Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 79   Do dołu

Autor Wątek: BOKSEROMANIACY!!!  (Przeczytany 189847 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2010 : 2006-04-04, 16:12 »
słodziutka:))
Zapisane
To piekło nie raj :)

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2011 : 2006-04-05, 09:51 »
Aga ależ to śliczności :) ma cudne umaszczenie i dużo białego, czyli wszystko to co lubię  ;p trzymamy kciuki i łapki, żeby się udało
Wookash nie dawaj się tak łatwo  :D
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Wookash

  • Gość
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2012 : 2006-04-05, 21:24 »
Nie dam, nie dam :D Wciaz czekam na jakikolwiek znak zycia ze strony Pana tej suczki. Moze ma wolne od pracy czy cos i spedza czas z rodzinka... Bo jak sam mi mowil, suni nie odda nie konsultujac sie ze mna czy sa to wlasciwi ludzie dla boksia ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #2012 : 2006-04-05, 21:24 »

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2013 : 2006-04-06, 09:40 »
ja myślę, że jak najbardziej właściwi :)
a tak z ciekawości to dlaczego sunie oddają ?
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Wookash

  • Gość
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2014 : 2006-04-06, 17:11 »
Aga juz jest po telefonicznej rozmowie z tym Panem :) !!! Jesli tylko zgodza sie Agi rodzice na sunie to jest juz jej :) Dlatego trzymajcie kciuki za to, by Aga dala rade namowic swoich rodzicow na Kale :)

A co do tego czemu ja oddaja to maja ogromny problem, bo urodzilo im sie dziecko ktore ma ogromna alergie na psy i musza sie trzymac z dala od siebie :( A Pan jest zalamany, rozplakany... On tego psa kocha tak samo jak swoje dziecko! Ale nie ma zadnego wyboru :(
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2015 : 2006-04-07, 08:56 »
nie mogę pisać, bo trzymam kciuki  :D ale bardzo bym się cieszyła, gdyby sunia trafiła do Agi :)
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2016 : 2006-04-07, 14:25 »
specjalnie dla Wookasha :)
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Wookash

  • Gość
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2017 : 2006-04-07, 19:20 »
Dzieki :) Sliczna parka, tylko pozazdroscic miecia dwoch boksiow... Moze jeszcze kilka latek bede musial poczekac na drugiego... Swoja droga to wlasnie co odwiozlem Dantego do hotelu dla psow, musialem bo jutro jedziemy do Polski kupic dzialke i wracamy we Wtorek... Niby ma tam swietne warunki, fajnych psiakow do zabaw (w tym boksery) i ogromne pole do biegania ale mimo wszystko jakos sie martwie o niego :( Pusto bez niego w domku teraz :( Aga nie wyobrazam sobie co musisz czuc po utracie Sarci :(

P.S. Wy tez czasem oddajecie na kilka dni psiaki do znajomych czy cos?
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2018 : 2006-04-07, 21:00 »
dwóch boksiów to podwójna radość, ale ..... też podwójna praca, zwłaszcza jak mieszka się w bloku,
ja także tęsknię za moimi psami jak wyjeżdżam, ale na szczęście mam tą komfortową sytuację, że mam "babcię", z którą zostawiam psy i wiem, że mają z nią jak w niebie :) ale jeśli sytuacja pozwala zabieramy je ze sobą, bardzo lubie takie wyjazdy :)
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #2018 : 2006-04-07, 21:00 »

Wookash

  • Gość
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2019 : 2006-04-07, 21:17 »
Tylko pozazdroscic :( My niestety nie mamy nikogo, kto moglby sie zaopiekowac psem, a raczej kogos, kto wiedzialby jak postepowac. Martwilbym sie jeszcze bardziej niz jak Dante jest w hotelu dla psiakow, gdzie moze sie przynajmniej pobawic w ciagu dnia z innymi. Ale jednak wciaz sie zastanawiam, co on robi teraz, gdzie jest, itd. :(
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2020 : 2006-04-08, 11:43 »
oj tak, babcie to dobry wynalazek :)
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Olla

