Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 7   Do dołu

Autor Wątek: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ  (Przeczytany 11613 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
[ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« : 2005-06-22, 15:36 »
W zwiazku z wieloma sprzecznymi głosami w sprawie wprowadzonej niedawno karmy zarządzam glosowanie na temat jej pozostawienia bądź też usunięcia.

Wyniki ankiety zostaną uwidocznione dopiero po jej zakończeniu, tj.  2005-06-29, o 16:17

Do tego czasu 'Karma' pozostaje wyłączona, jeśli wygra opcja na 'TAK', karma zostanie przywrócona.

Zapraszam do głosowania.

ps. dla tych co nie wiedza co to jest ta karma: Uzytkownicy moga obdarowywac innych uzytkownikow co 24h plusami lub minusami, ktore sa pokazywane jako wskaznik liczbowy umieszczony pod awatarem (np. Karma: +10/-3)
« Ostatnia zmiana: 2005-06-25, 00:44 autor apophis »
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #1 : 2005-06-22, 16:42 »
Nie wiem co mam o tym myslec, ale chyba jestem na tak. Bycmoze jestem masohistka? Jakos mnie nie cieszy mysl ze ludziom sie nie podobaja moje posty, ale to nie powod zebym od razu ta funkcje chciala zlikwidowac... Jest mi przykro, ale jeszcze bardziej zal mi osob ktorych te minusy wrecz "przybijaja" do ziemi... Moim zdaniem powinno byc cos w stylu uzasadnien, bo np ja te moje minusy odbieram jako niechec do mojej osoby i postow przeze mnie pisanych, czuje sie jeszcze gorzej wiedzac ze nie wiem co robie zle :/ To tyle jesli chodzi o moje zdanie.
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #2 : 2005-06-22, 16:52 »
Nie wiem co mam o tym myslec, ale chyba jestem na tak. Bycmoze jestem masohistka? Jakos mnie nie cieszy mysl ze ludziom sie nie podobaja moje posty, ale to nie powod zebym od razu ta funkcje chciala zlikwidowac... Jest mi przykro, ale jeszcze bardziej zal mi osob ktorych te minusy wrecz "przybijaja" do ziemi... Moim zdaniem powinno byc cos w stylu uzasadnien, bo np ja te moje minusy odbieram jako niechec do mojej osoby i postow przeze mnie pisanych, czuje sie jeszcze gorzej wiedzac ze nie wiem co robie zle :/ To tyle jesli chodzi o moje zdanie.

Dokładnie. Ujełaś to w jednej kropli. Pożądnie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedz #2 : 2005-06-22, 16:52 »

kama

  • Gość
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #3 : 2005-06-22, 16:53 »
Tak szczerze to nieczaje o co z tą "karmą" chodzi ale może być
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #4 : 2005-06-22, 16:55 »
Beauty, a ja tak sobie patrze np. na ilosc twoich minusow. i dobija mnie fakt ze nie widzialam ani jednego bzdurnego posta przez ciebie napisanego.. nie chodzi mi konkretnie o ciebie czy kogokolwiek, ale mysle ze troche niesprawiedliwie przyznajemy te punkty.. i dlatego jestem na nie. no dobra, przyznaje - wisi mi to ;)

Miss Lukusia

  • Gość
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #5 : 2005-06-22, 16:58 »
Zdecydowane nie :(
Zapisane

Asiulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 486
  • Jai Guru Deva Om
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #6 : 2005-06-22, 17:00 »
Każdemu nie da się dogodzić ;) Mi ta karma nie przeszkadza, ale jednak ta forma wyrażania swojego zdania nt. drugiej osoby pozostawia wiele do życzenia :) Jeśli karma zniknie albo zostanie to się nie obrażę ;)
Zapisane
Words Are Flowing Out Like Endless Rain Into A Paper Cup
They Slither Wildly As They Slip Away AcrossTheUniverse

