Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu

Autor Wątek: PhotoShop  (Przeczytany 12744 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
PhotoShop
« Odpowiedź #30 : 2004-07-12, 15:15 »
Ja mam PhotoShopa orginalnego, na płycie  :) Nawet umiem się nim obsługiwać  :wink:

Agataa, fajnie to zrobiłaś. :)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Aagata

  • Gość
PhotoShop
« Odpowiedź #31 : 2004-07-12, 20:08 »
Pegaz(Tobie jak widze nie brakuje okluarów, nie wiem jak Dark) i Dark- chyba widać ewidentnie, że kolory poszczególnych ptaków są inne :chytry: i wybacz, ale trzeba być totalnym półgłówkiem, żeby wklejać zdjęcia, z bardzo znanych portali:] a żeby się czegoś nauczyć, najpierw trzeba mieć instrukcje :P
Całej reszcie dziękuję bardzo za słowa uznania :cmokkk:
Wszystkim bardzo polecam tą stronę  http://www.photoshop.pl są tam "instrukcje" np. jak "pofarbować" flamingi :) i jeszcze jedna: http://www.graffik.pl/
PINKY NIE PODDAWAJ SIĘ!
Zapisane

navel

  • Gość
PhotoShop
« Odpowiedź #32 : 2004-07-13, 11:25 »
Aagata pomocy- też robię te flamingi wg. instrukcji. Zamaskowałam tego jednego flaminga i teraz musze "dezaktywować szybką maskę" (krok 4). No to naciskam przycisk koło przycisku szybkiej maski i co? Owszem, zaznacza mi się ale nie flaming tylko tło! No nie, ja juz nie mogę... Pomóżcie!
Zapisane

Forum Zwierzaki

PhotoShop
« Odpowiedz #32 : 2004-07-13, 11:25 »

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
PhotoShop
« Odpowiedź #33 : 2004-07-13, 11:50 »
jak mi coś nie wychodzi to to zostawiam :lol:
Zapisane

navel

  • Gość
PhotoShop
« Odpowiedź #34 : 2004-07-13, 11:56 »
Udało mi się! :P
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
PhotoShop
« Odpowiedź #35 : 2004-07-13, 14:58 »
pokaz  8)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
PhotoShop
« Odpowiedź #36 : 2004-07-14, 15:36 »
eh, ten to sie wszystkiego czepnie  :P  hehehehe
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

Darke Elf K.

  • Gość
PhotoShop
« Odpowiedź #37 : 2004-07-19, 09:34 »
Da ktoś seriala do shopa ? 8)
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
PhotoShop
« Odpowiedź #38 : 2004-07-20, 12:57 »
peGaz = Strażnik Teksa... ehm... Photoshopa :ogien:...

:lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

PhotoShop
« Odpowiedz #38 : 2004-07-20, 12:57 »

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
PhotoShop
« Odpowiedź #39 : 2004-07-20, 16:02 »
ja też lubię photoshopa :) jest naprwdę przydatny :)
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
PhotoShop
« Odpowiedź #40 : 2004-07-20, 16:11 »
peGaz - mi? To Ty ciągle coś pleciesz o jakimś piractwie :mysli: :lol:

magia - peGaz pyta: "Czy Twój Photoshop jest legalny?" :lol: :lol:
Zapisane

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
PhotoShop
« Odpowiedź #41 : 2004-07-20, 20:01 »
on pyta a zapytajcie co on w domu trzyma :roll: hehehe i czy do wszystkiego ma seriale :P
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
PhotoShop
« Odpowiedź #42 : 2004-07-20, 20:58 »
wydało sie :P  :lol:
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

psotka

  • Gość
PhotoShop
« Odpowiedź #43 : 2004-07-21, 09:08 »
miski zwroccie uwage, ze piszecie na publicznym i ogolnodostepnym forum WPROST, ze posiadacie nielegalne kopie programu, nie wiem czy zdajecie sobie sprawe, ze jakby sie jakiemus nadgorliwemu obroncy sprawiedliwosci chcialo to wam wejdzie na chate, zwinie program a i przy okazji caly komp jako material dowodowy i dopiepszy taka grzywne, ze rodzice z was kotlety zrobia;) Wiec, zanim cos napiszecie zastanowcie sie piec razy czy to jest tego warte ;)
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
PhotoShop
« Odpowiedź #44 : 2004-07-21, 10:38 »
Eee, to mnie nie dotyczy psotka, ja nie jestem pirat  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

