Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Stronki makabryczne zdjęcia  (Przeczytany 2361 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Grzesio

  • Gość
Stronki makabryczne zdjęcia
« : 2002-07-16, 02:49 »
Zobaczcie jak okrutnie traktuje się te piękne zwierzęta. Takich ludzi trzeba by było odrazu  :evil:  :evil:  :evil: Okropne :cry:  :cry:  :cry:  :(  :(  :(
http://www.okoniach.cad.pl/browsers/inne.html
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Nie ma słów
« Odpowiedź #1 : 2002-07-17, 16:52 »
Takich ludzi to na pal, jak to napisała moja koleżanka.
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedź #2 : 2002-07-17, 17:30 »
Jak to się mówi "Wszystkich takich to tylko pod mur i powystrzelać". Te konie są naprawde biedne. Nie wiem jak można tam męczyć te piękne zwierzęta. Przecież one tak zasłużyły się dla człowieka przez lata. A ludzie je tak męczą. Nawet w podręczniku szkolnym było opowiadanie o koniu, który wygrywał na wyścigach, a jak złamał nogę to go na rzeź wysłali. makabryczne, ale prawdziwe.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedz #2 : 2002-07-17, 17:30 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Widziałam
« Odpowiedź #3 : 2002-07-18, 12:33 »
Widziałam już tyle fotek tych biednych koników :(((
Zapisane

Zorba

  • Gość
Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedź #4 : 2002-07-20, 21:52 »
chlip chlip nie wiem jak tak można .przecierz konie nam ufają a my je zabijamy dlatego że np złamał nogę i nie może startować w zawodach....ale już nie pomyślimy o tym co stanie się z nim po wysłaniu do rzeżni..
Zapisane

myszka

  • Gość
Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedź #5 : 2002-07-21, 00:28 »
tak to już "ludzie" postępują z zaufaniem istot mniejszych i uzależnionych od nich w jakiś sposób :!: konie to królewskie zwierzęta a człowiek je tak podli i maltretuje... :cry: takich to tylko :idea:  powiesić, rozstrzelac, zdjąć, przepłukać rany kwasem, znowu powiesić i jeszcze rozstrzelać  :twisted:  czynność w razie potrzeby (serca) powtórzyć!!!  :!:  :twisted:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :twisted:
Zapisane

ZEMAT

  • Gość
Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedź #6 : 2002-08-03, 06:19 »
Tutaj stanę trochę po drugiej stronie
Wiecie są przewoźnicy i transportowcy
Różnią się od siebie tym że przewoźnicy dbają o swój transport i wierzcie mi widziałem już nawet parę razy bardzo fajny samochodzik oczywiście dla koni. Fakt że był nówka.
A ci transportowcy ładują i jadą nie patrząc co się dzieje i jak jadą zwierzęta.
Więc nie można tak wszystkich z góry negować :oops:  :?
Zapisane

Dudek

  • Gość
Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedź #7 : 2002-08-12, 22:04 »
Straszne zdjecia!!! Jezeli jeszcze dodac to, ze obecnie w Polsce hoduje sie konie (obok tych sportowych i rekreacyjnych)  wylacznie przeznaczone na rzez - to az sie robi niedobrze.
Zapisane

Majk

  • Gość
Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedź #8 : 2002-08-13, 08:52 »
Ja już mam przygotowaną spluwe  :evil:  :evil:  I tylko zobacze na własne oczy (albo i nie) to co na zdjęciach to biada im!!!  :grr:  :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedz #8 : 2002-08-13, 08:52 »

zolly

  • Gość
Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedź #9 : 2002-09-07, 16:50 »
:cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
ja już nie mogę... jak oni mogą!!!!!!!! nie... te piękne, cudowne i inteligętne zwierzęta.. tak brutalnie, szyderczo,bestialsko traktować :cry:  :grr:  one piękne, ufające, pełne miłości i gracji patrzą na nas tymi cudownym wielkimi, święcącymi oczami tak ufnie.. :cry:
ja nie mgogę.. gdy oglądałam reportaże na ten temat czułam jak z każdą sekundą coś we mnie umiera bezpowrotnie..
Te bestie (!) ładują konie na upych dotych obskurnych ciężarówek..jak najwięcej.. bo przecież liczy się zysk!!!  :grr: ... zasrana kasa!
one przerażone tratują się nawzajem..często nie pojone i karmione przez kilka dni.. :cry: ..

