Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Do dołu

Autor Wątek: Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(  (Przeczytany 19495 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kat&Seja

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #150 : 2005-01-25, 12:42 »
A co do choroby i kalectwa to często jest tak ,że - bez urazy- dzieci ktore maja jakies problemy zdrowotne są rozpieszczone do granic możliwosci . Może nie powinnam tak pisać, ale niestety tak czesto jest.
Moja córka od 4 lat należy do klasy integracyjnej i tam jest kilkoro dzieci z podobnymi wadami. Sa mądre ale nieznośne..wykorzystuja fakt,ze sa "inne" na każdym kroku, bo wiedza ,ze bedzie sie im pobłażać..za to , za co inne dzieci dostalyby palę z zachowania, oni dostaja jedynie lagodne ostrzeżenia.
Przyzwyczajeni sa ,że dorosli obchodza się z nimi jak z jajkiem.
Zapisane

-=KiciA#1=-

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #151 : 2005-01-25, 14:18 »
Kat&Seja, calkowicie zgadzam sie z toba... Jedna wydaje mi sie to normalne, ze chore dzieciaki maja tak, ze rodzice im nadskakuja, bo chca jakos zrekompensowwac im to, co je spotkalo... tu sie jednak pojawia pytanie, co z tymi dzieciakami puzniej bedzie?  :?
alaska, mam jeszcze jedno pytanie, na ktore powinnas sobie odpowiedziec:
skoro swoich rowiesnikow nazywasz dziecmi, to znaczy ze sama jestes jeszcze dzieckiem, a skoro jak jest, to pomysl:
CZY DZIECKO (PODKRESLAM D-Z-I-E-C-K-O!!) JEST W STANIE ODPOWIEDZIALNIE PODEJSC DO HODOWANIA PSOW?
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #152 : 2005-01-25, 15:16 »
znam tylu wspanałych ludzi z tzw. 'wadami' - dosyć grubych, z DPM, jakoś żyją, mimo, że z takimi problemami, może trochę inni, dziwni, ale prawdziwi i szczerzy. Przyciągają do siebie ludzi a wtedy znikają te pseudogranice......
Zapisane

Forum Zwierzaki

Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedz #152 : 2005-01-25, 15:16 »

Kamila

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #153 : 2005-01-25, 17:52 »
Moj pies tez wszystkiego nie lapie w 5 minut. A przychodzenia do nogi ucze go przez caly czas orawie ze na kazdym spacerze. I co od jakiegos pol roku zaczal lapac :). Najpierw byla  10 metrowa linka, potem juz krotsza a  potem juz  nic... (chociaz ostatnio zaczelam powracac do linki bo nie moze sie oprzec roznym zapachom i nie zawsze przychodzi)
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #154 : 2005-01-25, 18:09 »
No comment...  :?

Alaska po pierwsze- głupi właściciel wyszkoli 'głupio' psa. I właśnie tak Ty robisz.
Kiedyś pisałaś że idziesz z tego forum bo się czepiają... zakładasz zbędne topiki, robisz z siebie ofiarę (może za dwa dni będziesz osobą bez jednej ręki  :roll: ). Jesteś smieszna tyle Ci powiem... ręce opadaja to co Ty piszesz... koniec kropka moje ostatnie zdanie na Twój temat i nawet nie chce mi się pisac postów w Twoich tematach. Bo pojutrze okarze się że masz 5 alaskana który poleciał w kosmos a Ty nie masz nogi... śmieszna jesteś- tak dla podsumowania...  :roll:


PS. Chodziłaś na karate z upośledzoną nogą... no sorki przesadzasz dziewczyno... OKREŚL SIĘ i profesjonalnie kłam.. nawet kłamać nie umiesz  :?
Zapisane

Amstaffka

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #155 : 2005-01-25, 18:23 »
Cytat: golden(ka)
No comment...  :?

Alaska po pierwsze- głupi właściciel wyszkoli 'głupio' psa. I właśnie tak Ty robisz.
Kiedyś pisałaś że idziesz z tego forum bo się czepiają... zakładasz zbędne topiki, robisz z siebie ofiarę (może za dwa dni będziesz osobą bez jednej ręki  :roll: ). Jesteś smieszna tyle Ci powiem... ręce opadaja to co Ty piszesz... koniec kropka moje ostatnie zdanie na Twój temat i nawet nie chce mi się pisac postów w Twoich tematach. Bo pojutrze okarze się że masz 5 alaskana który poleciał w kosmos a Ty nie masz nogi... śmieszna jesteś- tak dla podsumowania...  :roll:


