Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Depilacja nóg?  (Przeczytany 4046 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Depilacja nóg?
« : 2003-08-22, 21:00 »
Bosh ale to boli! Nie bede golić, bo mi odrosna przez dwa dni a z drugiej strony... zgoliłam jedną nogę i malo sie nie poplakalam!  Ale... to okropnie np. w lecie w sukienkach bez rajstop, ale jeszcze gorzej na
 wf-ie! nogi jak u malpy! wstyd! Blagam pomozcie...
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Depilacja nóg?
« Odpowiedź #1 : 2003-08-22, 22:16 »
Hmm..1. Uważam, że jesteś troszke młoda jak na depilacje nóg! 10 lat to mało.. Jeśli masz dobry depilator to nie boli:) Pozatym, nogi muszą się przyzwyczaić do depilacji- faktycznie, za pierwszy razem trochę boli..(chociaż płacz to troche przesada) .. Pozdrawiam!
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Depilacja nóg?
« Odpowiedź #2 : 2003-08-22, 22:32 »
Hehe, no niewiem Lalaith, depilowałaś sobie kiedyś nogi? Moja mama dostała b.dobry depilator, wydepilowała się jakoś,a później ja chciałam... Tylko przyłożyła mi go do nogi a ja "aaaaaaaaaaaauuuuuu"....... próbowała mnie wydepilować jakoś, al nie dało się :P To okropnie boli, Beauty, silna jesteś :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Depilacja nóg?
« Odpowiedz #2 : 2003-08-22, 22:32 »

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Depilacja nóg?
« Odpowiedź #3 : 2003-08-22, 23:16 »
Depilacja jeszcze nic, poczekaj aż włosy zaczną odrastać czyli tak 1-2 dni i pogłaszcz sobie noge pod włos, będziesz zachwycona.
A tak na powaznie to po co to robicie? powiedz sobie "jestem jaka jestem i niech taka mnie kochają a jak sie komuś nie podoba niech nie patrzy" :lol: ja sobie zawsze to powtarzam bom brzydka jak noc :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
Depilacja nóg?
« Odpowiedź #4 : 2003-08-22, 23:23 »
Harpia, po depilacji nie odrastają tak szybko :) Beauty - przyzwyczaisz się. Ja używam depilatora od jakichś pięciu lat (kupiłam sobie za kasę z pierwszej "fuchy" :wink: ) i na początku nie mogłam znieść bólu, a teraz spokojnie.

A po co to robię? Tak szczerze, to nie podoba mi się owłosienie ciała i tyle. Zwłaszcza, że jestem blada, a włosy mam gęste i ciemne. Zdecydowanie wolę mieć gładkie nogi, pachy, etc., nie mówiąc już o tym, że gładka skóra jest milsza w dotyku, bardziej wrażliwa na dotyk, no i całkiem praktycznie w lecie - bez włosów na ciele jest chłodniej i mniej się pocisz.
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Depilacja nóg?
« Odpowiedź #5 : 2003-08-23, 00:02 »
Bjuti, tak mlodo zaczynasz ? Jak dorosniesz to zrozumiesz jaki blad popelnilas. Nie bede ci prawil moralow teraz bo i tak ich nie przyjmniesz do wiadomosci, ale kiedys bedziesz bardzo zalowac ze tak wczesznie zaczelas to robic, z tym goleniem...

btw. strasznie boli takie depilowanie, wiem bo jak mi zdejmuja plastry z nogi to boli jak diabli. (plastry z opatrunku)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Depilacja nóg?
« Odpowiedź #6 : 2003-08-23, 09:13 »
beutu ile masz lat?...nogi pwinno sie zaczac depilowac jak sa czarne cimne włoski zorbia..puki sa jasne i ich prawie  nie widac to nie mozna...bo to bessesnu. po tym jak miląs jasne teraz pstrsna ci ciemne.....a ja se nogi depiluje kremem do deplicji ...
Zapisane

myszka

  • Gość
Depilacja nóg?
« Odpowiedź #7 : 2003-08-23, 09:44 »
Chciałam zauważyć, że wcale nie wiecie jakie ma... Ja np. jak miałam 10 lat, to miałam już całkiem realną potrzebę golenia nóg :roll: Może Beauty też ma. Nie wiadomo.
Zapisane

