Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Ściąć włosy  (Przeczytany 13433 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agata:)

  • Gość
Ściąć włosy
« : 2004-11-12, 21:24 »
hej, mam pytanko, czy znacie jakieś fajne strony z krótko-średnimi fryzurami dla pół-kręconych włosów?? Bo ja pilnie potrzebuję. Stwierdziłam, że przyda mi się odmiana i postanowiłam się obciąć :) Będę wdzięczna za pomoc :):)
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Ściąć włosy
« Odpowiedź #1 : 2004-11-12, 21:56 »
a w sumie to miałam kiedyś program gdzie można było wsadzić swoje zdjęcie i fryzurke dopasować :) ale taka stronka fajna by była :) może ktoś zna ?
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Ściąć włosy
« Odpowiedź #2 : 2004-11-12, 22:27 »
Jest np. "Cosmopolitan wirtual makeover" (chyba tak sie jakos pisze :P )
Na tej stronce http://kobieta.interia.pl/uroda/uroda/news?inf=556399 mozna ściąnąć demo programu "mistrz wizażu"
I jeszcze tutaj mozna sie pobawic ze swoim zdjęciem http://www.makeoversolutions.com/ :)
:)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Forum Zwierzaki

Ściąć włosy
« Odpowiedz #2 : 2004-11-12, 22:27 »

Amarae

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #3 : 2004-11-12, 22:35 »
Ja sobie niedawno ściełam... tak normalnie, ale jestem zadowolna ;)
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Ściąć włosy
« Odpowiedź #4 : 2004-11-13, 08:48 »
Ja też scielam za krotko :lol:
albo wejdz w google i napisz np.
Cosmopolitan wirtual makeover i może s iagniesz orginalne a nie demo ;)

Ax

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #5 : 2004-11-13, 11:40 »
Mam to virtual makeover... trochę bezsens, w ogóle nie umiem się tym obsługiwać.. :-x
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Ściąć włosy
« Odpowiedź #6 : 2004-11-13, 12:16 »
na forum stroni wizaz są fajne porady

można podać adres?
Zapisane

Aagata

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #7 : 2004-11-13, 12:17 »
Ja zazwyczaj miałam w miarę krótkie włosy, teraz mam już..do połowy szyi i nie mogę z nimi wytrzymać:/ Tak więc wczoraj umówiłam się do fryzjera, ale termin jest wyznaczony dopiero na środę:/

Agatko, dzięki za temat ja również potrzebuję zdjęć z krótkimi fryzurami:)

A może ktoś z Was ma dobre zdjęcie Joanny Brodzik z filmu "Nigdy w życiu" ? Ona ma tam ciekawą fryzurę :wink:
Zapisane

aleb

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #8 : 2004-11-13, 15:43 »
koniulko a jak tam wstawia się swoją fotkę??? Nie umiem tego zrobić  :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ściąć włosy
« Odpowiedz #8 : 2004-11-13, 15:43 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Ściąć włosy
« Odpowiedź #9 : 2004-11-13, 17:32 »
Wczoraj ścięłam włosy w najlepszym salonie w mieście, gdzie trzeba się zapisywać, bo nie mają miejsc. Fryzjerki szkolone we Wrocławiu. No i co?! G*!!! :grr:  :twisted: Pokazałam jej fotkę, na której kobieta miała ścięte włosy tak, jak ja chciałam mieć ścięte. Do brody i wystrzępione końcówki. A wiecie jak mi ścięła?! DO USZU I WYSTOPNIOWAŁA, ŻE WŁOSY UKŁADAJĄ SIĘ W KULKĘ, NA GÓRZE JEST ICH WIĘCEJ A NA DOLE PRAWIE TAK, JAK U CHŁOPAKA :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :twisted:  :twisted:  :twisted: OKROPNIE!!! Rodzicie mówią, że fajnie ścięła, ale mi się nie podoba. Chol*, jak pokazuję zdjęcie, to ma mi ściąć jak na zdjęciu, nie?! Oczy wypala tym fryzjerkom?! Już 3-ci raz idę z tym samym zdjęciem do ścięcia i za każdym razem tną mi inaczej!!! Ja tu chol* dostanę wcześniej, niż mi zetną jak chcę! :grr:  :grr:  :grr:  :twisted:  :twisted:

P.S. Ahhh, jak jestem wściekła :evill:  :evill:  :evill:
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #10 : 2004-11-13, 17:39 »
Aagatko, jak chcesz poszukac fryzur, to wejdz na www.fryzury.friko.pl Moze znajdziesz cos dla siebie, ja nie znalazlam nic kompletnie. A koncepcje obciecia sie juz mam :) Zcieniowane od czubka glowy, do linii brody i grzywka dluga na bok. Mam nadzieje, ze sie dogadam z fryzjerem :)
Zapisane

Aagata

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #11 : 2004-11-13, 18:26 »
Agatko, dziękuję :)Na pewno się dogadasz! Powodzenia!

