Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jakie chcielibyśmy mieć zwierzęta w przyszłości, bądź teraz?  (Przeczytany 8654 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Ja jak byłam mała, to pamiętam, że nie chciałam mieć wcale zwierząt typu kot, królik, pies. XD"
Szczytem moich marzeń była kura. :P
Później był to gawron/szpak[?], miałam nawet na jeden dzień i noc...
Jeszcze kozy mi się podobały i pewnie coś tam jeszcze. ^^

A teraz co chwile chcę mieć w przyszłości co innego. ;P Ale jak an razie wystarczają mi króliki i pies. (;
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Bydło szkockie :serce:, kozy :) Kury też lubię, mają takie bystre ślepia  ;) , gęsi aby broniły obejścia.

Z pewnością ryby: o ile warunki pozwolą spore oczko wodne mi się marzy, jeżeli będę mieszkać w bloku podejrzewam, że będę mieć tyle akwariów na ile pozwoli moja zdolność spłacania rachunków za prąd i wodę :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Ja od dawna marzę o osiołku. :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

kruszek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 30
    • WWW
Obecnie w planach mamy psa....ja marze o jakimś ze schroniska, ale chyba będą przegłosowana i będzie rasowy seter irlandzki...

Zawsze chciałam jakieś dzikie zwierzę. I tymczasowo z dzikich mam gołąbka. Wysiaduje mi młode na balkonie:) Zobaczymy jak się odchowają:)
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Ja od dawna marzę o osiołku. :)
Z osłami mam bardzo miłe wspomnienia. Zwiedzałem wtedy Park Narodowy Kornati w mojej ukochanej Chorwacji. Nigdy nie przypuszczałem, że głos osła może być taki piękny. Tamtejsze osiołki uporczywie domagały się od gości jedzenia. Jeden z nich upodobał sobie moje spodnie. Chciał mi je zabrać.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Kamil

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 40
  • Technik weterynarii w toku nauczania-2 rok ;)
Oj ja bym chciał cały zwierzyniec  :D Ale tak realnie to różne gryzonie,więcej akwariów, może jakiś gadzik albo płazik....Dużo by tego było.
Albo całe schronisko dla zwierzaków  :kocham:
Zapisane

Demifari

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 185
Ja w sumie mam już sporą gromadkę ale gdybym miała swoje mieszkanie ( obecnie wynajmuję :)) może zdecydowałabym się jeszcze na jakiegoś ptaszka kanarki, zeberki, nierozłączki mi się podobają :) Ale to tak w dalszej przyszłości na dzień dzisiejszy chciałabym jeszcze pieska :) A z takich raczej totalnie nierealnych to Koń....oj zawsze mi się marzyło niestety jak już pisałam nierealne :(
Zapisane

Galagodecodi

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 243
    • WWW
Od czasu wyprowadzki z domu do bloków brakuje mi kotów. Ale nie mam serca męczyć kota mieszkaniem w bloku  :roll:
Zapisane

Bezag

  • *
  • Wiadomości: 15
Zawsze jakieś nowe zwierze się znajdzie, ale kiedy będę mieć własny pokój albo jeszcze bardziej w przyszłość dom, to zapewne ukochane rasy psów-na pewno bassecik i braco italiano. A z innych stworzonek to ostatnio zakochałam się w jeżach,a le aktualnie ani mnie nie stac ani nie mam miejsca. od zawsze podobały mi się lisy i marzyłam, ażeby uratowac takiego z fermy. Z gryzoni to szczurki, które już miałam, ale nidgy nie przestałam uwielbiać. Kolejnym marzeniem są konie, równiez od najmłodszych lat. 
Zapisane

Forum Zwierzaki

Demifari

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 185
Jeżyki Pigmejskie prześliczne stworzenia :D Ale to może kiedyś bo tak jak piszesz drogie są bardzo a zresztą na razie moje zoo i tak jest już dość liczne :P
Zapisane

marwet

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 115
    • WWW
a mi się ostatnio podobają fretki ale pewnie nie pogodziła by się z moimi kotami :-(
Zapisane
Marwet, dermatologia weterynaryjna www.marwet-turka.pl

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
 I tu sie mylisz . Popatrz na to :

Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Fretki zawsze uwielbiałam, niestety nie dawałam rady z zapachem jak byłam u znajomej :(

Ja od zawsze chciałam mieć własne szczurki dumbo... niestety krótko żyją, ale jak będę miała wolny dom (bo teraz to mam zwierzyniec a rodzinka ma dość czasem ;) ) to sobie sprawię takie szkraby ^^
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Ja tak samo, lubie fretki, choc trzeba zaakceptowac ,ze to chuligany sa :) Zapach fretki też jest niestety dla mnie nie do przyjęcia.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Gandalf Bury

  • *
  • Wiadomości: 11
    • WWW
Ja zawsze chciałem mieć krowę, bo mają takie fajne mordki i mleko dają... Hahaha zdecydowałem się jednak na psa, bo w bloku byłoby z krówką ciężko  :lol:

Forum Zwierzaki

Konioteka_eu

  • *
  • Wiadomości: 19
Zdecydowanie koń- uwielbiam jazdę konną i wszystko co jest z tym związane,polecam zresztą każdemu aby chociaż raz udał się do stadniny i spróbował:)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 26 zapytaniami.