Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8   Do dołu

Autor Wątek: Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(  (Przeczytany 19390 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dalmafreciak

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #180 : 2005-01-25, 21:37 »
Cytuj
Dalmafreciak - jak ja bym się czuła? wiesz , bywałam napietnowana, może nie za kalectwo ale za to jaka byłam, doskonale wiem jak czuje się ktoś kogo nikt nie akceptuje i wiesz co? w jej wieku to mnie g*** obchodziło zdanie innych o mnie.


Powiem Ci, że ja też w wieku Alaski byłam osobą nielubianą i można powiedzieć, że wyśmiewaną... :roll: Ale ja to przeżywałam i wcale mnie to g**** nie obchodziło... :? To zależy od wrażliwości i innych czynników... Ty machnęłaś na to ręką, a Alaska np. nie...

Cytuj
KAŻDY pies potrzebuje stanowczej ręki, sama miłość nie wystarczy, trzeba kochać mądrze i znać się na psiej psychice.


Dokładnie! Małe dziecko (weźmy np. takie 5 letnie...) kocha psa, bardzo by chciało się nim opiekować, mieć nad nim kontrolę, ale niestety, jeśli nie ma wiedzy to pies wejdzie mu na głowę, wyczuje jego słabość i miłość tu nic nie pomoże... Naprawdę... :roll:
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #181 : 2005-01-25, 21:40 »
A czy po ** latach będziesz pamietala te 'wielkie problemy'? ja już nie pamiętam tych sprzed roku, takie mini problemy to nic w porownaniu z doroslym zyciem wiec nie widze czym sie przejmowac..... takie jest moje zdanie.......
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #182 : 2005-01-25, 21:47 »
Cytuj

A czy po ** latach będziesz pamietala te 'wielkie problemy'?


nie wiem, czy niepelnosprawnosc to taki mini problem..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedz #182 : 2005-01-25, 21:47 »

moki

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 353
  • Domestosowa kosmitka - Madziarko ;-)
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #183 : 2005-01-25, 21:48 »
Czytam te posty i się za głowe łapie dziecko doprowadza nas do jakiejś chorej dysputy o niej samej a nie o jej problemie z psem> Panna ma 12 lat ja w stajni mam 12-sto latke, która jak mnie nie ma umie się zając 23 końmi, nakarmić je, wypuścić na padoki jest bardzo odpowiedzialna a koń to nie pies nawet mamamut. Wydaje mi się ze postępowanie dziecka zależy od tego jak zostanie wychowane. Czego nauczy się od rodziców i jaki ma przykłąd.
Kiedy ja miałam 12 lat rodzice kupili bokserke i sama się nią opiekowałam to był mój pies ale to czego ją nauczyłam nie zawdzięczam samej sobie bo sama nic bym nie zrobiła w tak młodym wieku. Poprosiłam rodziców ze przydało by się szkolenie PT i skończyłyśmy to szkolenie ale na wystawianie jje nigdy sie nie zdobyłam i obecnie też bym sie nie zdobyła za mało wiem.
Tak więc Ludzie dajmy sobie spokój z postami alsaki nie ma sensu panna ma problemy z własną osobowościa a to czy jest chora czy nie nie ma nic wspólnego z forum> Dziewczynka musi dorosnać a wtedy będzie się wstydzić jakie banały wypisywała.

-=KiciA#1=-

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #184 : 2005-01-25, 22:32 »
Dalmafreciak ja nie mialam latwo w 1 i polowie 2 klasie gimnazjum wlasciwie tylko dlatego, ze nie reagowalam na zaczepki, czy glupie komentarze, czyli slowem staralam sie to wszystko olewac... wszystko dlatego, ze sama przyznaje bylam slodka idiotka,wiem, ze to boli, kiedy wszyscy sie nabijaja, a ty czujesz sie bezradny, ale po tym, jak umarl moj pierwszy pies, to przezylam to na tyle mocno, ze kilka dni puzniej po powrocie do szkoly z przerwy swiatecznej, jak ktos mnie zaczepil, to odrazu wybuchlam z bluzgami. Od tamtej pory wszystko sie zmienilo, ja sie zmienilam, zrobilam sie 'twarda' i wyrobillam sobie szacunek innych
sorry, ze tak tu troche o sobie nawijam, i to tak nei na temat :P ponioslo mnie :P alaska, jesli chcesz zaczac zmieniac swiat, to zacznij od siebie... a nie szukaj pretensji w ludziach, ze cie nie akceptuja, bo to tylko i wylacznie twoja wina
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #185 : 2005-01-25, 22:32 »
Cytuj

