Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 79   Do dołu

Autor Wątek: BOKSEROMANIACY!!!  (Przeczytany 189961 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2130 : 2006-12-07, 10:20 »
oj Karola dawno, dawno ;p
cieszę się, że nasze psiaki są zdrowe :) a Figa śliczniusia panienka :D a jak pozuje pięknie do zdjęć, szczególnie słodko wygląda na drugim zdjęciu, muszę jednak powiedzieć, że moje psy nie mają tak dobrze, pozwalam im wejść na łóżko, ale tylko od wielkiego święta,
pozdrawiam
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2131 : 2006-12-18, 20:57 »
WITAM!
Piękne zdjątka :jupi2:
A ja jakoś zyje po uczelnianym weekendzie. Pierwsze zaliczenie już za mną  :D Jeszcze tylko 4 dni w pracy i wolne. No ale nie samymi świętami człowiek będzie zył. Trzeba się uczyć do sesji :(
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2132 : 2006-12-20, 14:22 »
D ela - to nie jest łóżko, to jest jedna z kanap Figi! ;) Taak, tak, to najbardziej rozpaskudzony pies na świecie. Ale na nasze łożka ma kategoryczny zakaz wstępu, tzn. na konkretniej na łoże moich rodziców i brata, bo na moim czasem ląduje, jak widać na pierwszym zdjęciu.. ;)

A w szkole? właściwie nic.. dobrze sobie radzę, już się przyzwyczaiłam do myśli, że uczę się tylu języków naraz, ale roboty jakoś specjalnie dużo nie mam.. za pół roku mam tylko egzamin, ale myślę, że uda mi się go zdać (choć w przeciwieństwie do matury trzeba mieć conajmniej 65%), a potem klasa dwujęzyczna.. no i cóż, skończy się laba. Może to i lepiej, będzie mniej czasu na przemyślenia..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #2132 : 2006-12-20, 14:22 »

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2133 : 2006-12-22, 21:17 »
NO to psinka ma niezłe łoże:D
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2134 : 2006-12-23, 21:52 »
Kochani chciałam wam zyczyć:
zdrowych i pogodnych świąt BOżego Narodzenia
oraz szczęśliwego Nowego 2007 Roku
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2135 : 2006-12-23, 22:26 »
Kochani Bokseromaniacy
chcę się przyłączyć do życzeń Aggi i również życzyć Wam wesołych świąt Bożego Narodzenia i wspaniałej zabawy w Sylwestra :) niech 2007 rok będzie dla Was łaskawy ;)
pozdrawiam gorąco
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2136 : 2006-12-28, 14:51 »
Ja również składam spóźnione życzenia i życzę szampańskiej zabawy w Sylwestra. ;) :tuli:
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2137 : 2007-01-03, 14:36 »
ja niestety sylwestra spędziłam w domu, gdyż mój mąż pracował, a ja nie za bardzo nadaję się na hulanki :( tak więc do dwunastej siedziałam sobie w domku, a o północy znajomi wyciągnęli mnie na fajerwerki i lampkę wina ;)
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2138 : 2007-01-07, 11:11 »
Kochani wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

U mnie jakoś leci. Czas do nauki. Pogoda mnie dobija. Naprawde chciałabym, żeby już była wiosna. Na dworze szaro i tak byle jak.
Sylwka spędziłam w domku z chłopakiem i moimi rodzicami.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #2138 : 2007-01-07, 11:11 »

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2139 : 2007-01-07, 13:33 »
Agga, to tak jak ja - też z chłopakiem i rodzicami, tyle że jeszcze + brat i jego koledzy. Ale było bardzo, bardzo miło i naprawdę dobrze będę wspominać tego sylwestra.

