Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 237   Do dołu

Autor Wątek: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się  (Przeczytany 375620 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4440 : 2005-07-20, 18:03 »
Dobrze Kasiu że jesteś zadowolona ze swojej pracy. No i cały czas czekam na fotki :)  Ja i moja koleżanka wariowałyśmy wczoraj i wieczorem pomalowałyśmy się ihiihihh. Wyglądałyśmy jak stare baby albo jakies "ulicznice", szkoda że nie miałam aparatu bo śmiesznie wyglądałyśmy. Potem jak była burza w nocy to chodziłyśmy z latarka po działce poszukując grządek z marchewkami.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4441 : 2005-07-20, 18:09 »
ja juz musze konczyc moj pobyt na forum, bo niedlugo znow ide do pracy. u mnie jest dopiero poludnie, a do pracy ide na 16.00. pracuje do pierwszej w nocy, ale nawet nie chce mi sie spac, bo zawsze jest cos do zrobienia.
Ariva, szkoda ze nie mialas aparatu, bo musialas zabawnie wygladac.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4442 : 2005-07-20, 18:10 »
Nio, żałuje że nie miałam aparatu bo miałam rzęsy takie jak sztuczne siegające mi do brwi.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4442 : 2005-07-20, 18:10 »

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4443 : 2005-07-20, 20:20 »
wow niezle musialas sie odpicowac :P...a gdzie pracujesz kasiu? ja od ok 2 tyg pracuje w solarium..ludzie sa super sympatycnzi odbywaja sie tu tance..nieldugo bedzie remont i chca tez tu robic kafejke internetowa.. oczywiscie jak kazda praca ma swoje plusy i minusy..ludzie sa super  w sumie nic tu nierobie sprzatne sale okna przetre solarium czasem...a reszta czasu robie co chce i mam neta :p no ale neistety..nuda mnie zbaija..dostaje kociokwiku..a siedze tu po 11 h -_- z 3 h posprzatam, a restza czasu nuuudddyyy!!! tylko tance sprawaiaja ze sotatnie 2 h jakos leca... niestety praca od pon do sob..zostaje mi niedziela do zalatwiania spraw a w niedziele zadko co otwarte..i czuje sie ciagle zmecozna jeden dzien odpoczynku to malo :( ale moglo by c gorzej :P
Zapisane

Staffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4444 : 2005-07-20, 23:44 »
A ja sie chce teraz z wami juz pozegnac ;)
Jutro rano wyjezdzam do Irlandi :)
Tam raczej nie bende miala dostepu do netu :?
Jak ja wytrzymam bez was!

No ale za 2 tygodnie
wracam :)
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4445 : 2005-07-21, 10:33 »
Uwazaj na siebie i wracaj pelna energi zeby podzielic sie wrazeniami.. :)
Zapisane

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4446 : 2005-07-21, 16:04 »
Robal, ja też miałam podczas tych wakacji pracować w solarium :) Koleżanka chciała żebym do niej dołączyła, bylam prawie zdecydowana, bo uznałam, że przynajmniej nie będę się przepracowywać :P, ale zadzwonili do mnie z tej Kancelarii, w której teraz pracuję i wybrałam tą ofertę, bo przydadzą mi się papierki i doświadczenie stąd do przyszłej "kariery" zawodowej :) Praca bardzo mi się podoba. Właśnie wróciłam do domku.
Czekam na mojego Adasia i Rockusia Zjemy obiadek i idziemy na dłuuugi spacerek, chociaż nie wiem czy będzie aż tak długi, bo Rockuś wróci pewnie zmęczony od dziadków :).

Wczoraj wieczorem oglądałam "Kubusia Puchatka i Hefalumpy" - świetna bajeczka :) Jak wszystko co wiąże się z moim ukochanym Kubusiem :) ! Dziś wieczorem zamierzam zobaczyć ten nowy film o Papieżu: "Karol, człowiek który został Papieżem"... mam nadzieję że się nie zawiodę !
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4447 : 2005-07-21, 16:38 »
No narazie dostaje kociokwiku..ale w "roku szkolnym " bede maial czas sie uczyc tutaj..(niech mnie wezma na stale!!  :help: )
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4448 : 2005-07-21, 17:46 »
K_lap, fajna jest ta bajeczka o Kubusiu, oglądałam ją :):):) A mój tata śmiał się ze mnie że jestem dziecko malutkie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4448 : 2005-07-21, 17:46 »