Czego nauczy się od rodziców i jaki ma przykłąd.

wlasnie o tym mowie
Zapisane

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #186 : 2005-01-25, 22:34 »
moki - to Ciebie rodzice  tak wychowali , mnie wychowali inacze ...
z reszta daisy to nasz pierwszy pies - byc moze dlatego jestem wrażliwa na jej punkcie itd . Ale to nie powod zeby odrazu mnie osądzac.
A ja czesto mam natkei Kryzysy ,
a zamiast spokoje nie zapytac np. a czeg o nie umie ? a w czym tkwi problem  to odrazu na mnie naskakujecie.. czyje sie jak we własnej szkole ! :(
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #187 : 2005-01-25, 22:45 »
alaska nie przejmuj się tym co jest w szkole, dyskryminacje są na porządku dziennym i nie jest to tragedia. Nawet nie wiesz jak ja miałam przez cała podstwawówke i ogolniak... heh... paranoja...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

-=KiciA#1=-

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #188 : 2005-01-25, 22:45 »
my nei naskakujemy na psa, ze czegos nie umie, tylko na ciebie ze:
- nie masz do niego podejscia
- nie radzisz se z 1, a chcesz miec cala gromadke maluchow (to nie tylko frajda, to tez nie przespane noce, co chcile sprzatanie kupek i siuskow, KOSZTY, a no i tym bardziej, skoro masz czesto jak sama mowisz takie kryzysy, to wdlug mnie te malenstwa przede wszystkim nie bylyby bezpiecznie w twoim posiadaniu  :? )
- no i chyba najwarzniejsze - stwierdzilas, ze pies jest GLUPI, a to jest niewybaczalne  :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedz #188 : 2005-01-25, 22:45 »

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #189 : 2005-01-25, 22:52 »
I GOLDENKA JA NIE MAM 2 PSOW I RACZEJ ICH NIE BEDE MIEC , STRACILAM WIARE W SWOJ OBIERZONY CEL ! ZDOLOWALIŚCIE MNIE ( WIEKSZOSC) DO KWADRATU !
DZIĘKI !
 goldenka ! może zrezygnuj z pracy  z takimi dziecmi jak ja ! takimi chorymi , częsć jeździ
na wózku inwalidzkim . częśc nie potrafi chodzic , itd , A ja dzięki rodzicom mogę cieszyc sie  dzieciństwem - może nie jest ono zbyt wesołe ale jest ! wiele dzieci jest trzymanych w domu .. bo rodzice sie wstydzą wlasnych dzieci....  Które są chore !

U MNIE TAK NIE JEST ! JESTEM KOCHANA PRZEZ WSZYSTKICH  W RODZINIE POMIMO SWOJEJ CHOROBY !  CHODZĘ DO NORMALNEJ SZKOLY  .. ciesze sie  ze dzięki rodzicom mam normalne dziecinstwo !
 :(  szkoda goldenko ze mnie nie rozumiesz ... szkoda że nie masz pojęcia o dzieciach chorych i upośledzonych ... ty sie boisz takich dzieci ! widać po twoich postach!

no dobra ide ... :( cześć .. może sie jeszcze pojawie , CO CIESZYCIE SIE ŻE CHORE DZIECKO DAJE WAM SPOKÓJ NA FORUM ?
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #190 : 2005-01-25, 22:56 »
Alaska! TU NIE CHODZI O TO ŻE CIĘ DYSKRYMINUJEMY, TYLKO O TO CO PISZESZ!!! Wiezrz mi twoja choroba nie ma tu nic do rzeczy, oprócz tego że wyraźnie się nią zasłaniasz.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