Co do pogody - też zaczynam marzyć o wiośnie, jeszcze lepiej lecie. Taka plucha i zimno skłania tylko i wyłącznie do leniuchowania pod kocem przy kominku, albo z książką w ręku, albo przed telewizorem.. A ja bym chętnie pojeździła na rowerze, rolkach, popływała na basenie czy w jeziorze, pograła na plaży w siatkówkę, pospacerowała z Fi i z moim chłopakiem.. Ehh, marzenia ściętej głowy. Żądam słoneczka, jak jest tak nieprzyjemnie to od razu mam ponury nastrój :roll:
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2140 : 2007-01-07, 14:58 »
prawda , że pogoda to raczej taka barowa, ale przynajmniej nie ma takich mrozów jak w zeszłym roku
ja właśnie wróciłam ze szkoły, dwa pierwsze egzaminy już za mną, ufff, w tym semestrze jeszcze cztery :(
pozdrawiam gorąco 
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2141 : 2007-01-07, 19:39 »
Elu no to gratluacje.
Mnie zajęcia czekają za tydzień. Nauka nauka i jeszcze raz nauka. Zaczyna mi już bokiem wychodzić.
Dziś tak mnie roąbie w kosciach jak nigdy. Ta pogoda jest dobijająca.
Elu a co Ci jeszcze zostało?
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2142 : 2007-01-07, 22:25 »
z gratulacjami to bym jeszcze poczekała, aż będą wyniki :D a z egzaminów to mi jeszcze zostało: finanse przedsiębiorstw, rachunkowość małych firm, rachunek kosztów i prawo :( a w przyszłym semestrze 7 kolejnych egzaminów
oj Aga poczekaj jeszcze zostało Ci dwa lata ?
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2143 : 2007-01-12, 20:20 »
Elu mi został roczek i koniec tego studiowania.
Ja mam strategie finansowe przedsiębiorstw wyk i cw, prognozowanie i symulacje wyk i cw, praw adminstracyjne ( mam przepis), logistyka Ehhh powoli nie mam juz sił na to wszystko. Za bardzo nerwy mnie zjadaja. No ale jak się już zaczęło trzeba skończyć.
Jutro mam zajęcia i trzeba powalczyć
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2144 : 2007-01-14, 19:40 »
Jejku, jejku, jak to dobrze, że ja jeszcze nie studiuję.. Co prawda za niedługo mnie też to czeka, ale najpierw muszę wykorzystać radochę z liceum, dopiero po maturze i na studiach się pomartwię ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #2144 : 2007-01-14, 19:40 »

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2145 : 2007-01-16, 21:54 »
Pozostały mi dwa egzaminy. Czekam na wyniki  z jednego egzaminu. cała reszta ładnie pozaliczana. Elu a jak u Ciebie? JUtro ide na uczelnie. Mam spotkanie z panią promotor. Oddaje pierwszy rodział pracy magisterskiej.
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2146 : 2007-01-22, 18:40 »
cześć :)
dwa egzaminy już za mną :) 5 i 4-, za dwa tygodnie dwa kolejne :(
na szczęście mam dużo wolnego czasu, więc mam nadzieję, że zdam bez większych problemów
pozdrawiam
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Afryka

  • Gość
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2147 : 2007-01-23, 08:56 »
Cześć Bokseromaniacy!
Jako, że lubię ( wielbię i kocham ) każdego psa, bez względu na na to jakiej jest rasy, doszłam do wniąsku, że powinnam się do każdej grupy dołączyć. Przyjmiecie mnie do siebie?
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2148 : 2007-01-23, 11:47 »
cześć Afryka :)
oczywiście, że Cię przyjmiemy :) napisz coś więcej o sobie, czy masz jakiegoś psa, skąd jesteś i takie tam :)
pozdrawiam gorąco i poproszę o nowe wieściod reszty bokseromaniaków
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Afryka