PS. Chodziłaś na karate z upośledzoną nogą... no sorki przesadzasz dziewczyno... OKREŚL SIĘ i profesjonalnie kłam.. nawet kłamać nie umiesz  :?
nic dodać nic ująć.... :lol:  :lol:
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #156 : 2005-01-25, 18:35 »
Goldenka, a jeśli ona naprawdę jest chora... Czy Ty nie przesadzasz...? [chodzi mi jedynie o sprawę z jej chorobą...] Bo co do jej podejścia do swojego własnego (wydawałoby się ukochanego) psa to no comment... :roll:
Zapisane

Monika Z

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #157 : 2005-01-25, 18:41 »
Cytuj

Goldenka, a jeśli ona naprawdę jest chora... Czy Ty nie przesadzasz...? [chodzi mi jedynie o sprawę z jej chorobą...] Bo co do jej podejścia do swojego własnego (wydawałoby się ukochanego) psa to no comment...

Dalma to jak uprawia karate gdy jest chora?
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #158 : 2005-01-25, 18:42 »
ok, ludki.. wyluzujcie troche. Trudno zeby 11latka ktorej rodzice maja takie a nie inne podejscie obchodzila sie wzorowo z psem. no bo na jakiej podstawie?? ksiazki? pewnie w tym wieku niewiele rozumie. fz? skoro wiekszosc z Was woli najezdzac, zamiast pomoc..  :roll: mysle ze niektorzy z was niewiele myslac, poszli jak owcy za pasterzem cytując czyjes posty i dodajac: "no wlasnie". chyba nie o to chdozi, jesli chcecie zeby alaska zmienila swoje postepowanie (no chyba ze wolicie ja zostawić tak jak jest na "pastwe losu" ? :roll: )

teraz do alaski.
Wspolczuje Ci z powodu Twojej choroby. Jesli chcesz byc traktowana tak samo jak inne dzieciaki, to nie uzalaj sie nad soba, tylko zachowuj sie tak jakbys wcale nie byla chora ;) nic dziwnego ze dzieci nie chca sie z Toba zadawac, skoro wykorzystujesz kazda okazje do zaslonienia sie swoja choroba. Zmien to ;)
Po drugie- pogadaj z rodzicami. Powiedz im ze jako 12latka nie radzisz sobie z wychowaniem psa sama i chcialabys zeby Ci troche pomogli.

zycze powodzenia ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedz #158 : 2005-01-25, 18:42 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #159 : 2005-01-25, 18:42 »
Nawet jeśli jest chora to się tą chorobą zasłania, mówi że się wstydzi tego że jest kulawa, jednak powtarza to niemal na każdym kroku.... I dlatego wydaje mi się ta choroba mało prawdopodobna
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #160 : 2005-01-25, 18:45 »
Iras, mysle ze gdyby Ciebie takie cos dotknelo, tez nie umialabys tak szybko sie do tego przyzwyczaic..

Cytuj

 Bo co do jej podejścia do swojego własnego (wydawałoby się ukochanego) psa to no comment...


Tu tez chyba troche przesadziliśmy. Powtorze-
Cytuj

Trudno zeby 11latka ktorej rodzice maja takie a nie inne podejscie obchodzila sie wzorowo z psem.
. Przeciez nie bije swojej suni, tylko sie zlosci na nia (bezpodstawnie niestety, ale moze rodzice tak samo robili..?  :roll: ).
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #161 : 2005-01-25, 18:45 »
Dalma... nawet przez forum można się kapnąc kto kłamie kto nie... naprawdę... wystarczy przeczytać kilka postów. Z tego co wiem osoba z porażeniem mózgowym nie jest zdolna do pracy na komputerze. Alaska napisała w temacie "śmieszne zdarzenia na ulicy" że chodziła na karate. Jak to? Z taka nogą? No sorki... jakie ściegna operację?  :roll: Co ma ścięgno do choroby nogi?
Kiedyś miała w profilu (pod emblematem) napisane że ma 9 lat. Nagle okazało się że jej kazała te 9 lat wpisac jej kuzynka która ją prawie że kopała aby zmieniła.
Znów- w topiku "smieszne zdarzenia na ulicy" napisała że kopneła pijaka )(z tą noga znów??  :roll: )
Notoryczne nabijanie postów.
Pisze że ma dwa alaskany choć niedawno pytała się mnie na jedym z jej postów o rady poniewąż będzie miała drugiego alaskana.
Top mi wystarczy aby stwierdzić czy kłamie czy nie...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #162 : 2005-01-25, 18:51 »
Cytuj

Dalma... nawet przez forum można się kapnąc kto kłamie kto nie... naprawdę... wystarczy przeczytać kilka postów

Wcale sie nie dziwie ze pogubila sie w zeznaniach. przestraszyla sie i chciala to odkrecic.. :roll: moze my bysmy tak nie zrobili, ale powtorze po raz setny.. skad ona ma to wiedziec, nie wiemy jakie podejscie maja jej rodzice..

