Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: siku siku ;)  (Przeczytany 1759 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kazuja

  • Gość
siku siku ;)
« : 2003-07-18, 14:29 »
hej, mam takie smieszne pytanko skierowane do wlascicieli psow-samcow :)
ile mialy miesiecy jak zaczely podnosic noge przy zalatwianiu codziennej toalety?  :P bo moj ONek ma juz 9 a jeszcze nie zaczal :P, a poprzedni ONek samiec podnosil juz w wieku 6miesiecy ;)
pozdrawiam
Zapisane

Apiska

  • Gość
siku siku ;)
« Odpowiedź #1 : 2003-07-18, 17:50 »
Hm....mój Apis robił chyba do 7 albo 8 misiąca jak "baba" ale w połowie 8 robił już jak na chłopa przystało hehe :) Hm...ale uczyłam go podnosiłam sama mu nóżke hehe i sie nauczył :))) Uda sie Twojemu ONkowi zobaczysz :))
Zapisane

lila

  • Gość
siku siku ;)
« Odpowiedź #2 : 2003-07-18, 19:29 »
Rufusek zaczął podnosić nóżkę około 8-9 miesiąca , czynił to sam bez naszej pomocy . Chociaż zdarza się mu , kiedy jest zmęczony zrobic siusiu jak babeczka hihi  :)  :)  :)  :)  :)


lila i Rufus
_____________________________________________________
Labrador to więcej niż pies to wielkie serce na czterech łapach  :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

siku siku ;)
« Odpowiedz #2 : 2003-07-18, 19:29 »

Asinka 22

  • Gość
siku siku ;)
« Odpowiedź #3 : 2003-07-18, 21:41 »
Mój Goldi gdzieś od 7 miesiąca bez naszej ingerencji. Początki były takie, że pod każdym drzewem podnosił nogę (chyba mu się to spodobało), a następnie biegł na trawnik zrobić siku po damsku.
Zapisane

kazuja

  • Gość
siku siku ;)
« Odpowiedź #4 : 2003-07-19, 09:46 »
;) hi hi, moj Nitro jak narazie nawet nie probuje podnosic nogi, widac bardzo mu sie podoba robienie siku jak sunka :)
mamy zaprzyjaznionego nowofundlanda Boryska, ktory pierwszy raz podniosl nozke jak skonczyl 11 czy 12 miesiecy, ale i tak czesto widze jak sobie posikuje jak damulka ;)
Zapisane

Galja25

  • Gość
siku siku ;)
« Odpowiedź #5 : 2003-07-20, 17:42 »
Mój pies (CC)zaczął podnosić nogę, w wieku 10 miesięcy (równiutko, co do dnia, hiiii).
Zapisane

Abakus

  • Gość
siku siku ;)
« Odpowiedź #6 : 2003-07-20, 21:06 »
Witaj:)
Moj Amant ma juz prawie trzy lata i ciagle mi sie zdaza sikac tajac na czterech lapach. poprostu tak mu wygodniej jest stabilniej:)
Jak gdzies jest krzaczek to lape podnosi owszem. A zaczol podnosic ja w wieku 1 raku.
Pozdrawiam
Zapisane

onka

  • Gość
siku siku ;)
« Odpowiedź #7 : 2003-07-20, 23:58 »
mój goldek ma juz 16 mcy i ani mu w głowie podnosić noge  ;)
wyglada słodko jak sika ja k dziewczynka - ogonek do góry - uszka po sobie i lejeeeeeeeeeeeeeee  :lol:
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
siku siku ;)
« Odpowiedź #8 : 2003-07-23, 14:09 »
Może was zaskoczę, ale moja suczka siusia z podniesioną nogą :lol: Może nie wygląda to tak "profesjonalnie", ale się stara :wink:
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Forum Zwierzaki

siku siku ;)
« Odpowiedz #8 : 2003-07-23, 14:09 »

asik

  • Gość
siku siku ;)
« Odpowiedź #9 : 2003-07-23, 16:30 »
hej :)
mój On-ek zaczął to robić w wieku 8-9  miesięcy i na początku bardzo nieeporadnie, bo nieraz zdarzało się że podlewał sobie przednią łapkę. A teraz od czasu do czasu próbuje zakopywać to co zrobi ( ma już 15 miesięcy) i bardzo śmiesznie to wygląda  :lol:

pozdrówka
Zapisane

onka

  • Gość
siku siku ;)
« Odpowiedź #10 : 2003-07-24, 09:37 »
no , a ja tak sie zastanawiam czy mój goldek kiedykolwiek noge bedzie podnosił? wydaje mi sie że raczej nie :D
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
siku siku ;)
« Odpowiedź #11 : 2003-07-24, 13:25 »
ee taaam to z tymi psami roznnie bywa :) Moj ON ma jus powyzej rocka i jak mu sie tylko kce to podnosi :D Wogole takie ciele z niego... Ale moj ŚP :( beagle... tak kolo 7-8 miesiecy zaczal :)
Zapisane

Tafta

  • Gość
siku siku ;)
« Odpowiedź #12 : 2003-07-25, 00:52 »
łeee, to mój labek zaczął jakoś wcześnie nóżkę podnosić - jak miał niecałe 6 miesięcy :)
Zapisane

ana

  • Gość
siku siku ;)
« Odpowiedź #13 : 2003-07-25, 17:16 »
Mój beagluś też zaczął jak miał 6 miesięcy. Tylko na początku zdarzało mu się przy tym obalać. Ale dużo ćwiczył i teraz w ogóle już nie siurka po damsku. A bokser znajomych zaczął dopiero w wieku 2 lat.
Ale sunia, która podnosi nogę! Pierwsze słyszę. Ależ się uśmiałam. Jednak psiaki to są niesamowite kombinatory!
pozdrawiam
Zapisane

kazuja

  • Gość
siku siku ;)
« Odpowiedź #14 : 2003-07-25, 21:05 »
;) suka mojego znajomego (tez owczarka niemiecka) wlasnie podnosi noge jak sika :P, smialismy sie ze trzeba mojego psiurka do niej na szkolenie podeslac hi hi  :lol: . puki co skonczyl 9 miesiecy i ani widu ani sluchu, na zmiane pozycji sie nie zanosi, nadal sika "na Malysza"  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

siku siku ;)
« Odpowiedz #14 : 2003-07-25, 21:05 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 27 zapytaniami.