Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu

Autor Wątek: ile powinien wazyc?  (Przeczytany 35116 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cucciola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 500
  • Labrador Retriever forever!
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #30 : 2005-06-21, 22:15 »
http://www.kwiatmorza.pl/gal3k4.html a to dalmnatynczyk co???? moj jest taki sam
pies jutro bedzie przeze mnie 2 raz odrobaczony..ma czkawke...wiec to robaki...dobrze ze walczycie o rodowod ale ja bym nie wziela laba bez rodowodu wiedzac o genetycznie przenoszonej dysplazjii itp
« Ostatnia zmiana: 2005-06-22, 18:05 autor cucciola »
Zapisane
Moj aniolku.biegasz teraz za teczowym mostem po soczystej trawie..juz od 6 marca 2006

http://cuciola.blog.interia.pl/Cuciola/
blog o Yoghim

ssgosiass

  • Gość
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #31 : 2005-06-21, 22:18 »
Gdize tam pisze, ze to jest dalmatynczyk?
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #32 : 2005-06-21, 22:18 »
cucciola przestań już :roll: przesadzasz... każdy snuł błędne domysły, bo nie wiedział czy pies jest z rodowodem czy bez...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedz #32 : 2005-06-21, 22:18 »

cucciola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 500
  • Labrador Retriever forever!
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #33 : 2005-06-21, 22:20 »
psy \z kwiatu morza bardzo podobne sa do mojego simby :) ale to pewnie tez wg was sa goldeny..hehehe..a simba urodzil sie z miotu 9 szczeniat..byl najmniejszy..ale rosnie..ja napisalam ze to dalmatynczyk bo sie wkurzylam juz..no tak..ale skad wy mozecie wiedziec z 1 fotki...akurat takie dziwne ujecie..ale powysylam wam jak zrobie
Zapisane
Moj aniolku.biegasz teraz za teczowym mostem po soczystej trawie..juz od 6 marca 2006

http://cuciola.blog.interia.pl/Cuciola/
blog o Yoghim

ssgosiass

  • Gość
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #34 : 2005-06-21, 22:21 »
Powinnaś się zachować troszke dojrzalej, a nie się wkurzać, za to, że powiedzieliśmy o twoim piesku ze jest goldenem.
No sorry,m ale on z lekka przypomina ową rasę.

Wtrące się i powiem, że mi wogle nie przypmina tamtego pieska. :) Pyszczka nie widze... Moze wstaisz fotki?
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #35 : 2005-06-21, 22:25 »
Co za agresja...:P My sie nie czepiamy, po prostu piesek srednio przypomina labka:) Zapewne urosnie:) Moze we Wloszech troche inne te lavbki...?
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #36 : 2005-06-21, 22:26 »
Simba wygląda bardziej puchato, ale może jest młodsza, albo inaczej fotka zrobiona.
9 szczeniaków to nie jest bardzo dużo, a najmniejszy szczeniak może wyrosnąć na największego. Wiec nie przejmuj się jego wagą, jeśli nie ma wystających żeber i nie wygląda na strasznie chudego, a pies jest chętny do zabaw, to nie ma się co przejmować. Tylko odrobacz go i nie żałuj mu jedzenia (możesz dawac więcej niż zaleca producent), dodawać mięsko, itp.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #37 : 2005-06-21, 22:39 »
Ostatnio gadałam na wystawie z babką, która kupiła kundelka b. podobnego do labradora. Jak przechodziła każdy mowił jej że to labrador, a jeden właściciel reproduktora tej rasy mówił, że jego pies w wieku 8 tygodni ważył 4 kg... może Simba urośnie, ale to nic pewnego.
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #38 : 2005-06-21, 22:41 »
Urosnąć, to raczej uroście ;) Przytyć również, tylko trzeba poczekać aż nie będize robaczków ;)
Wyściskaj Simbe :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedz #38 : 2005-06-21, 22:41 »

