Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 24 25 [26] 27 28   Do dołu

Autor Wątek: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...  (Przeczytany 80726 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #750 : 2007-07-27, 19:50 »
Nie wiem dziewczynki jak was pocieszyc ale napisze jakie ja mam zycie do kitu

2 miesiace temu przeprowadzilam sie z obrzezy(?) Płocka na pewne osiedle. Bylam szczesliwa ;] Poprawily sie moje kontekty z rodzina ( ktora mieszkala tam gdzie ja kiedys tylko w domku obok ) ( dalej sa dobre ) nawet z moja "byla przyjaciolka". Pisze "byla" bo juz nie jestesmy nimi :/ A wszystko przez to ze umowilam sie z nia ze nastepnego dnia pojdziemy do schroniska zapytac sie o wolotntariat. O 13 mialam do niej isc lecz o 11 zadzwonila mama i powiedziala mi ze musze z bratem wracac do domu. Wytlumaczylam to "przyjaciolce" ona to zrozumiala i w ogole. Lecz mama potem napisala mi eska ze nie wie o ktorej bedzie poniewaz wypadlo jej cos z pracy. Mama przyjechala kolo 15 moze 16. Gdy "przyjaciolka" sie o tym dowiedziala wkurzyla sie na mnie i sie obrazila :/ Przepraszalam ja ale to nic nie dawalo. W koncu byla z nia wymiana zdan i juz sie nie przyjaznimy. ( Chcialabym cofnac czas ). Na dodatek sa wakacje nawet ladna pogoda a ja siedze na fotelu przed tv i ogladam jakies glupie filmy zamiast wychodzic na dwor itd. W ogole nie mam zanjomych a jak ich mam to oni maja innych i mnie olewaja :( A chlopacy sie do mnie zrazaja ( nawet jak mnie prawie nie znaja )tym ze kiedys chorowalam i mam z tylu wielki lyzy plac :( Strasznie mi to przeszkadza ( czasem nie wytrzymuje i poprostu rycze ) jeszcze jakby tego bylo malo choruje na "łojotokowe zapalenie skory" ( czyli inaczej "łuszczyca" ) jest to okropna choroba i jak zapomne postarowac glowy to tamta skorupa mi powraca natychmiast :(( Jeszcze moj ojczym tzn byly maz mojej mamy tata mojego brata... ach szkoda gadac tzn pisac :(
Dobra koniec tego bo sie rozpisalam ;p Ale czuje sie niepotrzebna :( Jeszcze moglabym wypisaywac tego cale mnostwo ale nie mam czasu a wam nie chcialao by sie pewnie tego czytac :P :/
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #751 : 2007-07-28, 16:07 »
ONA jest okropna.
L. chodzi cały czas po domu, jak mu coś opowiadam, on wygląda tak, jakby w ogóle mnie nie słuchał...
Nie będę tłumaczyć.
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Shall

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1106
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #752 : 2007-08-09, 17:46 »
z tatą coraz gorzej. z dnia na dzień.
to okropne patrzeć, jak człowiek, który był kiedyś potężny, silny i niezależny słabnie i poddaje się.
poddaje? na pewno, a to jeszcze pogarsza sprawę.
teraz nawet odległość z pokoju do łazienki czy kuchni jest ogromnym wyzwaniem...
a ty człowieku bądź przy nim i zadręczaj się, że nie możesz ulżyć mu w cierpieniu.
pomyśleć, że ja z nim kiedyś codziennie się kłóciłam... :(
Zapisane
co świat ma z dwojga ludzi, którzy nie widzą świata?
Wisława Szymborska, "Miłość szczęśliwa"

Forum Zwierzaki

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #753 : 2007-08-15, 09:31 »
Shaall... :tuli: Wiesz, że jestem z tobą...
Zapisane
Why so serious?

Retriva

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #754 : 2007-08-15, 09:37 »
Shalus, bedzie ok, zobaczysz :tuli:
Zapisane

Shall

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1106
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #755 : 2007-08-15, 13:17 »
Shaall... :tuli: Wiesz, że jestem z tobą...
Wiem :)
:*
Shalus, bedzie ok, zobaczysz :tuli:
dzięęękii :*

wiecie, że chyba jest lepiej? bynajmniej ja i mama widzimy poprawę :) niby cały czas jest słaby, ale to wina chemioterapii... jest lepiej, jest lepiej, jest lepiej :)
Zapisane
co świat ma z dwojga ludzi, którzy nie widzą świata?
Wisława Szymborska, "Miłość szczęśliwa"

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #756 : 2007-08-15, 22:44 »
To dobrze, że lepiej... Po prostu trzeba czekać, co będzie dalej :cmokkk:
Zapisane
Why so serious?

