Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Uchwaty  (Przeczytany 1494 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamelia

  • Gość
Uchwaty
« : 2005-09-17, 14:03 »
Potrzebuje jeżeli macie wszystkie info na ich temat głownie interesuje mnie jakie są o nich opinie, jak jeżdżą konie, jak jest u nich w klubie itp.
z wszelkie informacje bede dozgonnie wdzięczna
Zapisane

awangarda

  • Gość
Odp: Uchwaty
« Odpowiedź #1 : 2005-09-18, 23:18 »
ja slyszalam tylko do wspanialej panie holz ze nie podstawial agresji w stepie jak ja dzierzawil przez co p.ela miala duzo pracy... ale holzow kazdy chyba zna i kazdy wie ze rozne rzeczy oni mowia:P moja opinia jest jak najbardziej pozytywna to co on zrobil z agresja i co na niej osiagna to czyn naprawde godny podziwu:]
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Odp: Uchwaty
« Odpowiedź #2 : 2005-09-19, 21:01 »
holzowie to wogóle agenci :)

uchwatowie są w miarę wporządku :D
konie jeżdżą bardzo dobrze
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Uchwaty
« Odpowiedz #2 : 2005-09-19, 21:01 »

Kamelia

  • Gość
Odp: Uchwaty
« Odpowiedź #3 : 2005-09-21, 08:48 »
a milki możesz powiedzieć mi na jakiej podstawie twierdzisz że dobrze jeżdżą ?? widziałaś?? słyszałaś?? czy co ?? :) (poprostu chce wiedziec bo mnie to interesuje, tylko nie myśl sobie że na ciebie najeżdżam albo co :D (pisze o na tym forum są osoby które mogą to źle zinterpretowac wiec pisze :)))
Zapisane

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
Odp: Uchwaty
« Odpowiedź #4 : 2005-10-29, 14:27 »
Ja znam Uchwatów, trenowałam z nimi, jeżdżą niektóre konie z naszej stajni..
Ostatnio byłam u nich w sierpniu na konsultacjach 2 tygodniowych a w zeszłym tygodniu Sławek wpadł do nas.. Bardzo duzo mi dały jazdy zarówno z samym Sławkiem jak i jego ojcem.. Zresztą.. Cała rodzinka jest baaardzo w porządku.. Włączając w to żony obu braci oczywiście ;) 
Opinie jak najbardziej pozytywne !!!!!
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

Kamelia

  • Gość
Odp: Uchwaty
« Odpowiedź #5 : 2005-10-29, 16:50 »
a znasz bardziej Sławka czy Roberta ?? kogo wolisz i dlaczego ?? jeżeli oczywiście moge spytać :)
Zapisane

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
Odp: Uchwaty
« Odpowiedź #6 : 2005-10-29, 18:56 »
Znam bardziej Sławka bo spotykaliśmy się wiele razy na zawodach.. Roberta poznałam tak naprawdę dopiero w te wakacje..
Przyznam,zę obu bardzo ich lubię. Trenować miałam jednak okazję tylko ze Sławkiem i jego ojcem...
Robert ma chyba lepsza rękę do młodych koni (co bynajmniej nie oznacza,ze Sławek ma złą).. Poprostu gdybym miała wybierać komu oddam swojego młodziaka to pewnie padłoby na Roberta..
Zresztą.. Jeździłam na robionym przez niego Baskilu i przyznam,ze byłm pod olbrzymim wrażeniem.. Skoczek a zrobiony ujezdżeniowo,ze aż miło.. Generalnie rodzinka godna moim zdaniem polecenia.. :)
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

Kamelia

  • Gość
Odp: Uchwaty
« Odpowiedź #7 : 2005-10-29, 22:21 »
bo właśnie mam konia który potrzebuje treningu tj. pięciolatka który bóg wie czego nie osiągnie ale tak jak chodzi już dłużej chodzić nie może i tak sie własnie zastanawiam któremu oddać go do treningu :)
Zapisane

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
Odp: Uchwaty
« Odpowiedź #8 : 2005-10-29, 22:59 »
A napisz coś więcej o tym koniu swoim... Coprawda ciężko tak przez internet radzić ale może opisik konia co nieco rozjaśni..

Ps. Nie wiem jak u nich z miejscami bo chyba na brak koni do jazdy to nie narzekaja raczej.. :(
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

Forum Zwierzaki

Odp: Uchwaty
« Odpowiedz #8 : 2005-10-29, 22:59 »

