Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Jazda konna- zima  (Przeczytany 4494 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

glukoza

  • Gość
Odp: Jazda konna- zima
« Odpowiedź #30 : 2006-01-17, 19:08 »
hyh ja ostatnio na trening sie rozbieram zamiast ubierac :P mam na sobie: bryczesy, sztyblety, sztylpy, bluze no i kask... no i na poczatku jazdy kurtke ;) ale tylko na stepa... pozniej sie zdejmuje kurteczke i jest ciepluchno w samej bluzie :P
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Jazda konna- zima
« Odpowiedź #31 : 2006-01-17, 19:47 »
w zimie denerwuje mnie to, że w sumie często nie mam się z kim zabrać na konie, lub po prostu jdzie mocna ekipa na narty i nie mogę się oprzeć pokusie ;)

buu... ostatni raz byłam w stajni... tydzień przed Wszystkimi Świętymi ! :(
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Jazda konna- zima
« Odpowiedź #32 : 2006-03-22, 15:16 »
Bylam wczoraj na konisiach. Po prawie pol roku przerwy :lol: Oczywiscie w teren, w cztery konie, galopik...:D Hmm, nie moge sie doczekac kolejnych jazd, tak dobrze to mi sie jeszcze chyba nie jezdzilo ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jazda konna- zima
« Odpowiedz #32 : 2006-03-22, 15:16 »

Zuzika

  • Gość
Odp: Jazda konna- zima
« Odpowiedź #33 : 2006-03-30, 21:04 »
a tu wiosna ni stąd ni zowąt ;P czas najwyższy!!! Dzis siadłam na Pufe na samego stępa żeby jej tylko kości rozruszać bo dużo stała no i zafundowała mi jakże przepiękne poniesienie z serią równie cudnych kopów z zadu :D on jest słodka poprostu :P zachowywała się jak jakiś wściekły źrebol :P normalnie aż ją roznosiło! Ja to się jedynie bałam żeby sie na tym bagnie nie wywaliła no i cały czas myślałam "Nie, nie moge spaść bo błoto duże a bryczesy i kurtke mam świeżo wyprane" :P
Ach wiosna kocham wiosne!!! :D
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.21 sekund z 24 zapytaniami.