Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???  (Przeczytany 1371 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Likierka

  • Gość
Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« : 2005-07-09, 20:52 »
 :help: Mam problem! Chciałabym pracować na stadninie, ale tam trzeba mieć swoje szczotki, ogłowie, siodło itd., itp. Nie dostaję kieszonkowego (i nie dostanę), więc nie wiem zupełnie jak uzbierać tą kasę! Jestem w głębokim dołku!!! Proszę, pomóżcie!!! :help:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #1 : 2005-07-09, 21:25 »
eee jak to? nie rozumiem? tzn dadza ci tylko konia do tych jazd? :P
Zapisane

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #2 : 2005-07-09, 21:27 »
co po co osobie pomagającej własny sprzet!!?? to kompletny bezsens!! dziewczyno nawet tam nie idz bo wydaje mi sie że chcą cie wykorzystać!! poprostu szukają frajerów którzy by im kupili sprzęt do koni.. szmer bajer..... ty tam masz pracowac jako pomocnik a nie zaopatrzeniowiec.... szczerze ci radze albo ktoś cie bajeruje albo chce cie naciągnąć.....ja pracuje i urzywam sprzetu właściciela.............. bo dlaczego miałabym do czyichś koni z własnej kieszeni dorzucać........... podejżana sprawa
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedz #2 : 2005-07-09, 21:27 »

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #3 : 2005-07-09, 21:28 »
eee jak to? nie rozumiem? tzn dadza ci tylko konia do tych jazd? :P

Może konia tez będiesz musiała przynieśc swojego? :lol ( przepraszam ale nie mogłem sie powstrzymać ;) )
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #4 : 2005-07-09, 21:35 »
zgadzam sie z Mroczną..
Zapisane

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #5 : 2005-07-09, 21:47 »
BO WIESZ TO DLA MNIE JAKIES BARDZO PODEJRZANE I NA POCZĄTKU PRZEZ MUŚL PRZESZŁY MI TE SAME HASEŁKA CO WAM a  że pomagam w stadninie to mniej więcej wiem o co chodzi..... no może zrozumiałe by było gdyby POWIEDZIELI ZE DOBRZE BY BYLO JAKBYS MIALA WŁASNĄ/E SZCZOTKE/KI... ALE RZEBY CALY RZAD JEŹDZIECKI....................... BO JAK JEST duzo koni i pomocnikow to faktycznie zrozumiałe że właściciel dla karzdego kupować nie bedzie......................... NO ALE BEZ PRZESADY <jak cos to powiec to właścicielowi.. możesz sie na mnie jako koleżanke powołać>


ps . powiedz temu KTOŚOWI że ma pomieszane w głowie i że jak stawia takie warunki to niech sam charuje jak wuł i sam sobie sprzet kupuje!!!!!!!!!!!
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #6 : 2005-07-09, 22:46 »
Mroczna, nie krzycz..

BTW- rozrózniacie pojęcia 'stajnia' i 'stadnina'?
Zapisane

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #7 : 2005-07-10, 08:51 »
no tak ale mowa jest o stadninie  Chciałabym pracować na stadninie      i nie krzycze pozatym jak miałabym krzyczeć skoro pisze a nie mówie...... ;P
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #8 : 2005-07-10, 09:32 »
wedle netykiety pisowania dużymi literami jest krzykiem i powinno się unikać pisania w ten sposób postów

co do sprzętu...jeździec nawet pomagając powinien mieć własny sprzęt ale w znaczeniu - buty (sztybley, oficerki czy tam nawet adidasy), bryczesy, sztylpy - jeśli potrzebne , kask....ale na litość boską nie szczotki dla koni czy uzdę lub siodło, i co, będziesz chodzić z tymi szczotkami i siodłem i uzdą po różnych koniach bo raz na tym raz na tym jeździsz? a co z dopasowaniem siodła indywidualnie do konia?czy nawet wędzidła? bo że ogłowie 2ka będzie pasować na większość to najpewniejsze...radzę wynosić się z takiej stajni lub dowiedzieć się o co dokładnie chodzi i na jakich zasadach to ma być, może mówiąc sprzęt nie chodziło o siodło i uzdę? chociaż szczotki to też gruba przesada...a co z chorobami skóry np? w tym momencie raz dwa przeniesie się z jednego konia na inne

Forum Zwierzaki

Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedz #8 : 2005-07-10, 09:32 »

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #9 : 2005-07-10, 14:32 »
ja nei wiem skad by wziac kase:/ moze pogadaj z rodzicami zeby cus dali? ja tez nie dostaje kiesoznkowego a kase mam:D odkladam sobie:P np ostatnio dostalam 10zl od mojej siorki chlopaka:) na siorki wyplate cos dostane:P trza kombinowac

nie wiecie czy od ilu lat mozna pomagac za nauke jazdy konno? chcialabym tak:D nie dosc ze pomagac przy koniach to jeszcz ejezdizc za to:D p.s. nie umiem jezdzic ani nic wiec musialabym sie pouczyc
Zapisane

Zorba

  • Gość
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #10 : 2005-07-10, 15:10 »
Retriva sądze że nie wchodzi tutaj w rachube ilośc lat ale i dojrzałość psychiczna i wiedza ;) oraz jej zastosowanie ;) To jest indywidualne dla każdej stadniny.Musiałabyś pochodzić i popytać ;)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #11 : 2005-07-10, 15:37 »
Retriva, tak jak napisala Zorba, musisz sie dowiedziec w konkretnej stajni jakie maja wymagania, bo moze byc bardzo roznie.

