Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Czy boicie się pająków..?  (Przeczytany 13167 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ti

  • Gość
Czy boicie się pająków..?
« : 2002-10-14, 14:02 »
Bo ja strasznie...  :!!!:
Mam chyba arachnofobię. Staram się ją przezwyciężać i już np. przestałam się tak panicznie bać kosarzy (takie chude i długie), nie to rzebym wzięła na rękę, ale jak zobaczę to nie uciekam  :mrgreen: . Ale te inne... szczególnie takie "mięsiste"  :help:  ... Okropność, można zawału dostać... Wiem, że one nie są takie straszne i też się nas boją, ale niestety to jest silniejsze ode mnie   :grr:
Zapisane

Mlody

  • Gość
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #1 : 2002-10-14, 14:59 »
Jejku jak ja się boje pająków  :roll:  :roll:  ... Ja tylko widze pająk to odrazu zmierzam w kierunku jemu przeciwnym  :wink: Nawet nie próbuje przezwyciężyć lęku...  bleeee
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #2 : 2002-10-14, 15:13 »
A ja zalezy jakich... Gdybym zobaczyła tarantulę to bym wiała, że aż głowę bym zgubiła :)... Ale jak te normalne domowe, ogródkowe pająki tomoże się boję ale nie, że uciekam... Poprostu niezabrałabym do ręki, ani bym nie dotknęła... Zaznaczam odpowiedź 2 :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedz #2 : 2002-10-14, 15:13 »

Aleksja

  • Gość
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #3 : 2002-10-14, 16:17 »
Ja też sie boje pająków  :roll: Są bardzo ładne i wogóle, ale się ich boję, nie wiem czemu... moze dlatego, ze mają takie dlugie nogi  :?: Ale nie uciekam i nie robię im krzywdy  :)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #4 : 2002-10-14, 19:58 »
A ja raz widziałam ja pewna dziewczyna... Miała w ręce pająka... Najpierw odcinała mu żuletka nóżki, a  on żył! Gdy już troche mu odciała została jedna noga, którą chwyciła... i zaczęła hustac jak na karuzeli... I nóżka się oderwała  :cry:  :(  :shock:  :evil:  :evil:  :evil:  :twisted:  :grr:  :grr:  Jaka to ejst krety*ka !!! Przyznam, że w szkole wszyscy trzymaja się z daleka od tej sadystki!  :grr:  :twisted:  :evil:  :shock:
Zapisane

Ti

  • Gość
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #5 : 2002-10-14, 20:14 »
Ja pomimo, że panicznie boję się pająków i ich nie lubię to ich nie torturuję  :!!!: No, ale cóż zdażają się tacy degeneraci...  :grr:  :evil:
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #6 : 2002-10-14, 20:32 »
hehe a ja sie pająków absolutnie nie boje !! Wręcz je lubie. W moim domu jest ich sporo, bo ich  nie zabijamy, wręcz wierzymy w przesąd mówiący o tym, że tam gdzie jest sporo pajączków jest miłość w domq.
LUBIE PAJĄCZKI !!!
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

MagicSunny

  • Gość
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #7 : 2002-10-14, 21:09 »
A ja mam arachnofobię. I nie chyba, tylko NA PEWNO. Jak widzę pająka, obojętnie, mały czy duży, gruby czy chudy, to po prostu kamienieję, zaczynam panicznie krzyczeć  :oops: , ale nie uciekam, bo nie mogę się z miejsca ruszyć. Jak kamień  :lol: . I zawsze mi wszycy dogryzają "taka stara baba, a się takiego małego pajączka boi" :P. Kiedyś próbowałam zmienić swoje podejście, ale skończyło się na moim potwornym wrzasku. Nic z tego nie wyszło :(.
Zapisane

Mlody

  • Gość
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #8 : 2002-10-14, 21:20 »
Ja spiepszam gdzie piepr*z rośnie... ale nie krzycze :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedz #8 : 2002-10-14, 21:20 »

Saba

  • Gość
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #9 : 2002-10-14, 21:38 »
Cytat: MagicSunny
Jak widzę pająka, obojętnie, mały czy duży, gruby czy chudy, to po prostu kamienieję, zaczynam panicznie krzyczeć  :oops: , ale nie uciekam, bo nie mogę się z miejsca ruszyć. Jak kamień  :lol: .