Cytuj

Z tego co wiem osoba z porażeniem mózgowym nie jest zdolna do pracy na komputerze.

Przeciez Alaska nie ma juz porazenia !! Wstala z wozka i teraz juz tylko kuleje..
Cytuj

Alaska napisała w temacie "śmieszne zdarzenia na ulicy" że chodziła na karate.

To tez mi nie pasuje, ale pozwolmy sie jej wytlumaczyc..

Cytuj

Notoryczne nabijanie postów.

co ma piernik do wiatraka? goldenka, naprawde, teraz czepiasz sie i to nie na temat..
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #163 : 2005-01-25, 18:56 »
Vioaś a nie nabija??  :roll:
Nie ma innego sposobu aby zwrócic na siebie uwagi oprócz robienie z siebie ofiary itp... no cóż takie jest moje zdanie może Twoje inne ale ja nie mam zamiaru jej bronić. Już nieraz czytałam jej posty i baaardzo przypomina mi nasza łis z psy.pl  :lol:  :lol: Iras nie sądzisz?? :chytry:  :lol:
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #164 : 2005-01-25, 18:57 »
W sumie Vio ma rację - 'małe studium psychologii dziecka' ale z drugiej strony mózg nie pojawia się po osiągnięciu ** wieku i już od ok. 6 roku życia pojawia się pewna zdolność do przewidywania konsekwencji swoich czynow....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedz #164 : 2005-01-25, 18:57 »

Dalmafreciak

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #165 : 2005-01-25, 18:58 »
Iras, a Ty byś się nie wstydziła, nie czuła napiętnowana...? Dzieciaki są tak wychowane niestety, że zachowują się okropnie w stosunku do chorych, niepełnosprawnych osób... wytykają je palcami... To jest zwykłe chamstwo, takie zachowania czasami są wynoszone z domu, ale czasami rodzice nie mają nawet pojęcia o tym jak zachowują się np. w szkole ich dzieci... Na to nic nie poradzimy, zawsze będzie dobro i zło, trzeba się z tym pogodzić... Dlatego bardzo współczuje Alasce, jeśli to prawda (zaznaczam: PRAWDA).

Chociaż dalej niewyjaśniony pozostaje dla mnie fakt:
Cytuj
jak uprawia karate gdy jest chora?


 :roll:

Miejmy nadzieję, że Alaska się pojawi i nam wszystko wyjaśni...
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #166 : 2005-01-25, 18:59 »
Ja bym jej uwierzyła gdyby wszystko się choćby kupy trzymało... a tu się okazuje że 1000 chorób coś tam coś tam...  :roll:
Zapisane

Monika Z

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #167 : 2005-01-25, 19:00 »
Cytuj

W sumie Vio ma rację - 'małe studium psychologii dziecka' ale z drugiej strony mózg nie pojawia się po osiągnięciu ** wieku i już od ok. 6 roku życia pojawia się pewna zdolność do przewidywania konsekwencji swoich czynow....

A ja myśle że powinna być poporstu za te swoje czyny ukarana. Małym banem  :ogien:
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #168 : 2005-01-25, 19:08 »
Dalmafreciak - jak ja bym się czuła? wiesz , bywałam napietnowana, może nie za kalectwo ale za to jaka byłam, doskonale wiem jak czuje się ktoś kogo nikt nie akceptuje i wiesz co? w jej wieku to mnie g*** obchodziło zdanie innych o mnie.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

mafinia

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #169 : 2005-01-25, 19:19 »
"Z tego co wiem osoba z porażeniem mózgowym nie jest zdolna do pracy na komputerze."

goldenka sa rozne stadium porazenia moja mama uczy chlopca ktory ma porazenie dolnych konczyn i smiga na kompie i jest obeznany lepiej ode mnie

a co do alaski wedlug mnie nie dojrzala na psa zwlaszcza alaskana ktory potrzebuje dobrej stanowczej reki wlasciciela a nie kupiony ponoc na terapie do ktorej nawet nie jest tresowany....
nie sa to latwe psy. potrzebuja duzo ruchu a jak nie to rozpiera je energia... napewno nie jest to mis dla mlodych dzieci a alaska wlasnie trafila do mlodej niedoswiadczonej osoby. pies sie wedlug mnie marnuje a dlasze konsekwencje- doprowadzenie psa do stanu krytycznego- pies zglupieje nie bedzie wiedzial co ma robic itd itp
Zapisane