Gerda

  • Gość
Depilacja nóg?
« Odpowiedź #8 : 2003-08-23, 09:54 »
wiecie co, właśnie muszę sobie nogi ogolić, mam depilator, ale go nie używam  :oops: bo mnie strasznie boli, wolę żyletki jednorazówki :P
krem do golenia VEET to straszny niewypał, żadnego włoska mi nie wyżarł ;) także takiego g**** nie kupujcie  ;) (stosowałam oczywiście wg zaleceń)
P.S. w sierpniowym Glamour było o depilacji "Słodka Depilacja. Cukrowanie - depilacja specjalną pastą, którą od setek lat stosują kobiety Bliskiego Wschodu. Łagodniejsza niż wosk, skuteczniejsza niż golenie, każdej kobiecie pozwoli włożyć skąpe bikini" jak chcecie wiedzieć o tym więcej kupcie Glamour bo za dużo bym miała do przepisywania hehehe :P :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Depilacja nóg?
« Odpowiedz #8 : 2003-08-23, 09:54 »

Doris

  • Gość
Depilacja nóg?
« Odpowiedź #9 : 2003-08-23, 12:02 »
ja też mam depilator i tylko raz sobie nim nogi depilowalam, bo bardzo bolało i już nigdy tego nie zrobie, wole jednorazówkami sobie golić nogi, bo to nie boli. Słyszeliście o laserowym usuwaniu włosów,czy ktoś wie na czym to polega?
Zapisane

myszka

  • Gość
Depilacja nóg?
« Odpowiedź #10 : 2003-08-23, 12:05 »
Laserowa depilacja polega na usuwaniu albo zamykaniu laserem cebulek włosowych. Strasznie dużo kosztuje (jeden zabieg na łydkę to chyba koło 30 - 50 zł, a zabiegów musi być kilka, razy dwie łydki, no i w koncu kto depiluje tylko łydki?) ale za to starcza na całe życie.
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Depilacja nóg?
« Odpowiedź #11 : 2003-08-23, 14:23 »
Po depilatorze cos tam odrasta po dwoch tygodniach dopiero, ja jestem nblada, mialam tarczyce i mam teraz wlosy jak u malpy... to po prostu przez ta tarczyce glupia...chcialam to sobie zgolic bo to tak jakos wyglada cala jestem blada a nogi czarne :/ Ps; i bez depilacji wlosy mam czarne i szczeciniaste wiec... ps2: Mam 11 lat :P
Zapisane

kareena

  • Gość
Depilacja nóg?
« Odpowiedź #12 : 2003-08-23, 15:54 »
no cóż masz pecha.. ale jak chcesz sie pozbyc włosków to ich nie gol tylko depiluj ;)
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Depilacja nóg?
« Odpowiedź #13 : 2003-08-23, 17:21 »
Cóż, musze przyznać, że ja tez mam potrzebę taką, ale tylko na razie próbowałam w przy łydkach... nie boli (ale nie depilowałam tylko jednorazówke używałam)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Depilacja nóg?
« Odpowiedź #14 : 2003-08-23, 18:17 »
ej..a cmzu wy nie uwaciew kramów i pianek do golenia?...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Depilacja nóg?
« Odpowiedz #14 : 2003-08-23, 18:17 »

Julia Snake

  • Gość
Depilacja nóg?
« Odpowiedź #15 : 2003-08-23, 19:27 »
Ja jeszcze o tym na poważnie nie mysolę, więc forsy nie wydaję.
Zapisane

mirrow13

  • Gość
Depilacja nóg?
« Odpowiedź #16 : 2003-08-23, 22:13 »
Hehe. Ja zaczęłam wcześnie bo wcześnie zaczęły mi "przeszkadzać" Nie lubię mieć takich włosów, dlatego depiluję. Początkowo kupiłam specjalną maszynkę, ale ostrza są takie drogie jak opakowanie jednorazówek. Teraz tylko jednorazówki używam :) A co do bólu... Nic nie zauważyłam. Ani na początku ani później mnie nie bolał. Nawet jak się zacięłam (nie raz - tak to jest jak się człowiek spieszy ;) )
Zapisane