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4449 : 2005-07-21, 18:18 »
ekhem..no coz..ja osobiscie wole kreskowki..cartoon network itd...moze jestem dziecinna...ale czas dziecinstwa tak szybko mija..:P az szkoda byc powaznym tak wczensie po co to komu :P
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4450 : 2005-07-21, 20:24 »
Ja bardzo lubie bajeczki Scooby doo, Kubusia Puchatka, Gumisie, Kaczora Donalda...lol :)
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4451 : 2005-07-21, 23:14 »
Nom..lubie tez anime..nietylko ze sa smiesnze ale czasem grafika i pomysl..wykonanie..pelna podziwu jestem...z niektorymi filmami t smao..ale ciut inna kategoria...zastanawiam sie czy nie ma nagrod za bajki?? tak jak np nagroda za najlepsza role kobieca..itd
Zapisane

*Pit_Bullcia*

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4452 : 2005-07-22, 14:09 »
hehe Staffka życzę Ci samych sukcesów!!!!przywieś nam jakieś pamiątki:D!!
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4453 : 2005-07-22, 14:11 »
Pamiatki..hehe ciekawa myśl ..., :)
Zapisane

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4454 : 2005-07-22, 15:43 »
Co do bajek... ja osobiście też je uwielbiam :) Hehehe 21 - letnie dziecko... Ale tak jak Robalek napisała... po co stawać się poważnym :) Na to będzie czas, mnie osobiście do tego się zdecydowanie nie spieszy !!!!!!
Już po pracy jestem :) Jem obiadek i jedziemy odwiedzić rodziców Adama. Jutro za to po pracy nawet do domu nie wpadnę, tylko Adaś przyjedzie po mnie pod firmę i ruszamy do moich rodziców na weekend. ROCKYś znów się wyszaleje na górkach i po podwórku. Hehehe, on tam ma raj, otwarty taras... wychodzi sobie na dwór kiedy chce, wchodzi do domu gdy ma ochote. Szaleje po górkach jak idziemy na spacer. Przede wszystkim czyste powietrze... nie jak we Wrocławiu... te spaliny... Chociaż szczerze mówiąc... odkąd zamieszkałam we Wrocławiu, nie chciałabym nigdzie indziej mieszkać na stałe. Tzn. marzy mi się domek na jakiejś wsi w okolicach Wrocławia, ale blisko tego miasta :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4454 : 2005-07-22, 15:43 »

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4455 : 2005-07-22, 15:47 »
No to udanego weekendu :)
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4456 : 2005-07-22, 20:27 »
Ja również życzę mile spędzonych dni :)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4457 : 2005-07-23, 18:42 »
ja pracuje w resteruracji, tzn. pracowalam. wczoraj mnie zwolnili, bo nie mam wszystkich dokumentow potrzebnych do pracy. Brakuje mi tylko social security number, zlozylam podanie o ten numer i powinnam go juz dostac, ale dzisiaj tam dzwonilam i kazali mi czekac jeszcze 2 tygodnie. dzisiaj siedze na necie i szukam odpowiednich przepisow prawnych, ze jednak moge pracowac bez tego numeru, bo mam pismo z social security administratoin i wszystko powinno byc w porzadku (moge legalnie pracowac). Ale z glownego biura sie uparli ze nie moge i juz. teraz tylko czekam, zeby w koncu dostac ten numer i wracam do Panderosy, bo naprawde bardzo lubilam ta prace i ludzi tam pracujacych.
no ale coz, takie jest zycie, moze jeszcze dzisiaj pogadam z menagerem (moze akurat bedzie moj ulubiony menager :) ) i zaczne rozgladac  sie za jakas inna praca na czas, kiedy nie mam tego numeru.

dzisiaj poznalam nowego psa na moim osiedlu - welsh corgi.

od mamy dostalam maila, Raptus potarmosil kilka dni temu mojego kota, znowu poszlo o jedzenie. Biedny Bambus.
Ratus tez chcial przegonic intruza ze swojego terytorium kolo bloku - ubijarke do ziemi. moja mama z trudem go utrzymala bo tak sie wyrywal do wielkiego i warczacego przeciwnika.
« Ostatnia zmiana: 2005-07-23, 19:05 autor kkaassiiaa »
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4458 : 2005-07-23, 19:04 »
No to trzymam kciuki :) a te wszystkie prawne kruczki to czasami moga dobić.. -_-
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4459 : 2005-07-23, 19:04 »
Ja nadal nieiwem czy na stale..."pogadamy w spierpniu" a mi to nie na reke bo jak nie to bede musiala zacząć szukać czegoś bo z szkoły nici... :(
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4460 : 2005-07-23, 19:07 »
mnie sie nie chce szukac nowej pracy bo to jest bardzo nudne, szczegolnie ze ja nie mowie bardzo dobrze po angielsku i to jest problem. tyle chociaz dobrze ze bede mogla jezcze wrocic do tej pracy.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4460 : 2005-07-23, 19:07 »