m7

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #170 : 2005-01-25, 19:57 »
Coś Wam powiem! Czy nie widzicie, że dziecko osiągnęło swój cel-nie dość, że poruszyło całe forum SWOJĄ osobą- a nie o to przecież chodziło-to jeszcze z jej powodu zaczynamy się przemawiać-kłamie -nie kłamie-zdowa-chora.Uważam, że Goldenka i Amstaffka mają rację, wystarczy przejrzeć posty dzieciaka i logicznie pomyśleć.Ale nawet jakby była chora-to akurat w TYM wątku nie o to chodzi.O ile się nie mylę, to temat był taki,że ona uważa swego psa za głupiego, i na ten to temat mieliśmy wymieniać poglądy.Natomiast współczujące i litościwe dusze mogłyby jej podpowiedzieć na jakim forum może uzyskać pomoc dla siebie samej, bo że nie na tym to pewne. TO FORUM JEST O PSACH-O NICH I DLA NICH.
 a my chyba o tym zapomnieliśmy...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedz #170 : 2005-01-25, 19:57 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #171 : 2005-01-25, 20:06 »
m7 topic przechodzi swoje typową hm... fazy(?) kontrowersyjnych topiców... :) No serio... zaczyna się od jakiegoś temaciku, ludzie się wkurzają, zacynają ochrzaniać założyciela, robi sie coraz ostrzej i ostrzej, w końcu ktoś pisze w obronie założyciela... hmm... Sorry za dygresję... Ale na prawdę, wydaje mi się że taki schemat na prawdę istnieje... ;)
Zapisane

m7

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #172 : 2005-01-25, 20:32 »
Hej Heja!,proszę jasniej, bo ja już stara i niedzisiejsza.To chyba znów nie ten temat? A może to ja jestem zdrowo zakręcona?...
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #173 : 2005-01-25, 20:48 »
Hehe... :) Nie ważne, nie wnikaj... takie moje spostrzeżenia... :P Po prostu przy każdym takim topicu jest taki obrót wydarzeń... :lol:
Zapisane

-=KiciA#1=-

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #174 : 2005-01-25, 20:59 »
hm... mafinia nie zgadzam sie z toba, ze alaskan potrzebuje stanowczej reki  :?  pies jesli ma poczucie milosci i bezpieczenstwa, to odplaca sie tym samym nie wazne, jakiej rasy jest pies, wezmy takiego rottweilera... nieby wszystcy mowia, ze to taka agresywna rasa, itd itp, ale to nie prawda. nikt nie rodzi sie zly... ja bylam w wieku alaski jak sama wychowywalam rottweilera od szczeniaka i byla to sunia tak samo lagodna jak  chociazby larador... niestety jej temperament byl przyczyna jej smierci, kiedy miala niecale 4 lata...  :cry:
Zapisane

olc!a

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #175 : 2005-01-25, 21:02 »
Cytuj

hm... mafinia nie zgadzam sie z toba, ze alaskan potrzebuje stanowczej reki  pies jesli ma poczucie milosci i bezpieczenstwa, to odplaca sie tym samym nie wazne, jakiej rasy jest pies

KAŻDY pies potrzebuje stanowczej ręki, sama miłość nie wystarczy, trzeba kochać mądrze i znać się na psiej psychice.
Zapisane

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #176 : 2005-01-25, 21:16 »
Nie jestem w stanie odpowiedziedziec co kolwiek  na wsze posty boniewiem co powiedziec ...
A może mam wam opowiedziec życiorys od urodzenia aż do wstania z Wozka inwalidzkiego ?
a moze taki dokładny z nazwiskami lekarzy co ?
 :?
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

-=KiciA#1=-

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #177 : 2005-01-25, 21:32 »
alsaka...  czy ci sie wydaje, ze nas to wogle interesuje? nas interesuje twoje podejscie do zwierzecia, a nie twoja biografia! Ja sama duzo w zyciu przeszlam, sama nie jestem 100% okazem zdrowia, ale nie rozgaduje o tym na prawo i lewo, zeby wszyscy sie nademna litowali, wiesz? bo wedlug mnie wzbudzanie cudzej litosci jest jest najgorszym ponizeniem sie jakie moze byc
Zapisane

Forum Zwierzaki

Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedz #177 : 2005-01-25, 21:32 »

mafinia

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #178 : 2005-01-25, 21:32 »
alaska jak juz wczesniej bylo wspomniane jest to dzial gdzie rozmawiamy o psach....
a mi sie wydaje ze wykorzystujesz -oslaniasz sie teraz za wszystkie negatywne komenty od uzytkownikow  swoim psem.  nie przygotowalas sie  na posiadanie go a zwlaszcza tej rasy proste
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #179 : 2005-01-25, 21:34 »
Cytuj

alsaka... czy ci sie wydaje, ze nas to wogle interesuje? nas interesuje twoje podejscie do zwierzecia, a nie twoja biografia

zgadzam sie ;) alasko, chyba nie rozumiesz o co nam chodzi.. ehhh
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.106 sekund z 28 zapytaniami.