Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Do dołu

Autor Wątek: Wybory Prezydenckie 2005  (Przeczytany 54172 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #210 : 2005-10-20, 20:17 »
Cytuj
Zaintrygowała mnie opinia, że głos na Kaczyńskiego to głos na Radio Maryja i robiona przez liberałów - ale niby nie przez nich tylko przez niewiadomo kogo - opinia, że Kaczynski to synonim Ojca Rydzyka. Takie informacje mają ośmieszyć kandydata wśród tych, którym medialna kampania obłudy w TVN i innych mediach odebrała zdrowy rozsądek. W tym celu wydaje się ulotki i robi strony www min tą na którą natrafiłem sam http://www.netspace.pl/niedaj.jpg

Po obejrzeniu filmu "Nocna zmiana" można stwierdzić ze GŁOS NA drugiego z kandydatów - DONALDA TUSKA to jednoznaczny głos W OBRONIE INTERESÓW STAREJ AGENTURY SB i UB, obecnie wielkich i czystych
biznesmenów, którzy nic nie wymyślając (nie tworząc firm jak Optimus,
Microsoft) zbili w 10 lat fortuny jakich nie zarobiły pokolenia amerykańskich
biznesmenów.

Chętnie bym się dowiedział też z mediów otwarcie o faktach, których nie porusza ani Gazeta Wyborcza ani POLSAT ANI TVN ani TVP

1. W jaki sposób Michnik i reszta stali sie właścicielami Gazety Wyborczej !

2. Czy Solorz na TV POLSAT pożyczął pieniądze z FOZZu i ile, ile ich oddał i
skąd miał dojścia do FOZZu i czy FOZZ służył do pozyczania kasy Polskim
biznesmenom ! FOZZ przypominam to nasze wspólne pieniądze !!!

3. Dlaczego TVN TVP POLSAT i GAZETA WYBORCZA atakuje Radio Maryja ? Chodzi jak wiemy jedynie o to, że te w/w współpracują ze sobą i chcą zniszczyć konkurencję, która nie głosi tych samych poglądów politycznych co oni. Poglądów wybiórczych i zatajania wielkich afer pod płaszczykiem pisania o bzdurach !

Uwazam, że media prywatne współpracują w Polsce ze sobą a nie konkurują - wybierają tylko niektore tematy, a prawdziwych afer nie ruszają. Taki TVN czy Polsat czy GW .... robią programiki o tym jak józek wyłudził z banku 100 000 zł, jak karetka nie przyjechała do chorego, ale nie ruszają prawdziwych afer ! Jak dyrektorzy szpitali celowo zadłużają szpitale by doporowadzić i wymusić ich przejęcie czyli prywatyzacje.

Prywatyzację w której chodzi o wielkie pieniądze TAK TAK pieniądze za najlepsze parcele w centrach miast - parcele warte jedynie w Krakowie blisko 1,6 mld złotych !!!

Ciekawi mnie jak i na co poszły pieniądze FOZZu, w tym tez dlaczego były pozyczane polskim boiznesmenom na takich a nie innych warunkach. Co sfionansowane zostalo z pieniedzy FOZZu, jakie sa fortuny ludzi afery paliwowej, afery dewizowej, alkoholowej i innych ! CI LUDZIE DO DZIS SIEDZA W DOMACH ZA KILKA MLN ZLOTYCH I JEJZDZA PORSCHE
CAYEENE, MERCEDESAMI ML itd

W demokracji ... nie można dopuścić do kliki i zmowy mediów ... a czy
widzieliśmy by TVN atakował TVP albo POLSAT ? Czy GW atakowała POLSAT lub TVN lub TVP ? Czy taka sytuacja, że wszystkie media mówią to samo o polityce nie rodzi waszego zdziwienia ? Skąd się bierze zatem to atakowanie innego medium jakim jest radio maryja ? Przecież funkcjonuje ono na takich samych zasadach co pozostałe. Ma 8 mln słuchaczy a więc bardzo wiele i nie bierze kasy z budżetu, skąd te ataki zatem ?

