Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: czemu kot nie lubi piłeczki?  (Przeczytany 889 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adelinakrzon

  • *
  • Wiadomości: 2
czemu kot nie lubi piłeczki?
« : 2020-07-23, 09:05 »
I jak chce się bawić, to przynosi inne, toczące się rzeczy, które nie bardzo się nadają?
Ostatnio na przykład podebrał mi złożone skarpetki z szuflady - tak je podarł pazurami (a może i zębami też, kto go tam wie!), że do żadnego zacerowania już się nie nadają. Ja kupuję sierściuchowi specjalne piłeczki, a ten uparł się na moje skarpetki - muszę je gdzieś przenieść, bo skończę bez ani jednej sztuki!
Zapisane

adelinakrzon

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: czemu kot nie lubi piłeczki?
« Odpowiedź #1 : 2020-08-17, 08:06 »
I jak chce się bawić, to przynosi inne, toczące się rzeczy, które nie bardzo się nadają?
Ostatnio na przykład podebrał mi złożone skarpetki z szuflady - tak je podarł pazurami (a może i zębami też, kto go tam wie!), że do żadnego zacerowania już się nie nadają. Ja kupuję sierściuchowi specjalne piłeczki, a ten uparł się na moje skarpetki z spam- muszę je gdzieś przenieść, bo skończę bez ani jednej sztuki!

EDIT
Może to chodzi o strukturę materiału, jego miękkość itd.? Bo skarpetki to bawełna, poliestry i tym podobne, a piłeczki wykonane są z gumy... Może jak dam kotu taką gąbczastą piłeczkę, to straci zainteresowanie stopkami i innymi skarpetami zwiniętymi w kulkę :help:?
« Ostatnia zmiana: 2020-08-18, 18:52 autor IBDG »
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 22 zapytaniami.