Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Rzeznia.......  (Przeczytany 7540 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Rzeznia.......
« Odpowiedź #60 : 2005-04-15, 21:00 »
no to do tych danych dorzucę, że przmysł mięsny jest największym odbiorcą antybiotyków...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

kasia8989

  • Gość
Rzeznia.......
« Odpowiedź #61 : 2005-04-15, 21:19 »
a może szyneczki z Constara?? współczuje mięsozercom  ;) sorry nie mogłam sie powstrzymać :lol: naprawde przepraszam.
pyszne i Zdrowe wędliny Constarowe..........
Zapisane

xara

  • Gość
Rzeznia.......
« Odpowiedź #62 : 2005-04-18, 12:48 »
Wiesz Kasia, to nie jest śmieszne... to jest tragedia co oni z nami wszystkimi robią...
takich firm jak Constar jest mnóstwo, a akurat jego złapali,
z warzywami robią podobnie - genetycznie modyfikują, szpikują chemią...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rzeznia.......
« Odpowiedz #62 : 2005-04-18, 12:48 »

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Rzeznia.......
« Odpowiedź #63 : 2005-04-18, 15:31 »
Ja musze powiedzieć że najgorsze jedzenie jest w dużych supremarketach bo jak ktoś chce znajdzie naprawde dobre.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

kasia8989

  • Gość
Rzeznia.......
« Odpowiedź #64 : 2005-04-18, 16:43 »
ale spleśniałego pominora nie odświerzysz a chemii w nim pełno dlatego ja mam swoje
xara to jest bardzo nie śmieszne to jest tragiczne a ten prezesjuż w więzieniu powinien siedzieć
Zapisane

Raven

  • Gość
Odp: Rzeznia.......
« Odpowiedź #65 : 2005-04-22, 20:39 »
Tragiczne, żałosne... To mało powiedziane! To co się działo i dzieje wciąż przekracza ludzkie wyobrażenia!  :|
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Rzeznia.......
« Odpowiedź #66 : 2005-04-24, 14:44 »
Pewna pani kupiła w hipermarkecie kurze nóżki. Zostawiła je w kuchni na stole. Kiedy wróciła, w pomieszczeniu było dość ciemno. Zanim zaświeciła światło, zauważyła, że nóżki... świecą na zielono  :shock:
Zapisane
IBDG Wrocław

kasia8989

  • Gość
Odp: Rzeznia.......
« Odpowiedź #67 : 2005-04-24, 17:23 »
 :shock:no niezle czym oni to smarują że świeci na zielono??
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Rzeznia.......
« Odpowiedź #68 : 2005-04-24, 18:35 »
Nie wiem, płuczą w czymś, żeby nie śmierdziało nieświeżym mięsem. A zestawy na gril, takie na tackach, robią podobno też z psującego się mięsiwa. Dzięki grubej warstwie przypraw nie czuje człowiek smrodku. Kurczaczki z grila to także takie nie pierwszej świeżości. Człowiek nie świnia, wszystko zje...  :essen:
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Rzeznia.......
« Odpowiedz #68 : 2005-04-24, 18:35 »

kasia8989

  • Gość
Odp: Rzeznia.......
« Odpowiedź #69 : 2005-04-24, 19:13 »
dwie rzeczy nie mają granic wszechświat i ludzka głopota jak to Einstein powiedział i w zupełności sie z nim zgadzam bo jakie inne zwierze truje samo siebie :bezsilny:
Zapisane

Raven

  • Gość
Odp: Rzeznia.......
« Odpowiedź #70 : 2005-04-25, 15:39 »
Ale weźmy pod uwagę, że wielu ludzi nie ma pojęcia co tak naprawdę je i nieświadomie się trują... Zanadto ufamy tym "znanym" firmom...
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Rzeznia.......
« Odpowiedź #71 : 2005-04-26, 09:45 »
wielu ludzi nie ma pojęcia ale gro z nich gdy ich uświadomisz mówi "człowiek musi na cos w końcu umrzeć"...
gdzie tu logika?
a jak raka czy inne cholerstwo maja to płacz i lament,, a jeszcze wiekszy gdy to ich dzieci dotyczy, tylko nie myśle, ze na dzisiejszą chorobę dziecka wpływ miało wcześniejsze odżywianie i to nie tylko dziecka ale i rodziców...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Rzeznia.......
« Odpowiedź #72 : 2005-04-27, 21:48 »
Ostatnio chciałam wytłumaczyć koleżance że to co je zabija ją (codziennie chipsy, cola) ale stwierdziła że życie jest jedno i krótkie i ona nie zamierza się ograniczać; woli umrzeć w wieku 30 lat a spróbować wszystkiego...