Natomiast odnosnie problemu Likierki, moge sie tylko podpisac pod tym, co napisano wyzej... Dowiedz sie, o co dokladnie chodzi z tym sprzetem i jesli rzeczywiscie okaze sie, ze maja takie wymagania, jak napisalas, to szybciutko uciekaj i nawet nie mysl o pracy w takim miejscu.
Zapisane

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #12 : 2005-07-10, 17:48 »
ok popytam ale co konkretnie spytac? "przepraszam moge tu pracowac w zamian za nauke" prosto z mostu? jestem niesmiala:/
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #13 : 2005-07-10, 19:33 »
Idz do stajni, znajdz instruktora lub wlasciciela stajni i zapytaj sie, czy w ogole w tej stajni istnieje taka mozliwosc, zeby pomagac i w zamian jezdzic oraz jak to wyglada, na jakich warunkach. Mamy Ci napisac tekst przemowienia? :P
Zapisane

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #14 : 2005-07-10, 19:37 »
Mozecie napisac :D nei no jetstem zbt niesmiala zeby o to spytac :oops:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedz #14 : 2005-07-10, 19:37 »

Wiedźma

  • Gość
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #15 : 2005-07-10, 19:46 »
To sie musisz przelamac.
Zapisane

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #16 : 2005-07-10, 19:52 »
Nie da sie:) dobra sprobuje jak bede szla:D
Zapisane

Essey

  • Gość
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #17 : 2005-07-10, 20:21 »
Ja tylko sprostuję. W stadninie w której chce pracować Likierka wcale nie rządają żeby każdy miał swój sprzęt ;) po prostu sprzęt jest tam, że się tak wyrażę, "trochę" stary i podniszczony i po prostu lepiej mieć swój :] o to chodziło
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #18 : 2005-07-10, 20:30 »
Stary i podniszczony sprzet jest pewnie w wiekszosci polskich stajni rekreacyjnych... Kupowanie w tej sytuacji czegokolwiek ma sens tylko wtedy, gdy ma sie jednego, caly czas tego samego, konia pod opieka. Wtedy mozna (dla wlasnej wygody) kupic wlasny zestaw szczotek... no ale nie siodlo, nie przesadzajmy!!! Chyba, ze ktos ma naprawde nadmiar kasy i nie wie, co z nia zrobic... Ale wtedy sa sposoby, zeby ja lepiej spozytkowac.
Zapisane

Essey

  • Gość
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #19 : 2005-07-11, 09:20 »
Cytuj
tylko wtedy, gdy ma sie jednego, caly czas tego samego, konia pod opieka.

I tak właśnie jest...

Zapisane

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #20 : 2005-07-11, 09:33 »
hej Ess to wy do tej samej stajni co Likierka............... fajnie ....... a co z odwiedzinami w mojej ......  a do jakiej ty teraz jeździsz....... pozdów tam odemie wszystkich
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedz #20 : 2005-07-11, 09:33 »

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #21 : 2005-07-11, 10:46 »
ale ja nie rozumiem jak wlasciciele stajn czy stadniny chca zeby im kupowac rzcezy?! ja bym sie na to nie zgodzila powiedzialabym im prosto z mostu ze bank to ja nie jestem. :]
Zapisane

Likierka

  • Gość
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #22 : 2005-07-11, 13:03 »
Mi chodziło o to, że ja będę miała swego konika pod opiekę!!! Tylko jednego!!! Wy wogóle nie myślicie!!! Nie byłabym taka głupia i nie kupowałabym dla stadniny sprzętu!!!
Zapisane

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #23 : 2005-07-11, 13:12 »
Likierka..... moze popros rodzcow o jakas kase? chocby 40-50 zl. zawsze cos sie przyda. powiedz ze to dla ciebie wzne i odmow przyjmowania pokarmow jesli nie dadza:) i moze popatrz za rozdawaniem uloteq?
Zapisane

Kelpie

  • Gość
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #24 : 2005-07-11, 13:37 »
Likierka, po co krzyczeć :roll:. Z twojej wypowiedzi nie wynikało że będziesz mieć swojego konia do poieki. A ty od razu"nie myślicie" :?
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #25 : 2005-07-11, 14:06 »
likierka czy oby napewno? jednak przystałaś jak widać na to że zasponsorujesz sprzęt dla tego konia którym się opiekujesz bo jednak musisz mieć i własne siodło i szczotki....a czyj jest koń? stajni, jeśli ty kupisz ten sprzęt żeby jeździć na tym "twoim" koniu to kto na tym zaoszczędzi i nie będzie musiał kupować sprzętu dla konia? stajnia, więc wybacz i nie wyskakuj z tekstem że ktoś nie myśli jeśli sama tego do końca nie zrobisz

skąd wziąść kasę? pójść i troszkę popracować, skuteczna metoda

Wiedźma

  • Gość
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #26 : 2005-07-11, 16:18 »
Milo mi, ze w ogole nie mysle. Ty za to, Likierko, nie potrafisz jasno formulowac swoich mysli oraz nie wykazujesz zbytniej kultury i szacunku w stosunku do innych ludzi, a z tym, podobnie jak z brakiem myslenia, czasem ciezko sie zyje :P
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #27 : 2005-07-11, 18:45 »
tyle że wiedźmo z nas tu wszystkich jak na razie nie dość że brakiem kultury to i ubytkami w procesie myślenia popisała się właśnie likierka no ale to nic, to świadczy tylko o niej ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedz #27 : 2005-07-11, 18:45 »

Ruda

  • Gość
Odp: Jak mam zdobyć kasę na szczoty???
« Odpowiedź #28 : 2005-07-14, 13:38 »
ejjjj. no sorry ale ty masz tam pomagać a nie trzymać swojego konia!!! ja pomagam w stajni i korzystam ze szczotrk mojej trenerki, a poza tym ten sprzet kosztuje kupę kasy!!!! przecież do bez sensu.... a uczysz się tam w stajni jeździć????

Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.138 sekund z 27 zapytaniami.