Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: nie no...  (Przeczytany 5665 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Enola

  • Gość
nie no...
« Odpowiedź #30 : 2004-10-22, 10:41 »
Sprzatanie kuwety w domu a sprzateniu kup na srodku miasta w miejscu publicznym to jest chyba mala roznica prawda? Essey nie chodzilo chyba o to ze ona sie kupy brzydzi tylko ze nie chce zeby sie z niej ludzie na ulicy brechtali. A ja sprzatac nie bede bo bardziej szkodze tym sposobem srodowisku niz pomagam (patrz moj post wyzej) a opinia ludzi mnie nie interesuje. Niech najpierw przestana smiecic i naucza tego swoje rozpuszczone dziciaczki a potem sie czepiaja innych ludzi. Najpierw trzeba zmienic siebie a potem swiat bo w druga strone to nie skutkuje.
Zapisane

rosa_wyzel

  • Gość
nie no...
« Odpowiedź #31 : 2004-11-21, 13:35 »
NIE NIE NIE
ludzie bez przesady.
poco to dziecko ma na trawnik wychodzic ?? jak by pies do piaskownicy narobił to rozumiem ale jak na trawe...bez przesady,naprawde.
a przepraszam bardzo jak ludzie z bloków wywalają śmieci to nikomu nie przeszkadza,tak ??
na moim osiedlu jest człowiek,który ok.6:00 rano smarka przez okno...

rosa_wyzel
Zapisane

Cieciorka

  • Gość
nie no...
« Odpowiedź #32 : 2005-03-13, 21:18 »
Zgadzam się z Tiką, chociaż sprzątanie po kocie, w domu to co innego niż po psie.
Są miejsca, gdzie przydąłyby się jakieś kosze czy coś. Choćby Wrocławska Grabiszyńska. Szłam sobie kiedyś chodnikiem, i NA ŚRODKU CHODNIKA omal nie wdepnęłam. Nie jestem jakąś lalą, której korona z głowy spadnie jak wdepnie, ale przyznajcie, że perspektywa śmierdzącego buta nie jest zbyt miła. Ale byłam w mieście gdzie były specjalne kosze (w Polsce) i bardzo przyjemnie się tam spacerowało :)

Dopisane
Odchody na trawie niech sobie będą :)

Przepraszam, że odkopuję stary temat, ale nie popatrzyłam wcześniej na datę
Zapisane

Forum Zwierzaki

nie no...
« Odpowiedz #32 : 2005-03-13, 21:18 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
nie no...
« Odpowiedź #33 : 2005-03-13, 21:37 »
Szłam ulicą, a przede mną z bramy wyszła dziewczyna z psem, bez smyczy. Piesek pobiegł przodem, kucnął na środku chodnika i zrobił kupę. Pańcia, jakby nigdy nic, obojętnie przeszła obok kupy. Moim zdaniem w takiej sytuacji trzeba sprzątnąć! Współczuję niewidomym, człowiek widzący nieraz wdepnie, jak nie w psią kupę, to w nasmarkane albo naplute. We Wrocławiu nie można zrobić paru kroków, żeby jakiejś ludzkiej wydzieliny nie zobaczyć. Ochyda! Jak można iść i pluć albo smarkać? Zamiast zbierać podatki za psy, lepiej by zatrudnili ludzi do wlepiania mandatów za takie obrzydlistwo.
Zapisane
IBDG Wrocław

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
nie no...
« Odpowiedź #34 : 2005-03-13, 22:14 »
niedawno widziałam piekna scenę... park, dużo ludzi (dla szczecinian info, że chodzi o Błonie) i oczywiście nikt po psach nie sprząta... jest to spory obszar trawy na którym wiosną i latem trenują chłopaki od Capoeiry, piknikuja rodzinki itp.
w pewnym momencie zauwazyłam mężczyzne na wózku inwalidzkim. jego pies narobił a on nie myśląc ani chwili, zaczął sprzątać po swym podopiecznym a juz samo wjechanie w trawę było dość trudne. dał sobie rade świetnie, szybko i z uśmiechem na ustach. spojrzałam na innych psiarzy i widziałam potężne zmieszanie u jednych i udawanie, że nie widzą u drugich... człowiek mnie ujął i byłoby miło gdyby więcej ludzi czyniło podobnie...

a zakaz wrzucania odchodów do koszy to nie bezsens ale skrajny idiotyzm... w takim układzie moze jeszcze kary za wyrzucanie zawartości kociej kuwety?????
myśle, że zakaz taki ma sens gdy w poblizu są pojemniki na zwierzęce odchody, ale gdy takowych nie ma to jest to zakaz niewykonalny.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

polna_mysza

  • Gość
nie no...
« Odpowiedź #35 : 2005-03-13, 22:58 »
Właśnie powinny być pojemniki na odchody
i jakieś rzeczy za te "psie podatki" ,
Chodzi mi o torebki i łopatki <nie wiem czy to się tak nazywa>

P.S Po co mamy sprzątać jak nie ma gdzie tego wyrzucić
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
nie no...
« Odpowiedź #36 : 2005-03-14, 10:36 »
myślę, że gdyby psiarz wrzucił odchody swego pupila (zawiniete w woreczek) do normalnego kosza na śmieci i jakiś nadgorliwy policjant albo strażnik miejski wlepiłby mu mandat, to nietrudno było by wytoczyć proces, sprawe wygrać i dostać odszkodowanie... ale polska to nie stany i tu ludzie boja sie procesów... a szkoda chwilami, bo gdyby tak pare spraw miasto przegrało to zaczęli by myśleć w innych kategoriach.

nie można wprowadzać zakazu jesli nie mozna go respektować!!! taki zakaz jest martwy
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
nie no...
« Odpowiedź #37 : 2005-03-14, 11:03 »
Cytuj



