Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: ferie- wyjazd z koniem  (Przeczytany 2599 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

awangarda

  • Gość
ferie- wyjazd z koniem
« : 2005-11-26, 19:25 »
jaka stajnie mozecie mi polecic na ferie zeby przyjechac z koniem?? szukam stajni z hala i z dobrym trenerem najlepiej z hotelem bolix i koniczyny odpadaja bo juz bylam;)
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: ferie- wyjazd z koniem
« Odpowiedź #1 : 2005-11-26, 19:28 »
ło jeju.... :lol:
a gdzie bys chciała pojechac???
na oboz..czy.. no nie wiem
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Ritka

  • Gość
Odp: ferie- wyjazd z koniem
« Odpowiedź #2 : 2005-11-26, 19:45 »
www.gostar.pl

i pewnie tam będę :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ferie- wyjazd z koniem
« Odpowiedz #2 : 2005-11-26, 19:45 »

awangarda

  • Gość
Odp: ferie- wyjazd z koniem
« Odpowiedź #3 : 2005-11-26, 20:16 »
madim oboz odpada bo ja indywidualistka jestm i nie lubie jak mi ktos cos nazuca:P
ritka myslalam wlasnie nad gostarem tylko ze to troche daleko odemnie i nie wiem czy rodziciel bedzie chcial mi konia az tam zawiesc a pozatym mi bardziej chodzi o treningi skokowe a w gostarze raczej uj. i west.
« Ostatnia zmiana: 2005-11-26, 20:17 autor awangarda »
Zapisane

Ritka

  • Gość
Odp: ferie- wyjazd z koniem
« Odpowiedź #4 : 2005-11-26, 20:25 »
no w sumie..
ale za to jakie tereny :)
albo potraktuj to jako szkolenie ujeżdżeniowe :D
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Odp: ferie- wyjazd z koniem
« Odpowiedź #5 : 2005-11-26, 22:02 »
a leśna wola ??
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: ferie- wyjazd z koniem
« Odpowiedź #6 : 2005-11-26, 23:00 »
rita a ile kosztuje w gostarze i wogóle weź coś przybliż...jakie tam są terminy, jedziesz kiedy chcesz czy jak...jaki poziom itd, zajęcia indywidualne czy jakieś grupowe...spowiadaj sie raz dwa :P

Ritka

  • Gość
Odp: ferie- wyjazd z koniem
« Odpowiedź #7 : 2005-11-26, 23:11 »
heh, no to normlana stajnia.
Trteningi z p. Iwoną Szafir - zawodniczką ujeżdżenia.
ceny są ustalane indywidualnie.

no oczywiście, że treningi indywidualnie :P. no pytajcie, to bede wam mówić :P
Zapisane

awangarda

  • Gość
Odp: ferie- wyjazd z koniem
« Odpowiedź #8 : 2005-12-02, 14:01 »
naprawde nie ma nikt juz innych propozycji??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ferie- wyjazd z koniem
« Odpowiedz #8 : 2005-12-02, 14:01 »

Euphoria

  • Gość
Odp: ferie- wyjazd z koniem
« Odpowiedź #9 : 2005-12-02, 16:17 »
ja mam! ja mam !!!!!!!! :D

znam super zaaarąbistą stajnię SPORTOWĄ.blisko bedziesz miala. trenerem jest tam agnieszka wysocka;] jesli tylko uda ci sie jeszcze zaklepac miejscówe, o co nie jest latwo, to polecam, polecam !! efekty gwarantowane:P a nema dostanie gratis gnojową dereczke ;]
Zapisane

awangarda

  • Gość
Odp: ferie- wyjazd z koniem
« Odpowiedź #10 : 2005-12-02, 22:00 »
hahaha no wiesz.....wydaje mi sie ze tam jest mimo wszystko za dobry poziom i tam chyba nie bada mnie i nemiki chciel bo przeciez bym im reputacjie zepsula:P:P tam same takie championy sportowe nemik sie przy nich chowa:(:(:(:(
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Odp: ferie- wyjazd z koniem
« Odpowiedź #11 : 2005-12-04, 14:39 »
a może do Uchwatów byś spróbowała??
Zapisane