-=KiciA#1=-

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #191 : 2005-01-25, 22:57 »
alaska, ty wogle czytasz wszystkie posty tutaj? jak tak, to na wszelki wypadek przeczytaj jeszcze raz, dobrze? tak zebys lepiej zrozumiala... bo ty chyba nie miesz czegoz z nogami tylko cos z glow, bo nic do ciebie nie dociera  :?
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #192 : 2005-01-25, 22:58 »
Alaska, posłuchaj, nei idz, nie ebdiz lepiej, ale posluychyaj.
My probujemy CI tlyko uswiadomic ze nei powinnas miec szczeniakow, bo skoro sobie eni radzisz z jednym psem, to sobei wyobraz meic jakies 6 :roll:
Naprawde...nei oplaca sie.
Sa tu doswiadczeni luidize i wiedza co mowia, a Ty pewnie nie wiesz tak duzo, zreszta ja tez. wiec nie zlosc sie i nei obrazaj, nie placz. Bediz eok, ltkyo naprawde zrezygnuj z szczneiakkow i nei mow na swojego psa ze ejst glupi i nic nei umeijacy, bo to wsomie ty zawinilas,nie zadbalas o ejgo wychowanie do konca. papa i eni beirz moich slow za zla mowe.pa
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #193 : 2005-01-25, 23:18 »
Cytuj

a zamiast spokoje nie zapytac np. a czeg o nie umie ? a w czym tkwi problem to odrazu na mnie naskakujecie..


Pytaliśmy cię o to...
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #194 : 2005-01-25, 23:24 »
Alaska, cos mi sie wydaje ze krecisz.Ciagle zmieniasz zdanie, to tamto, a teraz to itd.
Napisz jeden dluzszy ciag p[ostu i dokladnie opisz wsyztsko , co umie, czmeu chces zszczeniaki itd.
I uspokuj sie!! My prubujemy Ci pomuc a nei dokucyzc!! A ejzeli nei sluchas znasyzch uwag to bezsensu zakladasz topic :roll:
Zastanow sie...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedz #194 : 2005-01-25, 23:24 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #195 : 2005-01-26, 10:03 »
Cytuj

 GOLDENKA JA NIE MAM 2 PSOW I RACZEJ ICH NIE BEDE MIEC , STRACILAM WIARE W SWOJ OBIERZONY CEL ! ZDOLOWALIŚCIE MNIE ( WIEKSZOSC) DO KWADRATU !
DZIĘKI !
goldenka ! może zrezygnuj z pracy z takimi dziecmi jak ja ! takimi chorymi , częsć jeździ
na wózku inwalidzkim . częśc nie potrafi chodzic , itd , A ja dzięki rodzicom mogę cieszyc sie dzieciństwem - może nie jest ono zbyt wesołe ale jest ! wiele dzieci jest trzymanych w domu .. bo rodzice sie wstydzą wlasnych dzieci.... Które są chore !

Pracuję z dziećmi chorymi na autyzm downa itp. Wiem jak się z nimi obchodzić i jeszcze nie słyszałam aby użalały się nad sobą tak jak Ty...  :? W przedszkolu dla dzieci takich a nie innych chodziłam i najlepiej z całej grupy terapeutów dogadywałam się z dzieckiem chorym na autyzm a uwierz mi że z tak chorymi ludźmi bardzo trudno nawiązać jakikolwieg kontakt.... Ale wytłumacz i jedno alasko- dlaczego kłamiesz?  :roll: Teraz jezdzisz na wózku chodzisz na karate itp. Zawsze jesteś pokrzywdzona i wątpie że jesteś chora a biorąć nas na łaske tylko się poniżasz...


"szkoda goldenko ze mnie nie rozumiesz ... szkoda że nie masz pojęcia o dzieciach chorych i upośledzonych ... ty sie boisz takich dzieci ! widać po twoich postach! "

buehhe  :lol: Tak alasko boje się uciekam z podkulonym ogonem śmieszna jesteś dziewczynko.

A dla innych rada- widzę że przez 'aferę' czy 'nieszczęście' alaski zaczeliście dość ostrą kłutnię ;) Widzicie chyba że nie ma po co się kłucić...
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #196 : 2005-01-26, 13:09 »
Ale afera.... :hehe: a ja nic nie wiem.... Golden(ka) ma rację kłamiesz coś alasko- gdzieś pisałaś, że ćwiczysz karate.... aaaa jak opisywałaś akcję z facetem który zatłukł kaukaza... ze go kopnełaś i zwiałaś.... To co jest nieprawdziwe.... twoja choroba czy tamta akcja?
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

ssgosiass

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #197 : 2005-01-26, 16:12 »
Moim zdaniem...
albo nie, zostawie ja bez komentarza :?

