Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jak organizujesz czas?  (Przeczytany 2069 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Jak organizujesz czas?
« : 2004-08-21, 01:45 »
Właśnie ... teraz ,gdy jest lato ,pewnie robicie różne rzeczy z psami w parku ,na łące gdzie może luźno polatać ...jak ogranizujecie psom czas? biegacie ,skaczecie ,aportując .... ?
Ja uczę psa komend ,rzucam mu kije i biegamy ... :)
Zapisane
-

Weronyka

  • Gość
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #1 : 2004-08-21, 02:23 »
Teraz moje psy mają wolne od wszelkiej pracy :). Co najwyżej chodzimy na łąke i biegają sobie jak mają ochotę, ale jesienią znów zaczniemy trenować i będą ciągły rower, a jak spadnie śnieg to sanki. Tylko Bostona uczę teraz stania, pokazywania zębów itp. rzeczy potrzebnych na wystawę :)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #2 : 2004-08-21, 08:57 »
U nas nie ma możliwości polatania se po łące, bo psa jeszcze nie spuszczam. Na razie uczymy się komend... :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak organizujesz czas?
« Odpowiedz #2 : 2004-08-21, 08:57 »

AniaiSalma

  • Gość
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #3 : 2004-08-21, 09:23 »
My głównie spędzamy czas na rowerze w międzyczasie trochę ćwicząc i bawiąc się piłką  :) Poza tym w ciągu dnia (wieczorem ok 19.00) spotykamy się z innymi psami i wtedy jest godzinne szaleństwo  :wink: No i nie mogę zapomnieć o tym, ze trzy razy w tygodniu chodzimy na treningi agility, które trwają od 9.00 do 13.00 lub od 17.00 do 20.00 (w zależności od dnia tygodnia)
Zapisane

navel

  • Gość
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #4 : 2004-08-21, 09:48 »
Ja cwiczę w domu trochę z Niką agility i próbuję ją uczyć stania, chodzenia itp. na wystawy. ;)
Zapisane

olc!a

  • Gość
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #5 : 2004-08-21, 10:12 »
Na spacerach z Belą cały czas ćwiczymy komendy, w tej chwili uczę ją 'waruj, zostań' i 'równaj'.
Aresa uczę komend, dopiero zaczynamy ;) No i biega za kijkami (bo aportowanie to nie jest ;) ).
Zapisane

_aisa_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2531
    • WWW
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #6 : 2004-08-21, 11:11 »
Z Doris to na dworze większość czasu się bawie rzucając jej kamyki i patyki czy jakąś piłkę.  A co dziennie po poludniu cwicze z nia 2 godz Dog dencing :) A raz na tydzien spotyka sie jeszcze z kolegami :P psami :)
Zapisane
Doris, Zulus i  Pirania z właścicielką pozdrawiają :wink: ;)

*_=Aniutek=_*

  • Gość
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #7 : 2004-08-21, 11:33 »
Moj piesek tak jak ja ma teraz wakacje !!  :wink:  Zawsze czwicze z nim w roku szkolnym jak mam czas czyli co dwa trzy dni... ;)
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #8 : 2004-08-21, 11:38 »
my żyjemy jak zawsze Tylko więcej dłuższych spacerków... wiecej szaleństwa...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak organizujesz czas?
« Odpowiedz #8 : 2004-08-21, 11:38 »

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #9 : 2004-08-21, 13:07 »
Cytat: olc!a
Na spacerach z Belą cały czas ćwiczymy komendy, w tej chwili uczę ją [...] 'równaj'.

dokładnie ,ale bez smyczy jeszcze nie umie .... ;)
Zapisane
-

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #10 : 2004-08-21, 14:00 »
heh a ja morie ucze skakac przez przeszkody, a wezyrowi "szlifuje" lezec. niestety jutro wyjezdzam :( :( :(
Zapisane

aleb

  • Gość
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #11 : 2004-08-21, 14:14 »
no ja już podczas wakacji nauczyłam pieska biegać obok roweru, chodzić bez smyczy koło nogi. Jeszcze labkę muszę nauczyć aportować  :lol:
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #12 : 2004-08-21, 14:27 »
aleb jaką metodą nauczyłaś psa chodzić przy nodze bez smyczy ?!  :shock:
brawooo!
Zapisane
-

aleb

  • Gość
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #13 : 2004-08-21, 14:35 »
Poprostu to też zależy od psa i jego posłuszeństwa. A tak naprawdę to uczyłam ją najpierw chodzić przy nodze i później zaczęła rozumieć o co mi dokładnie chodzi. Próbowałam aż sie udało  :D Nawet jak psy inne szczekają ona chodzi przy mnie, a gdy jej się zachce coś zrobić (potrzeba wzywa  :lol22: ) musi odejść, bo nie zrobi chyba pod sobą  ;)
Zapisane