Budzi moje zdziwienie ten atak i medialna wybiórczośc prywatnych stacji, FASZERUJĄCYCH NAS PSEUDO AFERAMI, A NIE TYKAJĄCYCH PRAWDZIWYCH AFER ! czemu tak jest ocene pozostawiam czytelnikom - polecam tez prześledzić losy FOZZu i tego ilu biznesmenów pozyczało z niego
kase i kto to był może wtedy bedzie wiadomo dlaczego media nie mowia o
aferach i dlaczego sa skłonne robić afery z maleńkich spraw a prawdziwych aferzystów i złodzieji nie ruszać !

Michał Kupiec - kandyduję do Sejmu z listy nr 1 w okręgu Krakowskim
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Wega

  • Gość
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #211 : 2005-10-20, 22:51 »
Grzesiek- bardzo m±drze gadasz. Mam tylko nadzieję, że Polacy zmieni± zdanie i zagłosuj± na Kaczora. On przynjamniej by co¶ zmienil w tej Polsce, nie da sob± pomiatać ani Polsk±. A Tusk to takie tak ciepłe kluchy. Będzie wszystkich całować w stópki i zero walki :/ Chociażby jesli chodzi o ten gaz to ma byc ci±gnięty przez Polske- Kaczor by się nie zgodził na takie warunki. A Tusk? Pewnie jeszcze z bukietem kwiatów by poleciał do nich i dziękował :/ To jest facet taki hmm elastyczny. Dostosuje sie jak mu każ±. A co się jeszcze ostatnio dowiedziałam, przez co ma u mnie kolejengo minusa. Jest niewierz±cy a wzi±ł ¶lub ko¶cielny przed kampani±. Czy to nie jest fałsz? Zrobił to bo społeczeństwo chce mieć "prawego" prezydenta. Dla mnie to jest po prostu człowiek fałszywy a tego nie moge powiedzieć o Kaczyńskim.
Tak? :shock:  "Kaczor" zapewne zamknął by wszystkie centra kultury alternatywnej, przysłowiowo pozamykał gejów i lesbijki w gettach itp. Wszystko w imię tzw. katolickiej "moralności" i tego, że powołaniem kazdej kobiety jest bycie matką. Nawet teraz jeden z moich ulubionych klubów (notabene mekka warszawskich gay & les, i centrum kultury offowej) ma zostać eksmitowany :evil:  Poza tym nie wierzę, aby p. Kaczyński nie przykładał ręki do oskarżenia dziadka p. Tuska o dobrowolną służbę w Wehrmachcie. A wracając do historii Polski i Niemiec: na tych ziemiach za czasów II wojny światowej alternatywy były dwie: Wehrmacht albo śmierć. Co byście wybrali?
Aha- Niemcom za Hitlera wcale się dobrze nie żyło, nie mieli podstawowych wolności obywatelskich. Gwoli ścisłości.

Zwolenników kaczyzmu pozdrawia studentka germanistyki i feministka.
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #212 : 2005-10-20, 23:02 »
Tak mówicie bo media wykreowały Kaczora na tego "be", nietolerancyjnego, kosnerwatywnego. A ciekawe co by mówili o Donaldzie gdyby też był prezydentem Warszawy. Dlaczego niby te wszyskie urbany millery i inne lewicowe osoby głosują na Tuska? Bo on niczego nie ruszy bo się będzie bał. Jest to baaaardzo elastyczny człowiek. Będzie taki jak ludzie chcą, zmieni poglądy tylko po to zeby ludzie na niego głosowali

Wega, tu nie chodzi o to ze dzaidek był w Wehrmachcie bo to dla mnie nie ma znaczenia. Ale Nie wierze zeby Tusk nie wiedzial ze jego dziadek tam był. Po prostu nie wierze. Okłamywał narod polski, że wszyscy z jego rodziny byli "cacy" a tu jednak wyszło na jaw, że kłamał. naprawdę nie sądze ze Ci co byli w Wehrmachcie to od razu "be" ale po rprostu należałoby wspomnieć o tym i tyle.  Niby czemu jest teraz taki spięty? Zero uśmiechu? Facet się zwyczajnie już boi. gdyby był jesczze tydzień to Kaczynski by wygrał  a tak to mzoe byc następne 5 lat ciepłych kluch.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedz #212 : 2005-10-20, 23:02 »