.......
......
....
...
..
.


nie no, musz epowiedizedz!!!
Kłamiesz starszliwie, niby kopnelas psa, chodizsz na karate a tu nagle " ejustem nei pelno sprawna i nei chodze" rozsmeiszylas mnei do lez!!!! :lol:

ps. Goldnko, jestes terapeutka z swoimi psiulkami?
Zapisane

-=KiciA#1=-

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #198 : 2005-01-26, 16:21 »
wy sie powaznie zastanowcie, czy wy sie powinniscie smiac, czy raczej plakac :P
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #199 : 2005-01-26, 16:23 »
Jesteś nie pełno sprytna!!!
Zapisane

m7

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #200 : 2005-01-26, 16:47 »
He he he! To się zrobiło forum humorum!
Nie będę jej więcej nic pisać, ale czytać i owszem.Można śmiechem rozładować stres, a od chwili kiedy to czytam zrobiło się w moim domu weselej!
 :mrgreen:  :wink:  :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedz #200 : 2005-01-26, 16:47 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #201 : 2005-01-26, 16:49 »
O jaaa... Bez przesady. Bez wzgledu na to czy alaska kłamie czy nie to np. w tym sobie wcale nie zaprzeczała... Z tego co pamiętam napisała, że najpierw była na wózku, potem miała operacje, skopaną, więc trochę kuśltyka, ale jak pisze, nie chce żebyście brońboże myśleli że jest kaleką... :o
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #202 : 2005-01-26, 17:23 »
Ona pisze że w tej chwili kuśtyka i to właśnie ona robi z siebie niewiadomo jaką kalekę... Uważa tez najwyraźniej że nie mamy nic lepszego do roboty niż dyskryminować kogoś kto kuleje.... rany...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

-=KiciA#1=-

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #203 : 2005-01-26, 17:28 »
hehe, czemu? podyskutujmy :P ja widzialam w TV jak zebra uciekla lwicy, ale miala ranna noge i kulala :P

wiem,wiem, sensacja  :lol:  (hihihi)
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #204 : 2005-01-26, 17:31 »
Alaska słuchaj nieradzisz sobie z jednym psem to co dopiero np z 10
A jakim cudem miałas zdrowe nogi i kopnelas a teraz jestes niepełnosprawna

moki

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 353
  • Domestosowa kosmitka - Madziarko ;-)
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #205 : 2005-01-26, 17:34 »
Cytat: alaska
moki - to Ciebie rodzice  tak wychowali , mnie wychowali inacze ...
z reszta daisy to nasz pierwszy pies - byc moze dlatego jestem wrażliwa na jej punkcie itd

więc chyba niezbyt dobrze cię wychowali skoro na swojeo psa mówisz że jest głupi a to ty sama doprowadziłaś do tego że psina nic nie umie.

Po drugie nie ubliżaj Goldence masz dopiero 12 lat i mało wiesz o życiu.
Przestań sie nad soba użalac bo to żałosne. Pracowałam kiedyś z dziećmi chorymi na mukowiscydoze część z tych dzieci wiedziała ze nie dożyje 25 urodzin ale się nie załamywały ani nie uzalały nad sobą żyły kazdym dniem cieszyły się tym.
Dziewczyno wyluzuj bo stajesz się nudna i żałosna.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #206 : 2005-01-26, 17:37 »
moki! Chorzy ludzie często zadziwają swoim duchem i sercem, no nie? :) Takie dzielne dzieci... :) :)
Zapisane

-=KiciA#1=-

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #207 : 2005-01-26, 17:37 »
moki  :brawo:  chyba sama lepiej bym tego nie ujela :) znacyz wiesz, mi sie ogolem wydaje, ze majac 12 lat, to duzo sie przechodzi, bo to taki durny wiek... ale przelewanie zlosci na psa, to to jest poprostu niewybaczalne! przecierz kazdy wie, ze nie ma wierniejszego przyjaciela niz wlasny pies  :serce:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedz #207 : 2005-01-26, 17:37 »

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #208 : 2005-01-26, 17:43 »
nie mam czasu na gadanie z Takimi jak wy ! cześć .
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

-=KiciA#1=-

  • Gość
Głupi nic nie umiejący pies !!!! :(
« Odpowiedź #209 : 2005-01-26, 17:47 »
:woda:   :hahaha:  nie no, rozwalasz mnie dziewczynko  :lol:
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.106 sekund z 28 zapytaniami.