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #14 : 2004-08-21, 15:37 »
dla mego piecha na wakacjach starcza jak caly czas biega po podwórku ( u babci jak jestem) ale chodzimy też na spacery do lasu, na łąkę i zabieram go wszędzie gdzie mogę ze sobą i jeszcze cały dzień mółby biegać za kamieniami  i szkole go trochę
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak organizujesz czas?
« Odpowiedz #14 : 2004-08-21, 15:37 »

golden

  • Gość
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #15 : 2004-08-21, 17:02 »
u mnie w domu przez czesc wakacji byly whippety cioci, a z nimi bylo duzo do roboty na spacerach ;d z nimi, i z moimi psami (lacznie sforka 4 czworonogow) lazilem nad miejska rzeke, gdzie brodzily w wodzie lub ganialy sie w nadbrzeznej trawie. Jesli nie chodzilismy nad rzeke, zabieralem je na pola i laki, gdzie do woli mogly sie wybiegac - w koncu charty potrzebuja wybiegu ;) a zeby sie wybiegaly, to najlepiej bylo im rzucac daleko pilke tenisowa, za tym najbardziej lubily gonic.
Zapisane

olc!a

  • Gość
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #16 : 2004-08-21, 17:41 »
Yashima - no właśnie Bela na smyczy już od dawna umie wzorowo, uczę ją teraz bez smyczy ;)
Zapisane

Red

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 134
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #17 : 2004-08-21, 18:01 »
Ja z Rifem ciągle wychodzę tylko z piłją. jest całkiem dużo miejsca no i można mu porzucać, a on za tym przepada. W końcu ma dopiero 9 miechów :P.
Zapisane

Nicka

  • Gość
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #18 : 2004-08-21, 19:41 »
ja chodzę wogół mojej puni, a ona leży i raz na jakiś czas sięprzemieści :roll: Poduszkowy pies...bo boooze, ona przesadza :grr:
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #19 : 2004-08-21, 23:43 »
Cytat: olc!a
Yashima - no właśnie Bela na smyczy już od dawna umie wzorowo, uczę ją teraz bez smyczy ;)

Ahhh ;). Ja narazie na smyczy ,bo jak chodzę z tatą ,bo go przywołuję "Rocky równaj!" to on się spojrzy i leci gdzieś dalej ....pfff ;). Do niego trzeba mieć cierpliwość.
:)
Zapisane
-

Elfi

  • Gość
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #20 : 2004-08-22, 14:29 »
My w parku biegamy, bawimy sie w chowanego w rzucanie patyków. na wybiegu pokonujemy (właściwie Elfi) przeszkody - takie małe Agility. Oczywiście nie brakuje zabaw z innymi psami.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak organizujesz czas?
« Odpowiedz #20 : 2004-08-22, 14:29 »

olc!a

  • Gość
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #21 : 2004-08-22, 14:30 »
Cytuj
Ja narazie na smyczy ,bo jak chodzę z tatą ,bo go przywołuję "Rocky równaj!" to on się spojrzy i leci gdzieś dalej ....pfff

Sam z siebie nie przybiegnie, trzeba go najpierw tego nauczyć.
Zapisane

Mysza89

  • Gość
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #22 : 2004-08-22, 14:34 »
moja psina jako tako mnie słucha, ale muszę z nią codziennie chodzić na długie spacery nad rzekę żeby się wybiegała. Przy okazji może sobie popływać, a ona to kocha... :D
Zapisane

Tequilka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 387
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #23 : 2004-08-23, 10:17 »
A moja Tequilka uwielbia biegać za piłką tenisową, ale najbardziej lubi zabawe z innymi pieskami!!!! Więc jak jesteśmy na spacerkach albo bawimy sie piłeczką albo gania z pieskami!!!
Zapisane
Marta & Tequilka & Zulinka
"...Musicie być mocni mocą miłości, która jest potężniejsza niż śmierć..."

Nicka

  • Gość
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #24 : 2004-08-23, 17:47 »
cuż za aktywne spędzanie czasu ;) panciom też to dobrze robi ;)))
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #25 : 2004-08-23, 17:57 »
Reksio niestety chodzi na smyczy więc wiele "frajd" odpada. Ale w wakacje chodzimy na dlugie spacerki, czasami zabieram ze sobą 20 metrową linkę i idziemy na łąki pobawić się  :rzucanie piłeczki, gonienie się. Ciwczymy też rożne "sztuczki"- obrót, czołgaj się , itp  8)
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Jak organizujesz czas?
« Odpowiedź #26 : 2004-08-23, 20:47 »
Moja Maja biega sobie po parku, na wybiegu bez smyczy (na ulicy chodzimy oczywiście na smyczy). ;) Bawimy się piłką, chodzimy na szkolenie, suńka biega i szaleje z innymi psami znajomymi i nowopoznanymi także. :wink: W domu też bawimy się i ćwiczymy, ale po co marnować taką piękną pogodę gdy świat taki piękny i świeci słońce. ;)

Dalma
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.113 sekund z 27 zapytaniami.