutaj kilka odcinków, a potem przestałam) dałam mojej wychowawczyni, polonistce. Bardzo jej się podobało, sama nawet nie wiem dlaczego... Bo "Ta nowa" była tragicznie nudna, tak samo jak bohaterka. A opowiadanie o dwóch siostrach bliźniaczkach (Joasi i Łusi) również zostało przeczytane przez polonistkę... i poprawione. Nic nie powiedziała (czy to znaczy, że nie podobało jej się?), za to zachwycała się nad opowiadaniem Razowca, które widocznie pisała jego mama. O_o
Ghosty, daj nauczycielce opowiadanie, co ci szkodzi? Nie wstydź sięęę! :)

Ania, czekamy na twoje opowiadanie... :P
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #104 : 2007-08-29, 21:43 »
Kita, sprawdzam "Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki." a tu patrze, Kitka napisała nową wiadomość!! *myśli, myśli, MYŚLI* dalsza część!!
a tu taki zawód... :?
xD
Zapisane
cZŁOwiek

Forum Zwierzaki

Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedz #104 : 2007-08-29, 21:43 »

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #105 : 2007-08-29, 21:57 »
Kitka, ale choćby opowiadanie nie wiem jak nudne, nauczycielka patrzy na styl pisania, nie na fabułę. Jak wyrobisz sobie styl, to potrafisz nawet wyjście z psem na spacer zamienić na wspaniałą przygodę dla czytelnika ;)
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #106 : 2007-08-29, 22:49 »
Może i ja się odważę kiedyś, bo moje stare opka są gorzej niż tragiczne :D
Ale tymczasem ja cę nieszczęsną xP
Zapisane
Why so serious?

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #107 : 2007-08-29, 23:04 »
Blackie, nie wstydź się, pokazuj! ; ) A może nie jest źle?
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #108 : 2007-08-29, 23:09 »
Tylko że jak ja zacznę pisać to w błyskawicznym tempie mi się nudzi ^^""
Zapisane
Why so serious?

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #109 : 2007-08-29, 23:14 »
A ja jak tylko zacznę pisać, to od razu myślę, że pomysł beznadziejny, a jak dziwnym sposobem okaże się, że pomysł mi się podoba na opowiadanie to mam ochotę pozabijać połowę bohaterów ; p nie wiem czemu. Jak byłam młodsza to chyba za dużo kryminałów czytałam.
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #110 : 2007-08-30, 09:45 »
Tylko że jak ja zacznę pisać to w błyskawicznym tempie mi się nudzi ^^""
Nie martw się, mam tak samo. :)
Ja chciałabym napisać kiedyś opowiadanie kryminalistyczne, albo detektywistyczne (jak Sherlock Holmes, którego ostatnio wręcz "połykam" :P). Niestety, chyba za mało inteligentna jestem na takie coś. ;p
Nowa część, na pewno dzisiaj, bo już zaczęłam pisać. :)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Forum Zwierzaki

Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedz #110 : 2007-08-30, 09:45 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #111 : 2007-08-30, 10:51 »
Jeee xD Ja czekam z niecierpliwością :)
Kit, ciężko pewnie napisać kryminał... Bo kryminały zawsze mają zaskakujące zakończenie, a napisać trudno pewnie, nie wiem, nie próbowałam :D
Zapisane
Why so serious?