  • Gość
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2021 : 2006-04-08, 13:13 »
Witam , wracam po dłuższej przerwie, bo zagubiłam adres do forum, udało się na nowo dzięki megi n:)
dwóch boksiów to podwójna radość, ale ..... też podwójna praca, zwłaszcza jak mieszka się w bloku,
Ciągle się waham , ale jeśli tylko moje dziecię wyprowadzi się z domu , to będzie druga bokserka. Zresztą już nigdy nie będzie psa innej rasy . Tylko bokser ! Dzisaj pokażę Wam kolejną fotkę Tiny. Już wiosenną .
d ela dostałaś priv ode mnie ?

Moja szprotka z beagelkiem :)
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2022 : 2006-04-08, 22:50 »
tak Olla dostałam od Ciebie prv, ale miałam ostatnio trochę dużo zajęć, postaram się nadrobić zaległości :)
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2023 : 2006-04-14, 09:44 »
Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich bokseromaniaków i ich psiaków ode mnie i moich psiaków  :uscisk: :cmokkk:
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2024 : 2006-04-14, 11:30 »
dolaczam sie do zyczen:)
Zapisane
To piekło nie raj :)

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #2024 : 2006-04-14, 11:30 »

Wookash

  • Gość
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2025 : 2006-04-17, 15:40 »
My tak samo :)

P.S. Pat, na tej fotce twoj Max ma przefajne uszka :D Jak mu sie tak ulozyly? :D
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2026 : 2006-04-19, 19:51 »
WITAM!
Przepraszam, że nie pisałam ale jakos tak  :roll:
Moje rozmowy o opsie nic nie dały. Strasznie sie pokłóciłam z tatą, jeszcze tak nie było. Poprostu wygarnęlismy sobie nie przyjemne rzeczy. Moj tato jest nieugięty. POwiedział mi, że narazie nie moze kiedyś za rok , dwa. ALbo jeszcze inaczej, że jak będe mieszkac na swoim to będe mogła miec psa. Ale dobrze wie, że nie mam za co i gdzie się wyprowadzić. Kurde tak nie można grac z uczuciami. Chyba juz jedynym wyjściem jest, że dostane psa w prezencie  :( Ja nawet nie mam ochoty na nic. Święta spędziłam u chłopaka. On ma 6 haszczaków. WIecie jak wszłam na wybieg i zostałam z nimi sama to się poryczałam. 6 mordek wpatrzonych we mnie, 6 jęzorów, które chciał lizac, 6 brzuszków do głaskania. Jak tam wchodziłam mogłabym nie wychodzić. :)Aż żal było wyjeżdżać do domu.
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2027 : 2006-04-20, 10:57 »
Aga, wszyscy dotkliwie odczuliście odejście Sary, cierpicie i każdy na swój sposób próbuje poradzić sobie z tym wszystkim, Ty chciałabyś pieska, żeby pomógł Ci zapomnieć o bólu, ale może Twój tata nie jest jeszcze na to gotowy, myślę, że musicie dać sobie trochę czasu, wypracować jakiś kompromis
i nie martw się wszystko dobrze się ułoży, na pewno dojdziesz do porozumienia z tatą, głowa do góry, jesteśmy z Tobą :)
pozdrawiam gorąco  :tuli:  :cmokkk:

a co u pozostałych bokseromaniaków ? bardzo tu cicho ostatnimi dniami :( a może ta wiosenna pogoda przyczyniła się do tego ? wszyscy pobiegli na spacerek z psami ?
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2028 : 2006-04-20, 22:57 »
WITAM !
Dziś dostałam na imininy od siostry i jej chłpaka kubeczek. Normalnie jest on czarny. RObi sie biały jesli naleje sie do niego ciepłego płynu.

Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2029 : 2006-04-21, 08:49 »
kubek śliczniusi :) bardzo mi się pomysł podoba, może go podkupię :)
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

mroofkaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 511
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2030 : 2006-04-21, 15:46 »
Dzisiaj z Dora wybrałyśmy się na spacerek.
Dora poganiała za patykiem,wybiegała sie porządnie,spotkała swojego kupmla z osiedla różwież boksera i przeszczęśliwa wróciła do domu.
Wrzucam wam fotki Dory:









Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #2030 : 2006-04-21, 15:46 »

Tequilka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 387
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2031 : 2006-04-21, 22:58 »
Witam wszystkich bokseromaniakow.

sliczna suńka z Twojej Dory, widze ze wszystkie bokserki maja taka pozycje podczas snu.

 
jak ja tesknie za Teq, po prostu strasznie!!!! Gdybym mogla cofnac czas.... :( bylaby ze mna. A tak mija juzpol roku a ja juz mniej placze ale nadal bardzo tesknie za moja mordka- jedyny plus ze moge jechac ja zobaczyc kiedy tylko zecvhce, choc potem bardzo cierpie, ona juz chyba nie bo jest tam szczesliwa- a to jest dla mnie najwazniejsze!!!! Kierowalam sie jej dobrem!
Pozdrowionka
Zapisane
Marta & Tequilka & Zulinka
"...Musicie być mocni mocą miłości, która jest potężniejsza niż śmierć..."

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2032 : 2006-04-25, 10:14 »
Dora  :wink: ślicznie sunia wychodzi na zdjęciach, bardzo fotogeniczna  :D
a moje bidaki ranni :( drobna różnica zdań :( Max ma pogryziony kark, a Wiki 4 szwy na uchu :( szkoda gadać...
pozdrawiam
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2033 : 2006-04-25, 22:31 »
WITAM !
Teg wiem, że ci przykro :tuli:
Ależ DOra to piękne psisko. :kocham:

A ja dziś walczyłam na działce : malowałam altankę. :jupi2:
Zapisane

Wookash

  • Gość
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2034 : 2006-04-26, 18:32 »
Dora  :wink: ślicznie sunia wychodzi na zdjęciach, bardzo fotogeniczna  :D
a moje bidaki ranni :( drobna różnica zdań :( Max ma pogryziony kark, a Wiki 4 szwy na uchu :( szkoda gadać...
pozdrawiam

O cholera, co sie stalo, o co poszlo?
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2035 : 2006-04-26, 18:40 »
tak właściwie to nie wiadomo, było spore zamieszanie, dzieciaki jeździły na rowerach, Wiki próbował ganiać za dziećmi, zaczepiał Maxa, Max coś odszczeknął, Wiki nie został dłużny i jakos tak się potoczyło :( Max ma na szczęście niegroźną ranę, u Wiktora niestety trafiło na ucho, które jest bardzo ukrwione i niestety musiało zostać zszyte, na szczęście jest już lepiej, dostaje zastrzyki,a my szykujemy się do wyjazdu w góry
pozdrawiam
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2036 : 2006-04-26, 20:12 »
NO chłopaki nie macie się o co gryźć? Wracać do zrowia!!!
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2037 : 2006-05-01, 18:34 »
A co tu taka cisza? Gdzie się wszyscy podziewacie?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #2037 : 2006-05-01, 18:34 »

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2038 : 2006-05-03, 21:42 »
Aż nie wierze Gdzie jesescie. U mnie jakoś leci. Mam dobre i złe dni. Każdy dzien bez niej jest i tak smutny.
Wekend majowy taki sobie. Strasznie zimno było. Dopiero dzis ładna pogoda. W sobote dopadła mnie grypa żąłądkowa i temp 39. No nic wekend się skonczył jutro do pracy. A różyczka Sarci rośnie.
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #2039 : 2006-05-05, 11:18 »
jestem, jestem :)
właśnie wróciliśmy z Zakopanego, pogoda była różna: raz ładnie, raz deszczowo, ale ogólnie jestem zadowolona z wyjazdu,
psiakom rany powoli się goją, czekamy z utęsknieniem na słoneczną, ciepłą pogodę
pozdrawiamy gorąco
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor
Strony: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 79   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.108 sekund z 28 zapytaniami.