Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jak przekonac rodzicow...?  (Przeczytany 914 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

glukoza

  • Gość
Jak przekonac rodzicow...?
« : 2005-06-23, 09:02 »
 :help: Jak moge przekonac rodzicow na kupno mojego ukochanego konia? moja kolezanka (wlascicielka konia) stwierdzila, ze moglaby mi ja sprzedac za 5 tys. Znam ja jush 2 latka i bardzo ja kocham! co prawda jest troche mala ale jak jush z niej wyrosne --> zawsze mozna ja wydzierzawic lub dac do jazdy dzieciom z rodziny. Ale co zeby przekonac o tym rodzicow...
ja z ta kobylka super sie rozumiemy "to widac na pierwszy rzut oka" (<-- cytat mojej kolezanki) i bylysmy juz nawet na zawodach razem :] jest to super kobyla... nie rozumiem niektorych --> ktorzy sadza ze jest wredna i nie potrafia sobie z nia poradzic na jezdzie... to jest taki kochany zwierz...
Pomozcie jak moge ich na nia namowic?
Zapisane

Karolas

  • Gość
Odp: Jak przekonac rodzicow...?
« Odpowiedź #1 : 2005-06-23, 09:59 »
Glukoza, chodzi Ci o Czarna? :>
Zapisane

glukoza

  • Gość
Odp: Jak przekonac rodzicow...?
« Odpowiedź #2 : 2005-06-23, 10:17 »
no a jak :D hehe :P Kasix powiedziala ze moge ja kupic... tylko jak przekonac rodzicow... ?!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jak przekonac rodzicow...?
« Odpowiedz #2 : 2005-06-23, 10:17 »

kasia8989

  • Gość
Odp: Jak przekonac rodzicow...?
« Odpowiedź #3 : 2005-06-23, 14:33 »
ale za jush i te inne to bym cie zamordowała :P:P
musisz miec mocne argumenty że to np. sprawi że bedziesz bardziej odpowiedzialna, będziesz maiala zajęcia które nie pozwolą ci się włówczyć , nie bedziesz miała czasu na imprezy(wiesz takie co rodzicow przekonują :P)że zdobedziesz doświadczenie , moze z końmi chcesz wiązać swoją karierę zaowdowa  jako na weterynaż no to tu już masz male praktyki no nie wiem nie mam innych pomysłów:P
karolas kontaktowałam sie dzisiaj z moim tatkiem i nie prowadzi żadnej sprzedaży koni ale jak chcesz to moge dać ci pare przydatnych telefonów i adresow ktore i tak już pewnie znasz.
Zapisane

Karolas

  • Gość
Odp: Jak przekonac rodzicow...?
« Odpowiedź #4 : 2005-06-23, 19:54 »
o Kasia ......   :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Wez mi prosze podaj swoj nr koma lub tel. pod ktorym akutlanie jestes dostepna, bo mam do Ciebie ta wazna sprawe ... Bo wiesz, jutro wysylam siodlo do reklamacji (kurde, wadliwe, 6 miechow pojezdzilam i sie terlica rozjechala) i poszukuje nowego, nawet jesliby mi te nowe odeslali, to i tak chce inne .... A dla Ciebie tez bym premie dala, jakbys pomogla  :wink: Napisz mi prosze na meila (znasz) lub gg (2531216) proooosze  :tuli: :tuli:
Zapisane

Karolas

  • Gość
Odp: Jak przekonac rodzicow...?
« Odpowiedź #5 : 2005-06-23, 19:55 »
o doycztlama towj post do konca, wszelkie adresy AQH znam na pamiec, ale bede chyba jednak sciagac z Kanady, farma pewna, "przetestowana" :)
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
Odp: Jak przekonac rodzicow...?
« Odpowiedź #6 : 2005-06-23, 22:35 »
Glukoza zdajesz sobie sprawe z tego ile rodzice musieliby pracować aby kupić Ci konia ? Potem ile kosztowałoby utrzymanie takiego konia ?
Proponiuje Ci abyś sama sobie na niego zapracowała to przestaniesz pisać głupoty w stylu jak namówic rodziców :-/
Zapisane

kasia8989

  • Gość
Odp: Jak przekonac rodzicow...?
« Odpowiedź #7 : 2005-06-24, 15:30 »
z kadany a jak sie hodowla nazywa bo to może ta z której mysmy mieli pierwsze konie:D:D
eeee telefonu już nie mam a jutro wyjezdzamy trzymać kciuki!!
napisze ci e-mail jak tylko bede na miejscu!!
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Odp: Jak przekonac rodzicow...?
« Odpowiedź #8 : 2005-06-24, 16:30 »
Glukoza, przede wszystkim, zanim  w ogole zaczniesz meczyc rodzicow, zastanow sie na spokojnie i obiektywnie, czy ich stac na taki wydatek. To nie jest tylko kwestia samego zakupu konia, to oznacza cale lata utrzymywania go: koszty pensjonatu, kowala, weterynarza, witamin, roznych konskich kosmetykow i sprzetu, instruktora/trenera, nie mowiac juz o wyjazdach na zawody, jesli bedziesz tego chciala... To kupa forsy.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jak przekonac rodzicow...?
« Odpowiedz #8 : 2005-06-24, 16:30 »

Karolas

  • Gość
Odp: Jak przekonac rodzicow...?
« Odpowiedź #9 : 2005-06-24, 17:30 »
i Wiedzma ma racje :) Moze lepiej zdecydowac sie na dzierzawe?
Zapisane

glukoza

  • Gość
Odp: Jak przekonac rodzicow...?
« Odpowiedź #10 : 2005-06-24, 21:25 »
ale problem tkwi w tym ze oni jej nie chca dac do dzierzawy bo duzo na niej zarabiaja :/ jak juz to tylko moga mi sprzedac :/ eh... ale jush sie pogodzilam z tym faktem :) najwazniejsze ze... ze jest! mam takie szczescie ze to kon kolezanki i moge z nim robic co tylko chce :D
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Jak przekonac rodzicow...?
« Odpowiedź #11 : 2005-07-02, 22:42 »
Poza tym gadałyśmy już o tym no nie Glukozinko?
To bez sensu ;)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 25 zapytaniami.