Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Maniacy Psiaków i Kocórków :* :)  (Przeczytany 602 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Misia :)

  • Gość
Maniacy Psiaków i Kocórków :* :)
« : 2006-02-25, 17:41 »
Kundelki, to najukochańsze stworki świata. Kocham psy, koty również :) Niewszyscy o tym wiedzą, ale mam psa i kota w domu, i jak Elzie urodziły się niedawno szczeniaczki, to Liza się nimi opiekowała, jak Elzusia chodziła się napić. Naprawdę. Psy i Koty to super zwierzaki ! :)
Komentujcie
!
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Maniacy Psiaków i Kocórków :* :)
« Odpowiedź #1 : 2006-02-25, 17:44 »
Wow, nie wiedziałam, że tak się da... to bije wszystko... O_O

Misia, może najpierw rozejrzyj się po forum i zobacz jakie tu panują zasady a potem coś napisz... ;)
Zapisane

Misia :)

  • Gość
Odp: Maniacy Psiaków i Kocórków :* :)
« Odpowiedź #2 : 2006-02-25, 17:46 »
Wow, nie wiedziałam, że tak się da... to bije wszystko... O_O

Misia, może najpierw rozejrzyj się po forum i zobacz jakie tu panują zasady a potem coś napisz... ;)
Sharon, nie pouczaj mnie, ja wiem, że chcerz dobrze, ale co jest w tym złego, że to piszę??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Maniacy Psiaków i Kocórków :* :)
« Odpowiedz #2 : 2006-02-25, 17:46 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Maniacy Psiaków i Kocórków :* :)
« Odpowiedź #3 : 2006-02-25, 18:43 »
Po pierwsze nie Sharon tylko CHARON - naucz sie czytac, po drugie - to złego, że gdybyś popróbowała poszukać znalazłabyś setki takich topików - i sa one co najmniej bez sensu....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Maniacy Psiaków i Kocórków :* :)
« Odpowiedź #4 : 2006-02-25, 20:12 »
Cytuj
Sharon, nie pouczaj mnie, ja wiem, że chcerz dobrze, ale co jest w tym złego, że to piszę??
To jest w tym złego że już istnieją takich wątków miliardy- a każdy następny to zmniejszanie ilości miejsca na serwerze. Jeżeli dalej będziesz produkowała  takie bezsensowne topiki to nie dość że zabierzesz sporo miejsca na serwerze, gdzie możnabyłoby umieścić naprawdę warto do przedyskutowania temat, a nie bezsensowny. Chyba każdy kto jest na tym forum ma świadomośc że psy i koty (i nie tylko) to świetne istoty i każdy je tutaj chyba kocha, bo to jest forum zwierzaki, a nie forum anty-zwierzaki czy coś takiego.
Zrozum i trochę pomyśl zanim założysz bezsensowny temat. (a takich już kilka założyłaś).
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 24 zapytaniami.