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #112 : 2007-08-30, 14:54 »
- Mamy już maj, a wy w czerwcu wyjeżdżacie na dwa tygodnie, na zieloną szkołę. W sumie, wrócicie od razu na koniec roku, dlatego trzeba zabrać się za wystawianie ocen... –zaczęła pani Desik podczas lekcji polskiego. –Sprawdzian będzie za półtora tygodnia.
 Rozległ się szum protestu, ale pani Desik kontynuowała dalej:
- Powinniście już zacząć się uczyć...
Szum stał się nie do zniesienia. Nauczycielka pomyślała, że najlepszym wyjściem w tej sytuacji byłby dzwonek ogłaszający przerwę.
- Od razu! –zawołała głośno Karolina – Od razu!
- Co od razu? –zapytała zniecierpliwiona Justyna, siedząca w ławce przez Karoliną.
- Od razu! Nie zdążyliśmy nawet zacząć rozkoszować się wiosną, a już zaczynają się sprawdziany, kartkówki...
- ...klasówki, testy, rywalizacja między Klaudią i Izą... –kontynuowała Agnieszka.
- ... i mnóstwo kucia! –zakończyła rozpaczliwym tonem Karolina.
Dzwonek zadzwonił przeraźliwie i cała klasa wybiegła na korytarz, zapominając nawet powiedzieć „Do widzenia” pani Desik.
- Na szczęście nie ma upałów. –powiedziała Justyna, wyciągając z plecaka zeszyt do matematyki.
- Nic nie mów! –krzyknęła Karolina –Jeszcze się spełni. O, patrzcie, czego ta Klaudyna chce od Desikowej?
 Wszystkie trzy: Justyna, Karolina i Agnieszka, patrzyły się na Klaudię, która podeszła do polonistki i wręczyła jej kilka kartek w linie. Pani Desik uśmiechnęła się do niej i pokiwała głową.
- Klaudia jest okropnie zarozumiała. –mruknęła Agnieszka, obserwując, jak jej koleżanka odchodzi od biurka nauczycielskiego z podniesioną do góry głową.
- Myśli, że jest lepsza od nas, bo pisze te swoje opowiadania. Jak Desik może je czytać? Jestem pewna, że są głupie.
- Co? –spytała Justyna
- Opowiadania Klaudii. –powiedziała Karolina lekceważąco – Jak jej dzisiaj powiedziałam, że Krzysiek się w niej zabujał, to ta... kretynka zaczęła się tak idiotycznie mądrzyć!
- Co ci powiedziała? –dopytywała się Agnieszka
- Już nie pamiętam... –mruknęła Karolina, czerwieniąc się lekko.
 Tymczasem Klaudia z uśmiechem wyszła na korytarz i usiadła na ławce. Ciekawe, czy jej opowiadanie spodoba się pani Desik?
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #113 : 2007-08-30, 15:08 »
krótkieale jak zawsze świetne
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #114 : 2007-08-30, 15:21 »
tak, za krótkie xD ale podoba mi się, ale tej Karolinie to bym kudły wyrwała xP
Zapisane
Why so serious?

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #115 : 2007-08-30, 15:32 »
a ja bym jej tak nagadała że by je w pięty poszło xD
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Retriva

