Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Sklepy internetowe - które to płapka, a które prawdziwe?  (Przeczytany 1524 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

esc

  • Gość
Czy dobrze traktowany jest klient w powyższych sklepach? Przekonamy się!
Zapisane

aneta_117

  • Gość
Ja jak dotą zamawiałam w TROPIKU i mogę polecić ten sklep :)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Ja zamówiłam jak na razie w Aszti i było ok. Dlaczego tam? Bo koszt przesyłki jest według poczty polskiej... W Karusku to za byle co płaci się 11 zł za przesyłkę... (w Aszti dałam połowę mniej)... Co dziwne jak Karusek wystawia na Allegro to cena produktu rośnie, a przesyłki maleje do normalnej kwoty... Hmm...
Zapisane

Forum Zwierzaki

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Polecam Animalia - moja kumpela zamawiała sprzęty dla królika i wszystko jaknajbardziej sie zgadzało z opisem.
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Ja zamówiłam jak na razie w Aszti i było ok. Dlaczego tam? Bo koszt przesyłki jest według poczty polskiej... W Karusku to za byle co płaci się 11 zł za przesyłkę... (w Aszti dałam połowę mniej)... Co dziwne jak Karusek wystawia na Allegro to cena produktu rośnie, a przesyłki maleje do normalnej kwoty... Hmm...
Ja tez zawsze zamawiam w Aszti, bo mieszkam na terenie Gdańska wiec dostawa gratis. Bardo polecam :D Mam juz nawet 5 % znizki, stały klient ;P
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Zamówiłam w "Matwet" Arthroflex dla jamnika mamy. Czekaliśmy kilka dni, już podejrzewaliśmy przekręt, ale wszystki ok. Jamniczek dostał syrop zapakowany w prezentową torebkę, tylko jego imienia na karteczce brakowało... ;d
Zapisane
IBDG Wrocław

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Ja od samego początku kupuje w KrakVet i polecam ten sklep ;d koszt przesyłki to ok. 10zł, a powyżej 99zł na terenie całej Polski, koszt przesyłki gratis ;) Zawsze otrzymuje przesyłke dzień po złożeniu zamówienia.

A odradzam psiraj.pl czekałam na przesyłke 3 tygodnie i sie niedoczekałam, chociaż ten sklep znajduje sie na terenie Krakowa, czyli ok. 15km od mojego domu... Ciągle dzwonili i tłumaczyli sie że jedno auto w zaspe wpadło, drugie auto jakimś cudem sie zepsuło, a innego auta już nie mają, więc wysłali mi przesylke pocztą polską, ale już tata był tak wściekły i w tym samym dniu co przyszła przesyłka (15kg karmy i ubranko ortalionowe na mrozy) to tata kupił 18kg royala. Oczywiście zrezygnowałam z tamtej paczki, ponieważ miałam do tego prawo przez wzlekanie sklepu.
Zapisane

kasja

  • Gość
Polecam Aszti, ja mam blisko, więc towar jest u mnie następnego dnia i dostają kasę do ręki...
Zapisane

Zwierzakomanka

  • Gość
Ja zamawiałam w Animalii, a teraz przymierzam się do Krak-vet'u- niższe ceny, niższy koszt przesyłki mili ludzie. Płacisz 99zł -przesyłka gratis. W Animalia.pl po zapłaceniu 300zł nie płacisz za przesyłkę. Różnice widać :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 25 zapytaniami.