Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Bycie sobą - mieć swój styl.  (Przeczytany 3880 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: Bycie sobą - mieć swój styl.
« Odpowiedź #30 : 2005-10-20, 21:04 »
Madzia nie ma okreslonego stylu, chociaaaz... Wlasciwie to ubieram sie normalnie. Jeansy i jaknajprostrze, najzwyklejsze bluzy rozpinane, pod spodem jaka s krotkim rekawkiem albo z dlugim. Kolory? Czerwony, bordowy, czarny, biały. Czasem jakies koraliki drewniane (innych nie akceptuje :P). Zero pierscionkow, kolczykow, makijazu. Aaa ;-) Zwracam szczegolna uwage na skarpetki ;D
Zapisane

Veronika Van Halen

  • Gość
Odp: Bycie sobą - mieć swój styl.
« Odpowiedź #31 : 2005-10-21, 15:45 »
Mój styl? Trudno powiedzuieć, ogólnie rock'n'rollowy :d
Spodnie- dzwony albo wąskie, bluzki obcisłe, często w biało-czarne poprzeczne paski, skarpetki w wielu dzikich kolorach i wzorkach, długie sztruksowe płaszcze, na nogi - trampki, glant i w lecie cichobiegi lub jezuski.
 Do tego obowiązkowy zestaw - na rękach żemyk czarne i zielone, 2x koraliczki w kolorach reggae (1 cienkie, 1 grube :P ) i jedne koraliki zółto pomarańczowo czerwone :P Na szyi zawsze mój "łańcuszek" wykonany z metalowych łancuszków, któtórymi są przyczepiane metki do różnych części garderoby :lol: na tym wisi kawałek trampka i kawałek glana :lol:
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Bycie sobą - mieć swój styl.
« Odpowiedź #32 : 2005-10-24, 15:02 »
Ja też mam inny styl...nie nosze się modnie tylko tak jak mi pasi,skórzana kurtka,podarte spodnie,a do tego pink bluzka...Lubie się wyśmiewać z niektórych spraw poprzez naszywki i napisy na bluzkach...tak jakoś mam
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Bycie sobą - mieć swój styl.
« Odpowiedz #32 : 2005-10-24, 15:02 »

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Bycie sobą - mieć swój styl.
« Odpowiedź #33 : 2005-10-30, 21:23 »
Mój styl to moje przekleństwo: wojny domowe :lol: i fakt, że ludzie oglądają się za mną na ulicy :P
Mnie odrzucają w wiekszości ubrania, jakie noszą inne dziewczyny (bluzki do pepka, spodnie ciasno opinające tyłek, wybitnie damskie adidasy) i makijaż. Nie maluję się, kocham warkocze (ale z reguły jestem w kucyku, bo nie ma mi kto tych warkoczy robić :P), bluzy (nr 1.z napisem POLSKA), T-shirty (nr 1.z obrazkiem z Beyblade) i męskie spodnie :mrgreen:
W takim zestawie czuję się najlepiej, a że ludzie na mnie dziwnie patrzą- ich problem :lol:
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 23 zapytaniami.