Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^  (Przeczytany 5880 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ina

  • Gość
nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedź #60 : 2004-03-24, 09:50 »
heheh... no wiesz, w razie czego.. jakby ktoś chciałby skończyć zycie... moja koleżanka np. ubóstwia Vegete... no i kiedyś z taką jedną zjadły całą szafkę leków:P zdolna
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedź #61 : 2004-03-24, 15:50 »
Cytat: Galago De Codi
JA miałem skecz z tramalem.
  Byłem po hirurgii szczękowej.. i z bolu chodziłem po scianach..
Lekaz przepisał mi tramal (jak sie okazuje .. tramal nie działa na taki ból)...
   Zazyłem tą dawkę maksymalną + parę kropelek wiecej.. w nocy zaczyna mnie swedziec nos (normalne przy opiatach)... wiec go chcę podrapac.. podnoszę rękę do góry a ona odłokcia zero kontaktu..
zgieła się w łokciu i opadła mi na twarz... a ja nic w niej nie czuję..
  się przeraziłem...
   
....

 Okazało się że tramal dziłą super na to by nie czuć ze ręka zcierpła..
Spałem na niej i po prostu nie czułem ... "mrówek" ...
Ale strachu to sie wtedy najadłem...


oł jeaah :P :hehe: :lol:
Zapisane

mafinia

  • Gość
Odp: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedź #62 : 2005-05-19, 22:11 »
viki nie jestes czasem lunatyczka:P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedz #62 : 2005-05-19, 22:11 »

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedź #63 : 2005-05-19, 22:39 »
Heh.... ja sie zawsze bałam, ze w łazience ktos siedzi za szlafrokiem i czeka zeby mnie zabic, albo ze w wannie lezy trup :P. Bałam sie tez ze jak popatrze w okno wieczorem to przyleci ufo i bedzie sie dobijac do okien :lol: male dzieci to maja wyobraznie :P ale niektóre schizy mi zostały :P np. z tym zabojca za szlafrokiem :lol:
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

mafinia

  • Gość
Odp: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedź #64 : 2005-05-20, 09:11 »
poprostu ogladacie za duzo filmow dla doroslych:P
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedź #65 : 2005-05-20, 13:10 »
ej no, wygrzebaliście temat sprzed roku, luuudzie :lol:
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Odp: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedź #66 : 2005-05-20, 13:40 »
viki nie jestes czasem lunatyczka:P
ja jestem lunatyczką...straszliwą :P...gadam przez sen, spaceruję i rano nic nie pamiętam..kiedyś się obudze na ławce w parku :P
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedź #67 : 2005-05-21, 22:45 »
ja tez :P ostatni raz bodajze zdarzylo mi sie dwa lata temu na zielonej szkole-w nocy wstałam, założyłam polar, wyszlam z domku i przeszlam sie kawałek :| a potem ofkors nie zamknelam domku..brrrrrrrrrr...
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedź #68 : 2005-05-21, 22:57 »
A ja nie ale zawsze glosno gadam, a nawet krzycze, chrapie i chodzę, ale wkołdrze (rozumiecie jak?) we snie, a czasami sie budze z płaczem, a poducha cała mokra od łez :P
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Forum Zwierzaki

Odp: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedz #68 : 2005-05-21, 22:57 »

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedź #69 : 2005-05-22, 11:08 »
Oj, jakbym siebie widziała :P
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedź #70 : 2005-05-22, 12:09 »
Hehe, a wiecie co wczoraj zrobiłam? :P juz usypiałam i szłam po chodniku (tzn jakby we snie, ale to było pol na jawie) i nagle sie we snie potknełam i taki ruch zrobiłam normalnie na jawie :P i tak mi sie czesto zdarza :lol:
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Zorba

  • Gość
Odp: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedź #71 : 2005-05-22, 12:50 »
heh :P
Nie no ja to jak byłam mniejsza bylam szalona:P
Wyobraxcie sobie cos takiego:

Miaam z 10 lat,bylam na obiezie konnym ,no i mieszkalam w takim pokoju z klikoma starszymi osobami.W pewnej chwili zobaczyłam węża :P Takiego boa dusiciela zwiniętego,lezącego obok łóżka mojej koleżanki :P No i ja do niej "Ania ania węża masz kolo łózka".No to ona poświecila latarką i nic nie było:P Chyba jej sie chcialo ze mnie śmiać :P dobrze ,ze nie rozgadała nikomu :P To bylo takie jawa-pół sen zdarza się ;P
No jak keidys bylam na żaglowce ,wszystko spoko śpie,noc,nocowalismy obok keji i j nagle "Kur**!!!" a mialam wtedy 11 lat:P i w śnie cos takiego na całą keje w nocy :P
No oczywiscie pomijam to że strasznie dużo gadam przez sen.Ostatnio glaskalam konia poxniej sie okazalo że glaszcze material mojego łóżka :P Moja mama recytowala wiersze w snie:P
Lunatykiem też bylam.Potrafilam zejść po takich koleczkach z pietrowego łożka pójść do rodzicow i wrocić:P
No pomijam że strasznie sie potrafie rozlozyc po calym lozku.Kopać,wbijać sie łokciami itd :P ehh lepiej ze mna nie nocujcie:P
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedź #72 : 2005-05-22, 13:11 »
Hehe, a wiecie co wczoraj zrobiłam? :P juz usypiałam i szłam po chodniku (tzn jakby we snie, ale to było pol na jawie) i nagle sie we snie potknełam i taki ruch zrobiłam normalnie na jawie :P i tak mi sie czesto zdarza :lol:
ja tez tak czasem mam :P ale mi sie wydaje że ide i nagle sie poślizgnęłam i tez tak :P
A ja raz jak lezalam w szpitalu i po narkozie bylam to całą noc wydawało mi się jakbym spadala w dół... ale sie wwtedy balam.. myslalam że umieram :P      A lunatyczka jestem, jestem :oops:
I duzo gadam przez sen :P
a jak bylam mała i jak przed blokiem przejazadzaly samochody to jakie swiatlo mam na suficie, to jak bylam mala to mowilam do brata ze to batman leci :lol:
Zapisane

