Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?  (Przeczytany 2230 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

barszcz

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« : 2004-07-10, 11:59 »
tak... przeglądałam to forum, żeby się nie powtórzyć, ale chyba nic o poznańskich stajniach nie znalazłam...

tak więc zakładam dośc oklepany, ale dla mnie ważny temat: szukam FAJNEJ, SYMPATYCZNEJ stajni najlepiej w poznaniu, ewentualnie okolice... jesli cos możecie polecić, byłabym dźwięczna. że tak powiem wałęsam się po tych stajniach i non stoper cos mi sie nie podoba... przez internet adresów juz szukać nie będę, po ostatniej 5h wycieczce rowerowej na Zakopiańską do rzekomego Rotekomu tyłek mi poprostu odmawia posłuszeństwa (nie wiem, może w P-niu są 2 zakopiańskie, ja stajni nie znalazłam...)

szukam też miejsca, gdzie mogłabym popracować w zamian za jazdę... jestem miła, czasem nawet zakrawam o sympatyczność i baaardzo lubię pracę z końmi, nie tylko jazdę, ale, wiecie co, nawet wywalanie gnoju w deszczu ma swoje uroki... :lol:

to czekam na wasze posty... tak dla zachęty, to slyszałam od kfffiatka, ze jak sie wam podeśle jakiś temat, to się rzucacie z odpowiedziami. ten może nie jest najoryginalniejszy, ale jak już wspomniałam, dla mnie ważny...


pozdrowienia smurfiatka
barszcz
Zapisane

Ritka

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #1 : 2004-07-10, 12:11 »
byłam w Poznianiu w jednej stajni, ale bardzo sympatycznej :)
Na woli :P
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #2 : 2004-07-10, 12:13 »
ritka jak zawody??? :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedz #2 : 2004-07-10, 12:13 »

barszcz

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #3 : 2004-07-10, 12:31 »
też byłam na woli na zawodach ostatnio (tych dla młodziezy), ale po stronie widza... startowałaś ujeżdżeniu jak mniemam... na jakim koniu?

czy przypadkiem nie mam przyjemności z białowłosą koleżanką kfffiatka wędrowniczka? które miejsce?
Zapisane

Alii

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #4 : 2004-07-10, 12:34 »
Ritka była w zawodach 4 i jechała na koniu imieniem Ritordo :)
Zapisane

Ritka

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #5 : 2004-07-10, 12:42 »
barszcz, czy my sie znamy? :)
jechałam na Ritordzie. No i troche łaziłam z kfiatkiem :P
Zapisane

barszcz

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #6 : 2004-07-10, 13:30 »
a kfffiatek nie był sam :P  ;)

to 4 miejsce zajęłaś!? no proszę... ładnie, ładnie... a taka skromna byłaś :wink:
Zapisane

Ritka

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #7 : 2004-07-10, 18:31 »
ej, to ciebie też nam? byłaś koeżanką kfiatka :) tzn. jestes :)
Zapisane

Alii

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #8 : 2004-07-10, 19:02 »
Ona taka juz jest. Zawsze gada, że nic nie umie, a potem proszę - olimpiadę jedzie :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedz #8 : 2004-07-10, 19:02 »

barszcz

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #9 : 2004-07-11, 11:50 »
a oprocz woli, to może jest ktoś z poznania, który jexdzi w jakimś fantastycznym miejscu do którego moznaby się przyczepić?  :roll:
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #10 : 2004-07-11, 22:04 »
jam jezdem z Poznania
Niestety też mam ten dylemat :roll: w Poznaniu nie ma porządnej, miłej i fajnej stajni. Teraz otworzono na nowo szkółkę jeździecką na os. orła Białego i tam przyjmują z apracę ale na razie jestem tam za dużo osób i limit wyczerpany, ja będę czekac na jakies wolne miesjce więc nie wpychac mi się :P
hmm tak to w Swarzędzu jest Atrium, gdzies obok basenu
hipodrom wola, byłam, nie podoba mi się
rancho wola to jest po prostu śmichu warte!!!
hmm jeszcze jest jakies pony na lutyckiej chyba.... nie pamiętam, ale tez podobno niezbyt
i ostatnio słyszała o 2 stajniach w stęszewku, ale ic poza tym nie wiem
hmmm jeszcze Niwka w Pyszczykowie bądź Puszczykówku ale neizbyt polecana
Liljówka w Stęszewku- o to jjest podobno dobra stajnia i znam dziewczynę ktora tam pracuje czyli pewnie mozna tak pracowac
Slawne Iwno.... ale nie wiem czy mozna tam tak jeździc
ostatnio przejeżdżałam obok stajni w jankowicach czy Jankowie, kiedys chyba o niej cos slyszalam, musialays zadzwonic czy cus
i to chyba tyle, na arzie nic innego do glowy mi nie przyhcodzi....
a i jeszcze blackhorse na chryzantemowej, ale nic o tej stajni nie slyszalam
Zapisane