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4461 : 2005-07-23, 19:11 »
Nom fakt.."lepszy wróbel w garści niz gołąb na dachu".. moja siostra miala problem ze znalezieniem pracy..ciagle na umowe na 3 miesiace czy miesiac...a poniewa zsie uczy to po miesiacu dziekowali jej...porażka jesli chodzi o znalezienie pracy :(
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4462 : 2005-07-23, 19:22 »
w usa nie ma problemow ze znalezieniem pracy. ta w resteuracji znalazlam w 1 dzien i na drugi juz mialam zaczynac, ale facet ktory mial mnie uczys akurat mial wolne i zaczelam prace 2 dni pozniej.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4463 : 2005-07-23, 19:28 »
Aha...ale skoro praca ok i ci starcza to niewaro rezygnowac..zdabadz ten numer i spruboj znowu:)
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4464 : 2005-07-24, 20:21 »
Hej! Nasz topic jest ostatni z przyklejonych :P
Widzę że Kasia do nas napisała (lol). Szkoda że Cię zwolnili z tej pracy ale pewnie zdobędziezz ten numerek i będzie gites.
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4465 : 2005-07-24, 22:11 »
Wszyscy powyjezdzali i ten temacik zastygł...
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4466 : 2005-07-24, 22:21 »
Tiaaa...niestety. Więcej jest odpowiedzi jak jest rok szkolny. A ponoc wtedy mamy mniej czasu :P
Zapisane

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4467 : 2005-07-25, 11:31 »
Więcej jest odpowiedzi jak jest rok szkolny. A ponoc wtedy mamy mniej czasu :P
Hmmmm, Arivcia... słuszna uwaga. Ale ja zawsze kiedy mam się uczyć, szukam sobie wszystkich innych zajęć, byleby nie siąść do książek... :) M.in. wchodzę 10 razy na Fora, żeby zrobić sobie "przerwy" :). Po drugie kiedy są zajęcia i obowiązki w roku szkolnym, nikt nie wyjeżdża nad wodę, na basen, na działkę na całe dnie. Stąd własnie, wydaje mi się, wynika takie przystopowanie Forum.

Weekendzik u rodziców był świetny !!! Rocky szalał na podwórku i na dłuuugich spacerach całymi dniami. W niedzielę mieliśmy mały wypadek. Rocky skoczył na coś na trawie, po chwili przebiegł 2 okrążenia wokół domu i już z podniesioną łapką przyszedł do nas. Okazało się, że wcześniej przeprowadził polowanie na pszczołę w trawie, stąd po użądleniu biegał wokoło jak poparzony. Pszczoła wbiła żądło w jego łapkę od spodu, Adam szybko wyciągnął żądło, Rockyś wylizał ranę, myśleliśmy że będzie OK, ale moja mama powiedziała że przyłoży mu cebule do nogi, ona wyciągnie to wszystko. Mój ROCKYś, okazało się, że jest takim panikarzem jak ja :) !!! Mama wzięła bandarz, kawałeczki cebuli i podeszła do ROCKYego, Adam go trzymał, ja głaskałam, a mama chciała założyć "opatrunek". Żałujcie że tego nie słyszeliście jak on panikował, zanim ktokolwiek go jeszcze dotknął, mama tylko zbliżyła do niego ręce, a on w pisk !!! Ten pisk w pewnych momentach brzmiał jak mówiłby "Ała, Ała, Ała". Wszyscy w domu byli zapłakani ze śmiechu jak słyszeli tego panikarza :). Zaraz po założeniu "opatrunku" Rockys polożył się spać, po kilkunastu minutach zdjęliśmy cebulę, panikarz wylizał sobie jeszcze raz łapkę i poszedł spać, po 3 godzinach snu wyskoczył na taras, pobiegł na podwórko i zapomniał że w ogóle rano go coś ugryzło... Za to ksywki "Ała" i "Panikarz" pozostały :)
Szkoda że już po weekendzie... Pogoda się popsuła... Cały tydzień praca... Echhhh... Mam tylko nadzieję, że w przyszły weekend znów będzie śliczna pogoda i tym razem pojedziemy nad jeziorko pod namioty :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4467 : 2005-07-25, 11:31 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4468 : 2005-07-25, 11:36 »
i wszystko dobrze się skończyło :) ja pamiętam jak mojego miśka użadliła pszczoła... najpierw był skowyt a później bieganie wokół stołu... ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4469 : 2005-07-25, 13:39 »
Hehe no to wesoło było..życzę słonecznej pogody pod namiot..i mało robali :P ja sie raczej martwie o kota który poluje na wszystko zwłąszcza robaki ktore potem zjada...no własciwie martqwie sie jak poluje na ose.. jelsi uzadli go w jezyk to moze mu napuchnac i sie udusi..wiec raczej jak widze ose to ja wyganiam..
Zapisane
Strony: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 237   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 29 zapytaniami.