Wega

  • Gość
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #213 : 2005-10-20, 23:15 »
Tak mówimy bo my, Wega, jesteśmy z Warszawy :wink: P. Kaczyński zabronił Parady Równości zezwalając na Paradę Normalności LPRowców i weszpolaków. Zaciekle walczy z feministkami i antyhomofobami wszelkiej maści. Chwali się swoim pozytywnym stosunkiem do KK ( i nie chodzi mi tu o kodeks karny, choc to też ;) ), który naprawdę więcej złego w Polsce wyrządził niż dobrego. Szczyci się poparciem mafii pana Rydzyka itp. itd.
Zacytuję tu  fragment wierszyka znalezionego w Internecie na www.satyryczny.com:
Lechu, to znów człowiek
Jakby starej daty,
Wszystkich chce rozliczać
I wsadzać za kraty.
Po trupach chce bronić
Swych wątpliwych racji
I budować Polskę
Czwartej generacji.


Za plus mogę mu poczytać tylko jedno- przeznaczył 140 000 zł na sterylizację bezdomnych zwierząt w Warszawie- brawo! :D, ale jako prezydent kraju nie będzie miał takiej możliwości. Poza tym uważam, że to co wymieniłam wcześniej (homofobia i kult KK) przeważa szalę na stronę negatywną.

Oczywiście będe głosować na Tuska- "mniejsze zło".

« Ostatnia zmiana: 2005-10-20, 23:19 autor Wega »
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #214 : 2005-10-20, 23:16 »
Jeśli Tuska popierają Kwachu i Wałęsa to to już jest paranoja. Człowiek układów. Będzie wetował ustawy, reformy. Okłamał Polaków.

Wega, oglądasz coś innego niż TVP, POLSAT i TVN? Zapewne wyśmiewasz Radio Maryja, a słyszałaś choćby jedną audycję? Nie chodzi mi o tą po południu gdzie klepią zdrowaśki. Posłuchaj sobie gdzieś, koło 22 - 23 kiedy lecą programy polityczne i oceń.

Zimoludka dzięki tobie nie tracę nadziei, że w Polsce żyją jeszcze normalni ludzie.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #215 : 2005-10-20, 23:18 »
Prezydent musi być baaardzo elastyczny. I taki powinien być każdy polityk. Każdy kto chce reprezentowac wiekszą grupę osób, a nie tylko siebie.
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #216 : 2005-10-20, 23:26 »
Tak mówimy bo my, Wega, jesteśmy z Warszawy :wink: P. Kaczyński zabronił Parady Równości zezwalając na Paradę Normalności LPRowców i weszpolaków.

O biedne pedałki co oni teraz zrobią :(

Zaciekle walczy z feministkami i antyhomofobami wszelkiej maści. Chwali się swoim pozytywnym stosunkiem do KK ( i nie chodzi mi tu o kodeks karny, choc to też ;) ), który naprawdę więcej złego w Polsce wyrządził niż dobrego. Szczyci się poparciem mafii pana

Nie ukrywa tego. Jest szczery, mówi to co myśli, robi to co mówi.


Szczyci się poparciem mafii pana Rydzyka itp. itd.
 

Buuuhahahhaha, a tusk się szczyci poparciem agentury (wałęsa, kwachu, Urban, miler, znacie tych ludzi?) Przykro mi ja nie chcę żyć w UBkistanie.


Zacytuję tu fragment wierszyka znalezionego w Internecie na www.satyryczny.com:
Lechu, to znów człowiek
Jakby starej daty,
Wszystkich chce rozliczać
I wsadzać za kraty.
Po trupach chce bronić
Swych wątpliwych racji
I budować Polskę
Czwartej generacji.
 

Toż to piękny wierszyk! W sam raz dla ludzi na poziomie przedszkolaków, a jak się fajnie rymuje! Można by tu było zarapować!




Data wysłania: 2005-10-20, 23:25
Prezydent musi być baaardzo elastyczny. I taki powinien być każdy polityk. Każdy kto chce reprezentowac wiekszą grupę osób, a nie tylko siebie.


Mysi być elastyczny jak olek, żeby się gibać na wszystkie strony, jak w katyniu.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #217 : 2005-10-20, 23:31 »
Bardzo szanuję naszego Pana Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego :).
A Olek to mój synek. :)
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #218 : 2005-10-20, 23:33 »
Oki...

Mam nadzieję, że Pana Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego postawią przed trybunałem stanu.