barszcz

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #11 : 2004-07-12, 17:47 »
na orła białego... hmm... chodzi ci o "persa" bo zasłyszałam, że tą stajnię zamknęli... błeeee... ale może coś tam zamiast tego powstało...

jesli chodzi o Niwkę, Wolę, Rancho, to niestety też się nasłuchałam, na Pony napatrzyłam... o iwnie myślałam, ale bardziej jak o klubie, w którym mogłabym się udzielać, ale do tego prawko musze mieć, żeby swobodnie dojeżdżać... a jeszcze połowa mi została do zdania...

ja jestem z blackhorsa... tzn miałam tam swojego konika w ostatnim roku szkolnym, teraz konik wyjechal i nie mam na czym jeździć... na cokolwiek wsiądę, to albo konik dostaje kontuzji, albo jest po kontuzji, albo juz nie wiem sama co... poza tym niestety denerwuje mnie tam pare spraw... ale do jazd rekreacyjnych stajnię polecam, chociażby dlatego, że jest tanio dosyć, bo 20zł za godzinę... tyle, że jazdy są naprawdę lightowe... trochę mijam się niestety w oczekiwaniach z właścicielami...

cały czas startuję do stajenki hipoterapeutycznej, "marcelin" czy tam "marcelinek", już sama nie wiem... blisko mnie i chyba najkorzystniej by było tam pracować, bo mogłabym być codziennie... ale ilekroć tam zaglądam, tylekroć nikogo nie ma, a pastwisko zieje pustką... ale kolega np donosi mi, że widział te konie ostatnio w terenie... więc co...? konie widmo?

barszcz
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #12 : 2004-07-12, 18:21 »
jest tam jakas stajnia:? nawet nie wiedzialam
wczoraj na stronie pzj-tu natknęłam się an adresy klubow w Poznaniu na wisłockiej klub cwał i jakis na ul, żwirki
ale to wszystko jest w Twoich okolicach, ode mnie chyba z 2 godziny dojazdu
a co do "persa" to został otworzony znowu i jest porządna instruktorka. tlyko na razie hmmm jest mało koni bo większość jest zajeżdzana dopiero, więc tak po wakacjach będzie więcej koni do jazdy, aha i jeszcze jedna stajnia jest w szczepankowie... ale to daleko od Ciebie wiec nawet nie opisuje ;)
wokół Ciebie jest tyle stajni, ze na pewno cos znajdziesz :) obok mnie tylko ten "pers"
Tata mojej kolezanki mowil cos ze na racnho mozna jezdzic na zasadzie praca-jazda, więc tam popytaj :wink: nie będziesz płacić to rodzaj jazdy chyab będzie Ci obojętny ;)
Zapisane

barszcz

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #13 : 2004-07-13, 17:38 »
sprawdzę cwała.

z rachem mam złe wspomnienia, kiedyś, jak przyjechałam tam obejrzec tylko koniki, to mnie niemiło przyjęli... ale tereny do jazdy tam sa boskie!!!!!!!!!!! ech, duzo gadać, trzeba się poprostu ruszyć z doma i coś wykombinować!
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #14 : 2004-07-13, 18:01 »
co Tyyy rancho rulez :wink: nie zapomne mojej jazdy na Nawarze ( chyba klasyka poznańskiego jeździectwa-wszyscy ją znają)
 a cwał jakos nawet wygląda
wejdź na strone pzj-tu i tam jest taka lista klubow, poszukaj Poznan i ten cwał, moze nawet telefon jest :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedz #14 : 2004-07-13, 18:01 »

barszcz

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #15 : 2004-07-13, 18:21 »
słyszałam, że klub makabrycznie kiedyś wyglądał... a ja na rancho, to z perspektywą klubu bym się wybrala...