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #757 : 2007-08-15, 23:50 »
odcinam sie od znajomych.. chce ichprzygotować ze bedziemy sie widywac raz do miecha lub dwóch..
im bradziej zbliża sie 02.09.2007 to chce mi się płakać.. nie mogę stąd odjechać.. wyjechać tak poprostu :(
to dla mnie takie truudne :(
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Retriva

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #758 : 2007-08-26, 13:25 »
Smutna. nie wiem czemu.
eh.
brakuje mi wszystkich.
wszystkich.
ja chce do Polski.
bardzo.
=(

NIECH MNIE KTOS PRZYTULI ;(;(;(;(;(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #759 : 2007-08-27, 18:51 »
ostatni tydzień wakacji... nie! nie chce wracać do tych ludzi! Z klas a i b (38 osób) lubi mnie 2, no góra 3.. przynajmniej mam taką nadzieje... reszta? dla reszty jestem niezauważalna. dla niektórych jestem osobą z którą nie warto się zadawać, nie no sory, warto ale kiedy jest jakaś potrzeba! o odwzajemnieniu pomocy nie ma mowy. za jakie grzechy z tymi debilami mam żyć przez 2 lata?! nie chce! nie chce oceniania po wyglądzie! nie jestem święta, potrafię się odpłacić z nawiązką ale tylko  jeśli ktoś coś mi 'zrobił' ...  czuje się jak powietrze. dążenie do doskonałości, bezkonfliktowość - po co to? Żeby mnie potem olali? nie nawidze ich!
dodam że te 2 (no może 3) osoby to dziewczyny. Wśród płci przeciwnej jestem skreślona odkąd pamiętam. Powód? Nie wiem. Może okulary? Wygląd? Maybe...  Do tego się przyzwyczaiłam. Ale coraz częściej odczuwam brak osoby którą mogłabym przytulić ...  nieciekawe uczucie... :?
Zapisane
cZŁOwiek

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #760 : 2007-08-28, 17:17 »
jak czytam swoje stare posty w tym temacie to mnie śmieszą moje stare problemy i podejście do świata... ;)

teraz wyznaję zasadę M'AST'ową:
Cytuj
ey Misiaki kupcie sobie duzą czekolade, ćwiartke wódki, wezcie psa i idzcie sie wyrzyc.Bez sensu sie tak smucic...
Zapisane

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #761 : 2007-08-29, 17:24 »
Malka, jaką zasade? oO"
czekolade mam, wódki nie pije a psa nie wezmę na spacer bo nie minęło 2 tyg od szczepien (kwarantanna czy coś)...
Zapisane
cZŁOwiek

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #762 : 2007-08-30, 11:17 »
jeny ;(
w neidziele wyjazd .. ostatnie imprezy.. ws obote pewnie tez nie pojde bo mama kazala mi wybierac wczorajsze ognisko a sobota.. na ognisku musialaybc w sobote tez musze impreza pożegnalna :(
nie wytrzymam bez nich tymbardziej ze teraz jest osoba na której mi zalezy wiecej mi nie potrzeba ;9 dół..
do tego mame zobacze dopiero za 5 lat... 15 pażdziernika wyjedza do USA.. :(
dół dół
nie wytrzymam w ZAMOŚCIU :( :cry: :cry: :cry:
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #763 : 2007-08-30, 14:41 »
Sudiii :tuli: Będzie dobrze :cmokkk:
Zapisane
Why so serious?

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #764 : 2007-08-30, 23:46 »
nie chce być emo, nie chce być punkiem, nie chce być mhroczna :cry: :cry: już nie wiem kim jestem, kim byłam. nie wiem co jest normalne, a co nie. :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #765 : 2007-08-31, 09:31 »
Mysa, mam to samo. Ale nie pod względem subkultur.
Ogólnie.
Ale już się przyzwyczaiłam.
:tuli: Trzymaj się...
Zapisane
Why so serious?

Retriva

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #766 : 2007-08-31, 09:43 »
nie chce być emo, nie chce być punkiem, nie chce być mhroczna :cry: :cry: już nie wiem kim jestem, kim byłam. nie wiem co jest normalne, a co nie. :(
Mysa, sama wiesz najlepiej kim jesteś ;* a to, jak Cię inni nazywają?
"Wszyscy śmiejecie się ze mnie, bo jestem inna. A ja śmieję się z Was, bo jesteście tacy sami." zawsze to sobie powtarzam i.. działa :P nie obchodzi mnie zdanie innych na mój temat- jestem jaka jestem :)
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #767 : 2007-08-31, 14:24 »
Pamietam jaka kiedyś byłam... byłam taka jak inni. nawet nie wiem kiedy to minęło. Nie zadaje sie z żadnym przedstawicielem subkultur, jestem sama pod tym względem. Może to dobrze? Inni mówią "fajna z ciebie laska, trudno znaleść taką zwariowaną dziewczyne" za bardzo sie zamartwiam, ale czasem mam dość, że nie moge sie uwolnić od tego. Pomyliłam chyba świat rzeczywisty z wyobraźnią. Dzisiaj dziewczyna o 5 lat młodsza, mówi że jestem wporzo, bo... mam swój styl, nie przejmuje sie zdaniem innych i nosząc te mhroczne ubrania ludzie wyczuwają u mnie respekt, w jakiś sposób szanują mnie. Może jeszcze nie jest aż tak źle ze mną? Poczekam, zobacze...
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #768 : 2007-08-31, 15:45 »
Mysa- tak właśnie trzeba postępować- mieć swój styl i nie przejmować się zdaniem innych. Ze mnie się czasem nabijali, że jestem rasta-punk oO'' bo... ubieram się jak punk, a słucham reggae.. A jak czasem ubrałam coś 'normalnego' tzn, kolorowego, nie-punkowego pod żadnym względem to.. do mnie 'o, już nie jesteś punkiem?' a ja nigdy nie byłam, nie jestem i nie zamierzam być. Zamierzam być sobą. To że podoba mi się taki styl, to nie znaczy, że kimś takim jestem... ehh :(
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #769 : 2007-08-31, 18:22 »
Retriva ma rację. :)
Denerwują mnie moi znajomi. Na przykład, ostatnio kupiłam sobie trzy bluzki i spódnicę. Okropnie nie lubię chodzić w spódnicach, w sukienkach, bo mam grube nogi , moja mama też tak mówi... No i Olka wczoraj mi powiedziała, że kiedyś wszystkie dziewczyny z klasy się ze mnie śmiały, że chodzę w ubraniach "po braciach" i w ogóle... A teraz wyglądam normalnie, jak mam ubraną spódnicę. Może to jest banalne, czasem się z tego śmieję, ale teraz nie... A ostatnio Olka się na mnie obraziła, że nie chciałam iść z nią na rower, bo szłam z braćmi na boisko, pograć w koszykówkę. Nie odzywa się już od kilku dni. Głupie problemy mam, co? Ale...