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #39 : 2005-06-22, 10:21 »
Robaki wyjaśniają wszystko ;-) ale też się zdziwiłam wagą bo moja 8 tygodnowa sunia któa jest sznaucerkiem mini ważyła 3,5 kg , a waga miniatury kształtuje się w wieku dojrzałym około 8 kg... wiec róznica miezy labkiem a miniaturowym sznaucerem jest znaczna ;)
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #40 : 2005-06-22, 10:27 »
Moja tez miala wzdety brzuszek jak miala robaczki ;)
Ale dla mnie to on dalej nie wyglada jak labs :P No ale racja - we Wloszech moga byc inne typy psow.
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #41 : 2005-06-22, 10:29 »
cucciola we Włoszech jest FCI- ups pomyłka ;) rzeczywsicie to sie inaczej nazywa :D
Zapmniałam pogratulowac psinki :D
« Ostatnia zmiana: 2005-06-22, 10:45 autor Marta Reks Kiwi »
Zapisane

cucciola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 500
  • Labrador Retriever forever!
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #42 : 2005-06-22, 14:18 »
skoro ja tutaj mieszkam to wiem ze jest FCI a pod tym jest takze ENCI ktory jest tzw lokalny..zakla we Wloszech labki sa takie same jak wszedzie indziej...zobaczcie sobie stronke kwatu morza..skoro ja widze ogromne podobienstwo to raczej tak jest..a skoro pies ktorego posiadam ma rodowod to chyba nie ma sie czego obawiac ze to labrador  a nie kundel.,..

kkaassiiaa  dzieki za  wartosciowa odpowiedz...faktycznie wet stwierdzil ze to robaki..dodaje mu miesko i je wiecej...
« Ostatnia zmiana: 2005-06-22, 18:04 autor cucciola »
Zapisane
Moj aniolku.biegasz teraz za teczowym mostem po soczystej trawie..juz od 6 marca 2006

http://cuciola.blog.interia.pl/Cuciola/
blog o Yoghim

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #43 : 2005-06-22, 14:39 »
Nie powinnas sie wkurzac. To normalne ze jak piszesz o jakichs odbiegach od normy w rasie (w tym przypadku waga) to od razu na mysl przychodzi czy pies jest rodowodowy. Moglas o tym wspomniec w swoim pierwszym poscie, wtedy nie byloby problemow. Poza tym caly czas nie wiem czemu sie wkurzasz, bo wiekszosc osob tylko i wylacznie zapytala cie czy pies ma rodowod. Poza tym przez pewien czas nie odzywalas sie w tym temacie, wiec tez jest calkowicie naturalne ze piszemy ci wszystkie nasze spostrzezenia i domysly, bo chcemy ci pomoc a na poczatku naprawde niewiele powiedzialas o psiaku ;)
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

cucciola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 500
  • Labrador Retriever forever!
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #44 : 2005-06-22, 14:42 »
niewiele pisalam bo jak juz wczesniej kiedys mowilam tutaj nie mam lacZa stalego a poza tym moj czas wole poswiecic psiakowi niz siedziec przed kompem .) juz sie nie wkurzam..wiem jaka jest od wieczna wojna na forum przeciw psom nierodowodowym i macie racje walczac tylko o rodowodowe bo sama to popieram

odnosnie ENCI to jest to ENCI -Ente Nazionale della Cinofilia Italiana-czyli tzw wloski zwiazek kynologiczny

oto fotki
http://labradory.info/album_page.php?pic_id=3094
http://labradory.info/album_page.php?pic_id=3093
http://labradory.info/album_page.php?pic_id=3092 zebyscie nie mieli watpliwosci to jest labrador!
« Ostatnia zmiana: 2005-06-22, 14:50 autor cucciola »
Zapisane
Moj aniolku.biegasz teraz za teczowym mostem po soczystej trawie..juz od 6 marca 2006

http://cuciola.blog.interia.pl/Cuciola/
blog o Yoghim

Forum Zwierzaki

Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedz #44 : 2005-06-22, 14:42 »

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #45 : 2005-06-22, 15:02 »
No na tych zdjeciach to faktycznie wyglada bardziej "labradorowato" niz na tym co na poczatku pokazywalas :) Przytul Simbusie ode mnie.
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #46 : 2005-06-22, 15:32 »
ciuciola troche spokoju ;) Najlepsze jest pierwsze zdjęcie, czemu mu ogon przyciełaś ? :P  :lol:
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #47 : 2005-06-22, 16:10 »
http://www.kwiatmorza.pl/gal3k4.html a to dalmnatynczyk co???? moj jest taki sam
No wlasnie, taki sam, a te psiaczki napewno nie maja 2 miesięcy tylko mniej....
A po za tym dlaczego zdecydowałas sie na pieska najmniejszego, najsłabszego z miotu? Może w przyszlości byc chorowity...
« Ostatnia zmiana: 2005-06-22, 20:31 autor Aujeszka »
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #48 : 2005-06-22, 16:33 »
ciuciolla Simba jest śliczniasty :) :) :) a co do tego czy wygląda jak labek to sie nie wypowiadam, bo się nie znam... na moje oko to labrador pełną gębą  ;)
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