onka

  • Gość
Depilacja nóg?
« Odpowiedź #17 : 2003-08-23, 22:30 »
Cytat: myszka
Laserowa depilacja polega na usuwaniu albo zamykaniu laserem cebulek włosowych. Strasznie dużo kosztuje (jeden zabieg na łydkę to chyba koło 30 - 50 zł, a zabiegów musi być kilka, razy dwie łydki, no i w koncu kto depiluje tylko łydki?) ale za to starcza na całe życie.


myszka jeden zabieg to z 300-500 :) (albo podaj mi adres gdzie robią za 50 zł ;)  na pewno skorzystam  :)

ja miałam przejscia z woskiem raz w życiu sie zdecydowałam i nastepnym razem to bym musiała być strasznie pijana ,zeby to zrobić  :P

depilator jest jedynym sprzętem który jest dobry w tych sprawach dla mnie  :wink:


a mi sie właśnie dowcip przypomniał a propo owłosienia  :lol:

w tramwaju :
facet pijany w dym siedzi - nad nim stoi panienka i tzryma sie rurki przy "suficie"
facet tak sie na nią patrzy chwile i patrzy i po chwili mowi :
"panienko a ta nóżka to nie za wysko?

he he :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
Depilacja nóg?
« Odpowiedź #18 : 2003-08-23, 23:45 »
Onka, to ja strasznie nieaktualną tą ulotkę mam :lol: A może ty mówisz o większym zabiegu? Bo majaczy mi się, że sama jedna łydka nie była aż tak droga...? :?: Ale może mi się pokiciały zera. W każdym razie, jest to drogi zabieg, a szkoda, pozbyłabym się tych czarnych cebulek, a fe :wink:
Zapisane

onka

  • Gość
Depilacja nóg?
« Odpowiedź #19 : 2003-08-24, 00:13 »
no nie poważnie taki jest mniej wiecej koszt a pachwiny to juz wogole 1000
masakralne kwoty niestety ...

ale jakbys miala cynk gdzie robia za 50 to daj znac koniecznie też bym skorzystała, moze rzeczywiście tyle to kosztuje? ja bym tam była za :D
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Depilacja nóg?
« Odpowiedź #20 : 2003-08-24, 09:27 »
A JA JESTEM ZADOWLONA Z MOIM KREMEM...wczesnej golilam masyznka jednorazowa bo mi mama pwodziala ze  jetsm blodynka i ze mam jasne i cienkie wsłosy..ale po  ktrym tam golniut a maszynka byly jasz grube i ciemnie..a po kremi znowu sa ciensze wolnej rosna..i gicior..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Depilacja nóg?
« Odpowiedz #20 : 2003-08-24, 09:27 »

Gerda

  • Gość
Depilacja nóg?
« Odpowiedź #21 : 2003-08-24, 16:16 »
Ciapka jakiego kremu używasz ??? jeśli veet to bardzo dziwne, mi on w ogóle nie pomagał :P tzn nie chciał golić
Zapisane

myszka

  • Gość
Depilacja nóg?
« Odpowiedź #22 : 2003-08-24, 16:47 »
Jeśli ma cienkie włosy, to może i goli. Bo generalnie te kremy są do cienkich, grubych się tym nie da zgolić za Chiny Ludowe, no chyba że potrzymasz kilka godzin i zdejmiesz ze skórą :lol:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Depilacja nóg?
« Odpowiedź #23 : 2003-08-25, 08:46 »
no veeta i mi zgolil...mocnajsze sa pianki.
Zapisane

Gerda

  • Gość
Depilacja nóg?
« Odpowiedź #24 : 2003-08-25, 14:00 »
nooo właśnie dzisiaj kopytka ogoliłam, aż jednorazówka się stępiła buhahaha ;) :lol: :P
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 26 zapytaniami.