Jejciu MagicSunny, nie obraź się :) ale chcialabym to zobaczyc. Nie żebym ci groziła przyjechaniem do twojego miasta ze słojem owłosionych milusińskich (coprawda mieszkam stosunkowo niedaleko...) 8)  Ja bałam się pająków jak byłam młodsza, właściwie to się ich brzydziłam. Tak samo zresztą jak na przykład wielkich komarów. Wydawały mi się straszne i odrażające, ale z wiekiem zupełnie mi przeszło. Na szczęście  ;)  :P  ;)
Zapisane

MagicSunny

  • Gość
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #10 : 2002-10-14, 21:42 »
A jest na co patrzeć, uwierz  :lol:  :lol:  :lol: . Bo chyba gdyby nie było, to nie drażnili by się ze mną podchodząc do mnie z takim milusińskim w palcach  :lol:  :P . I błagam, nie mów, że jest niedaleko, bo spać po nocach nie będę mogła  :lol:.
Zapisane

Saba

  • Gość
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #11 : 2002-10-14, 22:05 »
To zapraszam na Arach Attack, Pająki Atakują czy cos takiego. To jest chyba film twórcy Krzyku, mysle że dobrze byś się bawiła  :) Zawsze mozesz wziasc przystojnego towarzysza, który bedzie ci "pomagał" przetrwać trudne chwile w kinie  8)  8)  8)
Zapisane

MagicSunny

  • Gość
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #12 : 2002-10-14, 22:23 »
Tia, złapię faceta  "na pająki"  :lol:  :lol:  :lol: . Całkiem niezły pomysł  :lol: .
Zapisane

mangushia

  • Gość
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #13 : 2002-10-15, 15:24 »
Ja zagłosowałam,że bardzo je lubię. :roll:
Bo mówię serio,że mi się najbardziej podobają te duże-ptaszniki(nie tarantule!!!)
są takie fajniuchne... puchate :wink: suuuper
PS:I się teraz założę,że ktoś mnie weźmie za jakąś wariatkę bo lubię pajączki :?: :roll:  :oops:  :?  :shock:
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #14 : 2002-10-15, 17:18 »
Ja ich nie lubie, ale się panicznie nie boję. tylko kontniki znosze. Inne uprzejmie wynosze na łopatce do zamiatania za drzwi. Pająk też czuje więc go nie zabijam. Ale ich nie lubie
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedz #14 : 2002-10-15, 17:18 »

MagicSunny

  • Gość
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #15 : 2002-10-15, 17:45 »
Wracając do mojego strachu przed pająkami...... proponuję obejrzeć zdjęcie poniżej  :lol: . To moja Pyziula  :lol:  :lol:  :lol: . Czyżby miała coś po mnie  :?:  :lol: .
Zapisane

Ti

  • Gość
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #16 : 2002-10-15, 17:53 »
Cytat: MagicSunny
Wracając do mojego strachu przed pająkami...... proponuję obejrzeć zdjęcie poniżej  :lol: . To moja Pyziula  :lol:  :lol:  :lol: . Czyżby miała coś po mnie  :?:  :lol: .


Świetne to zdjątko  :!!!:  :!!!:  :!!!:
:spoko:  :spoko:  :spoko:  :ok:  :ok:  :ok:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #17 : 2002-10-15, 17:57 »
Cytat: manga
Ja zagłosowałam,że bardzo je lubię. :roll:
Bo mówię serio,że mi się najbardziej podobają te duże-ptaszniki(nie tarantule!!!)
są takie fajniuchne... puchate :wink: suuuper
PS:I się teraz założę,że ktoś mnie weźmie za jakąś wariatkę bo lubię pajączki :?: :roll:  :oops:  :?  :shock:


Niby czemu za wariartkę ;)... Wyluzuj :). Każdy ma swoje poglądy ;)... A jak ja napisze, ze lubię (bo nie uciekam, i oglądam piekność) żabek to nikt tutaj chyba nie pomysli, że jestem wariatka... W końcu każdy ma swoje zdanie  :wink:  :wink:  :wink: ...


MagicSunny siuper foteczka Twojego koteczka  :lol:
Tak fajnie wygląda taki rozkraczony ;)... Mi sie ostatnio chciało smiać jak kot się wspinał po wierzbie (przed moim blokiem)... Dopiero za którymś razem mu sie udało  :lol:


Dobra... Co ja o kotach pisze jak ten tooik dotyczy pająków  :roll: ... Zawsze była pewna, że ma żyłkę do zmieniania tematów... No cóż  :roll:
Zapisane

mangushia

  • Gość
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #18 : 2002-10-15, 19:13 »
Cytat: Magdaland
Cytat: manga
Ja zagłosowałam,że bardzo je lubię. :roll:
Bo mówię serio,że mi się najbardziej podobają te duże-ptaszniki(nie tarantule!!!)
są takie fajniuchne... puchate :wink: suuuper
PS:I się teraz założę,że ktoś mnie weźmie za jakąś wariatkę bo lubię pajączki :?: :roll:  :oops:  :?  :shock:


Niby czemu za wariartkę ;)... Wyluzuj :). Każdy ma swoje poglądy ;)... A jak ja napisze, ze lubię (bo nie uciekam, i oglądam piekność) żabek to nikt tutaj chyba nie pomysli, że jestem wariatka... W końcu każdy ma swoje zdanie  :wink:  :wink:  :wink: ...