  • Gość
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2149 : 2007-01-23, 16:29 »
cześć Afryka :)
oczywiście, że Cię przyjmiemy :) napisz coś więcej o sobie, czy masz jakiegoś psa, skąd jesteś i takie tam :)
pozdrawiam gorąco i poproszę o nowe wieściod reszty bokseromaniaków
Nazywam się Ania, mieszkam w Elblągu, jestem właścicielką rudej suczki Zuzi ( ze schroniska ) , oto ona:

Ma 4 lata, jest posłuszną , kochaną sunią. A ja? Hm.. Zajmuję się adopcjami, wyciągnęłam ze schroniska już czternaście piesków, pietnaście z moim ( w tym dwa boksery ).
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2150 : 2007-01-24, 12:17 »
witamy Cię Aniu i Zuziu :) jaki ładny uśmiech :)
jak będziecie miały chwilkę to piszcie, bo strasznie tu ostatnio smutno, bardzo zapracowani nasi bokseromaniacy :)
pozdrawiam serdecznie
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #2150 : 2007-01-24, 12:17 »

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2151 : 2007-01-29, 14:26 »
Niektórzy to już teraz nie zapracowani, a za dużo imprezują :P Ja mam dość śmieszny rozkład tych ferii, bo mam na zmianę wyjścia z drugą połówką/znajomymi i normalne zajęcia, tj. włoski, fakultety z historii. Poza tym muszę się wziąć za francuski, bo niedługo mam egzaminy. Jestem więc trochę rozbita na dwie części, ale nie narzekam. :D
A Figa za to wciąż śpi, nie chce jej się jeść, na dwór też nie, bo w tyłek za zimno. Wczoraj wyszła w swoim ciepłym ubranku i jakoś przeżyła, ale potem oczywiście natychmiast ukryła się w swoich betach. Starość nie radość?! :lol: A tak poza tym to w wakacje szanowna Figencja jedzie wraz ze swym szanownym Państwem nad morze, ale na szczęście dalekie od okolic Gdańska, bliżej nam będzie do Koszalina. Ale to tak inną drogą ;) Pozdrawiam wszystkich bokseromaniaków :tuli:
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2152 : 2007-01-29, 20:46 »
WItaj Afryka, miło Cię widzieć w naszych progach. Masz pieknego psiulka :kocham:
Elu uporałam się z 2 egazaminami, na jednym poległam grrr. Naszczęscie to był termin zerowy. Termin pierwszy mam 3.02. Normalnie udusze tego goscia jak nie zalicze.
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2153 : 2007-01-29, 21:24 »
niektórym to dobrze, ja niestety nie mam ferii :( właśnie siedzę (a właściwie leżę :D ) nad notatkami, ale jakoś nauka mi nie idzie, właściwie zastanawiam co mnie lico podkusiło z tymi studiami ? a imprezki też raczej nie dla mnie, przynajmniej na razie :(
Aga a na czym poległaś ?
pozdrawiam
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2154 : 2007-01-30, 19:31 »
WITAM!
poległam na strategie finansowe przedsiębiorstw  grrrrrrrr :help:
Elu nie marudz tylko się ucz :tuli:
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2155 : 2007-01-31, 21:20 »
fuj, ja mam egzamin z finansów przedsiębiorstw, też okropieństwo :P wartość pieniądza w czasie, opcje, bony i obligacje ,
Aga uczę się, uczę, ale wcale mi te finanse nie wchodzą do głowy, a za dwa tygodnie mam egzamin z rachunku kosztów, nie dam rady

pozdrawiam :tuli:
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2156 : 2007-02-04, 12:50 »
WITAM!
ZDAŁAM JUZ WSZYSTKO! :jupi2:

