Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pomocy!!!!!!!!!!!!  (Przeczytany 841 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Qnia

  • Gość
Pomocy!!!!!!!!!!!!
« : 2005-10-27, 20:05 »
Pomóżcie !!!!!!!!!!!!!
No wiec problem polega na tym, że dostałam pracę w stajni :jupi2:, ale mój tata nie chcę się na to zgodzić. Nie tyle co na pracę, ale na to żebym należała do sekcji sportowej :(. Kurde pomóżcie jak mam mu przemówić do rozumu żeby się zgodził.  :?
Ja wiem, że on się o mnie martwi tylko to jest moje hobby, moja miłośc .. To jest to czego pragnę, moja największe marzenie. Proszę pomóżcie :help:
Zapisane

awangarda

  • Gość
Odp: Pomocy!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 : 2005-10-27, 23:00 »
moze postaraj mu sie wytlumaczyc w taki sposob ze jest pelno osob uprawiajacych jezdziectwo sportowo i jest mniej wypadkow i nieszczesc zwiazanych z tym sportem niz ze zwyklym zyciem czli poruszanie sie na ulicy itd. a jesli sie nie da przekoanc to przeciez nie musi wiedziec ze jestes w sekcji sportowej;)
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Pomocy!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2 : 2005-10-28, 13:10 »
awangarda najlepszy jest ten ostatni wariant:Dhe he ale nie berdzo rozumiem..bedziesz pracować za treningi tak...:D
fajnie masz ja tez tak probawałam ale nigdzie sie tak we wrocku nie dało mozna pracować al;e tylko za rekreacje...
ja tam juz swoje miejsce w jezdziectwie znalazłam...aty moze wytłumacz tacie jezeli sie boi ze nawet na prostej drodzemozna sie potknąc i zabić a jezeli sie chce tego uniknąć to mozna siedzieć w domu a tam moze wybuchnąć gaz  i tesz mozna piknąć....dlatego radze przeprowadzić powazna rozmowe z podaniem wszytkich mozliwych argumentów
moija mama sie panicznie boi ale wie ze jakby mi tego zabroniła to bym sie juz w zyciu doi niej nie odezwała..wiec niema wyboru :D:D:D:D
MadiM
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Forum Zwierzaki

Odp: Pomocy!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #2 : 2005-10-28, 13:10 »

Russelka

  • Gość
Odp: Pomocy!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #3 : 2005-10-28, 14:32 »
Z moimimi rodzicami było tak...
-"Mamo, dostałam "pracę" w stajni!"
-"W porządku, ale ja Ci grosza nawet nie dam"
I było O.K. Teraz sami kupują mi sprzęt i wogóle... Zdobądź zaufanie taty, przekonaj że jazda jest lepsza niż siedzenie np. przed telewizorem albo kompem... Każdy powód jest dobry ;)
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Pomocy!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4 : 2005-10-28, 16:05 »
 pracujesz w stajni za TRENINGI SPORTOWE czy za REKREACJE??
ja tam jezdze bez pracy w stajni chociaż strasznie bym chciała....tylko do PLATANA mam baaaardzo daleko:(
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

awangarda

  • Gość
Odp: Pomocy!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5 : 2005-10-28, 16:38 »
ee ja to tam nigdy za prace nie jezdzilm kiedys to nawet chcialam ale szybko mi przeszlo:P jak mi czasem odbilo to bralam udziala w jakis drobnych czynach spolecznych na rzecz stajni ale to tez minelo:P
Zapisane

Qnia

  • Gość
Odp: Pomocy!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6 : 2005-10-28, 18:12 »
Dzięki za rady. Ja tam będę paracować normalnie. Będę mieć normalnie dyżuri będę jeźdizć treningi rajdowe :} I jazdy chyba też
:)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 23 zapytaniami.