Dziękuję Magdaland... ale sama wiem co niektórzy ludzie myślą na temat pająków kątników...a co dopiero na temat ptaszników??  ehhmm... :roll:  :?:
Zapisane

rosa

  • Gość
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #19 : 2002-10-15, 21:56 »
No i jestem trzecia która lubi pajączki.Uwielbiam skakuny wyglądają jak małe przegubowce :wink:
U mnie się mówi, że w domu w którym sa pająki jest szczęście rodzinne.
U mojego teścia były karaluchy,zaprosiłam kilka pajączków i karaluchy sobie poszły :wink:  8)
Zapisane

Karla

  • Gość
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #20 : 2002-10-17, 14:49 »
nie wie w sumie co mam odpowiedziec...bo to zalezy od pajaka :)
np te czerwone mikro-pajaczki babiego lata bardzo lubie i smiesznie miziaja jak laza po reku...ale jakby mi np. przebiegl jakis wielki po twrzy to pewnie bym troche krzyku narobila...ogolnie jak sobie laza, a ie laza po mnie to luz hihi
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedz #20 : 2002-10-17, 14:49 »

Elfka Nenar

  • Gość
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #21 : 2002-10-17, 15:28 »
Kotek fajnie się boi^^. jak Lara się boi to biega po całym mieszkaniu, a wracając do tematu. Widziałm kiedyś żywą tarantulę. Niezbyt, w jednym sklepie zologicznym widziałam pjąka i myślałam, że się zeżygam
Zapisane

Monik@

  • Gość
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #22 : 2002-10-18, 10:43 »
Cytat: MagicSunny
Wracając do mojego strachu przed pająkami...... proponuję obejrzeć zdjęcie poniżej  :lol: . To moja Pyziula  :lol:  :lol:  :lol: . Czyżby miała coś po mnie  :?:  :lol: .

Mam rozumieć, że Pyziula zobaczyła właśnie pająka?  :lol:  :lol:  :lol:
Zaznaczyłam 1.
Zapisane

AniaS

  • Gość
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #23 : 2002-10-18, 12:16 »
Jesli mi nagle takie zwierzatko wyskoczy przed nos :shock:  lub sie zsunie niespodziewanie na pajeczynie, to wiadomo, ze zareaguje z lekkim obrzydzeniem i lekiem :shock: . Ale staram sie je traktowac jak normalne (tyle, ze male) zwierzaczki. :jupi:  ;)
Zapisane

carragan

  • Gość
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #24 : 2003-10-05, 17:21 »
bardzo je lubie.....Maja w sobie jakis taki wdziek  :P
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #25 : 2003-10-07, 01:30 »
troszkę ich nie lubie :?
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #26 : 2003-10-07, 07:46 »
Ja na ogół spieprzam ile sił w nogach :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #27 : 2003-10-07, 10:21 »
hihii no przecież nie ma sie co tak bac.... one są mniejsze od ciebie... ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedz #27 : 2003-10-07, 10:21 »

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #28 : 2003-10-07, 12:08 »
nie boje sie bo po co, takie fajniutkie sa niektore.... :) ale za to moja zona boi sie za nas dwoje :)
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

Himka

  • Gość
Czy boicie się pająków..?
« Odpowiedź #29 : 2003-10-10, 20:06 »
Ja nienawidzę pająków ani żadnych innych owadów (nawet mrówek) uwarzam że są obrzydliwe i wstrętne. Jak zobaczę jakiegoś pająka lub innego owada to uciekam i z krzykiem wołam mojego tatę który bez niczego bierze tego stworka na ręce i wyrzuca na dwór. Bo też ich nie zabijamy gdyż w mojej rodzinie wszyscy uważają żę pająki przynoszą szczęście.

A jeśli chodzi sadystyczne przypadki to tak poza tematem trochę u mnie w klasie chłopaki tylko nie pająkami a  :slimak: rzucali z końca klasy w tablicę lub wkładali dziewczynom do piórników lub za koszulę :? .
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 28 zapytaniami.