Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 8   Do dołu

Autor Wątek: Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(  (Przeczytany 19395 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« : 2005-01-23, 12:24 »
Boże jaki ten moj pies jest głupi ! NIC NIE UMIE !!!!!!!!!!
zaczne od początku :
zaczełam uczyc ją "pozycji na wystawe " biegac na ringówce itd .
ALE ONA NIC NIE POTRAFI !!!!!!!!!
Jestem załamana i chyba moje marzenia o wystawie legły w gruzach ....
przecierz do kwietnia niczego jej nie naucze ! poprostu ja sie poddałam i nie pojade z nią na wystawy .. a w takim wypadku nie będzie miec szczeniąt i z drugiego psa już nici ......... :(
JESTEM ZŁA , ZALAMANA I SMUTNA   RYCZEĆ MI SIE CHCE..... ( już ryczę)
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

Florencja

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #1 : 2005-01-23, 12:28 »
To że nie potrafi się psa czegos nauczyć to tylko i wyłącznie wina właściciela, to nie pies jest głupi to właściciel nie ma cierpliwości.
Zapisane

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #2 : 2005-01-23, 12:29 »
Alaska nie mów tak na swoją sunię, może jej niekoniecznie to się podoba no ale ... pomału, pomału i dojdziecie do czegoś... tu jest potrzebny czas i cierpliwość... nie załamuj się... będzie ok :)

Forum Zwierzaki

Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedz #2 : 2005-01-23, 12:29 »

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #3 : 2005-01-23, 12:33 »
Nie sądze ..........         ja poprostu nie potrafie jej nauczyc ..........  :cry:  a jak ja pogodze nauke na testy 6 klas z nauką do wystawy ?
raczej nic nie wypali ..  :cry:   zegnajcie wystawy / żegnajcie szczniaki ..  :cry:
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

aga...

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #4 : 2005-01-23, 12:36 »
to nie wina psa.lecz twoja...musisz nauczyc sie cierpliwosci,nie kazdemu psu nauka przychodzi latwo.

pies głupi na pewno nie jest,juz predzej wlasciciel ktory moze nie potrafi psa nauczyc.... :?
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #5 : 2005-01-23, 12:38 »
wybacz, ale to ze tak Ci to wychodzi, to nie jest glupota psa, tylko Twoje nieumiejetnosci :? najlatwiej zrzucic wine na psa, ktory akurat w tym przypadku nie ma CIENIA WINY! To TWOJA dzialka, zeby umiec psa nauczyc  :roll: a ze nie umiesz, to nie wina psa  :?
Zapisane

aga...

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #6 : 2005-01-23, 12:39 »
no i bardzo dobrze ze nie bedzie szczeniakow...watpie czy bys sobie z nimi poradzila... :?
Zapisane

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #7 : 2005-01-23, 12:40 »
Cytuj

a jak ja pogodze nauke na testy 6 klas z nauką do wystawy ?

 dla chcącego nic trudnego :) po prostu nie masz cierpliwości i jush! to Ty myślałaś, że Twoja sunia od razu załapie o co chodzi...? psy są różne... jak już pisałam takie chodzenie i pozycja wystawowa moze jej się po prostu nie podobać...!!! Tobie przeciez tez nie wszytsko co musisz robić się podoba? jeszcze raz: najwazniejsza w tym wszytskim jest CIERPLIWOŚĆ, CIERPLIWOŚĆ I JESZCZE RAZ CIERPLIWOŚĆ!!!