  • Gość
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #116 : 2007-08-30, 16:53 »
boskie :P ale za krótkie, za krótkie :( ale mimo to, kocham to opowiadanie :kocham:
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #117 : 2007-08-30, 20:17 »
- Błędowska! –krzyknął Kuba, patrząc się na nauczycielkę matematyki, która kroczyła po schodach z wyniosłą miną – Ustawiajcie się! Błędowska idzie!
- Błędowska! –zawołała cicho Dominika –Ma nasze kartkówki!
 Iza uśmiechnęła się tryumfująco. Nie dość, że napisała świetnie kartkówkę, to do tego Dawid napisze test na piątkę i to wszystko będzie jej zasługa. A Klaudia? Klaudia zostanie potępiona już na zawsze.
Poprawiła fryzurę i ustawiła się pod klasą jako pierwsza. Klaudia stała na samiuteńkim końcu, rozmyślając o różnych rzeczach.
Błędowska otworzyła klasę i uczniowie weszli do niej, myśląc już chyba tylko o wynikach kartkówki. Nauczycielka podeszła do biurka, powiedziała „Dzień dobry” swoim oschłym głosem i usiadła przy biurku. Jak gdyby nigdy nic zaczęła porządkować swoją torbę, wyjmując z niej różne przedmioty: zeszyty, pióra i mnóstwo kartek w kratkę. Błędowska zaczęła je przeglądać. Widocznie szukała kartkówek, napisanych przez 5c. W końcu uzbierała już cały stosik kartek w kratkę i zaczęła wkładać pozostałe rzeczy do torby.
- Ona tak specjalnie nas irytuje. – rzekł Jacek do Bartka.
- Czy Błędowska chce, żeby Antena dostała takich dreszczy, że trzeba będzie przewieść ją do szpitala?
- Jak ty możesz tak mówić...-westchnął Jacek i popatrzył się na Anetę, nazywaną przez wszystkich kolegów „Anteną”. Rzeczywiście, koleżanka trzęsła się i stresowała, siedząc sama w ławce.
- ANTENA –podkreślił Bartek – jest okropnie nienormalna. Nie mogę się doczekać chwili, gdy wyzdrowieje Beata i znowu będą razem siedzieć w ławce. Antena jest dziwna, gdy nie ma przy niej Beaty.
- Ciszej! –zawołał Jacek przyciszonym głosem – Błędowska już skończyła!
 Nauczycielka wzięła do ręki wszystkie kartki. Już miała zacząć wyczytywać nazwiska, gdy nagle widocznie sobie coś przypomniała. Dawid Górski jęknął cicho, a Iza uśmiechnęła się, ukazując swoje białe zęby.
- Dawid Górski miał dzisiaj pisać kartkówkę. –oznajmiła Błędowska, a Dominika zakryła usta rękami (na każdej ręce była przynajmniej jedna bransoletka i kilka pierścionków) i jęknęła z podniecenia.
- Mam nadzieję, Dawidzie, że przyniosłeś kartkę w kratkę, koniecznie równo obciętą? –spytała Błędowska z chytrym uśmiechem na twarzy. Dominika zaśmiała się, a Dorota spojrzała krytycznym wzrokiem na jej paznokcie, pomalowane prawie niewidzialnym lakierem. Jacek patrzył się na nauczycielkę spode łba, rysując coś w swoim zeszycie.
- W końcu nie dostaniemy klasówek, bo babka skupi się na Dawidzie, a o nas zapomni. –mruknął Kuba – Od razu mówiłem, żeby Klaudia pomogła Dawidowi, a nie Iza.
- Ciszej! –krzyknęła Błędowska, a w sali natychmiast zapanowała cisza –Górski, podejdź do mnie. –Dawid, onieśmielony lekko, podszedł do biurka nauczycielki, nie chciał patrzyć się na przemądrzały uśmiech Izki.
- Masz tutaj kartkę z zadaniami. Nie ma ich dużo, tylko pięć. Masz godzinę na napisanie, ale myślę, że jeśli masz chociaż trochę oleju w głowie, napiszesz to w dwadzieścia minut. Co się tak gapisz, Górski? Siadaj.
 Dawid podszedł do swojej ławki i wyciągnął pióro. Zaczął pisać, ale... nie było atramentu! Gorączkowo przeszukiwał swój piórnik. Na próżno. Nigdzie nie było naboju do pióra z choćby jedną kropelką atramentu.
Klaudia zauważyła, że jej kolega nie może pisać, dlatego wyciągnęła ze swojego piórnika nowy nabój do pióra i podała koledze. Dawid popatrzył się na nią pełnym wdzięczności wzrokiem.
- Klaudia Bakun, co ty mu podałaś? Widziałam na własne oczy, a wzrok mam dobry. –powiedziała nagle Błędowska i wszystkie oczy zwróciły się na Klaudię.
- Dałam mu nabój do pióra, bo on nie miał... –zaczęła dziewczyna, obserwując uważnym wzrokiem swoich kolegów z klasy. Antek śmiał się...
-„Jego śmiech brzmi jak rechot żaby.” –pomyślała w pewnej chwili Klaudia i usatysfakcjonowała siebie samą tym spostrzeżeniem. Karolina i Agnieszka zaczęły gadać, podekscytowane, a Dominika bawiła się swoim pierścionkiem.
- Klaudia, powinnam powiedzieć, żeby oddał ci ten nabój... –zaczęła matematyczka - ...ale nie zrobię tego, ponieważ dostałaś najlepszą ocenę z kartkówki. Pięć plus!
 Iza prychnęła, a Klaudia uśmiechnęła się do Dawida ukradkiem. Chłopak również się uśmiechnął i zaczął pisać test.

Pół godziny później Izka siedziała na ławce obok klasy, trzymając w ręce kartkówkę. Na kartce napisane było wyraźnie: „4+”.
- Nienawidzę Błędowskiej. Jak ona mogła dać MI 4+ a JEJ 5+?! –zawołała Izka, patrząc się na Klaudię nienawistnym wzrokiem – A Dawid siedzi tam... –westchnęła, wskazując na chłopaka -...i cały czas się na nią gapi! Głupi kretyn! –zawołała, a Karolina, siedząca obok niej, pokiwała głową z politowaniem, na samą myśl o pannie Bakun.

Długie...? :D
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Forum Zwierzaki

Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedz #117 : 2007-08-30, 20:17 »

Retriva

  • Gość
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #118 : 2007-08-30, 20:29 »
woow :P romans sie szykuje xD ale.. miala byc dluga czesc :P jeszcze dluzsza :D
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: "Nieszczęsna pisarka"
« Odpowiedź #119 : 2007-08-30, 20:31 »
Ret, a jak myślisz, z kim... to znaczy... kogo Klaudia bardziej lubi, Dawida czy Krzysia? :P
Dłuższej chyba nie uda mi się napisać. ;)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 27 zapytaniami.