ale nie wiem, chyba wszystko trzeba samemu sprawdzić, a nie bazować na opiniach innych..
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #16 : 2004-07-13, 18:27 »
rancho jest trahiczne- to Ci chyba wszyscy powiedzą :) no chyba ze na klub to co innego.
Zapisane

barszcz

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #17 : 2004-07-13, 18:33 »
heh, ostatnio jak byłam na woli na zawodach juniorów, to laski z ranchowkiego kluba wszystkie ryczały po swoich wystempach... (ujeżenie)... to mi dało do myślenia...;p
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #18 : 2004-07-13, 18:49 »
hehe :P a warunki w rancho tez super nie są :roll: stajnie to jakis barak :P
Zapisane

Mysza89

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #19 : 2004-07-20, 09:24 »
Hejka! A o "Mustangu" w Rogalinku nikt nie słyszał???!!! Jeżdżę tam od sześciu lat, z małymi przerweami nba inne stajnie, ale zawsze wracam do tych kochanych qni- Herkulesa, Coberka, Kacperka, Metrona, Kasztana, Madonny i wieeelu innych. W sumie ok.25 koników rekreacyjnych, kilka sportowych(np. mierzący 184cm w kłębie Kastor) i prywatne, w tym arab Ziemowit, syn Ecaho. Już nie wspominam o cudownej atmosferze w ośrodku...  Jeździłam teżna Rancho, ale po tym jak Celina na której jechałam kopnęła córkę instruktorki to aż głupio mi tam wracać...
Niwkę stanowczo ODRADZAM . Ale jak kto lubi.
[/b]
Zapisane

kfiatek

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #20 : 2004-07-20, 19:58 »
barszczu nawet nie wiedziałam że tu jesteś .....
Ritka znacie sie z barszczem ... to było to najwieksze stworzenie z naszej trójki (z Toba czwórki)
nie zdążyłam Ci pogratulować nawet...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedz #20 : 2004-07-20, 19:58 »

Ritka

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #21 : 2004-07-20, 20:31 »
ahaa :D
barszcz nawet nie powiedział :P
wy taka charakterystyczna trójka byłyście, was sie nie dało nie zauważyć.... :roll:
Zapisane

kfiatek

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #22 : 2004-07-24, 21:43 »
a co w nas  było takiego charakterystycznego??? ehhe
Zapisane

Ritka

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #23 : 2004-07-24, 21:59 »
nic  :roll:
Zapisane

kfiatek

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #24 : 2004-07-25, 18:55 »
jakoś podejrzanie to "nic" zabrzmiało......
Zapisane

Ritka

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #25 : 2004-07-25, 19:00 »
taaaa...?
Zapisane

Flaś

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #26 : 2004-07-25, 20:18 »
Jest tez stajenka w suchym lesie. Pani Ania - bardzo mila kobitka stajnie otworzyla :) Konikow strasznie malo ( bo az 2  :shock: ) ale po wakacjach maja przyjsc :wink: Atmosfera milusia i fajniusia. Mialam tam pracowac za jazde, ale ...eee.. nie mialam z kim isc i nie poszlam. Wiec jak cos, to ja moge zaprowadzic do stajni jakby ktos chcial albo chociaz dac nr na kom do pani Ani :mrblue:
Zapisane

kfiatek

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #27 : 2004-07-25, 21:14 »
Tak mi sie jakoś Ritka wydaje....
:P:P:P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedz #27 : 2004-07-25, 21:14 »

Kamelia

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #28 : 2004-07-27, 18:45 »
Ritka a jak ci na tych zawodach poszło ??
Zapisane

Ritka

  • Gość
Poznań-czy o czymś jeszcze nie wiem?
« Odpowiedź #29 : 2004-07-27, 19:08 »
ale to dawni było :P byłam 4 :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 27 zapytaniami.