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #8 : 2005-01-23, 12:42 »
Cytuj

to nie wina psa.lecz twoja...

 co ja na to poradze że ONA sie mnie nie słucha ....
Cytuj

pies głupi na pewno nie jest,juz predzej wlasciciel ktory moze nie potrafi psa nauczyc....

ja JEJ łaski robić nie będę .. NIECHCE to Nie .
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
U mnie w domu raczej nikt mi nie pomoże , mój tata kazał misamej nauczyc TO COŚ komend itp.  

 rodzice nie chcą zadzwonic do profesjonalnego wystawcy bo za drogo a poza tym szybko by zrezygnował z pracy z TAKIM PSEM  .
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

Forum Zwierzaki

Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedz #8 : 2005-01-23, 12:42 »

Kamaq

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #9 : 2005-01-23, 12:42 »
poza tym wątpię, czy trzeba się czegokolwiek uczyć do tak głupkowatej instytucji jak 'test szóstych klas' :lol: a tak poza tym to oczywiście zgadzam się z przedmówcami...
Zapisane

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #10 : 2005-01-23, 12:45 »
JA I TAK te półrocze zawaliłam przez psa .... z mojego ulubionego przedmiotu ( polski) grozi mi 2 albo 3     raczej pewnie 2 .
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #11 : 2005-01-23, 12:46 »
Cytuj

 co ja na to poradze że ONA sie mnie nie słucha ....

Cytuj

pies głupi na pewno nie jest,juz predzej wlasciciel ktory moze nie potrafi psa nauczyc....

U mnie w domu raczej nikt mi nie pomoże , mój tata kazał misamej nauczyc TO COŚ komend itp.  
.

Po piersze:"to cos"-tak nazywasz swojego psa!? :roll: Zastanow sie troche nd soba..
A czemu sie sie slucha? a nauczylas psa by sie sluchal?  Myslisz ,ze pies od malego wie jak sie zachowac?
Psa trzeba wyrwale i cierpliwie uczyc! Bo skad pies moze wiedziec co znaczy "waruj" ? Myslisz,ze powiesz raz "waruj" i pies juz zakapuje odrazu? :? Zrezygnuj z wystawy ....
Moim zdaniem jestes nie odpowiedzialna ....nie powinnas miec psa -chyba,ze pluszowego :?
Piszesz,ze Twoj pies jest glupi? Tak...powiedz mi  tresc tw. talesa? nie wiesz co to? I co Mam Cie tez wyzwac , bo nie wiesz? Pies tak jak czlowiek poznaje swiat z wiekiem...bedziesz kiedys wiedziala,co to jest tw.Talesa...Jak bedziesz starsza...Tak samo pies...jesli bedzie kontynuowana nauka to psu bedzie latwiej przychodzilo wykonywanie polecen.
Zastanow sie nad swoim zachowaniem.
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #12 : 2005-01-23, 12:46 »
Cytuj

Nie sądze .......... ja poprostu nie potrafie jej nauczyc ..........  a jak ja pogodze nauke na testy 6 klas z nauką do wystawy ?
raczej nic nie wypali ..  zegnajcie wystawy / żegnajcie szczniaki ..


Nie możesz poświęcić godzinki dziennie na psa? Możesz wykorzystać nawet spacery na naukę... :) Przecież nie nauczysz jej wszystkiego w jeden dzień...
Najpierw naucz jej cierpliwe jednej rzeczy a potem przechodź do następnej... Najleiej opisz nam jak ją uczysz, ile czasu, jak greaguje itp. to może będziemy mogli ci pomóc... :)  :)

Zgadzam się z przedmówicami... Pozatym dodam, że wedóg mnie jeśli pies ise czegoś uczy, wykonuje jakieś polecienie to głównie dla zadowolenia właściciela którego kocha... (Podobno to dzięki przysmakom, ale mój pies nauczył się podstawowych komend bez żadnych przysmaków... i kiedy np. podaje łapę to w jego oczach widać taką dumę że może sprawić mi przyjemność... :lol: No dobra... może chodzi też o to wygłaskanie... ;)  :P )
Zapisane

Florencja

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #13 : 2005-01-23, 12:46 »
To nie Ty jej robisz łaskę, tylko ona Tobie że w ogóle jest chętna do współpracy. Psu najpierw trzeba wytłumaczyć czego się od niego chce, zachęcić i wtedy możemy mieć nadzieję na efekty.
Zapisane

Nanami

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #14 : 2005-01-23, 12:48 »
Nie ma głupich psów - są tylko glupi własciciele...  :lol:

Alaska, zastanów sie... Twoi rodzice nie chcą dac pieniedzy nawet na pare zajec z trenerem, to jak to bedzie ze szczeniakami? Porządne ich odchowanie to WIECEJ kasy niz porada profesjonalnego wystawcy...

