Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ;)  (Przeczytany 2166 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zuzika

  • Gość
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ;)
« : 2006-04-02, 00:09 »
Mam nadzieje ze nie było już takiego tematu, troche szukałam i nie znalazłam. Z racji że wiele tworzy sie tematów typu "Byliście w stajni ....?", "Znacie tego konia...?" zakładam jeden temat o poszukiwanych koniach, dawnych stajniach itd. itp.
Więc ja zaczne:
Był ktoś może z was w SJ Pszczela Wola??
I ciekawią mnie losu pewnego kuca, Napoleon, popielaty z pręgą, ze zdjecia można by stwierdzić że konik polski jednak nie mam pojęcia o rasie czy też papierach a mam niestety tylko jedna jego fotke, stał (i pewnie jeszcze stoi) w stajni "Karino" w Janowie Lubelskim, mam co do niego wieeelki sentyment bo to pierwszy koń na którym jeździłam i oczywiście pierwsza końska miłość. Wstawie fotke jak będe miała więcej czasu bo musze zrobic zdjęcie zdjęciu :)
Z góry dziękuje za wszelkie info
Zapisane

pinka92

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 80
  • Kto dosiadł konia,ten dosiadł wiatr...
Odp: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ;)
« Odpowiedź #1 : 2006-04-17, 21:32 »
Hmm wiec jak by ktos wiedzial albo slyszal:W listopadzie zostal sprzedany od nas ( Stajnia Admirał) na pomorzu. Czy ktos moze go widzial jest to konik polski z wypalonym po lewej stronie nr. 80. Taki fajny ok .146cm 6 latek kuli uszy jak sie wchodzi i jest narowisty i wysoko skacze mowiona na niego SHREK jak cos to pisac!
Zapisane
Dziękuje że jesteś......gdyby nie ty nie czuła bym wiatru we włosach.....dziekuje ze istniejesz.....galopujacy po polach koniku

Princessa

  • Gość
Odp: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ;)
« Odpowiedź #2 : 2006-04-17, 22:00 »
ja tez mam pytanie. zostal sprzedany kon- klacz imieniu Garda. Klacz ma okolo 160 cm, okolo 7-8 lat, ciemnogniada. wysoko skacze, bez narowow (znaczy no mogla sie zmienic). z tego co wiem to zostala sprzedana gdzies w okolice Krakowa. Garda pochodzi ze Stadniny Koni w Ochabach.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ;)
« Odpowiedz #2 : 2006-04-17, 22:00 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ;)
« Odpowiedź #3 : 2006-04-17, 22:02 »
imię Garda chyba mi się obiło, nie wiem czasem czy nie z listy startowej w Bolixie. Może bedzie na ich stronie (lista) to warto sprawdzić.
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ;)
« Odpowiedź #4 : 2006-04-17, 22:12 »
U nas do stajni (okolice Krakowa) ostatnio ponoć kupowali 3 konie - moze to akurat?
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ;)
« Odpowiedź #5 : 2006-04-18, 00:08 »
Nanami ale ona zostala sprzedana okolo pol roku temu..jak nie wiecej. ale chce wiedziec co z nia jest. bo to byla wspaniala klacz...
Ananas dzieki za info :* ale no wiecie...trakich Gard moze byc wiecej :(
Zapisane

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
Odp: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ;)
« Odpowiedź #6 : 2006-04-18, 09:40 »
heh nie może jeśli masz określoną rase to w księgach nie mogą być dwa takie same imiona... heh skąd to wiem bo pamiętam jak ze znajomym kombinowaliśmy imiona dla naszych arabków i było bardzo ciężko bo wiele potencjalnych było już zajętych taksamo dla hucułów
Zapisane

pinka92

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 80
  • Kto dosiadł konia,ten dosiadł wiatr...
Odp: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ;)
« Odpowiedź #7 : 2006-04-18, 11:06 »
a nik nic o moim kucyku nie slyszal??
Zapisane
Dziękuje że jesteś......gdyby nie ty nie czuła bym wiatru we włosach.....dziekuje ze istniejesz.....galopujacy po polach koniku

Princessa

  • Gość
Odp: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ;)
« Odpowiedź #8 : 2006-04-18, 18:12 »
no tak ;) Garda jest angloarabem :P tego zapomnialam dodac...
a i patrzalam na tym Bolixie ale nic nie znalazlam..tylko ze p. Elzbieta Janik (wspolwlascicielka SK Ochaby) byla glownym sedzia na jakis tam zawodach ;)
Pinka ja o twoim kucu nic nie wiem... :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ;)
« Odpowiedz #8 : 2006-04-18, 18:12 »

Ruda

  • Gość
Odp: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ;)
« Odpowiedź #9 : 2006-05-14, 11:43 »
a sluszałyście może o AGARZE slązak 0k. 10 lat gniady przyjazny no poprostu kochany. Pensjonat dla koni PALMER a właściciel to chyba p.Piotr Rydel??? znacie???

a kastor albo nabuk z pepelandu w łomiankach???

STAJNIA AGMAJA w wawie na wybrzezu gdynskim ????
Zapisane

wistra

  • Gość
Odp: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ;)
« Odpowiedź #10 : 2006-05-24, 22:51 »
U nas do stajni (okolice Krakowa) ostatnio ponoć kupowali 3 konie - moze to akurat?

Gdzie jeździsz? ;)
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ;)
« Odpowiedź #11 : 2006-05-27, 14:35 »
Paczółtowice, Czerna, agro koło Leśniczkówki. Jak narazie mamy 1 nabytek - 5 latek, kasztanowy ogier o ognistym temperamencie, dopiero pare razy pod siodłem, arabski profil głowy ;)
Zapisane

wistra

  • Gość
Odp: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ;)
« Odpowiedź #12 : 2006-05-27, 16:41 »
jak daleko to od Krakowa?
Jestem na etapie szukania, bo od wakacji...
ach! :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 28 zapytaniami.