Pasuje?

P.S. Olek to był kiedyś mój kotek :]
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Forum Zwierzaki

Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedz #218 : 2005-10-20, 23:33 »

Wega

  • Gość
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #219 : 2005-10-20, 23:36 »
Je¶li Tuska popieraj± Kwachu i Wałęsa to to już jest paranoja. Człowiek układów. Będzie wetował ustawy, reformy. Okłamał Polaków.

Wega, ogl±dasz co¶ innego niż TVP, POLSAT i TVN? Zapewne wy¶miewasz Radio Maryja, a słyszała¶ choćby jedn± audycję? Nie chodzi mi o t± po południu gdzie klepi± zdrowa¶ki. Posłuchaj sobie gdzie¶, koło 22 - 23 kiedy lec± programy polityczne i oceń.

Zimoludka dzięki tobie nie tracę nadziei, że w Polsce żyj± jeszcze normalni ludzie.

Niektóre ustawy aż się proszą o zawetowanie, więc może i dobrze że Tusk będzie je wetował :) Mimo wszystko jest bardziej tolerancyjny i otwarto od Kaczora, co by nie mówić, i nie tak zaciekły w zwalczaniu niewygodnych dla siebie osób i grup osób.

Jeśli o mnie chodzi to oglądam przede wszystkim niemiecką telewizję, a także Discovery i Animal Planet ;) Na 2 ostatnich o panach Kaczorze i Donaldzie nie mówi się wcale, ale z tego co wiem, Niemcy nie przyjęli kaczych rządów w Polsce z entuzjazmem. Pomijając, że dla nich tolerancja osób homoseksualnych jest czymś naturalnym, i istnieje bardzo silny rozdział Kościoła od państwa. Marzenie ściętej głowy... w zacofanej Polsce.
Grzesiek- zrozum wreszcie, że dla mnie wartości katolickie nie są ŻADNYMI wartościami, prawdziwą wartością jest wolność, tolerancja i równouprawnienie. Takiej chciałabym Polski i myślę, że nie tylko ja.
A co do Radia Maryja: nie uważam tej rozgłośni za promującej jakiekolwiek wartości, służy ona jedynie pomnażaniu bogactwa pana Rydzyka (bo księdzem trudno go nazwać). Wolę poczytać "Zadrę". Zać co do TVN nadal czuję do tej stacji niesmak, po tym jak podczas wieczoru wyborczego przerwano Markowi Borowskiemu w pół zdania. Tak się nie robi!

Zimoludka- a ja nie tracę nadziei, że jako kobieta przejdziesz kiedyś na stronę równouprawnienia. :D

Nefra- zgadzam się.

DO GRZEŚKA:
Swoją homofobią i szowinizmem zaczynasz mnie już drażnić! :evil: Pedałki to są przy rowerku, albo przy pianinku, albo w autku, a ludzie o których piszemy to geje i lesbijki albo osoby homoseksualne.
Myślę, ze p. Kaczyński po cichu liczy na katoprawicowy elektorat i dlatego nie ukrywa pewnych rzeczy.
Ty nie chcesz żyć w UBkistanie, a ja w państwie wyznaniowym- kapewu?
Wierszyk mi się bardzo podoba, wejdź sobie na portal i przeczytaj całość :)
A prezydent demokratycznego państwa- tak jak słusznie pisze Nefra- musi być elastyczny. Kropka.
Pana prezydenta Kwaśniewskiego tak jak ona szanuję, uważam że doskonale pełnił swój urząd, oby miał równie godnego następcę, miałam nadzieję że Marka Borowskiego, nie udało się, w takim razie- Donalda Tuska.
Przed Trybunałem Stanu to paru panów z Prawicy by się przydało postawić, ale to już inna historia...
« Ostatnia zmiana: 2005-10-20, 23:38 autor Wega »
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #220 : 2005-10-20, 23:55 »
Niemcy nie przyjęli kaczych rządów w Polsce z entuzjazmem.

Przecież to logiczne Niemcy mają kalkulatory w głowach wiedzą, że jak Kaczor dojdzie do władzy to będzie się domagał odszkodowań. Po drugie będzie twarda polityka zagraniczna, a oni tego nie lubią.

