Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kłopotliwe szczekanie  (Przeczytany 2207 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

@SiK113

  • Gość
Kłopotliwe szczekanie
« : 2005-09-25, 18:31 »
Więc tak: mam pewnien problem. Od dwóch dni mam w domu pieska rasy sznaucer mini!!...mam także kota i gdy ten sznaucerek zobaczy kota zaczyna nie niego szczekać i warczeć i popędza kota!!...Co z tym zrobić?? czy to złe?? mogą sie nie polubić??


Data wysłania: 2005-09-25, 17:40
Proszę o odpowiedź!!... :|


Data wysłania: 2005-09-25, 18:23
Bie nie wiem co robić!!...:cry:
« Ostatnia zmiana: 2005-09-25, 18:41 autor @SiK113 »
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kłopotliwe szczekanie
« Odpowiedź #1 : 2005-09-25, 18:34 »
a sznaucerek ile ma? to szczeniak?
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

@SiK113

  • Gość
Odp: Kłopotliwe szczekanie
« Odpowiedź #2 : 2005-09-25, 18:38 »
Tak to szczeniak...u mnie jest dopiero drugi dzień...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kłopotliwe szczekanie
« Odpowiedz #2 : 2005-09-25, 18:38 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kłopotliwe szczekanie
« Odpowiedź #3 : 2005-09-25, 18:42 »
Powinno się wszystko ułożyć... Jak na razie nie wie czym dokładnie jest kot, szczekną na niego, kot uciekł więc pewnie  stwierdził,że tak robić to jest niezła frajda ;) Nie należy teraz zbytnio ingerować w stosunki między zwierzakami - niech same ustalą co i jak - Jeśli psina pozwoli sobie za dużo to prawdopodobnie dostanie po nosie i następnym razem się zastanowi ;)  (ale jakąś kontrolę nad tym co sie dzieje mieć trzeba) . Duuużo cierpliwości jest wskazane
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Nanami

  • Gość
Zapisane

@SiK113

  • Gość
Odp: Kłopotliwe szczekanie
« Odpowiedź #5 : 2005-09-25, 20:04 »
A co myslicie o tym jak zostana w poniedziałek same na około 4 godziny??...może sie coś "nieciekawego" stać?? :?

Fatty dziekuje za rady :tuli:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Kłopotliwe szczekanie
« Odpowiedź #6 : 2005-09-25, 20:09 »
Pies niedługo się przekona, że jak się kotu podpadnie, to ten da po nosie... :) To normale, że szczeniaki chcą się bawić z kotami, a te ustawiają je do pionu...
Zapisane

@SiK113

  • Gość
Odp: Kłopotliwe szczekanie
« Odpowiedź #7 : 2005-09-25, 20:15 »
Ale wszystko będzie OK nie??...
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kłopotliwe szczekanie
« Odpowiedź #8 : 2005-09-25, 20:55 »
Tak, na pewno się ułoży.  Psina na razie jest niesforna, to kicia ją ustawi ;) Możliwe,że za niedługo będziesz sobie patrzec jak zwierzaki razem się bawią, albo jak wtulone w siebie spią :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kłopotliwe szczekanie
« Odpowiedz #8 : 2005-09-25, 20:55 »

Nanami

  • Gość
Odp: Kłopotliwe szczekanie
« Odpowiedź #9 : 2005-09-25, 22:06 »
Nie zostawiaj ich jednak samych! Szczeniak moze niezlą rozwałke zrobic w całym domu, moze tez sie zagalopowac i zebrac od kota po oczach albo nosie pazurami i wtedy mnóstwo krwi sie moze polac, a moze nawet oslepnac, wiec nie zostawiajcie ich bez nadzoru jeszcze.
Zapisane

wesciara

  • Gość
Odp: Kłopotliwe szczekanie
« Odpowiedź #10 : 2005-09-26, 15:06 »
Ja miałam ten sam problem :mrgreen: jak moja sunia do nas trafiła to za każdym razem gdy pojawił sie kot od razu szczekała i goniła za nim  :| teraz szczeniak ma już 6 miesięcy, mieszka u nas około 4m-cy i raczej nie gania już za kotem. Może czsami zdarzy jej sie szczeknąć jak kot siedzi na fotelu, ale przekonała sie, że gdy tylko podejdzie do kota może to sie dla niej źle skończyć  :P wydaje mi sie że już sie ze sobą zapoznały i są może nie przyjaciółkami, ale na pewno koleżankami  :P
Zapisane

