Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: kolonie  (Przeczytany 1664 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iwa

  • Gość
kolonie
« : 2004-06-11, 17:15 »
czy byliście chociaż raz w życiu na koloniach?co jest najfajniejszego na takim wyjeździe :) ?
Zapisane

whiper

  • Gość
kolonie
« Odpowiedź #1 : 2004-06-11, 17:18 »
możliwość poznania nowych osób i niemal brak kontroli (jesli umie sie wykrecic wychowawcy  :lol: )
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
kolonie
« Odpowiedź #2 : 2004-06-11, 19:19 »
Oczywiście poznanie nowych osób i brak kontroli rodziców :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

kolonie
« Odpowiedz #2 : 2004-06-11, 19:19 »

Dalmafreciak

  • Gość
kolonie
« Odpowiedź #3 : 2004-06-11, 19:48 »
A ja nigdy nie byłam na kolonii, ani obozie. ;) Sama na wakacjach TAK, ale na kolonii NIE. :)
Zapisane

Nataila

  • Gość
kolonie
« Odpowiedź #4 : 2004-06-11, 21:30 »
Ja w tym roku jadę szósty raz na kolonie i myślę, że najfajniejsze jest to, że można poznać wielu nowych i ciekawych ludzi. Poza tym zielona noc :P . Dyskotek nie lubię, a wychowawczynie to mogą być zołzy (ukłon w stronę "kochanej" pani Kasi). Zaznaczyłam jeszcze wycieczki, chociaż to zależy GDZIE.
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
kolonie
« Odpowiedź #5 : 2004-06-11, 21:35 »
Ja nie byłam nigdy na koloni :( Jedynie na wycieczce klasowej kilkudniowej..
Zapisane

Mlody

  • Gość
kolonie
« Odpowiedź #6 : 2004-06-11, 21:38 »
Nie lubie koloni, nuda. Jakies zwiedzania, chodzenie nad morze i takie pierdoly to nei dlamnie. Lubie wszystko robic po swojemu i nielubie jak mi ktos narzuca co mam zrobic, gdzie isc.
Zapisane

whiper

  • Gość
kolonie
« Odpowiedź #7 : 2004-06-11, 21:43 »
Mlody,
ja na obozach zawsze robie, co chce.. chodze gdzie chce... wychowawca/czyni każe jedno, a robie drugie... i mozna sie na prawde fajnie bawic  ;)
Zapisane

pola

  • Gość
kolonie
« Odpowiedź #8 : 2004-06-11, 21:47 »
dyski i możliwość poznania nowych osóbek :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

kolonie
« Odpowiedz #8 : 2004-06-11, 21:47 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
kolonie
« Odpowiedź #9 : 2004-06-11, 21:50 »
Na koloni byłam raz a moze dwa i nigdy wiecej nie chcialabym tego powtorzyc - troche nudno. Teraz jezdze tylko i wylacznie na obozy konne :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
kolonie
« Odpowiedź #10 : 2004-06-12, 11:48 »
ja na koloni nie bylma ylko na obozach ;) ale najbardziej to wlasnie to ze mozna poznac nowe osoby fajnie sie bawic w nowym miesjcu nie trzeba sie rodzicow sluchac :P
Zapisane

Gerda

  • Gość
kolonie
« Odpowiedź #11 : 2004-06-12, 12:01 »
Jaa najfajniejsze kolonie spędziłam mając 7 lat w Bukowinie Tatrzańskiej, wszyscy jechaliśmy w góry pociągiem, było super extra, nawet dużo pamiętam, był chrzest, ahhh cudo ... jeszcze wcześniej byłam na zimowisku w Wiśle - też było extra, potem znienawidzone kolonie w Jastrzębiej Górze czy gdzieś tam, bynajmniej nad morzem gdzieś za Rumią :( blehhh nienawidziłam tych koloniii :? potem była Francja, miałam 14 lat, było extra, codziennie Paryż, lecz najfajniejsza była wyprawa do parku rozrywki Asterix i Disneyland :P osobiście bardziej mi się podobało w Asterixie ;) Jejjku a teraz wypoczywam w naszym domku nad morzem, wiecie jak cudownie jest tam się wyciszyć, sąsiedzi są bardzo sympatyczni, samoloty często nad głową latają, gołębie gruchają, wróble ćwierkają, Słońce bardziej opala niż na plaży :P (a właśnie muszę sobie strój kupić, ale taki jakiś jednoczęściowy). Już się doczekać nie mogę, a właśnie w trakcie jeździmy do rodzinki w okolicach Lidzbarka Warmińskiego, teraz może uda się tatę wyciągnąć na Mazury ;) Jaaa tylko chemię zaliczyć i po prostu człowiek może żyć nie umierać ... achhh chemia mnie przeraża :roll:
Zapisane

Moniaa

  • Gość
kolonie
« Odpowiedź #12 : 2004-08-26, 11:33 »
Oczywiscie mozliwosc poznania nowych osob oraz na niektorych wycieczki
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
kolonie
« Odpowiedź #13 : 2004-08-26, 13:46 »
EVERYTHINK
Zapisane

Arwen

  • Gość
kolonie
« Odpowiedź #14 : 2004-08-26, 14:12 »
Zależy jeszcze jakie kolonie...Ale ogolnie wszystko mi sie podoba :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

kolonie
« Odpowiedz #14 : 2004-08-26, 14:12 »

k_lap

  • Gość
kolonie
« Odpowiedź #15 : 2004-12-31, 14:10 »
Z tego co pamietam z kolonii (daaawno jezdzilam) to wszystko mialo swoje uroki. Do tej pory pamietam zwariowane zielone noce, "ciezkie" chrzty, super znajomych, z ktorymi utrzymuje kontakt do dzis, romantyczne sluby kolonijne, super dyskoteki, ciekawe wycieczki... tylko z tego "wszystkiego" czasami wyeliminowalabym panie wychowawczynie, bo nie czesto zdarzaly sie takie "SUPER".
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 25 zapytaniami.