Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Mały Lupin powraca :)  (Przeczytany 857 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pietr0

  • Gość
Mały Lupin powraca :)
« : 2005-09-23, 22:12 »
Tak dawniej (na pewno część z was pamięta te czasy) był sobie chłopczyk wielki zapaleniec rasy: Labrador Retriver. Ten chłopczyk używał pseudonimu Lupin. Popełniał błędy ortograficzne bo nie wiedział ze posty trzeba sprawdzać w wordzie :). Potem miał wielki problem bo okazało się że ma alergie i stracił nadzieje że może mieć labradorka :(. Ale iskierka zostawała. Potem zrobił okropny błąd kupił świnkę morską pomimo tego że wiedział że jest mało odpowiedzialny, i niestety stało się to co niektórzy pamiętają :(. Jeden z najgorszych błędów w moim życiu a uwierzcie mi miałem ich wiele. Ale mały Lupin postanowił zmienić życie wydorośleć bardziej mnie inne poglądy bardziej rozsądne ale wstydził się wrócić na forum. Potrzebowałem dużo czasu aby se pozbierać i się zmienić "wydorośleć" ale oto jestem tu z wami. Może już nie jako "Lupin" :) ale "Pietr0" człowiek zmieniony. Od razu tłumaczę mój nick pochodzi on od Rzymskiego imienia Pietro = Piotr. A że „Pietrów” może być pełno a więc zrobiłem mały przekręt zamiast "o" użyłem "0" i tak powstał "Pietr0". No więc wracam jako nowy człowiek jeśli ktoś by kiedyś potrzebował pomocy obojętnie jakiej, służę pomocą (oczywiście są ograniczenia 13-latka). Nauczyłem się że trzeba zawsze podchodzić łagodnie do życia i zastanowić się nad czymś 1001 razy nim coś zrobić. A wiec jestem tu z wami jeśli ktoś chce ze mną o czymkolwiek pogadać proszę zamieszczajcie tu posty. Jeżeli wolicie porozmawiać na osobności to mam e-mail: ash6@poczta.onet.pl lub pietro12@interia.pl lub gadu-gadu: 5729217. Czekam...

Pozdrawiam

P.S. Oczywiście z mojej dysortografii  zostały mi pamiątki np. błędy stylistyczne i interpunkcyjne
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Mały Lupin powraca :)
« Odpowiedź #1 : 2005-09-23, 22:29 »
Witam :)
ja Cie nie kojarze, jestem dopiero od pół roku ;)

zapraszam na watek o retrieverach  :wink:
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Mały Lupin powraca :)
« Odpowiedź #2 : 2005-09-24, 13:04 »
Hm, witaj na forum! :D
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Forum Zwierzaki

Odp: Mały Lupin powraca :)
« Odpowiedz #2 : 2005-09-24, 13:04 »

niaania

  • Gość
Odp: Mały Lupin powraca :)
« Odpowiedź #3 : 2005-09-24, 14:46 »
witaj na forum
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Mały Lupin powraca :)
« Odpowiedź #4 : 2005-09-24, 15:54 »
Witaj ponownie :tuli: :mrgreen:
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 24 zapytaniami.