Elu dasz rade :tuli:Trzymam kciuki :D

A mnie dopada jakies chorobsko. Czuje sie fatalnie. :help:
Wczoraj mielismy pisać egzaminy o 13:00. Gościu spóźnił sie godzine przyjechał o 14:00. Mieliśmy pisać godzine i tak było ale co niektórzy pisali jeszcze jedna godzine. Ogólnie sprawdzanie miało się skończyć o 16:30. I tak już było wszystko przesunięte :roll:
Ogólnie sprawdzanie skończyło się chyba o 19:00. Odemnie z grupy pisało 11 osób zdało 10. Na wpisy weszliśmy pierwsi. Reszta jeszcze czekała. To było okropne. Szkoda gadać. Człowiek głodny, cały czas w stresie....ehhh. Strasznie mnie głowa bolała wczoraj. Pewnie ze zmęczenia, stresu i z przeziębienia.
Nadszedł czas   8)
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2157 : 2007-02-04, 14:46 »
Agga, moje gratulacje :tuli:

Elu, dasz (dałaś?) sobie na pewno radę, nie martw się 8)

Ehh, a ja jestem teraz w Warszawie sama, moje Kochanie wyjechało, zobaczę go w okolicach Walentynek.. Strasznie mi z tym źle, ostatnio mam niedobry humor, bardzo potrzebuję mojego Miśka, a On musiał wyjechać.. :( W sumie dawno tyle nie płakałam co przez ostatnie dni, wczoraj żegnaliśmy się parę godzin (wyjechał dziś o 4 nad ranem :roll:). Może to dziwnie brzmi, ale mi jest cięzko wytrzymać bez Niego choćby jeden dzień. Zbiera mi się na wymioty, kiedy sobie myślę o wakacjach - ja jadę na dwa tygodnie w lipcu, a On jedzie w sierpniu na tydzień czy dwa - TRAGEDIA. W dodatku za chwilę szkoła, nauka, egzaminy, tym razem trzeba będzie ostro pracować, zbliża mi się CAE wielkimi krokami (czyt. rok, może dwa..), niedługo dojdą egzaminy z włoskiego. No i ta piękna pogoda.. Kurcze, nie mogę się zdobyć na dobry humor.. :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #2157 : 2007-02-04, 14:46 »

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2158 : 2007-02-04, 17:07 »
Dziękuje za gratulacje 8)
Karola dobrze wiem co to rozłąka. Ja mam to na codzień :(Naprawde bardzo bym chciała, żeby to się już zmieniło. Za każdym razem jak sie żegnamy męczy mnie to bardzo długo. Człowiek bardzo tęskni. :kocham:
Teraz mam dwa tygodnie odpoczynku, przed następnymi zajęciami. :jupi2:Jutro do pracy a za trzy dni na zaległy urlop. :jupi2:
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2159 : 2007-02-04, 20:56 »
dziewczyny dzięki za pocieszenie  :tuli: kolejne egzaminy za mną, wyniki co prawda najwcześniej za tydzień, ale wydaje mi się, że napisałam nie najgorzej
Agga gratulacje  :jupi2: szczęściara z Ciebie  :D
mam dziś dobry humor, więc może trochę ode mnie weźmiecie ?
Agga nie daj się chorobie, zima już się skończyła, niedługo przyjdzie śliczna wiosna
Karola głowa do góry, jak zaświeci słoneczko to przepędzi wszystkie smutki i na pewno poczujesz się lepiej, a chłopak na pewno niedługo przyjedzie
niestety życie takie już jest, ja też kiedyś czekałam tak jak Wy, ale po latach zapomina się o tęsknocie, płaczu (chorobcia, ale się wymądrzam  ;p ) i pamięta się same miłe chwile, wiem , że łatwo pisać, ale nie dajcie się dziewczyny !

ja też mam dwa tygodnie do następnego zjazdu i kolejnego egzaminu, na szczęście ktoś mądry układał plan i nie mam wszystkich egzaminów jednego dnia


Karola jak będzie Ci smutno w wakacje to zaglądaj do nas

pozdrawiam bokseromaniaków i znikam na spacerek :)
« Ostatnia zmiana: 2007-02-06, 12:53 autor d ela »
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor
Strony: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 79   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.111 sekund z 28 zapytaniami.