Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: małe szczurki  (Przeczytany 3228 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

animal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 11
małe szczurki
« : 2009-02-28, 09:55 »
Mam szczurka, właściwie szczurkę :) , i chcę żeby miała małe, ale nie wiem w jakim wieku musi być, żeby mogła mieć małe i do jakiego wieku. Jednak nie mam chłopczyka i nie wiem gdzie mogłabym ją dopuścić.

Post Merge: 2009-02-28, 11:02
I jeszcze chciałabym się zapytać ile szczurek chodzi w ciąży.
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: małe szczurki
« Odpowiedź #1 : 2009-02-28, 11:29 »
Oj, zostaniesz zgnojona z góry na dół.
Ale zanim ktoś to zrobi, chciałabym cię uświadomic, że tysiące szczurków nie ma domów, gdy już ją rozmnożysz, to co zrobisz? Oddasz je? Skąd będziesz miała gwarancję że nie pójdą na karmówkę?
Rozmnażać powinno się tylko szczurki rasowe.
Nie bądź egoistką, która dla własnej przyjemności przyczyni się do cierpienia zwierząt.
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

animal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 11
Odp: małe szczurki
« Odpowiedź #2 : 2009-02-28, 12:18 »
Mam tego świadomość, jednak mam kilku chętnych, znajomych, dlatego  chcę się jeszcze zapytać ile ona może mieć średnio małych.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: małe szczurki
« Odpowiedz #2 : 2009-02-28, 12:18 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: małe szczurki
« Odpowiedź #3 : 2009-02-28, 12:40 »
Mam tego świadomość, jednak mam kilku chętnych, znajomych
skoro masz tego świadomość to zaproponuj im może adopcję - na szczurzych forach jest mnóstwo ogłoszeń o szczurach do wzięcia z całej Polski, w różnym wieku, wszystkie 3 płcie ;p , różne umaszczenia.
A tak w ogóle wiesz co Twoja szczurka ma w genach? Znasz jej przodków kilka pokoleń wstecz i wiesz z pewnością, że nigdy nie dopadły ich nowotwory? Chyba nie. Skłonność do nowotworów siedzi w genach, szczurzyca z pewnością to swoim dzieciom przekaże - warto powodować do przyjścia na świat tak obciążone zwierzaki?
  Po co dokładać do tego kolejne szczurki z własnego "widzimisię"? Dla zabawy? Ale to przecież istota żywa jest a nie zabawka made in china na baterie paluszki.



Średnio młodych jest ok 8-10, często więcej.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: małe szczurki
« Odpowiedź #4 : 2009-02-28, 13:18 »
Średnio młodych jest ok 8-10, często więcej.
Powiedziałabym nawet, że zazwyczaj jest powyżej 10. Masz chętnych na 15 młodych? Pieniądze na odchowanie takiej gromady? (a jedzenia i ściółka idą kilogramy, nie wystarczy karma na wage ani zwykłe trociny) Na odpowiednie wyżywienie matki? Na ewentualną cesarke w razie komplikacji porodowych? Dwie olbrzymie klatki + jedną niską na początkowy odchów młodych?
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: małe szczurki
« Odpowiedź #5 : 2009-02-28, 14:23 »
Nic dodać, nic ująć...

Zaadoptuj szczurci koleżankę po prostu; zamiast zamęczać ją ciążą i odchowem młodych - uszczęśliwisz towarzystwem. Towarzystwem drugiej samiczki lub kastrata, oczywiście.
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 23 zapytaniami.