Nie tylko mięso świeci na zielono, warzywa również :P,[ ja osobiście, mam własny ogródek i własne warzywka bez żadnych chemikalii (rzodkiewka i szczypiorek już urosły, mniam:)) więc i tak nie kupuję w sklepach i dziwię się ludziom którzy to robią :/ ], na przeciwko mojego domu są pola uprawne - warzywa sieje tam facet który potem sprzedaje na pobliskim straganie, o mamo ile on tam tego paskudztwa sypie :o ; aż biało, a ludzie się cieszę że jego wazrywa takie duże i ładne...a przecież wiedzą że tam jest bardzo dużo nawozów... ale cóż..klapki na oczach i nie wytłumaczysz.
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Rzeznia.......
« Odpowiedź #73 : 2005-05-01, 11:36 »
Kiedyś pewien człowiek zobaczył rolnika podlewającego jakieś kalafiory czy inne warzywa, rosnące tuż przy ruchliwej drodze. Zwrócił uwagę, że rośliny hodowane w takim miejscu nie nadają się do jedzenia, na co usłyszał rezolutną odpowiedź " to nie do jedzenia, do jedzenia mam tam dalej, te są na sprzedaż"  :roll:
Zapisane
IBDG Wrocław

Auriedicy_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 239
Odp: Rzeznia.......
« Odpowiedź #74 : 2005-05-02, 19:31 »
Nie ma funduszy na właściwe zabijanie zwierząt. Czy nie ma jakiś lepszych sposobów na ich zabicie? Przecież to jest okrutne. "Nudzi im się" w ogóle co to może znaczyć...sadyści.
Zapisane
...

Forum Zwierzaki

Odp: Rzeznia.......
« Odpowiedz #74 : 2005-05-02, 19:31 »

Wega

  • Gość
Odp: Rzeznia.......
« Odpowiedź #75 : 2005-05-02, 20:39 »
w sumie ktoś te zwierzęta musi zabijać..
dlaczego niby? Nie potrzebujemy mięsa...
Zapisane

kasia8989

  • Gość
Odp: Rzeznia.......
« Odpowiedź #76 : 2005-05-04, 12:44 »
a sama byś nie mogła zabijać?? przeciaż |TY to jesz to Ty powinnaś sobie upowować
Zapisane

Wega

  • Gość
Odp: Rzeznia.......
« Odpowiedź #77 : 2005-05-04, 16:04 »
mówię: nie potrzebujemy mięsa, ale z drugiej strony akceptuję to że ktoś je spożywa... do momentu gdy nie narzuca tego mnie!
Zapisane

kasia8989

  • Gość
Odp: Rzeznia.......
« Odpowiedź #78 : 2005-05-04, 19:13 »
a to ne bylo do Ciebie tylko do tego kto napisal że wkońcu zwierzęta ktoś musi zabijać:P
Zapisane

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Odp: Rzeznia.......
« Odpowiedź #79 : 2005-05-08, 15:49 »
No wiesz Kasiu bo ktoś musi to robić tylko jest pytanie po co i w imię czego...
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

kasia8989

  • Gość
Odp: Rzeznia.......
« Odpowiedź #80 : 2005-05-08, 16:18 »
po to żeby ktoś się narzarł mięcha , poszed do mc donalda i zapchał się chamburgerem....
W imię czego ?? "zdrowego odżywiania" się i zbilansowanej diety z tłuszczami zwierzęcemi
Tak jakby to mięso było niezbędne do życia człowiekowi........ja tylko bym chciała zeby każdy sam sobie zabijał zwierzę które chce zjeść a nie wysługiwać się czimiś rękami...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Rzeznia.......
« Odpowiedz #80 : 2005-05-08, 16:18 »

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Odp: Rzeznia.......
« Odpowiedź #81 : 2005-05-08, 18:28 »
Ale są ludzie tak jak już kiedyś powiedziałem ktuży muszą jeść mięso ze względów zdrowotnych a są tacy co nie muszą ja nie stety należe do tych co muszą.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Raven

  • Gość
Odp: Rzeznia.......
« Odpowiedź #82 : 2005-05-08, 18:39 »
Michał, ale sam zakładasz, że akurat MUSISZ jeść mięso, czy kontaktowałeś się w tej sprawie z lekarzem, miałeś przeprowadzane potrzebne badania?
Zapisane

kasia8989

  • Gość
Odp: Rzeznia.......
« Odpowiedź #83 : 2005-05-08, 21:25 »
No więc co by ci przeszkadzało samemu sobie obiad upolowac tak jak ludzie prehistoryczni??A co ci dlega że nie możesz jeść mięsa??
Ja też mam poważną "wadę" mam bardzo slabe kości i każdy upadek z konia może się zakończyć złamaniem czegoś baaa kość udową mialam pękniętom gdy się na chodniku przewrociłam i 1,5 roku gips , rehabilitacja itd. Mój organizm nie przyswaja tak dobrze jak wasz wapnia. Lekarz powiedział że powinnam jeść chrząstki zwierząt bo w nich jest to co mnie by uratowało przed kruchością kości. W sumie taka osteoporoza od dzieciństwa. Ale 10,5 roku mięsa nie jem i żyje. Wiec jak dla mnie narazie to żadne usprawiadliwienie bo ja też bym tak mogła powiedzieć ale poświęcam duużo więcej czasu na przygotowywanie posiłków a produkty w sklepie to caly dzien wybieram.
Zapisane

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Odp: Rzeznia.......
« Odpowiedź #84 : 2005-05-09, 18:00 »
Tak Raven kontaktowałem się w tej sprawie z lekarzem od dziecka.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.108 sekund z 27 zapytaniami.