Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jak nauczyliście swoje pieski sikać na dworze??  (Przeczytany 1503 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

asia_pod

  • Gość
Chciałabym poznać różne, Wasze sposoby nauki sikania psa na dworze.Nadszedł czas aby nauczyć tego mojego psiaczka ale nie bardzo wiem jak sie do tego zabrać.Wszystkie pomysły mile widziane  :)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Jak nauczyliście swoje pieski sikać na dworze??
« Odpowiedź #1 : 2004-08-21, 18:25 »
On robi na gazetkę? Bo ja słyszałam że to działa tak że gazetkę (bądź to na co się załatwia) z zapachem wynosi się na spacerek z piecham i on się sugeruje zapachem... Czy jakoś tak... :P
Zapisane

Roxette

  • Gość
Jak nauczyliście swoje pieski sikać na dworze??
« Odpowiedź #2 : 2004-08-21, 18:26 »
Właściwie to nie pamiętam jak Rigera nauczyłam załatwiać potrzeby filozoficzne na dworze :shock:  :oops:  :P Szybko skumał :lol:  o co chodzi. :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak nauczyliście swoje pieski sikać na dworze??
« Odpowiedz #2 : 2004-08-21, 18:26 »

asia_pod

  • Gość
Jak nauczyliście swoje pieski sikać na dworze??
« Odpowiedź #3 : 2004-08-21, 18:32 »
Pretorek nauczył się pięknie załatwiać na balkonie na kafelkach więc nie ma możliwości wynoszenia czegoś z zaoachem na spacer.
Zapisane

Red

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 134
Jak nauczyliście swoje pieski sikać na dworze??
« Odpowiedź #4 : 2004-08-21, 18:35 »
U mnie Rifo najpierw robił dużo w domu, ale potem gdy zacząłem wychodzić z nim na spacery z piłką sam nauczył się drapać drzwi, piszczeć, i ściągać smycz gdy chce na dwór ;).
Zapisane

julcia_so

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1678
    • WWW
Jak nauczyliście swoje pieski sikać na dworze??
« Odpowiedź #5 : 2004-08-21, 18:37 »
Mój Denisek jak go przywieźliśmy to jeszcze nie wychodził i sikał w domku na gazetki (po pierwsze bo kwarantanna, a po drugie bo to było 10 stycznia, a więc w zimie), a potem po skończeniu kwarantanny stopniowo wychodzilismy z nim na polko co jakiś czas i nawet jak wysikał sie kropeleczke to dawaliśmy mu smakołyk żeby wiedział, że dobrze zrobił - potem poprotu wychodziliśmy o jednakowych (ustalobych wcześniej) porach (ustaliliśmy to tak żeby tyle wytrzymał), a teraz ma 9 miesięcy i jak chce mu się siusiu wcześniej to daje sygnały skacząc na nas i kręcić si,ę w kółko!!! :) ;d
Zapisane
"Kto zrozumie sznaucery, pozostanie im wierny!
Kto pozna sznaucery, ten je pokocha!"

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Jak nauczyliście swoje pieski sikać na dworze??
« Odpowiedź #6 : 2004-08-21, 19:28 »
Ooo... nie wiedziałam że on jeszcze taki maluuuuuuuutki :D jeszcze szczeniaczek :wink:  :wink:
Zapisane

Nicka

  • Gość
Jak nauczyliście swoje pieski sikać na dworze??
« Odpowiedź #7 : 2004-08-21, 19:36 »
Moja sunia się jakoś sama nauczyła, nie wim jak... ale do tej pory ma kuwetę w łazience, i tam siusia, tak w nocy czasami ;) a ma 4 latka ;)
Zapisane

Moniaa

  • Gość
Jak nauczyliście swoje pieski sikać na dworze??
« Odpowiedź #8 : 2004-08-21, 21:19 »
Tyrusia sama zrozumiala do cego sluza spacery, nie pamietam, abym jakos specjalnie ja uczyla, dostawala za zalatwianie sie na dworze nagrode :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak nauczyliście swoje pieski sikać na dworze??
« Odpowiedz #8 : 2004-08-21, 21:19 »