Marycha

  • Gość
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #7 : 2005-06-22, 17:07 »
Jak dla mnie ta karma może zostać, jednak tak jak napisała Beauty terror - lepiej by było, zeby były uzasadnienia, dlaczego dostaje tego minusa, lub plusa. No to papa!!!:):)
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #8 : 2005-06-22, 17:07 »
Ja zaglosowalam na nie, ale jesli by do tej karmy dodano uzasadnienia, to by mi sie nawet podobalo. Tzn chodzi mi o cos takiego, ze jakby sie chcialo komus dac plus albo minus to trzeba by bylo swoje zdanie uzasadnic, np. "bzdurny post w kundelomaniakach" (to byl tylko przyklad, ten temat po prostu najszybciej przyszedl mi do glowy bo najczesciej cos w nim pisze ;))
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Forum Zwierzaki

Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedz #8 : 2005-06-22, 17:07 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #9 : 2005-06-22, 17:09 »
MOże byc

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #10 : 2005-06-22, 17:09 »
jak dla mnie karma może  zostać
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

Fredziaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 385
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #11 : 2005-06-22, 17:11 »
Głosowałam na nie, ale może zostać jeżeli byłoby UZASADNIENIE :)
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #12 : 2005-06-22, 17:12 »
Hymmm...nie wiem,głosowałam z apozostaniem karmy,ale jestem objętna ;)
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #13 : 2005-06-22, 17:14 »
Moim zdnaiem niepowino jej byc..jesli ktos uwaza ze cos zle robie niehc mi to powie wprost niz ukrywac sie.. pozatym karma wprowadizla zamieszanie niby nic a juz sa spiecia i zal... jestem stanowczo na nie..
Zapisane

kareena

  • Gość
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #14 : 2005-06-22, 17:14 »
jak dla mnie jest to nieco dziwny pomysl z tą karmą, choc mi to absolutnie nie przeszkadza.. tylko ze nie ma tu zadnych zasad i kazdy to moze interpretowac dowolnie :) konkretnie to chce powiedziec ze nie wiadomo za co sa te minusy - czy za glupie posty, czy moze za ogolną niechec? a moze ot, tak sobie? owszem ciekawie jest wiedziec czy jestesmy lubiani czy nie, moze to dac do myslenia niektorym :) generalnie fajnie by bylo móc uzasadnic swoja decyzje.. zreszta po co tyle gadac - po prostu uwazam tak jak Beauty :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedz #14 : 2005-06-22, 17:14 »

Qaś

  • Gość
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #15 : 2005-06-22, 17:18 »
Karma powinna zostac,ale z uzasadnieniem,choc dalej powinna być anonimowa,bo inaczej było by "ja dam to minus,bo ty dałeś mi " ;)
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #16 : 2005-06-22, 17:33 »
Ja jestem na tak ... Podoba mi się to, dlatego, że forumowicze wyrażają swoje zdanie o konkretnej osobie , i oni w pewnym stopniu decydują o ostrzezeniach itp. ;)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #17 : 2005-06-22, 17:34 »
Zgadzam się z Qaś... bo tak każdy jest odważny i daje minusa bo tak mu się podoba, ma zły dzień czy co... A komuś ten minus wstawiony z powodu złego humoru sprawia przykrość i nie wie o co chodzi... A z kolei odoba która zasługuje na minusa tez nei wie dlaczego i nie może się poprawić...
Zapisane

kwiatek82

  • Gość
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #18 : 2005-06-22, 17:36 »
Jesli o mnie chodzi to moze zostac :0 nawet to fajnie, mi osobiscie nie przeszkadza :)
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #19 : 2005-06-22, 17:40 »
Choć właściwie nie są takie złe te + i - :)
Mam chyba najwięcej plusów [i minusów] na FZ :P
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #20 : 2005-06-22, 17:42 »
Ale musimy wziasc pod uwage, ze Apophis nie moze dodac takiej opcji, bo opcji "uzasadnien" nie ma. Ewent. Mozemy zalozyc topik o plusach/minusach i w nim mowic jakiej osobie dalismy plus/minus i za co... Tylko musialby byc to scisly temat, zadnych postow typu "nie rozumiem, przeciez ten post byl sensowny" ... Aczkolwiek nie wiem czy to by wypalilo ;)
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 2005-06-22, 17:43 autor BEAUTY T3RROR »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedz #20 : 2005-06-22, 17:42 »