Kamelia

  • Gość
Odp: Uchwaty
« Odpowiedź #9 : 2005-10-30, 00:03 »
to znaczy jeżeli sie zdecyduje to z miejscem nie bedzie wiekszych problemów tylko nie wiem na kogo jako trenera mam sie zdecydowac :)
a co do konia to kon jak kon :) tzn. piecioletni sp który pewnie parkuru wyżej niż L nie pojedzie ewentualnie jakieś skoki pojedyncze do metra, za to wieeeeeeelkie serducho wkładane we wszystko co robi, chodzi mi poprostu o doprowadzenie konia do stanu żeby jazda na nim sprawiała mi przyjemność a nie tak jak jest teraz na zasadzie walki siłowania się bo on nie chce... ja wiem że on potrafi tylko niekoniecznie ja jestem w stanie go tego nauczyć bo za mało wiem, wiec potrzebuje osoby która mogłaby mi w tym pomóc i najpierw "doprowadzić konia do pewnego mometntu" a potem ewentualnie prowadzić nas we dwójkę dalej ale nie chcąc na siłe zrobić z nas mistrzów świata bo w naszym przypadku jako pary to nie wyjdzie... chociaż ... :P
Zapisane

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
Odp: Uchwaty
« Odpowiedź #10 : 2005-10-30, 00:12 »
Moje zdanie jest takie (bazując na tym co napisałaś)
Jako jeźdźca który przygotuje mi konia (głównie ujezdżeniowo i małe podskoki) wybrałabym Roberta..Ma dużo cierpliwości a po tym co zrobił z Baskilem i jak chodzą jego zwyczajne rekreanty mogę stwierdzić,że powinien przygotować Ci konia super.. Jako trenera dla siebie to Sławka albo Pana Włodka ze wskazaniem raczej na tego drugiego (z obojgiem jeździłam i mnie obaj wiele dali ale dla jeźdźca który, powiedzmy "zaczyna"-nie obraź się za takie okreslenie- to chyba Pan Włodek jednak)

Ps. Nie potrafię Ci powiedzieć jak w porównaniu do Sławka i pana Włodka wypadałby Robert jako trener, bo z nim nie jeździłam ale zapewne tez fajnie.. :)
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
Odp: Uchwaty
« Odpowiedź #11 : 2005-10-30, 12:13 »
Tak.. Majka to fantastyczna dziewczyna !!!! Mieszkamy na drugich końcach Polski, ale nadal utrzymujemy ze sobą kontakt bo to naprawdę super ludzie.. :) Myślę,ze na początek Majka jako trener powinna się sprawdzić..
Ja patrzę na to troszkę inaczej z tego względu,ze mnie potrzebny jest trochę "inny" trener..Z większym niż moje doświadczeniem i umiejętnościami.. Stąd wybór Sławka jego taty czy brata..
Życzę Ci duuużo owocnej pracy i sukcesów w tym co robisz.. :)

Ps. Pozdrów ode mnie Maję i całą resztę jak będziesz u nich ok ( z małym Esiem włącznie ;) ) Powiedz,ze to od Marty z Poznania co jeździła na Figaro i Ragazzy (będą wiedzieli o kogo chodzi) .. :)
 
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

Kamelia

  • Gość
Odp: Uchwaty
« Odpowiedź #12 : 2005-10-30, 16:41 »
oki jutro będe to pozdrowie :) dzieki za wszystko :)
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Odp: Uchwaty
« Odpowiedź #13 : 2005-10-31, 17:27 »
pozdrowiłam Majkę bo z nią jeździłam, dziękuje za pozdrowienia na początku miała pewne problemy ze skojarzeniem ale to wynikało z tego że nie pamietałam skąd jesteś :P ale zaraz "wpadła na trop" i skojarzyła :)
Zapisane

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
Odp: Uchwaty
« Odpowiedź #14 : 2005-10-31, 18:03 »
Dzięki.. :)
A jak trening się udał? :)
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

Forum Zwierzaki

Odp: Uchwaty
« Odpowiedz #14 : 2005-10-31, 18:03 »

Kamelia

  • Gość
Odp: Uchwaty
« Odpowiedź #15 : 2005-10-31, 21:05 »
całkiem nieźle oprócz tego że Arisa mnie kilka razy przerobiła to było super :) potem jak się na nią wkurzyłam to nareszcie stałam się zdecydowana :)

a ty masz zamiar przyjechać w tym albo następnym roku do nich ??
Zapisane

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
Odp: Uchwaty
« Odpowiedź #16 : 2005-11-01, 14:00 »
Arisa to ta łaciata? Dobrze pamiętam? :)
A ja w tym roku to raczej juz się nie wybiorę (Sławek ma wpaść do nas na tydzień na początku grudnia)
Jest plan żeby w wakacje zimowe wpaść ale czy to wypali tego nie wiem.. Jednak to kawał drogi.. Zabrać mogłybyśmy tylko max 4 konie a w stajni stoi ich duzo więcej.. One tez muszą chodzić więc nie wiem czy uda mi się wyrwac.. Zobaczymy jak się to wszystko potoczy.. :)
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

Kamelia

  • Gość
Odp: Uchwaty
« Odpowiedź #17 : 2005-11-01, 16:42 »
Łaciata łaciata :)
jak byś miała wpadać to daj znać chociaż pewnie i tak sie spotkamy :)
Zapisane

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
Odp: Uchwaty
« Odpowiedź #18 : 2005-11-01, 16:58 »
Napewno dam.. :)
Pozdrawiam.
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 25 zapytaniami.