Pomijając, że dla nich tolerancja osób homoseksualnych jest czymś naturalnym, i istnieje bardzo silny rozdział Kościoła od państwa. Marzenie ściętej głowy... w zacofanej Polsce.

Tolerancja zależy od ludzi nie od rządów. Jeżeli 50% popiera Kaczora to znaczy, że nie chcą tolerancji. Ludzi nie zmienisz. Chyba, że zmienisz się sama.

Grzesiek- zrozum wreszcie, że dla mnie wartości katolickie nie są ŻADNYMI wartościami, prawdziwą wartością jest wolność, tolerancja i równouprawnienie. Takiej chciałabym Polski i myślę, że nie tylko ja.

Hmm, a wiesz, że gdyby nie kościół to byś tej wolności nie miała?


A co do Radia Maryja: nie uważam tej rozgłośni za promującej jakiekolwiek wartości,
 

Posłuchaj to pogadamy. Wiara, nadzieja, miłość. :] :lol:

służy ona jedynie pomnażaniu bogactwa pana Rydzyka (bo księdzem trudno go nazwać).

Jak wszystkie inne rozgłośnie służy do pomnażania majątku.

Wolę poczytać "Zadrę".

A ja „Rzeczpospolita kłamców”.

Zać co do TVN nadal czuję do tej stacji niesmak, po tym jak podczas wieczoru wyborczego przerwano Markowi Borowskiemu w pół zdania. Tak się nie robi!
 

A Lepperowi nie przerywają?! Tak się nie robi!

DO GRZEŚKA:
Swoją homofobią i szowinizmem zaczynasz mnie już drażnić! :evil: Pedałki to są przy rowerku, albo przy pianinku, albo w autku, a ludzie o których piszemy to geje i lesbijki albo osoby homoseksualne.

Masz racje nie pedałki, a pedały.

DO GRZEŚKA:
Myślę, ze p. Kaczyński po cichu liczy na katoprawicowy elektorat i dlatego nie ukrywa pewnych rzeczy.

Nie po cichu jak w przypadku Tuska.

Ty nie chcesz żyć w UBkistanie, a ja w państwie wyznaniowym- kapewu?
 

Ej ziomuś, a kto Ci karze żyć?

Wierszyk mi się bardzo podoba, wejdź sobie na portal i przeczytaj całość :)
 

Przykro mi nie chce tym (cenzura) niemądrym ludziom statystyk nabijać.

Pana prezydenta Kwaśniewskiego tak jak ona szanuję, uważam że doskonale pełnił swój urząd, oby miał równie godnego następcę, miałam nadzieję że Marka Borowskiego, nie udało się, w takim razie- Donalda Tuska.
   

No pewnie! Przecież to normalne, że prezydent PR spotyka się z rosyjskim szpiegiem, przyjmuje łapówki. To przecież jest normalne!

Przed Trybunałem Stanu to paru panów z Prawicy by się przydało postawić, ale to już inna historia...

Których, których?   
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Wega

  • Gość
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #221 : 2005-10-21, 00:10 »
Przecież to logiczne Niemcy maj± kalkulatory w głowach wiedz±, że jak Kaczor dojdzie do władzy to będzie się domagał odszkodowań. Po drugie będzie twarda polityka zagraniczna, a oni tego nie lubi±.
Rozumiem, jesteś Niemcem albo germanistą... Pomożesz mi w studiach?

Cytuj
Tolerancja zależy od ludzi nie od rz±dów. Jeżeli 50% popiera Kaczora to znaczy, że nie chc± tolerancji. Ludzi nie zmienisz. Chyba, że zmienisz się sama.
Nie zamierzam się zmieniać (szkoda, nie?) A ludzi także udaje się zmienić- vide przekonywanie do wegetarianizmu czy adopcji zwierząt ze schroniska- przykłady z mojego życia.

Cytuj
Hmm, a wiesz, że gdyby nie ko¶ciół to by¶ tej wolno¶ci nie miała?
Taaaaaa? Rozumiem, że nie było inkwizycji, indeksu ksiąg zakazanych, krucjaty dziecięcej, że Kościół jest świętszy od samego Boga?

Cytuj
Posłuchaj to pogadamy. Wiara, nadzieja, miło¶ć. :] :lol:
Sam nie wierzysz w to, co piszesz.