iwa

  • Gość
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #21 : 2005-06-22, 17:44 »
 :roll:   Szczerze to naprawdę nie ma to dla mnie znaczenia,więc ta karma może sobie być i może nie być;) Chociaż kojarzy mi się dziwnie :| Z jakąś religią :roll: Hmmm.... A nie z karmą dla psów i kotów, czy innych zwierzaków :;p:
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #22 : 2005-06-22, 17:45 »
ja jestem na tak.
Ale lepiej by bylo, gdyby bylo jakies anonimowe uzasadnienie ;]... jezeli dalo by sie cos takiego zrobic...  :D
Zapisane

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #23 : 2005-06-22, 17:46 »
wiecie może jestem troche dziwna ale gdyby nie ta ankieta wogule bym nie zauwarzyła tej "karmy"
mi to nie przeszkadza.... albo będzie albo nie trudno
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #24 : 2005-06-22, 17:46 »
Jestem za tym,żeby karma została,ale jednak przydałoby się jakieś sensowne tłumaczenie minusów.Ja nie wiem za co mam swojego ;) nie zwracam jednak na to większej uwagi ;)
Beauty temat szybko stałby się okazją do bezsensownych postów aczkolwiek propozycja ciekawa.Tylko czy jak ja napisze otwarcie,że minusa dostaje pani X to zaraz jej koleżanki Y i Z nie dadzą mi minusa,bo "skrzywdziłam" ich koleżankę?wole jednak na PW napisać danej osobie za co daje minusa.
Jakoś inaczej musimy rozwiązać ten problem z minusami :P
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

ssgosiass

  • Gość
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #25 : 2005-06-22, 17:47 »
Ale musimy wziasc pod uwage, ze Apophis nie moze dodac takiej opcji, bo opcji "uzasadnien" nie ma. Ewent. Mozemy zalozyc topik o plusach/minusach i w nim mowic jakiej osobie dalismy plus/minus i za co... Tylko musialby byc to scisly temat, zadnych postow typu "nie rozumiem, przeciez ten post byl sensowny" ... Aczkolwiek nie wiem czy to by wypalilo ;)
pozdrawiam

To jest dobre, tyle ze np. niektórzy mogli by sie mscic, bo by wiedzieli od kogo dostali minusa.
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #26 : 2005-06-22, 17:48 »
Z tym topiciem nie wypali. Nie każdemu będzie się chciało pisać, tak samo ja nie nadążę po każdej osobie, której dam plusa czy minusa lecieć do topicu i to zapisać.
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #27 : 2005-06-22, 17:49 »
Nie ma sensu żeby było uzasadnianie nieanonimowe, bo osoba która dostała minusa będzie siłą rzeczy czuła niechęć do osoby która go wystawiła... I będą spięcia... :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedz #27 : 2005-06-22, 17:49 »

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #28 : 2005-06-22, 17:52 »
A jak dodawać komuś + lub - ?? Uważam, że karma powinna zostać!

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: [ankieta] Wskaźnik karmy na FZ
« Odpowiedź #29 : 2005-06-22, 17:56 »
No wlasnie o tym mowie, ze taki "otwarty" topik moze nie wypalic. Ale posluchajcie: przeciez obok opcji plus/minus jest PW. Czy nie mozemy dac plusa/minusa, a zaraz potem napisac PW? To by ograniczylo bezsensowne plusy/minusy, bo osoby ktore "nie nadazaja z pisaniem PW bo daja za duzo plusow i minusow" :roll: troche by przystopowaly ;) tylko musialaby byc to akcja ogolno-forumowa, tzn robia to wszyscy, albo nikt...

Ines: Przy kazdym forumowiczu, pod obrazkiem masz napisane ile on ma plusow/minusow, a pod plusami i minusami masz opcje plus/minus - klikasz tam, zaleznie od tego czy dajesz + czy - ;)
« Ostatnia zmiana: 2005-06-22, 17:59 autor BEAUTY T3RROR »
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 7   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.153 sekund z 27 zapytaniami.