ciekawe jakby to było.. :grr:  chodzisz sobie jednego dnia spokojnie.. i ten ułamek sekundy w którym łamiesz nogę.. przesądza już los twojego życia.. "najprostrze" wyjście dla właściciela to rzeź bo przecież nie ma sensu utrzymywać takiej kaleki.. :grr:  :grr:  .. tak.. wysłać najlepszego przyjaciela na rzeź na powolną i przerażającą śmierć.. która rozpoczyna sie od wejścia do ciężarówki.. :grr:  :cry:
Zapisane

psiara

  • Gość
Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedź #10 : 2002-09-09, 19:31 »
To okropnr kocham konie i sznuje wszystkich którzy próbóją bronić tych biednych stworzeń!!!!!!!!11
Zapisane

Sayaka

  • Gość
Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedź #11 : 2002-09-11, 19:23 »
Widzieliście to?
Człowiek odrąbał koniowi kopyto, bo gdzieś ugrzęzło. Złamała się przy tym szyja zwierzęcia.
Przecież to jest tortura. Ochydswo. Kto tak potrafi robić???? Ludzie bez uczuć- w moim mniemaniu nienormalni.
I nie ma dla nich obrony


PS: Kto zna adresy z petycjami np.Kasi Kowalskiej?
Zapisane

cyyytrynka

  • Gość
fuuuj jak oni moga tacy byc??
« Odpowiedź #12 : 2002-10-22, 17:46 »
Ci oni to ludzie..Ale nie tacy jak napewno ja i zapewne wiele innych osob nie tylko z tego forum..Rozumiem ze je sie te zwierzeta tak jak my jemy krowy..swinie..itd..Ale dlaczego sa one tak okrutnie przewozone?Tego nie rozumiem..Zupelnie..Ludziom nie zalezy na tym by bylo im dobrze tylko zeby byl to jak najmniejszy koszt i jak naszybciej..To tak jak bysmy my ich tak przewiezli ciekawe czy dalej by tak wozili te biedne ale jakze wspaniale i piekne zwierzeta!!Tylko pozabijac tych neandertalczykow!(inaczej ich nazwac nie mozna, to nie sa ludzie!!) :(  :cry:  :(  :cry:  :(  :cry:  :(  :cry:  :(  :cry:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :cry: chlip...
Zapisane

emilka_old

  • Gość
Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedź #13 : 2002-10-31, 22:09 »
bez komentarza!  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil: .....
Zapisane

emilka_old

  • Gość
Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedź #14 : 2002-10-31, 22:13 »
a po za tym to... :( ....... :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry: !!!!!!  jak bym miala tyle pieniedzu co niektorzy ludzie (ktorzy wydaja je na wielkie domy i luksusowe samochdy!) To wykupila bym wszuystkie konie...przeznaczone na rzez...wszystkie pieski i kotki ze schronisk..i wzielabym wszystkie bezdomene zwierzaki...i.......zbudowalabym siec luksusowych przytulisk dla psow..ale...te miejsca nie nazywaly by sie przytuliska..tylko raj zwierzakow  :P   :lol: (ale uwalilam)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedz #14 : 2002-10-31, 22:13 »

mleksik90

  • Gość
Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedź #15 : 2004-12-11, 18:03 »
Takim ludziom trzeba podobnie robić żeby cierpieli tak jak te konie. :evill:  :killer:  :bolt: .
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedź #16 : 2004-12-11, 19:03 »
mleksik ale zes wygrzebal temat..
Zapisane

forcia13

  • Gość
Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedź #17 : 2004-12-11, 19:45 »
:cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Nie powiem nic więcej :cry:
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedź #18 : 2004-12-11, 22:12 »
mleksika w ogóle naszło na wygrzebywanie chyba....
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Żołnierka