PhotoShop
« Odpowiedz #44 : 2004-07-21, 10:38 »

psotka

  • Gość
PhotoShop
« Odpowiedź #45 : 2004-07-21, 12:22 »
juz raz napisalas, ze masz oryginalnego wiec moj post nie byl skierowany do ciebie a wiec po sie powtarzasz? :)
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
PhotoShop
« Odpowiedź #46 : 2004-07-22, 09:46 »
oj, peGaz się wkurzył... ja nic nie mówiłam że mam nielegalne oprogramowanie :;d:.
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
PhotoShop
« Odpowiedź #47 : 2004-07-22, 09:56 »
A ile kosztuje PhotoShop?
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
PhotoShop
« Odpowiedź #48 : 2004-07-22, 10:03 »
w jednym sklepie internetowym: Adobe Photoshop 7.0 PL - 3299 zł
w innym sklepie internetowym: Adobe Photoshop CS - 4508 zł
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
PhotoShop
« Odpowiedź #49 : 2004-07-22, 10:16 »
bo się nie uśmiechasz :lol:
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
PhotoShop
« Odpowiedź #50 : 2004-07-22, 10:19 »
lepiej :lol: :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

PhotoShop
« Odpowiedz #50 : 2004-07-22, 10:19 »

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
PhotoShop
« Odpowiedź #51 : 2004-07-22, 11:37 »
matkoo szkoda że jestem taką debilką że ledwo czcionkę umiem sciągnąc  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
PhotoShop
« Odpowiedź #52 : 2004-07-22, 13:15 »
Na czcionki? Prawa autorskie? Chłopie, skąd Ty czcionki ściągasz :lol:? Jak się te prawa autorskie "objawiają" :P?
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
PhotoShop
« Odpowiedź #53 : 2004-07-22, 17:58 »
no cóż, znam strony gdzie jest tysiące czcionek, umieszczone są one tam za zgodą autorów (a przynajmniej większość) i można je sobie dowoli ściągać. Tylko maleńka część jest płatna - ale to pisze. Z resztą można robić co się chce (tzn. oprócz podpisywania swoim autorstwem itp. rzeczy).

Jeśli chodzi o resztę to oczywiście wiem, że to wszystko jest zastrzeżone, przecież mam swoją stronę i forum i trudno mi byłoby o tym wszystkim nie wiedzieć. Zdjęcia na mojej stronie są umieszczone za zgodą ich autorów i właścicieli psów, teksty staram się pisać sama albo również pytam o zgodę... :wink:

Za to denerwują mnie ludzie, którzy mają swoje własne strony z tekstami, poradami, zdjęciami itp. po prostu ściągniętymi z innych stron, bez żadnych podpisów i bez czegoś od siebie. Po co komu taka strona?! :?
Zapisane

Puppy

  • Gość
PhotoShop
« Odpowiedź #54 : 2004-07-25, 20:13 »
Witam, rzadko zaglądam na inne topiki niż psy, ale ostatnio mam dużo wolnego czasu.

Dla tych, których sumienie rusza, że mają nielegalnego, serdecznie polecam Gimpa (darmowy, także dla windowsów). I możliwość w języku polskim (dla wielu osób bardzo ważne).

Lubię Gimpa, szybko łatwo i przyjemnie, też ma bardzo dużo funkcji, podejrzewam, ze sama nie znam więcej niż 80% możliwości, a uważam, że i tak znam ich mnóstwo. Przykładowo, ostatnio po dość długim czasie użytkowania gimpa znalazłam możliwość robienia animowanych Gifów, jeszcze tego nie obejrzałam dokładnie, ale całkiem spox.

Polecam! :] http://www.gimp.org/ tu info, a tu: http://www2.arnes.si/~sopjsimo/gimp/ można darmowo ściągnąć.


Cytuj

no cóż, znam strony gdzie jest tysiące czcionek, umieszczone są one tam za zgodą autorów (a przynajmniej większość) i można je sobie dowoli ściągać. Tylko maleńka część jest płatna - ale to pisze. Z resztą można robić co się chce (tzn. oprócz podpisywania swoim autorstwem itp. rzeczy).

Wtrącę tylko Norris, że to, że jest darmowo w neciku, nie znaczy, że można używać. Zwykle w ReadMe(albo przed ściągnięciem) jest dokładnie napisane do jakich celów można używać (zwykle do własnych, domowych potrzeb). Rozumiem, że peGaz mówił m.in. o np używaniu czcionek w jakichś reklamach, na komercyjnych stronach, sprzedawaniu itp itd...
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
PhotoShop
« Odpowiedź #55 : 2004-07-25, 21:14 »
mi osobiście Gimp się nie podoba, jakiś taki nieprzyjemny w użytkowaniu (moim zdaniem), powiedziałabym nawet, że trudniejszy w obsłudze niż Photoshop (nie biorąc pod uwagę, że Photoshop to ogromne narzędzie). Oczywiście jak ktoś nie ma zamiaru robić chociażby jakiejś namiastki profesjonalnej grafiki czy chce mieć jakiś programik tylko do obróbki zdjęć, to Gimp będzie w sam raz, ale poza tym...

