Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: koszty grzałki // filtr do 60 literków :)  (Przeczytany 999 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

glorrria

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 415
  • moja MorrriA
    • WWW
mam mozliwosc do swojego "baseniku" zamowic grzałke z termostatem 75Watt tetra za 41 zł, opłaca sie ???, czy lepiej poszukać w sklepie innej /(tańszej a moze równie dobrej) ???
acha, mam pozyczony od kolegi z zoologicznego filtr AquaEl  typ "Turbo  filter 350"  - jest odpowiedni do mojego 60 L? on ma taki pojemniczek z białymi kółeczkami na bakterie nitryfikacyjne (jakby pokarm dla psa) i pod to jeszcze podczepiona gabka, na razie tej gabki nie podłaczałam, bo kupki mi jeszcze póki co nie pływają
odpowiedni jest ten filtr? jaki mam sobie kupić - bo mam go oddac, jak sie swojego "dorobię" ?? i jakie są orientacyjnie ceny... a moze wiesz, gdzie mozna tanio kupic w necie / w Trójmiescie?
acha - czy w ogole grzałka 75 watt z termostatem jest dobra dla 60 litrow, czy lepiej inną? :?:  :tard:  :bezsilny:
 : )
Zapisane
PatiS Moria Carina i akwa

Leloo

  • Gość
koszty grzałki // filtr do 60 literków :)
« Odpowiedź #1 : 2005-04-10, 09:39 »
Grzalki sie nie oplaca kupic... u mnie taka grzalka jest za 29zl... lepiej poszukajn innej a filtr to nie wim nic an jego temat... a mysle ze mozesz dac nawe 60 wat... zreszta spytaj sie w zoologigu (chodzi o grzale) powinni Ci cos doradzic;-)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 24 zapytaniami.