Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: czy mozna pozostawiac zwierzeta pod drzwiami??  (Przeczytany 967 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kira

  • Gość
.....gdzie  włascicel nie mieszka na stałe(bo mieszka poza warszawą) a w  domu siedzi tylko pijany dzadek  który  nic nie zareaguje
  dodatkowa informacja jest fakt ze jedna osoba  chodzi do 6 podstawówki  druga do 2 gimnazjum czy oni nie powiini pomyslec co sie moze stać z zwierzakiem :roll:  a pozatym dali chomika do małego  polamamnego  transportera :roll:
   jak wy byście zareagowali???
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
czy mozna pozostawiac zwierzeta pod drzwiami??
« Odpowiedź #1 : 2005-02-13, 19:08 »
A moze opisalabys te historie tak, zeby bylo wiadomo, o co chodzi?
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
czy mozna pozostawiac zwierzeta pod drzwiami??
« Odpowiedź #2 : 2005-02-13, 22:39 »
Ja opisze. Użytkownik zwany Sczurka wzioł pod opieke 2 dżungary Kiry i miały być u niej 4 dni. Szczurka zostawila sobie jednego dżugara a drugiego miała oddać Kirze po 4 dniach ale Kira przez  3 tyogdodnie nie odbierała bo  coś jej zawsze wypadało a sie umawialismy z 15 razy. Aż Sczurka nie miala co zrobić Dżungarem bo miała wyjeżdżać na obóz i aktualnie jej nie ma  a jej mama  myślała że Dżugar jest już oddany dawno. Wiec Szczurka poszła ze mną  w sobote do Kiry tam gdzie jej dziadkowie mieszkająi tam gdzie tego dżugarka wtedy trzymala. Poszliśmy do niej bo nie zjawiła sie na spotkaniu. Zadzwoniła do drzwi ipozostawiła dżugara przed drzwiami i odeslziśmy a Kiry Dziadek krzyczał używając przy tym brzydkie słownictwo. A Sczurka zostawiła sobie jednego dżungara od kiry i nie mogła sobie zostawić tego drugiego bo rodzeństwo samiec z samicą mogą kopulować w wieku 2 miesięcy i Sczurka nie chciala dopóścić do tego.


Wiec sie nie dziwcie rekacje Sczurki, a w zoologikach nie chceli przyjąć od niej dżugara a byłem z nią 5 zoologikach.  Przykro że tak sie to wszystko potoczyło ale Szczurka nie mogła sobie zosatwić dżungara i to wina Kiry. Ja go nie mogłem sobie zostawić bo moja mama nie  chce kolejnych zwierząt bo mam juz 10 gryzoni i każda nastepna klatka zajmuje miejsce za po za tym mam już od Kiry dzungara Kochanego Telunia  :). Mam nadzieje że dzidek Kiry zabrał dżungara do domu.
Zapisane

Forum Zwierzaki

czy mozna pozostawiac zwierzeta pod drzwiami??
« Odpowiedz #2 : 2005-02-13, 22:39 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
czy mozna pozostawiac zwierzeta pod drzwiami??
« Odpowiedź #3 : 2005-02-14, 10:54 »
Eh... powiem tylko że można było znaleźć jakieś rozwiązanie bez szkody dla chomasa (jakby co ja zawsze mogę przechować :) ) i żadna strona tu nie jest bez winy... :oops: (wedłóg tego co opisaliście...)
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
czy mozna pozostawiac zwierzeta pod drzwiami??
« Odpowiedź #4 : 2005-02-14, 10:59 »
charon ale ja sie czuje winny mimo że chomiś nie był u mnie, bo nie wiem co sie z nim stało ale z moich przekonań ten chomik napewno jest już u babci Kiry ponieważ Kira musi tam podjeżdżać po to aby nakarmić chomiki i świniaka, szczególnie świniaka bo jak wiecie świnki w domu nie robią sobie zapasów.
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
czy mozna pozostawiac zwierzeta pod drzwiami??
« Odpowiedź #5 : 2005-02-14, 12:28 »
No coz, na pewno zostawienie zwierzaka pod drzwiami to nienajlepszy pomysl, ale rownie poraza nieodpowiedzialnosc Kiry.
Nie wydaje mi sie jednak, zeby byl to temat na ankiete.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 23 zapytaniami.