a co do tych czcionek, ja także mówiłam tylko i wyłącznie o wykorzystaniu do własnych, domowych potrzeb. To chyba logiczne...
Zapisane

Puppy

  • Gość
PhotoShop
« Odpowiedź #56 : 2004-07-25, 21:29 »
Cytuj

 jakiś taki nieprzyjemny w użytkowaniu (moim zdaniem),

Miałam identyczne odczucie na początku. Nie podobało mi się, ze otwiera się za każdym razem nowe okno windowsa, zamiast wewnątrz programu. Ale wręcz zmuszona (nie chciałam pirata) zaczęłam używać i teraz nie robi mi różnicy, czasem jest nawet tak wygodniej.
Cytuj

 Photoshop to ogromne narzędzie

Gimp także. Wydaje mi się, że Gimp nie ma mniej niż 80% funkcji photo shopa, o których pewnie użytkownik teoretycznie zaawansowany nie ma o nich zielonego pojęcia.
Cytuj

Oczywiście jak ktoś nie ma zamiaru robić chociażby jakiejś namiastki profesjonalnej grafiki czy chce mieć jakiś programik tylko do obróbki zdjęć, to Gimp będzie w sam raz, ale poza tym...

Oj nienie Gimp może dużo dużo więcej...chyba niewiele mniej niż photo shop. Nie mogę się z zgodzić, że to program do obróbki zdjeć(tylko) albo bez "namiastki profesjonalnej grafiki". Przyznaj, ile siedziałaś w Gimpie? (nie mówię tego z jakąś zgryźliwością, ale chcę się dowiedzieć, bo to pewnie usprawiedliwi twoje sądy, wg mnie błędne)

Ale to kwestia gustu. Mnie osobiście nie stać wydać 3290zł na program, a jeśli mam do wyboru pirata i legala dla naprawdę zaawansowanych (może nie profesjonalistów) u którego naprawdę nie widzę dużej różnicy (oprcz tych ukienek i układu programu) z photo shopem, to oczywiście wybieram legala.

(zresztą ostatnio jakoś znajduję kupę naprawdę fajnych Free programów usprawniających życie, jak np błyskawiczna likwidacja czerwonych oczu, program doFTp, generator napisów we fleshu  itp. )


A zresztą poczekam na opinię innych użytkowników Gimpa. (tylko nie zrażajcie się na początku ;]) Już duża część sznauceromaniaków pracuje w nim :D
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
PhotoShop
« Odpowiedź #57 : 2004-07-25, 22:06 »
w sumie, to siedziałam w Gimpie sporo czasu, z tym że ciągle go ściągałam i po jakimś czasie rozczarowana wyrzucałam, by po jakimś czasie stwierdzić że "a może on wcale nie jest taki zły", ściągnąć i... wyrzucić. Przyznam, że rzadko się nim 'bawiłam'. Nie próbowałam na siłę odkryć czegoś nowego czy interesującego w Gimpie (być może stąd taka moja opinia o nim), bo miałam (i dalej mam) równie "potężny" program co Gimp (Photoshopowi jednak pod kilkoma względami nie dorównuje, ale ma też takie opcje, których np. w Photoshopie nie ma), który "mam w jednym paluszku", mianowicie Micrografx Picture Publisher (legalnie tylko do kupienia), niestety niezwykle mało znane narzędzie. A szkoda, bo jest naprawdę dobry i znając jego możliwości, można zrobić cuda.

w Gimpie przede wszystkim denerwowały mnie te okienka (że tyle się ich otwierało) i to, że ciągle wyskakiwały mi jakieś błędy (?). Być może nie jest dopracowany pod Windows XP. Jaki masz Windows? Nie wyskakują ci błędy?
Zapisane

Forum Zwierzaki

PhotoShop
« Odpowiedz #57 : 2004-07-25, 22:06 »

Puppy

  • Gość
PhotoShop
« Odpowiedź #58 : 2004-07-25, 22:12 »
Tak tak.. okienka są wkurzające(na początku).  Błędy wyskakują, ale je ignoruję. To chyba dla znawców i profesjonalistów jest zaleta(tak mi się wydaje ;]) bo np w zwykłych programach pod windowsem nigdy ci podczas działania błąd nie wyskoczy, po prostu robi dalej ignorując go. Tutaj robi dalej, ale przy okazji pisze co się stało, znawcy może to się przydać :] mi nie :]
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
PhotoShop
« Odpowiedź #59 : 2004-07-25, 22:16 »
Szukałem wszędzie cholernego cd-key'a do Adobe Photoshop 8.0 - no i kurczę nie mogę nigdzie znaleść, poda mi ktoś swój ?.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 31 zapytaniami.