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Jak nauczyliście swoje pieski sikać na dworze??
« Odpowiedź #9 : 2004-08-21, 21:54 »
Po kwarantannie zaczęliśmy wychodzić z Reksem na spacerki i po kilku dniach sam załapał że na polku się siusia i robi kupkę
jeszcze przez kilka tygodni zdażało mu się (bardzo sporadycznie) brudzenie w domku ale to było raz na kilka dni  :)

Gdy wyniesiesz maluszka na polko i zrobi cokolwiek to go bardzo ładnie pochwal, a gdy zobaczysz (ale tylko wtedy :!!!:) że psiak siusia w domu możesz go troszke skrzyczeć- ale tylko troszkę  ;)
Zapisane

Elfi

  • Gość
Jak nauczyliście swoje pieski sikać na dworze??
« Odpowiedź #10 : 2004-08-21, 22:07 »
Moj Elfi bardzo szybko pojął o co w tym chodzi!!!! Obserwowałam go i gdy sie krecil koło szmatki toaletowej ;) szybciutko na dwór. Zawsze jak sie załatwił na dworze byl pochwalony.
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Jak nauczyliście swoje pieski sikać na dworze??
« Odpowiedź #11 : 2004-08-21, 22:09 »
Ja sama już nie pamiętam,jak nauczyłam Snupiego siusiać na dworze...Nie mozesz psiakowi puścić płazem,że nasiusiał czy zrobił kupkę na balkonie...Jesli przyłapiesz go na gorącym uczynku najlepiej od razu go skarć i zabierz go na spacer. Wychodź z nim jak najwcześniej możesz rano(oczywiście bez przesady, jeśli śpij to nie budź go ;) ), potem trochę później,następnie po obiadku...Z czasem się przyzwyczai...Acha,jeśli to chłopiec to nie obawiaj się,że na początku nie podnosi nogi przy siusianiu. Z czasem i do tego dojdzie,nie "pomagaj" mu.
BTW-Moja psiapsiółka podnosiła kiedyś specjalnie nogę swojemu psu jak zaczynał sikać :lol: . I potem zamiast podnosić tą nogę "poziomo" to tak ledwo,lewdo nad ziemią, tak "pionowo" :)
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Jak nauczyliście swoje pieski sikać na dworze??
« Odpowiedź #12 : 2004-08-21, 22:53 »
A mój ma 4 miesiące i nadal zdarza mu się popuścić w domu,ale idzie nam coraz lepiej.
Pieska wynoś na dwór po każdej drzemce i jedzeniu. Wtedy psiaki najczęściej chcą siku.
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Jak nauczyliście swoje pieski sikać na dworze??
« Odpowiedź #13 : 2004-08-21, 23:45 »
Ahhh ....pamiętam to ....szłam z Mum i rockym .....bez smyczy chyba łaził :P.
zsiusiał się ,i migiem "ślicznie ,dobry piesek" i jakaś tam karma w nagrodę :;d:
Zapisane
-

julcia_so

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1678
    • WWW
Jak nauczyliście swoje pieski sikać na dworze??
« Odpowiedź #14 : 2004-08-22, 10:50 »
No widze, że każdy ma inne sposoby  :wink:
Zapisane
"Kto zrozumie sznaucery, pozostanie im wierny!
Kto pozna sznaucery, ten je pokocha!"

Forum Zwierzaki

Jak nauczyliście swoje pieski sikać na dworze??
« Odpowiedz #14 : 2004-08-22, 10:50 »

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
jak nauczyliście swoje pieski sikać na dworze
« Odpowiedź #15 : 2004-08-22, 17:40 »
mój jak sikał na dworze to go chwaliłam a jak w domu to ochrzan dostawał i szybko się nauczył a reszta j.w.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 27 zapytaniami.