Pozatym Malamuty to cięzkie psy i chyba o tym wiesz, skoro zdecydowaliscie na te rase?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedz #14 : 2005-01-23, 12:48 »

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #15 : 2005-01-23, 12:48 »
nie ja widze, że to nie ma sensu takie tłumaczenie... alaska nawet nie ma do tego dobrych chęci....a  poza tym wszelkie niepowodzenia zrzuca na psa.... pies jest tylko psem.... czego Ty od niego wymagasz???

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #16 : 2005-01-23, 12:50 »
Uczę ją tak :  biorę ją na ringowke  i biegam w ogolo ogrodu  .. ze smakolykiem .. dostaje nagrode i drugi raz to samo i dostaje smakolyk .. potem przechodze do pozycji wystawowej ..... i t jest KLAPA  .. nie chce mnie słuchać .. warczy , kłapie zębiskami na mnie i ucieka do domu .................  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

Florencja

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #17 : 2005-01-23, 12:51 »
Bo skąd ma wiedzieć czego Ty od niej chcesz ?! Przecież tylko z nią latasz !
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #18 : 2005-01-23, 12:53 »
Cytuj

poza tym wątpię, czy trzeba się czegokolwiek uczyć do tak głupkowatej instytucji jak 'test szóstych klas'  a tak poza tym to oczywiście zgadzam się z przedmówcami...


To swoją drogą... :P

Cytuj

rodzice nie chcą zadzwonic do profesjonalnego wystawcy bo za drogo a poza tym szybko by zrezygnował z pracy z TAKIM PSEM .


Skąd wiesz... zależy od faceta...

Wiesz zachowanie twojego pieska zależy głównie od tego jak ją wychowałaś... Jeśli jak była mała pozwalałaś jej na wiele, a teraz wymagasz to się nie słycha... :( Tak myślę...
Zapisane

pola

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #19 : 2005-01-23, 12:53 »
Alaska, wiesz mam wrażenie ze teraz najchętniej oddałabyś swoją sunię do schroniska.... bo co? bo TY NIE POTRAFISZ JEJ NICZEGO NAUCZYĆ I ZAINTERESOWAĆ TYM...
a tak poza tym... z twoich postów wyczytałam że zależy ci tylko na nauce psiaka żeby go wystawiać i mieć z tego szczeniaki (potencjalne pieniądze).... eeeh :roll:
Zapisane

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #20 : 2005-01-23, 12:54 »
Nanami ! ale szczeniaki wystarczy nauczyc najpierw sikać na gazete , potem sikać na dworzu  i tyle .. i wcale nie jest to takie trudne i nie trzeba do tego PSIEGO PRZEDSZKOLA  .
wystarczy jak szczenię będzie umialo chodzic na smyczy i zalatwiac sie na dworzu .
i przedwszystkim szczenie musi być wychowane w cieple rodzinnym : a to pieskom napewno bym zapewniła .
POLA ODDAJ MOŻE SWOJEGO PSA ?


co do "potencjalnej kasy"       to nie znasz calej prawdy dlaczego mi psa oddano ................ ! ale to moja rodzinna tajemnica .
nie moge o tym mowic .
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

Forum Zwierzaki

Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedz #20 : 2005-01-23, 12:54 »

Nanami

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #21 : 2005-01-23, 12:58 »
Alaska - naprawde myslisz, ze TYLKO tyle trzeba, by wychowac szczeniaka na porządnego psa?  :shock:

A karma? Szczepienia? Ciągla kontrola weta? A słyszałas wogóle o takim czyms jak wczesna stymulacja neurologiczna, którą stosują lepsi hodowcy, by przyzwyczaic szczeniaka do stresowych sytuacji? Socjalizacja?
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #22 : 2005-01-23, 12:59 »
alaska, porozmawiaj z kimś kto odchował już szczeniaki... to na prawdę nei jest takie proste...
Zapisane