  • Gość
Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedź #19 : 2004-12-12, 19:57 »
Straszne jest to, co ludzie robią z końmi. Nawte nie liudzie, bo to nawet nie zasługuje na miano potworów. Straszne, straszne starszne!!! A przecież to Polacy są chyba najbardziej znanni z miłosci do koni. Przynajmnije tak było danwije...
Zapisane

Alii

  • Gość
Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedź #20 : 2004-12-12, 20:47 »
Ja wolę nie patrzeć na te zdjecia bo się poryczę. Nie rozumiem tych ludzi. To jest potworne :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedz #20 : 2004-12-12, 20:47 »

Shadow_evelyn

  • Gość
Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedź #21 : 2004-12-14, 17:00 »
Cytuj

Straszne jest to, co ludzie robią z końmi. Nawte nie liudzie, bo to nawet nie zasługuje na miano potworów. Straszne, straszne starszne!!! A przecież to Polacy są chyba najbardziej znanni z miłosci do koni. Przynajmnije tak było danwije...

Nawet na tej stronie chyba pisało ze najwięcej koni na rzeź idzie z Polski... dobrze pisze?? :roll:
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedź #22 : 2004-12-14, 20:03 »
ja nie nawidze tych zdjęć są okropne nawet ich nie oglądam  :(
Zapisane

Żołnierka

  • Gość
Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedź #23 : 2004-12-14, 20:11 »
Cytat: Shadow_evelyn

Nawet na tej stronie chyba pisało ze najwięcej koni na rzeź idzie z Polski... dobrze pisze?? :roll:


Nie wiem, ale chy a tak. w każdym razie co roku ywjeżdża z Polski około 100.000 koni czy jakos tak. Moze ot nie wynika z tego, zę POlacy są "źli" i nienawidzą koni, ale mozę dlateog, ze jest rynke zbytu i polacy to wykorzystują zwłaszcza przy takim bezrobociu. Transportów śmierci jendka nie mozna zakazać (wzrośnie bezrobocie), nawet jkabyśmy wszyscy teog bardzo chcieli. Najlepiej jest wlaczyć o jego HUMANITARNY przebieg, tak aby konie nie ciepriały -nawet przed śmiercia
Zapisane

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedź #24 : 2004-12-14, 20:57 »
ja bym ich wszystkich do włoszech na rzeź wysłała :evill:  :evill:  :grr:  :grr:  :killer:  :!!!:  :sniper:  :bigcry:  :evil:  :hmmm:  :nono:  :killl:  :wampir:  :bezsilny:  :galy: ...............a nie nasze piękne biedne koniczki! :(  :cry:  :cry: http://www.kpdz.tychy.horsesport.pl/kpdz_przystan.html a tu mam link strony ktura dodaje nam otuchy i nadzieji na lebsze żecie dla koni z transportu <ps ta stronka jest z przytuliska dla koni w moim rodzinnym mieście i bardzo jestem z niej i nich dumna>
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedź #25 : 2004-12-15, 15:30 »
Tak,większosc koni transportowanych na rzeź idzie z Polski... :cry:
Cytat: Elfka Nenar
Nawet w podręczniku szkolnym było opowiadanie o koniu, który wygrywał na wyścigach, a jak złamał nogę to go na rzeź wysłali. makabryczne, ale prawdziwe.


Też miałam to w podręczniku od polaka, w 6 klasie.
Zapisane

Essey

  • Gość
Stronki makabryczne zdjęcia
« Odpowiedź #26 : 2004-12-15, 17:55 »
Ja nawet tych zdjęć nie ogladam, itak wiem co zobaczę :( biedne koniki :( grrrrr :grr: im lepiej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzęta :grr:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 28 zapytaniami.