Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: marzenie spełnione!  (Przeczytany 8098 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
marzenie spełnione!
« : 2006-06-17, 10:39 »
Od dawna marzyłam o jeździe konnej. I w końcu moje mrzaenie się spełniło! :) Tat1 mojej przyjaciółki pracuje na Łysej Gorze, gdzie w zimie ludzie jeżdzą na nartach. W tym roku, na wiosnę, otworzyli stadninę. I ojciec przyjaciółki załatwił nam darmowe jazdy w zamian za pomoc przy sprzątaniu stajni. :) Możemy przychodzić codziennie od 8 do 16. Jestem po prostu wniebowzięta 8) Moje szczęście nie zna granic :jupi2: Miałysmy zacząć dziś, ale przez całą noc i rano tak lało, że zrezygnowałyśmy. Po zakończeniu zamierzamy już jeździć codziennie. Oczywiście tam jest trener, ktróry nam wszystko wytłumaczy i pokaże, ale... może dacie mi i przyjaciółce parę rad na początek? :)

edit
Strona: http://www.aesculap.karr.pl/konie.html <-- Tu będę jeździć :wink:
Zapisane

Cieciorka

  • Gość
Odp: marzenie spełnione!
« Odpowiedź #1 : 2006-06-17, 13:11 »
No to gratuluję :) Mam nadzieję, że staniesz się świetnym jeźdzcem i twój zapał do jazdy nie minie :)

A co do rad- poszperaj na stronach internetowych i tutaj, w starych tematach. Na pewno coś znajdziesz ;)
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: marzenie spełnione!
« Odpowiedź #2 : 2006-06-17, 22:48 »
Ah, jak zazdroszcze :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: marzenie spełnione!
« Odpowiedz #2 : 2006-06-17, 22:48 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odp: marzenie spełnione!
« Odpowiedź #3 : 2006-06-18, 12:26 »
Wlasnie w innych watpach gadacie o stajniach, kopyach itd, a ja zupelnie nie jestem w temacie... I chcialabym, by ktoś mi powiedzial troche podstaw. Tyle, co na początek. :] Hm? :)
Zapisane

Cieciorka

  • Gość
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odp: marzenie spełnione!
« Odpowiedź #5 : 2006-06-20, 13:32 »
Dzięki :) Już na samą myśl o pierwszej jeździe nie mogę wysiedzieć w miejscu :) Ogromnie sięcieszę :) Zdam Wam relację już po :D
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: marzenie spełnione!
« Odpowiedź #6 : 2006-06-20, 13:52 »
Ja tez zapewne bede pomagac w jednej okolicznej stajni za jazdy... Jupi  :mrgreen:
Zapisane

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: marzenie spełnione!
« Odpowiedź #7 : 2006-06-23, 16:51 »
Jedno : nie podchodź do konia od tyłu :D... i pod brzuchem też nie radze.Moja kolezanka przechodziła takiej kobyle pod brzuchem (wartiatka mała i to serio..niska jest :P).A co do rad...hm.. czy ja wiem ? :) Żebyś nie traciła wiary w siebie jak Ci coś nie będzie szło :) i trzymam za Ciebie kciuki :). Pozdrawiam ;). A w czasie jazdy i spędzania czasu wiele rzeczy nauczysz się takze sama :) Buuź dla kuni i Was :* Kto wie? Może kiedyś Was odwiedzę na Łysej :)..a tereny muszą być świetne tam...
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Trinity...

  • Gość
Odp: marzenie spełnione!
« Odpowiedź #8 : 2006-07-17, 17:03 »
ooooo Gunia wprost mi wyciągnęłaś temat tego topicu spod klawiatury :) Po 4latach przerwy znowu wróicłam do jeździectwa. Co prawda podchdzę teraz troszkę z dystansem do koni, ale powoli się przełamuje. Też nie bardzo się jeszcze orientuje w tym temacie (a szczególnie w nazwach wszystkich rzeczy -uff dużo tego) ale mam nadzieje, że będzie dobrze :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: marzenie spełnione!
« Odpowiedz #8 : 2006-07-17, 17:03 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 25 zapytaniami.