Ja mam swój ulubiony salon. Bardzo zaprzyjaźniłam się z fryzjerką, która ścina mnie specjalnie wolniej żebyśmy się mogły nagadać :wink: A już najlepiej jak przychodzę na robienie pasemek.
Wie co lubię a czego nie, i w zasadzie zawsze wychodzę inaczej ścięta, chociaż mówię to co zawsze, ale najważniejsze, że zawsze jestem zadowlona:) nie wyobrażam sobie zmiany fryzjera.
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Ściąć włosy
« Odpowiedź #12 : 2004-11-13, 18:56 »
A nie wiem aleb. a o ktory program ci chodzi?Moze coś wymyśle :D
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Ściąć włosy
« Odpowiedź #13 : 2004-11-13, 19:02 »
Cytat: gunia
Wczoraj ścięłam włosy w najlepszym salonie w mieście, gdzie trzeba się zapisywać, bo nie mają miejsc. Fryzjerki szkolone we Wrocławiu. No i co?! G*!!! :grr:  :twisted: Pokazałam jej fotkę, na której kobieta miała ścięte włosy tak, jak ja chciałam mieć ścięte. Do brody i wystrzępione końcówki. A wiecie jak mi ścięła?! DO USZU I WYSTOPNIOWAŁA, ŻE WŁOSY UKŁADAJĄ SIĘ W KULKĘ, NA GÓRZE JEST ICH WIĘCEJ A NA DOLE PRAWIE TAK, JAK U CHŁOPAKA :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :twisted:  :twisted:  :twisted: OKROPNIE!!! Rodzicie mówią, że fajnie ścięła, ale mi się nie podoba. Chol*, jak pokazuję zdjęcie, to ma mi ściąć jak na zdjęciu, nie?! Oczy wypala tym fryzjerkom?! Już 3-ci raz idę z tym samym zdjęciem do ścięcia i za każdym razem tną mi inaczej!!! Ja tu chol* dostanę wcześniej, niż mi zetną jak chcę! :grr:  :grr:  :grr:  :twisted:  :twisted:

P.S. Ahhh, jak jestem wściekła :evill:  :evill:  :evill:

Guniu, mam koleżankę fryzjerkę. Nie będziesz mieć identycznej fryzury jak na zdjęciu. To niemożliwe, bo zapewne masz po prostu inne włosy niż dziewczyna z fotki i to samo strzyżenie zupełnie inaczej na Twoich włosach wygląda i przy Twoim kształcie buzi. Nie jest dobrze dobierać sobie fryzurę bo ktoś ma ładną, fryzura musi być dobrana do twarzy i struktury włosa. Ja bym bardzo chciała mieć ciekawą fryzurę, ale niestety mam za ciężkie włosy i muszę nosić długie i proste, bo nawet najlepszy fryzjer nie zrobi mi tego co bym chciała na głowie.
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Ściąć włosy
« Odpowiedź #14 : 2004-11-13, 19:27 »
Skarbie, możesz przecież włosy wydeżagować (czy jakoś tak). Czyli zmniejszyć ich objętość. Moja kumpela tak zrobiła i ładnie wyszło.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ściąć włosy
« Odpowiedz #14 : 2004-11-13, 19:27 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Ściąć włosy
« Odpowiedź #15 : 2004-11-13, 19:32 »
To, że jest ich dużo to akurat dobrze, problem w tym, że są ciężkie i absolutnie nie podatne na żadne układanie :roll:  40 minut ukladania = 10min fryzury :P  Nauczyłam się już z nimi żyć, i nawet dobrze mi z nimi ;)
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Ściąć włosy
« Odpowiedź #16 : 2004-11-13, 19:41 »
aha, źle zrozumiałam  :P
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Ściąć włosy
« Odpowiedź #17 : 2004-11-13, 19:42 »
koniulka
jestes wielka :mrblue: czegos takiego szukalam :hehe:

gunia
skarb ma racje.. chociaz tez raz poszlam do takiej fyzjerki, co zrobila mnie, jak to sama ujela, "tak słodko.."  :grr: uuh..