Moje opowiadanie jest bez sensu. Zrobiłam dużo nowych wątków w opowiadaniu, dlatego teraz doprowadzenie do końca, jakiego chciałam, będzie prawie niemożliwe. :(
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Retriva

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #770 : 2007-08-31, 18:34 »
wrr, dajcie mi coś ciężkiego, to w tą Kitkę rzucę! pisać opowiadanie, a nie marudzić!
Zapisane

Forum Zwierzaki

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #771 : 2007-08-31, 18:35 »
To napiszę nowe.
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Retriva

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #772 : 2007-08-31, 18:41 »
Nie, dokończysz to. Dokończysz!
Zapisane

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #773 : 2007-08-31, 20:17 »
Mysa- tak właśnie trzeba postępować- mieć swój styl i nie przejmować się zdaniem innych. Ze mnie się czasem nabijali, że jestem rasta-punk oO'' bo... ubieram się jak punk, a słucham reggae.. A jak czasem ubrałam coś 'normalnego' tzn, kolorowego, nie-punkowego pod żadnym względem to.. do mnie 'o, już nie jesteś punkiem?' a ja nigdy nie byłam, nie jestem i nie zamierzam być. Zamierzam być sobą. To że podoba mi się taki styl, to nie znaczy, że kimś takim jestem... ehh :(
masz racje. Ja od jakiegoś czasu szukam swojego stylu... zaczyna mi wychodzić... chyba.. XD
humor poprawiłam sobie dzisiaj przed spowiedzią (razem z dwiema przyjaciółkami) obgadując taką dziewczyne... wredne ale prawdziwe, to mi pomaga
Zapisane
cZŁOwiek

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #774 : 2007-09-01, 08:49 »
ja należe do jednej z subkultur [hip-hop]  i jest mi z tym dobrze żyję tą muzyką i się nią jaram jak nie wiem.. moje izomki  też  wiec jest o czym czasem gadać...
jestem oryginalna i mi to nie przeszkadza..... chociaz mam czesto docinki od stron dziewczyn.... zze stylu ubierania sie ale ja się nie przejmuje.. jak z pewnejnutki Kalibra 44 - plus i minus..... - " Ja to wszystkooo Pier...ole.."
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #775 : 2007-09-01, 09:54 »
O, a teraz Blackers pierwszy raz chyba od miesiąca wpadł w potężnego doła... Bo czuję się bezwartościowa i do niczego. A moja zazdrość jest do chrzanu.
O.
Zapisane
Why so serious?

Retriva

  • Gość
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #776 : 2007-09-01, 09:54 »
O, a teraz Blackers pierwszy raz chyba od miesiąca wpadł w potężnego doła... Bo czuję się bezwartościowa i do niczego. A moja zazdrość jest do chrzanu.
O.
:tuli: ej no, kocham Cie :P :kocham: nie dołuj się!
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #777 : 2007-09-01, 10:00 »
Staram się, ale mi nie wychodzi... I cały optymizm szlag trafił.
Bosko.
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #778 : 2007-09-01, 10:17 »
Blackie ty moja kochana, nie dołuj się, włącz sobie piosenkę Miki "Lollipop", a Kitka napisze specjalnie dla ciebie nową część opowiadania :tuli:
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Doly/zalamania/depresje, czyli wzloty i upadki FZtowiczow...
« Odpowiedź #779 : 2007-09-01, 10:23 »
O.
Pomysł opowiadania mi się podoba ^^
Ale Lollipop nie cę włączaać... Wolę posmęcić sobie The White Stripes, MCR, Lostprophets i No doubt.
Zapisane
Why so serious?
Strony: 1 ... 24 25 [26] 27 28   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 31 zapytaniami.