Cytuj
Jak wszystkie inne rozgło¶nie służy do pomnażania maj±tku.
Ale szefowie innych rozgłośni nie określają ich jako ideologiczne, i nie ślubowali ubóstwa.
Cytuj
A ja „Rzeczpospolita kłamców”.
Każdy czyta to co lubi.

Cytuj
A Lepperowi nie przerywaj±?! Tak się nie robi!
Też przerywają, ale Kaczorowi nie przerywają. Tuskowi gwoli ścisłości też nie.
Cytuj
Masz racje nie pedałki, a pedały.
pedały są przy rowerach, pianinach, fortepianach, w samochodach itp. a w społeczeństwie- osoby homoseksualne= geje i lesbijki. Mam zacząć mówić o Tobie hetero-cholero albo coś w tym stylu? Miłoby Ci było? Mogę zacząć.
Cytuj
Nie po cichu jak w przypadku Tuska.
Nie rozumiem, a- juz rozumiem: za wszelką cenę szukasz haka na Tuska.
Cytuj
Ej ziomu¶, a kto Ci karze żyć?
Mam isć do gazu czy na Madagaskar? Jakoś mi się to dziwnie z Niemcami po 1933 kojarzy...
Cytuj
Przykro mi nie chce tym (cenzura) niem±drym ludziom statystyk nabijać.
Nikt Ci nie każe.
   
Cytuj
No pewnie! Przecież to normalne, że prezydent PR spotyka się z rosyjskim szpiegiem, przyjmuje łapówki. To przecież jest normalne!
Nic takiego mu nie udowodniono, za wytwory wyobraźni prawicowców odpowiadał przecież nie będzie.
Cytuj
Których, których?   

Wszystkich razem i każdego z osobna ;) Co najmniej 4 czołowych polityków LPR, a pewnie nie tylko.
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #222 : 2005-10-21, 00:27 »
Rozumiem, jesteś Niemcem albo germanistą... Pomożesz mi w studiach?
 

Źle rozumiesz i to nie tylko w tym przypadku.

Nie zamierzam się zmieniać (szkoda, nie?)

A czy ktoś Ci karze się zmieniać?

Taaaaaa? Rozumiem, że nie było inkwizycji, indeksu ksiąg zakazanych, krucjaty dziecięcej, że Kościół jest świętszy od samego Boga?

Nie mogła byś wyjść z domu po 22. To by było dopiero ograniczenie twojej wolności.

Sam nie wierzysz w to, co piszesz.
 

Bo nie jestem katolikiem.

Też przerywają, ale Kaczorowi nie przerywają. Tuskowi gwoli ścisłości też nie

Przerywają, ale sobie na to nie pozwala.

Mam zacząć mówić o Tobie hetero-cholero albo coś w tym stylu? Miłoby Ci było? Mogę zacząć.

Bardzo proszę ja się tego nie wstydzę. :]

Nie rozumiem, a- juz rozumiem: za wszelką cenę szukasz haka na Tuska.

O brawo! Zrozumiałaś!

Mam isć do gazu czy na Madagaskar? Jakoś mi się to dziwnie z Niemcami po 1933 kojarzy...Nikt Ci nie każe.

Nie pytam gdzie tylko kto. Iść sobie możesz gdzie chcesz polecam Madagaskar. :]

   Nic takiego mu nie udowodniono, za wytwory wyobraźni prawicowców odpowiadał przecież nie będzie.

Jak to mu nie udowodniono?! Plują na niego, a on mówi, że deszcz pada. Już nawet nie chce mówić o marszałku sejmu. Uwierz, odpowiedzą za to co zrobili. Życie na ziemi jest przecież takie krótkie.

Wszystkich razem i każdego z osobna ;) Co najmniej 4 czołowych polityków LPR, a pewnie nie tylko.

