Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Przerazona mabel potrzebuje pomocy  (Przeczytany 543 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Piankaa

  • *
  • Wiadomości: 0
Przerazona mabel potrzebuje pomocy
« : 2007-10-15, 14:48 »
"Wyobraź sobie, że rodzisz się gdzieś na pustkowiu. Znasz tylko mamę, rodzeństwo... Później poznajesz innych... takich jak ty... Niby wszystko jest w porządku.......ALE.......co jakiś czas widzisz przechadzającego się potwora. Jest o wiele większy od ciebie i z pewnością silniejszy. Wiec co robisz? No pewnie, że uciekasz. Mimo, że potwór co jakiś czas zostawia ci jedzenie i tak uciekasz... przecież nie jesteś tak silny jak on i nigdy nie wiadomo co ten stwór od ciebie chce.
Ale żyjesz w miarę spokojnie, w końcu masz rodzinę, dom i wolność....
Jednak wyobraź sobie, że pewnego dnia przyjeżdża więcej takich stworów... łapią cię... oddzielają od najbliższy.... i....wywożą gdzieś...... Gdzieś, gdzie panuje smutek....gdzieś, gdzie wszystkie stworzenia takie jak ty żyją w zamknięciu.....gdzie ciągle żyjesz w strachu, zastanawiając się co przyniesie kolejny dzień, kolejna godzina, kolejna minuta, kolejna sekunda....
Tak właśnie ja żyje. MOJE ŻYCIE TO JEDEN WIELKI STRACH.
Straciłam wszystko... rodzinę... wolność... bezpieczeństwo, które mogłam znaleźć wśród bliskich. Tak wiele razy się zastanawiam: jak długo to jeszcze będzie trwać? Czy to dożywocie? Ale za co? Za życie....?
Może teraz powinnam powiedzieć co chce osiągnąć dzięki tej wypowiedzi. Ale ja powiem czego nie chce... NIE CHCE SIĘ JUŻ WIĘCEJ BAĆ!
Mabel"


Mabel jest jedną z 5 suczek, które trafiły do naszego schroniska prosto od V. Villas. Niestety pozostałym suczką się nie udało i odeszły za TM. Teraz staramy się pomóc biednej Mabel, która została sama. Suczka jest tak przerażona, tak bardzo boi się kontaktu z człowiekiem, że cała sztywnieje i sika pod siebie. W schronisku jest ok. 500 innych psów miłych, przyjaznych, których nikt nie chce. Więc jak ktoś mógłby zwrócić uwagę na Mabel? W schronisku ma bardzo małe szanse na przeżycie.
Dlatego Mabel trafiła do hotelu, gdzie będzie szkolona. Niestety hotel jest drogi i nie stac nas na niego, w związku z tym musimy jak najszybciej znaleźć dom dla mabel. Prosimy o pomoc.


Pamiętajmy, że
„Zwierzęta także mają duszę i ludzie powinni kochać i solidaryzować się ze swoimi mniejszymi braćmi. Są owocem kreatywnego działania Ducha Świętego i zasługują na szacunek. Są tak blisko Boga jak człowiek. Zwierzęta posiadają życiodajny oddech, który otrzymały od Stwórcy. Pod tym względem, człowiek stworzony ręką Boga jest identyczny z wszystkimi żywymi istotami (...) Dlatego istnienie wszystkich stworzeń zależy od żywego ducha/oddechu Boga, który nie tylko kreuje, ale również podtrzymuje i odnawia oblicze Ziemi.” Jan Paweł II

W sprawie adopcji lub pytań, prosze o kontakt ze mną
piankaa@intera.pl
gg 2762302
kom. 501208670


NIE ZAMYKACJCIE PRZED MABEL FURTKI SWEGO DOMU! PODARUJCIE JEJ NADZIEJE I WIARE W TO, ŻE NA ŚWIECIE SĄ JESZCZE DOBRZY LUDZIE!





Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 22 zapytaniami.