awangarda

  • Gość
Odp: ferie- wyjazd z koniem
« Odpowiedź #12 : 2005-12-04, 16:42 »
a gdzie oni maja stajnie?? masz moze jakas strone??
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Odp: ferie- wyjazd z koniem
« Odpowiedź #13 : 2005-12-04, 16:49 »
tj pod Rzeszowem jakieś 30 km. www.suchwat.prv.pl www.uchwat.com to są stronki nie klubowe tylko prywatne bardziej bo klubowa się robi z tego co słyszałam :) na tej pierwszej stronce masz troche opisów stajni i ośrodka. a tak osobiście to polecam bo jest fajnie :) jak masz jakieś pytania to pisz
« Ostatnia zmiana: 2005-12-04, 16:54 autor Kamelia »
Zapisane

awangarda

  • Gość
Odp: ferie- wyjazd z koniem
« Odpowiedź #14 : 2005-12-04, 19:30 »
oczywiscie ze mam pytania:] ile kosztuje pensjonat?? treningi?? hotel?? domyslam sie ze tam bylas wiec jak wrazenia??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ferie- wyjazd z koniem
« Odpowiedz #14 : 2005-12-04, 19:30 »

Kamelia

  • Gość
Odp: ferie- wyjazd z koniem
« Odpowiedź #15 : 2005-12-04, 20:21 »
ja w tej chwili tam sie przeniosłam i tam jeżdże. Powiem tak pensjonat kosztuje 450 zł za miesiąc. normalnie nocleg kosztuje 25 zeta 15 złotych śniadanie+kolacja co do ceny obiadu to nie wiem bo nie jadłam :) a jalepiej by było jak byś zadzoniła zapytała się czy bedzie coś w tym roku w jakim terminie i co i jak oni na pewno ci odpowiedzą na pytania. słyszałam że ma być zimą jakieś zgrupowanie ale jezeli byś chciała przyjechać kiedy indziej to niewykluczone że byś mogła - tak szczerze mówiąc to nie wiem bo dopiero od tygodnia tam mam konia a od ponad miesiąca tam jeżdże wiec bóg wie jak obeznana nie jestem. Jazdy miałam z Majką i Robertem i było fajnie nie wiem kto prowadzi treningi na takim zgrupowaniu czy jak przyjeżdżasz ale myśle że jak zadzwonisz to ci wszystko dokładnie powiedzą bo ja to tak mówie na tyle na ile coś tam wiem :)


Data wysłania: 2005-12-04, 19:06
możesz się zapytać Marty !!! jak to wygladało bo ona była teraz mi się przypomniało :)
Zapisane

awangarda

  • Gość
Odp: ferie- wyjazd z koniem
« Odpowiedź #16 : 2005-12-05, 17:17 »
kamelia szczeze mowiac bardzo mi pomoglas:] i sie powaznie zastanawiam teraz:P zgrupowanie to raczej odpada bo kazde woj. ma kidy indziej ferie wiec watpie ze zgr. bedzie wtedy kiedy bedzie mialo swietokrzyskie:( w takim razie ja sobie podzwonie blizej ferii narazie jeszcze rozwaze ew. inne wyjazdy:] ale dzieki wielkie:]
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Odp: ferie- wyjazd z koniem
« Odpowiedź #17 : 2005-12-05, 20:55 »
to ciesze się że pomogłam :) tak jak mówiłam Marta !!! tam była i jak do niej napiszesz to ci powinna wszystko przyblizyc co do cen itp. a ja jak chcesz bede jutro w stajni i sie moge zapytać czy mogłaby taka jedna z koniem kiedyśtam przyjechać na trening i czy bedzie taka możliwośc w tym roku :)
Zapisane

awangarda

  • Gość
Odp: ferie- wyjazd z koniem
« Odpowiedź #18 : 2005-12-05, 23:11 »
no jasne podpytaj sie!! ja sie jeszcze waham na koniczynami bo wolalabym szcze jechac do Was ale kolezanka cos gada ze ona by wolala bardziej pod katem ujezdzeniowym potrenowac wiec jeszcze zobacze co i jak:] jeszcze mam kupe czasu do ferii:]
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Odp: ferie- wyjazd z koniem
« Odpowiedź #19 : 2005-12-07, 09:31 »
oki to jak tylko bede to sie zapytam - byłam wczoraj ale szczerze mówiąc zapomniałam :P
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 25 zapytaniami.