Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Operacja wiązadeł problemy  (Przeczytany 2846 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tiboferdek

  • *
  • Wiadomości: 1
Operacja wiązadeł problemy
« : 2019-12-31, 17:32 »
Witam

Mam taki problem , w maju i w czerwcu 2018 ortopeda dokonał zabiegu wymiany wiązadeł na specjalne protezy ( czyli wg mnie rekonstrukcja wiązadeł ) teraz pojawia się problem z jedną nogą , po konsultacji z ortopedą który dokonywał zabiegu usłyszałem , że proteza się nie przyjęła . Bez dodatkowych badań natychmiast przepisano sterydy. Pies ma ponad 14 lat ,przed zakupem leków pomyślałem jednak , iż coś chyba jest nie tak. Bo sterydy mogą coś zrobić z wątrobą , dlatego sam zleciłem dodatkowe badania krwi , w których okazało się , że wątroba jest naruszona . Czyli kuracja sterydowa by doprowadziła do pogłębienia większego uszkodzenia wątroby . Teraz chce wystąpić , do gabinetu o otrzymanie pełnej dokumentacji medycznej aby wyciągnąć konsekwencje . Ponieważ druga propozycja gdyby sterydy nie pomogły , to należy protezy wyciągnąć .Więc jak dla mnie jest to już kompletnie niezrozumiałe. Może , ktoś miał podobny problem i może coś doradzić .
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Operacja wiązadeł problemy
« Odpowiedź #1 : 2020-01-14, 19:16 »
tibo, mam nadzieję, że uzyskałeś gdzieś odpowiedź. Teraz fora padają, prędzej o jakieś opinie chyba na grupach na fb.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Marek1989

  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Operacja wiązadeł problemy
« Odpowiedź #2 : 2020-04-08, 12:23 »
Kurcze bardzo współczuje  :tuli:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Operacja wiązadeł problemy
« Odpowiedz #2 : 2020-04-08, 12:23 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 26 zapytaniami.