Kasia i CTR

  • Gość
Odp: Kłopotliwe szczekanie
« Odpowiedź #11 : 2005-10-06, 21:56 »
Twoja sznaucerka na pewno sie tego odzwyczaji /kot juz sie nia zajmie /czyt. ustawi ja//.
Jednak narazie nie zostawiaj ich 'sam na sam ' w domku.
Zobaczysz, ze wszystko sie ulozy- bedzie OK!

Pozdrawiam!
Zapisane

Fido

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 350
Odp: Kłopotliwe szczekanie
« Odpowiedź #12 : 2005-10-08, 09:24 »
Wszystko będzie okej tym bardziej że sznaucery zwykle lubią koty ;)
Ja za to przyniosłem do domu suke 1 roczną ze schroniska i mam kota i nic tylko mój kot przez 2 tygodnie na psa sie rzucał i odwrotnie ale wszystko po tych 2 tygodniach ucichło jak już Twój szczeniak przestanie obszczekiwać kota bo napewno sięgo boi tym bardziej że to miniaturka i szczenie to nie jeden kot mógł by mu zrobić krzywde więc szczekanie to obrona a później jak już siędo siebie przyzwyczają to dopiero będziesz miała gonitwy :P dla zabawy :P i nie dziw sięjak Twój sznaucer podpatrz chodzenie kota po stole albo szafkach ;) bo szczeniaki uczą się od starszych zwierząt.
Zapisane

shogomad

  • Gość
Odp: Kłopotliwe szczekanie
« Odpowiedź #13 : 2005-10-10, 09:30 »
Musisz poprostu je do siebie przyzwyczaić. Zblizać je do siebie po woli i jak np -pies zacznie szczekać to daj mu klapsa w tyłek i tak rób i sie w końcu polubią. Napewno:) :)
Zapisane

bronczyk

  • *
  • Wiadomości: 108
Odp: Kłopotliwe szczekanie
« Odpowiedź #14 : 2006-03-15, 21:40 »
Zwierzątka się do siebie przyzwyczają.Nie ingerujcie za bardzo w ich rozgrywki(chyba że będzie bardzo groźnie to można rozgonić towarzystwo spryskiwaczem do kwiatków).One ustalą sobie swoje zasady.Jeden z moich psów nie lubi naszego kota.Omijają się i udają,że się nie widzą.Pies po psiemu powiedział kotu co myśli.Kot odpowiedział po kociemu,że on nie będzie się tym przejmował.Od ośmiu lat są w jednym mieszkaniu i zostają same.Nigdy nie zrobiły sobie krzywdy,więc myślę,że i z twoimi zwierzątkami będzie podobnie.A szczeniaczek szczekając na kota być może dodaje sobie odwagi.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kłopotliwe szczekanie
« Odpowiedz #14 : 2006-03-15, 21:40 »

kate8828

  • Gość
Odp: Kłopotliwe szczekanie
« Odpowiedź #15 : 2006-03-19, 11:10 »
Ja tez mam w domu psa i kota, z tym że u mnie był mały kot a starszy pies. Kiedy brałam kotke to hodowca powiedział że jeżeLi jest mały kot a starszy pies to nie ma problemu natomiast jeżeLi jest starszy kot to już jest wiekszy ale zazwyczaj także do ułożenia. One sobie same ustala kto jest silniejszy w stadzie......Tylko jak napisali moi poprzednicy nie wolno ingerowac w to co oni robia bo możesz im zrobic jeszcze wieksza krzywde no chyba że byłaby to jakas krwawa walka ale to raczej mało prawdopodobne.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 26 zapytaniami.