cucciola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 500
  • Labrador Retriever forever!
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #49 : 2005-06-22, 16:44 »
hmm po prostu wybralam simbe bo reszta pieskow bylo w innej hodowli tak jak mowilam wczesniej ze matka byla w hodowli daleko ode mnie...stamtad gdzie wzielam simbe byl jego ojciec i jeszcze 2 suczki..no a ja chcialam pieska..no ale i tak sie zakochalam..nie chcialam juz dalej szukac po hodowlach..wiedzialam ze to ten...nie chcialam go samego tak zostawiac..dzin wcZesniej sprzedali jego 2 siostry i zostal sam biedaczek..czekl na mnie..nowe fotki jak bede miala to wkleje..a z odowodem to taka sprawa ze dostaje sie go jak pies skonczy 7 miesiecy bo biurokracja jest baaardzo dluga..wiec mysle ze od razu jak go dostane to wystartujemy w juniorach na wystawie :) przepraszam za moja zlosc ale simba to prawdziwy labrador po wolnych od dysplazjii rodzicach
Zapisane
Moj aniolku.biegasz teraz za teczowym mostem po soczystej trawie..juz od 6 marca 2006

http://cuciola.blog.interia.pl/Cuciola/
blog o Yoghim

aleb

  • Gość
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #50 : 2005-06-22, 18:11 »
cucciola ładny Simba :) Ale widac, ze jest słabszej kosci
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedz #50 : 2005-06-22, 18:11 »

cucciola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 500
  • Labrador Retriever forever!
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #51 : 2005-06-22, 18:12 »
hohoh ja ojciec 50 kg :)
Zapisane
Moj aniolku.biegasz teraz za teczowym mostem po soczystej trawie..juz od 6 marca 2006

http://cuciola.blog.interia.pl/Cuciola/
blog o Yoghim

zakla

  • Gość
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #52 : 2005-06-22, 18:17 »
A to nie troche na labka za duzo??:o One nie sa wcale takie wielki :P Moj mniejszy mamut tyle wazy :P
A Simbuś mogl pojsc w mamusie;)
Zapisane

aleb

  • Gość
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #53 : 2005-06-22, 18:35 »
cucciola 50 kg=labek nie powinien tyle wazyc :P
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #54 : 2005-06-22, 20:14 »
Simba jest słodkim pieskiem :):) :mrgreen: taka słodka pysia :)
Zapisane

cucciola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 500
  • Labrador Retriever forever!
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #55 : 2005-06-22, 22:48 »
dzieki ze wam sie podoba..powiedzialam tak w zaokragleniu ale hodowca podkreslil ze ojciec jest grubej kosci a matka drobna..faktycznie przeszedl w mamusie..obiecuje nastepne fotki
Data wysłania: 2005-06-22, 20:18
simba juz duzo rozumie..reaguje na swoje imie a mam go dopiero 2 tygodnie..jak chce mu sie siku to piszczy na drzwi..a poza tym to w ofrodzie podchodzi do weza zeby sie napic..kochany jest

edytuj posty a nie pisz jeden pod drugim
« Ostatnia zmiana: 2005-06-22, 23:04 autor apophis »
Zapisane
Moj aniolku.biegasz teraz za teczowym mostem po soczystej trawie..juz od 6 marca 2006

http://cuciola.blog.interia.pl/Cuciola/
blog o Yoghim

zakla

  • Gość
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #56 : 2005-06-23, 14:02 »
Intelignetne psisko;)
Zapisane

cucciola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 500
  • Labrador Retriever forever!
Zapisane
Moj aniolku.biegasz teraz za teczowym mostem po soczystej trawie..juz od 6 marca 2006

http://cuciola.blog.interia.pl/Cuciola/
blog o Yoghim

Forum Zwierzaki

Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedz #57 : 2005-06-23, 15:59 »

Kamila

  • Gość
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #58 : 2005-06-23, 16:11 »
SLiczn Simba i tutaj widac ze to labardorek :D

Ja tam sie na wadze nie znam w danym wieku :P :lol:

Slyszalam ze dorosly lab powinien wazyc do 36 kg - pies. Jeszcze przed chwila upewnilam sie w necie
Zapisane

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Odp: ile powinien wazyc?
« Odpowiedź #59 : 2005-06-23, 16:23 »
piękny jest :kocham: uściskaj Go mocno i wycałuj :cmok:
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 29 zapytaniami.