Buuuhahahaha, komu? Jakie byś zarzuty postawiła?
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #223 : 2005-10-21, 00:32 »
No pewnie! Przecież to normalne, że prezydent PR spotyka się z rosyjskim szpiegiem, przyjmuje łapówki. To przecież jest normalne!

w tym watku już się wypowiadałam, więc nie będę powtarzac, tylko przypomnę własne zdanie...http://www.zwierzaki.org/index.php/topic,24718.msg707172.html#msg707172

a tu jest np. głos i poglądy jedej ze słuchaczek Radia co nie ma twarzy tylko.... 

 http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,14425724,40641759,1798037,0,forum.html
« Ostatnia zmiana: 2005-10-21, 00:43 autor Nefra »
Zapisane

Wega

  • Gość
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #224 : 2005-10-21, 00:47 »
¬le rozumiesz i to nie tylko w tym przypadku.
Celowo postawiłam to pytanie, gdyż w przeciwieństwie do Ciebie znam Niemcy i wiem, jak się zachowują Niemcy.
Cytuj
A czy kto¶ Ci karze się zmieniać?
Myślę, że dla katolików i innych fanatyków jestem ze swoimi poglądami bnardzo niewygodna. I dobrze!
Cytuj
Nie mogła by¶ wyj¶ć z domu po 22. To by było dopiero ograniczenie twojej wolno¶ci.
NIe rozumiem... POmijając że raczej o tej porze nioe wychodzę to... co ma KOściół kat. do godziny policyjnej? Swoją drogą nadal wyjście z domu po 22 w dużym mieście jest bardzo niebezpieczne.
Cytuj
Bo nie jestem katolikiem.
Tu mnie zaskoczyłeś. :)
Cytuj
Przerywaj±, ale sobie na to nie pozwala.
Lepper też sobie nie pozwala, i co? JUż go lubisz?
Cytuj
Bardzo proszę ja się tego nie wstydzę. :]
A ja chciałabym, aby NIKT nie musiał wstydzić się, jakiej jest orientacji seksualnej.
Cytuj
O brawo! Zrozumiała¶!
Zrozumiałam i nie pochwalam. Btw. trochę szacunku, nie tylko do Tuska, ale także do własnych rozmówców! :evil:
Cytuj
Nie pytam gdzie tylko kto. I¶ć sobie możesz gdzie chcesz polecam Madagaskar. :]
A Ty wróć do żłobka, bo zachowujesz się jak małe dziecko! Swoją drogą wcale nie zamierzam się wynosić, żeby nadal być solą w oku taim jak Ty... szowinisto.
Cytuj
Jak to mu nie udowodniono?! Pluj± na niego, a on mówi, że deszcz pada. Już nawet nie chce mówić o marszałku sejmu. Uwierz, odpowiedz± za to co zrobili. Życie na ziemi jest przecież takie krótkie.
Ja mam nadzieję, że Giertychowie, Wierzejski i inni ich pokroju, a także ci którzy np. odmówili legalnej aborcji bądź przepisania pigułek antykoncepcyjnych odpowiedzą za to, co robią i co zrobili. Tu, na ziemi.
Cytuj
Buuuhahahaha, komu? Jakie by¶ zarzuty postawiła?

Buahahahahaha, tym co powiedziałam wyżej. Postawiłabym zarzut działania na szkodę społeczeństwa, podżegania do nienawiście etc.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedz #224 : 2005-10-21, 00:47 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #225 : 2005-10-21, 01:41 »
to ja proponuję w międzyczasie sporów proponuje jedną kolejeczkę 8) aby nam się lżej dyskutowało


Ooo...zobaczcie: http://www.wm.pl/kaczki/
« Ostatnia zmiana: 2005-10-21, 18:16 autor Nefra »
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #226 : 2005-10-21, 19:13 »
Skoro Kaczyński jest takim katolikiem, to dlaczego był za wprowadzeniem kary śmierci?

na szczęście jeszcze troche i to wszystko się skończy.

