Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: co zrobilo TSUNAMI ze zwierzetami...  (Przeczytany 8949 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasia8989

  • Gość
Odp: co zrobilo TSUNAMI ze zwierzetami...
« Odpowiedź #60 : 2005-06-09, 22:56 »
z tymi rybami to ta ironia coś ci nie wyszła drogi szuwarze;/
jak chcesz z siebie robić głupka to gdzie indziej
Zapisane

szuwar

  • Gość
Odp: co zrobilo TSUNAMI ze zwierzetami...
« Odpowiedź #61 : 2005-06-10, 10:56 »
Zginęly bo tak jest w przyrodzie, codziennie ginie mnóstwo stworzeń i nie ma o czym gadać. Z rybami to nie była ironia tylko żart, nie łapiesz - twoja sprawa. A dolną linijkę (to o głupku) weż jako przykład do mojej  odpowiedzi o emocjach na "Jak ocalić..."
Zapisane

kasia8989

  • Gość
Odp: co zrobilo TSUNAMI ze zwierzetami...
« Odpowiedź #62 : 2005-06-10, 16:33 »
hmmmi tu uważasz że tu mnie emocje poniosły nie nie poniosły tylko też żart wcale nie był śmieszny bo ze śmierci nie powinno się żartować wiesz??I nie wiem co cie tak bawi to że zginęły ryby?? to takie śmieszne jest??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: co zrobilo TSUNAMI ze zwierzetami...
« Odpowiedz #62 : 2005-06-10, 16:33 »

szuwar

  • Gość
Odp: co zrobilo TSUNAMI ze zwierzetami...
« Odpowiedź #63 : 2005-06-13, 10:36 »
Ej nazywasz obcą osobę głupkiem i mówisz że cie emocje nie poniosły. Jak dla mnie to jeszcze gożej. Ryby zginęły, stało się  nie zależnie od czyjejkolwiek woli. Dalej bez komentarza
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: co zrobilo TSUNAMI ze zwierzetami...
« Odpowiedź #64 : 2005-06-13, 17:38 »
Zginęly bo tak jest w przyrodzie, codziennie ginie mnóstwo stworzeń i nie ma o czym gadać.

Szuwar, mam wrażenie, że nie zdajesz sobie sprawy z tego, że jesteś na Forum Miłośników Zwierząt. I nie tylko ten wątek mam na myśli. Czyżbyś zabłądził z Forum Użytkowników Zwierząt? Jeśli takiego nie ma, to może Ty powinieneś je założyć. Tam znajdziesz wdzięcznych słuchaczy.
« Ostatnia zmiana: 2005-06-13, 17:43 autor IBDG »
Zapisane
IBDG Wrocław

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: co zrobilo TSUNAMI ze zwierzetami...
« Odpowiedź #65 : 2005-06-14, 16:05 »
Szuwar, mam wrażenie, że nie zdajesz sobie sprawy z tego, że jeste¶ na Forum Miło¶ników Zwierz±t. I nie tylko ten w±tek mam na my¶li. Czyżby¶ zabł±dził z Forum Użytkowników Zwierz±t? Je¶li takiego nie ma, to może Ty powiniene¶ je założyć. Tam znajdziesz wdzięcznych słuchaczy.
IBDG mam takie same odczucie jak Ty po przeczytaniu postów Szuwara.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

kasia8989

  • Gość
Odp: co zrobilo TSUNAMI ze zwierzetami...
« Odpowiedź #66 : 2005-06-15, 17:41 »
gdzie cie nazwalam głupkiem?? daj cytat prosze. Wiesz przynajmniej mógłbyś nie wkładać twoich słów w moje usta(w tym przypadku palce:P)
dokładnie przedmówcy racje mają:D
Zapisane

szuwar

  • Gość
Odp: co zrobilo TSUNAMI ze zwierzetami...
« Odpowiedź #67 : 2005-06-16, 12:24 »
Kasia
z tymi rybami to ta ironia co¶ ci nie wyszła drogi szuwarze;/
jak chcesz z siebie robić głupka to gdzie indziej
ibdg
A wiesz że mnie interesuje zdanie innych. Ich punkt widzenia. Mam jednak też swój i chętnie o tym dyskutuję. No i miałem wrażenie że to forum, a wygląda jak kółko wzajemnej adoracji. Opozycja wam nie zaszkodzi. Tak jak spojrzenie na świat troche bardziej żeczowo.
Często, a gęsto mówi tu ktos o czyms o czym nie ma pojęcia. MI też się może zdarzyć, tylko ja uznaję że po to jest dyskusja żeby zdobywać wiedzę i poznawac poglądy innych, rozwijać się. Cieszę się jak ktos ma inne zdanie i właśnie dlatego jestem tu. I moze tym się różnimy że ja chcę rozmówców, a wy słuchaczy. 
Zapisane

kasia8989

  • Gość
Odp: co zrobilo TSUNAMI ze zwierzetami...
« Odpowiedź #68 : 2005-06-16, 17:33 »
w tym cutacie nazwałam cie glupkiem?? naucz się czytac ze zrozumieniem drogi szuwarze.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: co zrobilo TSUNAMI ze zwierzetami...
« Odpowiedz #68 : 2005-06-16, 17:33 »

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Odp: co zrobilo TSUNAMI ze zwierzetami...
« Odpowiedź #69 : 2005-06-17, 21:57 »
Ja te fotki dostałam w październiku od znajomej, więc jakim cudem to "ofiary tsunami" z grudnia?  :misst:
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: co zrobilo TSUNAMI ze zwierzetami...
« Odpowiedź #70 : 2005-06-19, 14:15 »
ibdg
A wiesz że mnie interesuje zdanie innych. Ich punkt widzenia. Mam jednak też swój i chętnie o tym dyskutuję. No i miałem wrażenie że to forum, a wygląda jak kółko wzajemnej adoracji. Opozycja wam nie zaszkodzi. Tak jak spojrzenie na świat troche bardziej żeczowo.
Często, a gęsto mówi tu ktos o czyms o czym nie ma pojęcia. MI też się może zdarzyć, tylko ja uznaję że po to jest dyskusja żeby zdobywać wiedzę i poznawac poglądy innych, rozwijać się. Cieszę się jak ktos ma inne zdanie i właśnie dlatego jestem tu. I moze tym się różnimy że ja chcę rozmówców, a wy słuchaczy.

Dyskusja dobra rzecz, nie przeczę. Ale kiedy piszesz  "codziennie ginie mnóstwo stworzeń i nie ma o czym gadać" to raczej dyskusję ucinasz. Dla Ciebie nie ma tematu, a dla nas jest. Dlatego nie wiem, czy akurat to Forum jest dla Ciebie. Głosisz pochwałę naturalnych futer... Tu ludzie walczą z okrucieństwem, a Ty je takim podejściem popierasz. Może jeszcze podasz wegetarianom kilka przepisów na krwisty obiadek? A kółkiem wzajemnej adoracji na pewno nie jesteśmy, w wielu wątkach ścieramy się ostro. Za krótko tu jesteś, aby oceniać.
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 24 zapytaniami.