horse_of_course
zmniejszanie objetosci?! *napaliła się:D* ja chceeem! ile takie cus kosztuje?? koniec z tona wlosow na glowie?!  :wink:
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Ściąć włosy
« Odpowiedź #18 : 2004-11-13, 20:04 »
VioaoiV a wiesz że nie wiem, w poniedziałek dopytam się dokładnie znajomej i wszystko powiem  ;)

EDIT: znalazłam takie coś, a o cenę się spytam :P
,,Degażowanie (efilowanie) - sposób strzyżenia polegający na przerzedzaniu włosów na całej długości. Fryzjer zmniejsza ich objętość, poczynając od nasady aż po końce, za pomocą specjalnych nożyczek z ząbkami (zwanych degażówkami). Metoda zalecana w przypadku zbyt bujnej fryzury, trudnej do ułożenia"
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #19 : 2004-11-13, 21:01 »
Cytuj

ale niestety mam za ciężkie włosy i muszę nosić długie i proste

Łoo chcialabym ;) Ja mam dosc cienkie, i strasznie miekkie, a chce miec dlugie  :lol: I wygladam jakbym takie piorka miala ;)
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #20 : 2004-11-13, 21:04 »
Fajny sposob, ale moje to same sie deżaguja, bo strasznie wypadaja  :(  A fryzurka?? czekam czekam na wolny dzien. I caly czas jednak prosze o te strony, bo niestety nie mam swojego zdjecia na kompie, zeby wstawic do makera. A nie chodzi mi o to, ze zobacze zdjecie i "o takie cos chce miec", tylko chce poddpatrzec triki..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ściąć włosy
« Odpowiedz #20 : 2004-11-13, 21:04 »

Essey

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #21 : 2004-11-14, 20:42 »
A ja mam cały czas taką samą fryzurkę. Włosy do łopatek i stale w kucyku. Uzależnuiłam się od kucyka :P
Zapisane

marta1

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #22 : 2004-11-14, 20:51 »
Cytuj

A ja mam cały czas taką samą fryzurkę. Włosy do łopatek i stale w kucyku. Uzależnuiłam się od kucyka

ze mną jest dokładnie tak samo. No nie raz tylko końcówki mi makm przytnie
Zapisane

Scotia

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #23 : 2004-11-14, 21:44 »
Cytuj

A ja mam cały czas taką samą fryzurkę. Włosy do łopatek i stale w kucyku. Uzależnuiłam się od kucyka

dokładnie ;) ....tylko ja mam wlosy do połowy pleców :wink:
...no ale czasami urozmaicam sie jakims warkoczem

ja mam włosy długie, troche krecone, grube i jest ich duzo, bo jak miałam 5 lat to mnie scieli na pałe, tak jak maja usmieszki :)  :(  
jestem blond :) , ale jak mam warkocze to mam czrne-białe ;)

chciałam cos zrobic zeby se zmienic fryz i siebie przy okazji, ale ni wim co :?
macie jakis pomsł??? :wink:
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #24 : 2004-11-14, 21:58 »
jak chcesz zmienic fryz, to je obetnij ;) pocieniuj, zrob pazurki.. z takimi wlosami wszystko mozna ;) Albo mozesz zrobic sobie grzywke, tez fajnie :)
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Ściąć włosy
« Odpowiedź #25 : 2004-11-15, 17:12 »
pytałam się kumpeli o degażowanie i ona miała to razem z myciem i prostowaniem włosów i zapłaciła 35 zł  :wink:
Zapisane

Scotia

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #26 : 2004-11-15, 22:28 »
Cytuj

pocieniuj, zrob pazurki.. z takimi wlosami wszystko mozna  Albo mozesz zrobic sobie grzywke, tez fajnie

własnie o to chodzi, tyle ze co innego :P
kazda fryzura, oprócz robienia grzywki i farbowania FUUUUJ ;)
Zapisane

julia_mrm

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #27 : 2004-11-16, 11:38 »
A ja mam proste, cinke wloski i nawet krótkie, KRÓTKIE FRYZY SA W MODZIE :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ściąć włosy
« Odpowiedz #27 : 2004-11-16, 11:38 »

Agata:)

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #28 : 2004-11-17, 07:24 »
no tak, ale cieniowanie przy kreckach odpada zbytnio :/
Zapisane

aleb

  • Gość
Ściąć włosy
« Odpowiedź #29 : 2004-11-18, 15:29 »
No ja też mam cieniowane, ale muszę je znow obciąć, bo już długie. Miałam cieniowane, ale lekko końcówki mi sie wywijają
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 28 zapytaniami.