P.s. nie wiem czy zauważyliście, że Kaczyński każde zdanie rozpoczyna od "powiem jedno ..."
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #227 : 2005-10-21, 19:20 »
 mhm... alez dyskusja... brak tolerancji , itp..itd.. .
 Zaskoczę sama siebie, również i Was  . idę na Wybory..  I głosuję na TUSkA>>
 A powiem jedno, czyż KOściół nie każe NAM KOCHAĆ WROGA SWEGO?? Grzegorzu?? ok,ok  bez  żadnych podtekstów, obrazliwych słów . Nie ma sensu tracić energię ,który jest lepszy i jakie złota jaja obiecuje..  trzeba wybrać jednego ..
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #228 : 2005-10-21, 19:22 »
powiem jedno (:lol:) ja tyż marioka, ja tyż ;)
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #229 : 2005-10-21, 19:45 »
Oj, cos w temacie nie jestem :P (czytaj dawno sie tu nie odzywalam). Ciekawe czy z tymi kaczkami to prawdziwe dane :|
A to "powiem jedno"  na wczorajszej debacie w TV mnie dobijało :lol:
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #230 : 2005-10-22, 20:26 »
Miałam dzisiaj spotkanie z dawnymi szkolnymi koleżankami. Wszystkie trzy głosują jutro na Tuska. Mam nadzieję, że ich mężowie także, choć zapomniałam o to spytać. Zaskoczyła mnie Ala, bo spodziewałam się, że jako głęboko wierząca, wybierze Kaczyńskiego. Ale nie... Ucieszyłam się!  :)
Lepper przehandlował głosy swego elektoratu Kaczyńskiemu i teraz Kaczor mówi "Balcerowicz musi odejść". Pewnie facet ma obiecane spełnienie nie tylko tego marzenia... Mam nadzieję, że więcej głosów Kaczyński przez to straci niż zyska. Poparcie Leppera to przecież nie powód do dumy  :roll: 
Nie tylko to "powiem jedno" jest denerwujące. Mnie wkurzył solidnie, kiedy podczas jednej z debat stwierdził, że wie o Tusku rzeczy, które nie spodobały by się wyborcom, ale o nich nie powie. Albo się mówi, albo trzyma język za zębami. Tak przynajmniej powinien postąpić dorosły człowiek i kandydat na prezydenta. Mam nadzieję, że jutro skończy się sen o prezydenturze faceta o zachowaniu i wyglądzie przedwcześnie postarzałego przedszkolaka. 
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedz #230 : 2005-10-22, 20:26 »

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #231 : 2005-10-22, 20:42 »
IBDG tez mam nadzieje ze nadzieje kaczki na prezydenture skoncza sie jutro ;) Ale ostatnie sondaze byly mocno niepokojace :|
Denerwuje mnie tez u Kaczynskiego to, ze wlasciwie nie mozna mu zaufac, bo ciagle zmienia zdanie "pod publiczke". Swiadczy o tym chociazby nagla zmiana kandydata na premiera, czy tez to ze w pewien sposob kupil sobie glosy wyborcow Leppera.
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #232 : 2005-10-22, 21:01 »
Tarunia, robi co może, żeby dogonić Tuska. Wyprawa szlakiem papieskich wędrówek to też nic innego niż przymilanie się katolickim wyborcom. Na szczęście nie wszyscy są tacy naiwni, aby wierzyć, że chodzenie śladami Papieża świadczy o czymkolwiek. Chyba tylko o skłonności do tanich chwytów. A zmiana kandydata na premiera jest tylko pozorna. Marcinkiewicz to fasada, za którą czai się następny Kaczor...
Zapisane
IBDG Wrocław

Wega

  • Gość
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #233 : 2005-10-22, 21:07 »
Mam nadzieję, że kto wygra?- napisałam już wcześniej. Ze względu na ciszę wyborczą odpowiem Wam po zakończeniu głosowania. ;)
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #234 : 2005-10-23, 20:38 »
No narazie Lechu górą i oby tak pozostało ufff...

Cytuj
czy tez to ze w pewien sposob kupil sobie glosy wyborcow Leppera.

A Tusk Wałęsy - żaden z nich nie jest święty..
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #235 : 2005-10-23, 20:45 »
A tusk urbana i milera!
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #236 : 2005-10-23, 20:48 »
żaden z nich nie jest święty..

Ale jeden jest świętoszkowaty, a drugi nie.
Cóż, będziemy mieli takiego prezydenta, na jakiego zasłużyliśmy... I prezydentową też!

Zapisane
IBDG Wrocław

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #237 : 2005-10-23, 20:48 »
Po drugie nie ma co sie podniecać, dopiero jutro się dowiemy kto wygrał.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Forum Zwierzaki

Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedz #237 : 2005-10-23, 20:48 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #238 : 2005-10-23, 20:51 »
Podniecać nie, ale smucić i obawiać. Następne lata bylejakości przed nami.
Zapisane
IBDG Wrocław

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #239 : 2005-10-23, 20:54 »
I Kaczyński ma przewagę :))))
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.179 sekund z 28 zapytaniami.