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #23 : 2005-01-23, 13:03 »
Hodowca ......... hmmmmm........ p. xxxxxxx    mówil tylko że jak chce to mogę  Ją wystawic .. ale że nie koniecznie zdobędzie CWC  albo BIS  albo CACIB  ( czy cos w tym stylu )
bo troche odbiega od wzorca / jest za mala jak na malamuta ( postura haskiego)
 i nie ma duzych lap .
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #24 : 2005-01-23, 13:13 »
To na cholerę chcesz ją wystawiać, skoro to pies odbiegający od wzorca?? :grr: Na siłę chcesz ją uszczęśliwić szczeniakami...
Zapisane

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #25 : 2005-01-23, 13:19 »
MALKA!! a NIEWIEM CZY WIESZ ale BABKA DAISY IDENTYCZNEJ POSTURY I JEST CHAMPIONEM POLSKI ! to skoro ją wystawili to dlaczego ja nie MOGĘ ?
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

Nanami

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #26 : 2005-01-23, 13:22 »
Alaska - oczywiscie ze mozesz ją wystawiac, nikt nie powiedział ze nie! Po prostu rózni są sedziowie i róznie mogą oceniac Daisy. A Daisy babć ma dwie, jak i dwóch dziadków wiec nie wiadomo w kogo sie wdała.
Zapisane

pola

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #27 : 2005-01-23, 13:23 »
Cytuj

POLA ODDAJ MOŻE SWOJEGO PSA ?
sorry ale to nie ja mówię że moj pies jest głupi :roll: ja jestem cierpliwa przy nauce mojej suńki, bo wiem że wychowanie beagli nie jest łatwe i wiem że trzeba poświęcić temu wiecej czasu... :roll:
Cytuj

co do "potencjalnej kasy" to nie znasz calej prawdy dlaczego mi psa oddano ................
eeee :Oo: ja mówiłam o kasie za szczeniaki a nie o kasie za twojego psa :|

 :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedz #27 : 2005-01-23, 13:23 »

moki

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 353
  • Domestosowa kosmitka - Madziarko ;-)
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #28 : 2005-01-23, 13:26 »
przeczytałam cały ten temat i za głowę się złapałam. Alaska masz dopiero 12 lat i chcesz chodowac malamuty no to gratuluje a skad weźmiesz pieniądze na to, przecież twoja sunia nie urodzi jednego czy dwoch a napewno większą ilośc szczeniaków. Małe owszem przez pierwsze tygodnie pija mleko matki ale suce tez trzeba wtedy podawac odpowiednie pokarmy a szczeniaki w mierę jak rosną muszą dostawac karmy itp rzeczy trzeba je zaszczepić jeśli rodzice nie chcę dać ci pieniędzy na tresera to tym bardziej nie dadzą na szczeniaki. A nie zawsze jest łatwo sprzedać. Jeśłi nie chce ci się z nią ćwiczyć poprostu zrezygnuj z rasowych szczeniaków pokryj ją jakimś malamutem i juz masz małe. ale jakoś nie chce mi się wierzyć ze będziesz się opiekaować przez 6 - 8 tygodni całą zgrają malców co będą piszczeć, bawić się, szczekać biegać i hałasowac po 24 godziny na dobę to raczej spadnie na rodziców wiec im się nie dziwie.

zakla

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #29 : 2005-01-23, 13:29 »
ALASKA! Nie zalamuj, prosze... Pies po prostu ma taki metlik w glowie ze skad ma wiedziec o co ci chodzi?! Ucz ja stopnio0wo, ja moich psow nie wystawiam, a Żwirka dla czystej przyjemnisci nauczylam stawac na komende... Trza cierpliwosci, a nie jak Ci sie kilka razy nie uda to pies jest glupi i wogole doopny... Jejciu... :roll:
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 8   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 28 zapytaniami.