Apiska

  • Gość
Odp: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedź #73 : 2005-05-22, 14:06 »
Vio-a to może nie po tabletkach a po tej pizzie co Ci przywieźli? :lol:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedź #74 : 2005-05-22, 14:30 »
Hehe, a wiecie co wczoraj zrobiłam? :P juz usypiałam i szłam po chodniku (tzn jakby we snie, ale to było pol na jawie) i nagle sie we snie potknełam i taki ruch zrobiłam normalnie na jawie :P i tak mi sie czesto zdarza :lol:

mi tez :P


Apiś, to było rok temu :P a co do pizzy nie mam zastrzeżen.. chyba że do tej machomacho fuu :P



EDIT:
jeszcze cos mi sie przypomniało.. :roll: jakies 3 miesiace temu nagle sie obudzilam, wstałam, zapaliłam światło i patrze na krzesło i mysle: " O matko, uciekły, żółwie uciekły!" .. chyba sobie ubzdurałam że posadziłam moje zolwiki wodne na krzesle i że mi uciekły :hmmm: i zaczelam ich szukać.. :lol:
« Ostatnia zmiana: 2005-05-22, 14:33 autor VioaoiV »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedz #74 : 2005-05-22, 14:30 »

Nataila

  • Gość
Odp: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedź #75 : 2005-05-22, 15:01 »
A ja tak odnośnie tytułu tematu: chyba byłaś pod wpływem tego strepsilsa kiedy to pisałaś, Vio :P . Bo co to znaczy "przedawkowawywawujcie"? :hmmm: :lol:
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedź #76 : 2005-05-22, 17:38 »
Ja trochę bardziej na temat "co dziecku podpowiada wyobrażnia". Nie pamiętam tego, ale jako mały szkrab, nie będąc "pod wpływem" ani nie oszołomiona snem, narobiłam wrzasku na cały dom, że "ciocia ma w walizce trupa!". Okazało się, że starsza pani nie jest morderczynią, a jedynie posiadaczką sztucznej szczęki...  :shock: 
Zapisane
IBDG Wrocław

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedź #77 : 2005-05-22, 19:23 »
Wiecie co? A może tak się naćpajmy strepsilsem? :P
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedź #78 : 2005-05-22, 20:59 »
a ja mam dziwne fazy po obejrzeniu horroru "dead end" Jak jest ciemno i są jakies krzaki to widze kobiete w białych ciuchach ze zmasakrowanym dzieckiem na reku...no i boje się pod prysznicem trzymać nisko głowę jak ją płucze bo mam wrażenie ze ktoś nade mną z kosą stoi i mi zaraz łeb uwali :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedź #79 : 2005-05-22, 22:00 »
o matko, ja bym paranoi dostała z takimi fazami O_O :P
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedź #80 : 2005-05-23, 07:06 »
a ja mam dziwne fazy po obejrzeniu horroru "dead end" Jak jest ciemno i s± jakies krzaki to widze kobiete w białych ciuchach ze zmasakrowanym dzieckiem na reku...no i boje się pod prysznicem trzymać nisko głowę jak j± płucze bo mam wrażenie ze kto¶ nade mn± z kos± stoi i mi zaraz łeb uwali :P
Oglądałam ten film i też niezłe fazy po nim miałam.....
Oglądałam go jak byłyśmy same z kumpelką w nocy i u mnie spałyśmy, hehe bałyśmy się zasnąć :P a nastepnego dnia musialam, isc do piwnicy to myślałam że dostane zawału jak usłyszałam płacz dziecka. Wybieglam szybko z tej piwnicy a okazało sie ze to placze dziecko sasiadow i az w piwnicy bylo slychac :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedz #80 : 2005-05-23, 07:06 »

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedź #81 : 2005-05-23, 08:06 »
Ja mam to po każdy horrorze :lol:
Że np. zaraz coś mi spod łóżka wyskoczy, albo jestem calutka przykryta, bo wydaje mi się, że jak wystawię stopę to mi ją coć pożre! :lol22:
Zapisane

Apiska

  • Gość
Odp: nie przedawkowawywawujcie strepsilsa ^^
« Odpowiedź #82 : 2005-05-23, 08:49 »
Ja mam to po każdy horrorze :lol:
Że np. zaraz co¶ mi spod łóżka wyskoczy, albo jestem calutka przykryta, bo wydaje mi się, że jak wystawię stopę to mi j± coć pożre! :lol22:

Znam to :;d:
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.11 sekund z 26 zapytaniami.