Właśnie powinny być pojemniki na odchody
i jakieś rzeczy za te "psie podatki" ,
Chodzi mi o torebki i łopatki <nie wiem czy to się tak nazywa>

P.S Po co mamy sprzątać jak nie ma gdzie tego wyrzucić

Tak
A keidyś nieiwem czy tu był takie temat o takim jakby odkurzaczy od kup to by sie przydalo w wiekszyc miatsach

melanie

  • Gość
nie no...
« Odpowiedź #38 : 2005-03-23, 14:23 »
tak jak w Angli czy gdzies tam trzeba sprzatac odchody po swoim psie :/ bleh
Zapisane

Forum Zwierzaki

nie no...
« Odpowiedz #38 : 2005-03-23, 14:23 »

Miss Lukusia

  • Gość
nie no...
« Odpowiedź #39 : 2005-03-24, 08:19 »
^kora^, takie odkurzacze są cały czas testowane. Czytałam o tym.
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
nie no...
« Odpowiedź #40 : 2005-03-24, 11:48 »
buahahahah  :lol:  :lol: tyle mam do powiedzienia :hahaha:
Zapisane

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: nie no...
« Odpowiedź #41 : 2005-06-25, 14:44 »
wiecie, gdybym ja stała nad koszem na śmieci w celu wyrzucenia psiej kupy to normalnego kosza bo specjalnego nie byłoby w pobliżu i zatrzymałby mnie policjant, to dałabym mu ten woreczek z kupą i powiedziałabym mu że skoro tak mu to przeszkadza, to nie sam se ta kupe wyrzuci gdzieś,gdzie wolno!ciekawe co by powiedział!
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

Wilczurek

  • Gość
Odp: nie no...
« Odpowiedź #42 : 2005-06-29, 12:26 »
Jakiś czas w zoologicznym widziałam takie specjalne torebki na odchody... Nie wiem, czy była do tego szufelka, ale  1 sztuka kosztowała 50 groszy :|.Szok po prostu... Może kupić takich kilka, to nie problem, ale ile za głupie torebki zapłaci się w ciągu roku? :| A torebeczka malutka.. Na odchody dużego psa na 100% nie wystarczy :|. SZOK.
Myszoskoczka, ja z  torebką z odchodami i policjantem pomyślałam dokładnie to samo ;). Jak jest taki mądry to niech sam znajdzie specjalny śmietnik (zakład, że ledwo byś się odwrócił, a torebka znajdowałaby się w śmietniku :D )
Zapisane

AziS

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 888
Odp: nie no...
« Odpowiedź #43 : 2005-11-03, 23:52 »
Trza uważać jak sie chodzi :P i patrzec pod nogi.

Ludzie robią jeszcze wiekszy syf niż zwierzaki....wiec nie wiem o co chodzi z tymi odchodami  :P
Zapisane
:mrblue: Psy Górą :mrblue:

-> Jeśli w niebie nie ma psów,
To chcę pójść tam,
Gdzie po śmierci idą one.

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: nie no...
« Odpowiedź #44 : 2005-11-05, 15:55 »
no cuż mają swoje zdanie.......
....ale ja tego nie popieram ci ludzie to jekieś bezmózgowe tłoki.....i tyle szkoda dla nich klawiatury...
MadiM
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Forum Zwierzaki

Odp: nie no...
« Odpowiedz #44 : 2005-11-05, 15:55 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: nie no...
« Odpowiedź #45 : 2005-11-23, 09:13 »
poczytałam sobie komentarze i , no cóż - nie wiadomo czy smiac sie czy plakac. faktem jest, że człowiek to jedno z brudniejszych stworzen jakie istnieje, jesli nie najbrudniejsze - nie raz spotyka sie komentarze, ze pieswszedl do jeziora"a obok dzieci sie kapia" przy czym pies do wody nie narobi, a dziecko owszem i to czesto nie tylko siku. moje psy zalatwiaja sie na podworku, ewentualnie w lesie - przy czym czepniecie sie tego, byloby niedorzeczne, podczas gdy wokol walaja sie najrozniejsze smieci, nie wylaczajac sasranych pieluch.... ktos tam pisal o rzyganiu na chodnik - wprawdzie nie widzialam, zeby ktos na chodnik wymiotowal, widzialam jednak, nie raz i nie dwa, w miejskiej komunikacji wymiociny i zasikane siedzenia (widzialam tez "autorow" tego syfu)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

shogomad

  • Gość
Odp: nie no...
« Odpowiedź #46 : 2005-11-23, 21:08 »
Ojeju jaka delikatna!! A po zatym a ameryce są takie specjalne maszyny do sprzątanie odchodów. To czemu państwo takiego czegoś w polsce nie może zrobić!! To niewina właścicieli!!Naprawde mam wątpliwości co do ludzkiej inteligencji!
Zapisane

bronczyk

  • *
  • Wiadomości: 108
Odp: nie no...
« Odpowiedź #47 : 2006-04-17, 13:03 »
Ja też bym sprzątała.Proszę bardzo.Tylko ta torebeczka na to coś z mojego pieska to chyba nie jest dobra dla środowiska.A jak dużo osób sprzątnie i wyrzuci do do kosza na śmieci to nie zazdroszczę zapachów(mimo torebeczek).Kto ma też sprzątać butelki po piwie,wódce i soczkach.A jak te wszystkie ekolożki od psich kup,łamią gałęzie,wyrywają zasadzone przez administrację rośliny to co?Na Boże Ciało to całe tabuny babć biegają z nożykami i ścinają do dekoracji kościoła co okazalsze zielone.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.126 sekund z 25 zapytaniami.